Największy wstyd i siara w Twoim życiu... - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-20, 16:15   #1471
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 051
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Mi się bardzo podobała historia z tymi zakupami, dla mnie też byłaby siarą
A z moich to pamiętam taką jedną sytuację gdy byłam nastolatką i dostałam opryszczkę na ustach. Nauczycielka się mnie pyta: "Masz opryszczkę?", a ja zrozumiałam "Czy masz maść na tę opryszczke?" i mówię jej "Tak, w pudełku" :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Jeśli to jest prawdziwa przyjaciółka to nie masz o co się bać, choćby facet na głowie stawał to ona będzie wierna tobie."
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 21:24   #1472
niebieska_chmura
Raczkowanie
 
Avatar niebieska_chmura
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 362
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Dwie sytuacje, obie już dawno temu:

Pierwsza:
Jestem z mamą w sklepie, stoimy już przy kasie. Chcę pakować zakupy i mówię do mamy "daj siatkę", patrzę, a kasjerka kładzie na taśmie reklamówkę. Zanim skojarzyłam, powiedziałam jeszcze "ale przecież nie prosiłam o torbę". Oczywiście chwilę później wyjaśniłam wszystko, ale i tak było mi głupio...

Druga:
Wsiadam do zatłoczonego autobusu, wkurzyłam się, że chłopak siedzi na siedzeniu z brzegu i blokuje dostęp do drugiego miejsca, które było wolne. Mówię więc ostentacyjnie "przepraszam". Chłopak zdziwiony wstaje i ustępuje mi miejsce, ja siadam i spostrzegam, że... to pojedyńcze miejsce, tylko takie trochę szersze...(są takie w niektórych autobusach - tuż za kierowcą). Ale było mi wstyd!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
niebieska_chmura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 22:50   #1473
senioritta19
Rozeznanie
 
Avatar senioritta19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 746
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

o to ja opowiem moja najwieksza siare .... jechalam autem i patrze a na poboczu stoi policyjny patrol, policjant podnosi reke i do mnie tak dziwnie macha ( tak dlonia zamyka palce i otwiera) ja pierwsze co to mysle " pewnie jakis znajomy policjant mnie rozpoznal i macha", jeszcze sie odwrocilam szybko i odmachalam hahaha , przejechalam z 5 metrow i patrze ze jade bez swiatel, On poprostu dawal mi znaki zebym swiatla zapalila... ojaaa
__________________
~Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść.~


— Maria Kalergis
senioritta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 14:32   #1474
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Bylam kiedys w klubie, w ktorym bylo bardzo ciemno i duzo luster. Podpilam sobie a ze pijac drinki, czesto chodzi sie do lazienki, bylam tam srednio co 30 minut. Dodam jeszcze, ze poszlam tam bez okularow.Za ktoryms razem byla ogromna kolejka do wc, wiec stoje grzecznie i czekam na swoja kolej. W koncu zauwazam,ze ktos ustal centralnie obok mnie, zachwialam sie i uderzylam ta osobe i poczulam od niej straszne zimno, wiec przeprosilam i zapytalam czy wszystko ok, bo jest taka zimna. Ludzie patrzyli na mnie dziwnym wzrokiem, czesc chichotala. Uderzylam lustro i rozmawialam ze swoim lustrzanym odbiciem...
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 17:29   #1475
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

To ja też się dołączę do wątku, parę wpadek moich i te przym których byłam

1. Odbywała się msza w jakiejś intencji, gdzie była cała moja rodzina. Nadszedł czas święcenia i ksiądz chodził z kropidłem ( takim który wygląda jak mała miotełka) przez cały kościół i kropił wszystkim wodą święconą, w pewnym momencie ksiądz się zamachnął dość solidnie i wypadło mu kropidło z rąk prosto w głowę wujka. Mina księdza bezcenna

2. Wychodziłam ze sklepu i nie zauważyłam stopnia i upadłam prosto na kolana, głową koło krocza chłopaka jakbym się do czegoś szykowała Musiało to wyglądać komicznie, ale przynajmniej był to mój chłopak

3. Innym razem wracałam z tym samym TŻetem z grilla. Facet mój niósł miski metalowe w ręcę po sałatce, czy czymś tam. Nagle potyka się na prostej drodze, upuszcza miski, miski odbijają się od chodnika i prosto mu w twarzyczkę.Wtedy ja się mogłam pośmiać z jego upadku Plakalam ze śmiechu

3. Siedzimy ze znajomymi na działce. Nagle coś sie wylało, kolega to powycierał chusteczkami, a te kosz stal za mna to kolega krzyknal zebym sie odsunela na lewo bo chce wyrzucic te chusteczki. Zamachnal sie, a ja popapralam strony i dostalam prosto w twarz tym z dość dużą siłą. Mieli niesamowity ubaw, tez udawalam, ze sie smieje...

