Czy wypada ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-05, 22:21   #31
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Czy wypada ???

Karolynko nie wiem czy jeszcze przeglądasz ten wątek i trochę już minęło od czasu Waszego rozstania i inne już emocje,ale opowiem krotko o jednej mej przypadłości,trochę już czasu minęło,kiedyś zerwałam z moim facetem w emocjach totalnych!!! potem jednak chciałam do niego wrócić i owszem wrócilićmy do siebie,ale na 2 czy 3 dni,bo potem to on zerwał. cóż ciężko mi było i on wiedział,że mi dalej zależy. niestety. i długo nie mieliśmy żadnej sensi=ownej relacji mimo,że z racji wspólnych znajomych widywaliśmy się często,z czego i cieszyłam się i bolało.od jakiegoś jednak czasu jest ok,kontakt mamy choś nie niesamowicie częsty i jest przyjemnie naprawdę cieszę się,że sprawy przyjęły taki obrót,żę jesteśmy dla siebie normalnymi znajomymi i możemy o wszystkim praktycznie porozmawiać. a u Ciebie od ostatniego posta w tym temacie cosik się zmieniło?
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 11:16   #32
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Czy wypada ???

Aż się zdziwiłam jak zobaczyłam ten wątek na "tapecie", bo od tamtego czasu tak długo minęło Moja sprawa pozostała nieruszona, że tak powiem Nie odezwałam się do niego on do mnie też nie, co prawda jak kiedyś się wiedzielimy na ulicy to powiedzieliśmy sobie "cześć", ale nic poza tym i teraz bardzo się cieszę, że tak się to wszystko zakończyło Nie mam potrzeby kontaktu z nim, w ogóle doszłam do wniosku, że najlepiej ucinać kontakt z byłymi facetami i tak też robię Pozdrawiam
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 14:38   #33
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Czy wypada ???

więc generalnie dobrze się to potoczyło,choć nie tak jak chciałaś. no ale po tych paru miesiącach rzeczywiście ochłonęłaś . i dobrze
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.