UPC telewizja + kablówka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-07, 11:15   #1
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844

UPC telewizja + kablówka


zastanawiam sie nad zmienieniem dostawcy internetowego i kablówki. moj dostawca niestety nie jest w stanie po rozsadnej cenie zaproponowac mi nic powyzej 1 mb/s, a obecna kablowka (Aster) non stop ma jakies problemy i czesto poprostu przez pol dnia nie ma zadnego programu.
myslalam o pakiecie UPC Internet 20mb/s + kablowka. i tu moje pytania:

- czy któraz z was ma internet z UPC? sa jakies problemy? czy szybko reaguja i naprawiaja ewentualne usterki? (czy moze jak w przypadku Aster w ogole nie da sie dodzwonic ) czy predkosc jest rzeczywiscie taka jaka deklaruja?
- czy tez maja takie problemy jak Aster, ze przez pol dnia tv nie odbiera?

ogolnie jestescie zadowolone z ich uslug?
bo nie chcialabym wpasc z deszczu pod rynne
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:40   #2
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Miałam UPC internet+kablówkę 3 lata, obecnie zrezygnowałam z ich usług na rzecz internetu z Aster, który jest dużo szybszy i tańszy
Co do UPC to kablówka była ok, dobry odbiór, bez przerw, z wyjątkiem jakiejś ogromnej burzy
Co do internetu to przez 2 pierwsze lata super, teraz to byłą porażka- miał być 3 mb , było max 2 , ciągły problem bo np przez parę godzin brak neta(mój chłopak pracuje na zlecenia w domu i musi mieć neta), czasem nie było go np 2-3 dni
Telefony do UPC to najpierw przedzieranie się przez milion przełączeń typu wcisnij 1 jeżeli chcesz coś tam,wcisnij2, potem oczekiwanie na konsultanta bo wszyscy zajęcie, po10 minutach dobijania się do nich okazuje się, że niestety brak internetu przez kilka dni nie pomniejsza opłaty za dany miesiąc mieli awarię, naprawiają (w tym roku mieli ich u mnie przynajmniej 5-6 takich 2-3dniowych+parogodzinne zaniki internetu)
Dlatego też po tym roku serdecznie dziękuje tej firmie
Na kablówce mi nie zależy bo nie oglądam telewizji w ogóle a w Aster akurat jest ta prędkość internetu 3 razy większa od UPC za tą samą cenę, z możliwością wypowiedzenia 2 tyg a nie tak jak w UPC miesięcznego
No i znajomi są bardzo zadowoleni z internetu w Aster
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:56   #3
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: UPC telewizja + kablówka

mam internet z UPS w wynajmowanym mieszkaniu i jest ok.

kablowka dziala dobrze. czasem w trakcie lub po burzy czesc kanalow nie odbiera ale nie trwa to dlugo (kilkanascie minut)
internet tez ok. nie wiem jaka szybkosc jest na umowie i czy taka rzeczywiscie jest
ale dziala a gdy ostatnio przestalo dzialac to telefon i w ciagu kilku godzin naprawili
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 11:58   #4
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Telefony do UPC to najpierw przedzieranie się przez milion przełączeń typu wcisnij 1 jeżeli chcesz coś tam,wcisnij2, potem oczekiwanie na konsultanta bo wszyscy zajęcie, po10 minutach dobijania się do nich okazuje się, że niestety brak internetu przez kilka dni nie pomniejsza opłaty za dany miesiąc mieli awarię, naprawiają (w tym roku mieli ich u mnie przynajmniej 5-6 takich 2-3dniowych+parogodzinne zaniki internetu)
to widze, ze dokladnie to samo co w Aster dodzwonic sie do nich to istny cud. ehhh

no i predkosc netu Aster tez troche niska oferuje, bo tylko do 10 mb/s, a ja potrzebuje to podzielic na 3 komputery, wiec wyszloby niewiele lepiej niz to co mam teraz

to ja juz sama nie wiem
a moze jest jakas firma oprocz Aster i UPC ktora oferuje kablowke i internet bez zadnych wpadek?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 12:31   #5
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
to widze, ze dokladnie to samo co w Aster dodzwonic sie do nich to istny cud. ehhh

no i predkosc netu Aster tez troche niska oferuje, bo tylko do 10 mb/s, a ja potrzebuje to podzielic na 3 komputery, wiec wyszloby niewiele lepiej niz to co mam teraz

to ja juz sama nie wiem
a moze jest jakas firma oprocz Aster i UPC ktora oferuje kablowke i internet bez zadnych wpadek?
My 3 mb UPC dzieliliśmy na 4 kompy i gdyby rzeczywiście byłoby to 3 mega to byłoby ok
Teraz mamy 10 mb na 4 kompy to jest po 2,5mb to jest przeciez szybciutko!
To jaką ty masz teraz t prędkość?
Chyba, że ktoś ściąga w momencie gdy inni korzystają
Tylko tak jak mówię 2 lata UPC było super, teraz miałam z nimi tyle wpadek, że wkurzyli nas ostatecznie
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 12:49   #6
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Teraz mamy 10 mb na 4 kompy to jest po 2,5mb to jest przeciez szybciutko!
nie na potrzeby mojego brata komputerowego zapalenca - internetowego gracza, ojca okupujacego torrenta i mnie - sciagajacej non stop jakie seriale czy 15gigowe dvd koncertow i wszyscy siedza rownoczesnie.
w tym momencie kazdy ma 1mb i jest lekka tragedia. taki jeden koncert sciagalam ponad 2 miesiace....
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:02   #7
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Ja mam UPC internet, kablówka, telefon i powiem tak: żadnych problemów nie było jak do tej pory. Czasami zrywa się połączenie z netem, ale restart przywraca wszystko do normy.
Natomiast gdybym miała drugi raz się na to zdecydować: never Za neta - prędkość zawrotna 512 płacę w tym szalonym pakiecie 60 zł. Zgroza.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 13:05   #8
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: UPC telewizja + kablówka

ja mam pakiet internet + kablowka + telefon i nie jestem zadowolona
*kablowka ok - programow chyba z 50 ale nie lapie wszystkich bo mam stary telewizor (to juz nie ich wina)
*internet 510 (czy cos kolo tego) jest wolny a do tego czesto nie dziala - czasem starczy kilka razy zrestartowac ale zdaza sie ze nie ma kilka godzin. modem byl juz wymieniany raz a dzis znowu przychodzi facet z serwisu
*telefon wzielismy tylko dlatego ze mial byc za darmo ale po paru miesiacach nie wiedziec czemu pojawil sie abonament 20 lub 30 zl

za wszystko placimy okolo 170 zl mimo ze ten sam pakiet wg ulotki w bloku kosztuje cos 30 zl mniej

umowa jest bezterminowa i nic w niej nie ma o warunkach wypowiedzenia
a my jestesmy tak leniwi ze nawet nie chce nam sie zadzwonic i spytac
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:10   #9
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Ja mam internet i kablówke z UPC. Prędkość 2 mb/sek działa bez zarzutu. Jak czasem sprawdzam na speed test jaka jest prędkość to czasem nawet jest większa. Co do kablówki to też jestem zadowolona, odbiera wszystkie programy bez problemu. Kiedyś przez 3 godziny nie było internetu to jak włączyli to dostałam maila z przeprosinami że nie miałam internetu !!! Z mojej stronyu nie mam żadnych zarzutów do UPC
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:16   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Cytat:
Napisane przez cheer Pokaż wiadomość
Natomiast gdybym miała drugi raz się na to zdecydować: never Za neta - prędkość zawrotna 512 płacę w tym szalonym pakiecie 60 zł. Zgroza.
ja mialabym te 20 mb/s i kablowke za 170zl.
teraz za 3 komputery (w kazdym 1mb) place 90

no i jest taka kwestia, ze mialby byc to internet bezprzewodowy, tj. zebym sie mogla z laptopem po domu przemieszczac. mam nadzieje, ze to nie obniza predkosci
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:18   #11
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
ja mialabym te 20 mb/s i kablowke za 170zl.
teraz za 3 komputery (w kazdym 1mb) place 90
Mój TŻ powiedział że też by chciał 20 mb/s i już sprawdza kiedy nam sie umowa kończy...
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-07, 13:46   #12
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: UPC telewizja + kablówka

My za 3 mb płaciliśmy 79zł, teraz za tyle w Aster mamy 10mega.
Ściągamy w nocy albo gdy nikt nie używa internetu i nie ma problemu
W domu rodzinnym mam bezprzewodowy i sobie chwalę
W Krakowie u nas też wszyscy mają laptopy i bezprzewodowy internet (kupiliśmy specjalny router i nie ma problemu),wychodzi dużo taniej niż net z plusa,ery, który ma kiepską prędkość i jest drogi w porównaniu z UPC czy Aster.
Generalnie wygląda to tak u mnie, że za rok wyprowadzam się do własnego mieszkania więc musieliśmy też szukać internetu,który jest zakładany max na 12 miesięcy
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:50   #13
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Cytat:
Napisane przez justysia171 Pokaż wiadomość
Ściągamy w nocy albo gdy nikt nie używa internetu i nie ma problemu
heh u mnie rzadko kiedy brat nie uzywa internetu. a w nocy nie jestem w stanie spac z wlaczonym komputerem - z reszta szkoda pradu. lepiej zeby sie sciagalo gdy przy nim siedze
20 mb to przemyslana predkosc. na pewno zostanie wykorzystana z reszta wychodze z zalozenia, ze lepiej miec wiecej niz potrzebuje, a nie mniej
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 13:54   #14
justysia171
Zakorzenienie
 
Avatar justysia171
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 5 332
Dot.: UPC telewizja + kablówka

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
heh u mnie rzadko kiedy brat nie uzywa internetu. a w nocy nie jestem w stanie spac z wlaczonym komputerem - z reszta szkoda pradu. lepiej zeby sie sciagalo gdy przy nim siedze
20 mb to przemyslana predkosc. na pewno zostanie wykorzystana z reszta wychodze z zalozenia, ze lepiej miec wiecej niz potrzebuje, a nie mniej
Pewnie, że takale u nas po 1 nie ma takich potrzeb a po 2 cięcie kosztów
Rodzice póki co nas utrzymuja-wynajęcie mieszkania,rachunki,bilet y,jedzenie itp itd trzeba jeszcze liczyć na przyjemności
__________________
... jeżeli przestajemy marzyć, to znaczy , że umieramy..."


justysia171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 15:06   #15
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: UPC telewizja + kablówka

UPC mam już kilka lat. Od lutego tego roku mam dodatkowo internet 4 mb/s. U poprzedniego dostawcy miałam szybkość 512. Z obu uslug jestem zadowolona. Awarie to rzadkość.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 23:51   #16
bruncyfiks
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 5
Dot.: UPC telewizja + kablówka

od tygodnia mam umowę z UPC. Trafiłam na dobrą promocję, za 75 zł mam internet + TV + telefon. Jestem zadowolona poprzednio miałam Vectrę ale zaczęli coś kombinować z regulaminem itp to rozwiązałam, mieliście też taki przypadek?
bruncyfiks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:43.