3. Pamietam tez, ze pare lat temu jak jeszcze uczeszczalam do spowiedzi, poszlam do kosciola z kolezanka. Konfesjonaly mamy takie zamykane, ze tak na prawde nie widac czy ksiadz jest w srodku, czy nie. A ja wrecz pewna, ze jest weszlam do srodka, powiedzialam co mialam powiedziec i czekam, czekam. Cisza. Mysle co jest? Minelo chwile zanim zorienowalam sie, ze nikogo nie ma.

4. A jesli chodzi o wpadki slowne, to przy otwieraniu wina powiedzial kiedyś do faceta podaj KOCIORĄK, zamiast korkociąg. Tak już zostało

Może jeszcze coś mi się przypomni, to napisze.
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 23:59   #1476
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez _Matilde_ Pokaż wiadomość
Więc zostańmy przy tym że próbowałaś ironicznie, tylko nie wyszło Chyba nadinterpretujesz mój post, nie starałam się tam żadnej filozofii zawierać. A wątek jest bardzo fajny, czasami naprawdę można się pośmiać
Pozostawaj sobie przy czym chcesz, ja pozostanę przy tym że dowaliłaś się do mnie bez powodu Ale zapamiętam na przyszłość, że "" to poważna,dramatyczna emotikonka.

Cytat:
Napisane przez niebieska_chmura Pokaż wiadomość
Wsiadam do zatłoczonego autobusu, wkurzyłam się, że chłopak siedzi na siedzeniu z brzegu i blokuje dostęp do drugiego miejsca, które było wolne. Mówię więc ostentacyjnie "przepraszam". Chłopak zdziwiony wstaje i ustępuje mi miejsce, ja siadam i spostrzegam, że... to pojedyńcze miejsce, tylko takie trochę szersze...(są takie w niektórych autobusach - tuż za kierowcą). Ale było mi wstyd!
Haha, dobre
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 18:17   #1477
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Wczoraj przytrafiła mi się mega siara, aż do tej pory jak o tym pomyślę to mi wstyd Normalnie mogłabym zwalić to na chorobę (wczoraj czułam się fatalnie), ale ja jestem zdolna do takich rzeczy nawet jak jestem zdrowa
Stoję w kolejce do kasy. Przychodzi moment do płacenia, kładę 10 zł i grzecznie czekam na resztę.
Sprzedawczyni: A 28 gr ma Pani?
Szukam w portfelu, ale nie, 28 gr akurat nie mam.
Sprzedawczyni: No to może chociaż 20, cokolwiek?
Nadal sądząc, że Pani zdesperowanie chce końcówki w drobnych, szukam ponownie, wyciągam 10 i 20 gr i mówię: "Mam tylko 30".
Pani na to: "Dobrze, to ja z tego wydam...".
Pakuję zakupy, biorę 2 gr reszty, odchodzę od kasy i jeszcze przed wyjściem ze sklepu sprawdzam paragon - wszystko gra.
I tak sobie idę, i idę i myślę jak to się stało że ja dałam jej 10,30 a otrzymałam tylko 2 gr reszty. I nagle mnie olśniło... że ja miałam do zapłaty 10,28 a nie 9,28 które nie wiadomo dlaczego sobie ubzdurałam Pacnęłam się w głowę chyba z 3 razy myśląc jaki ze mnie debil... Kolejny sklep w którym jestem spalona i już tam w najbliższym czasie nie wrócę

popłakałam się ze śmiechu, dzięki!!




Cytat:
Napisane przez niebieska_chmura Pokaż wiadomość
Druga:
Wsiadam do zatłoczonego autobusu, wkurzyłam się, że chłopak siedzi na siedzeniu z brzegu i blokuje dostęp do drugiego miejsca, które było wolne. Mówię więc ostentacyjnie "przepraszam". Chłopak zdziwiony wstaje i ustępuje mi miejsce, ja siadam i spostrzegam, że... to pojedyńcze miejsce, tylko takie trochę szersze...(są takie w niektórych autobusach - tuż za kierowcą). Ale było mi wstyd!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dobre! Człowiek w takich sytuacjach chciałby to wytłumaczyć, ale przeważnie tego nie robi
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-23, 19:58   #1478
kocham_lato
Raczkowanie
 
Avatar kocham_lato
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 190
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Wczoraj przytrafiła mi się mega siara, aż do tej pory jak o tym pomyślę to mi wstyd Normalnie mogłabym zwalić to na chorobę (wczoraj czułam się fatalnie), ale ja jestem zdolna do takich rzeczy nawet jak jestem zdrowa
Stoję w kolejce do kasy. Przychodzi moment do płacenia, kładę 10 zł i grzecznie czekam na resztę.
Sprzedawczyni: A 28 gr ma Pani?
Szukam w portfelu, ale nie, 28 gr akurat nie mam.
Sprzedawczyni: No to może chociaż 20, cokolwiek?
Nadal sądząc, że Pani zdesperowanie chce końcówki w drobnych, szukam ponownie, wyciągam 10 i 20 gr i mówię: "Mam tylko 30".
Pani na to: "Dobrze, to ja z tego wydam...".
Pakuję zakupy, biorę 2 gr reszty, odchodzę od kasy i jeszcze przed wyjściem ze sklepu sprawdzam paragon - wszystko gra.
I tak sobie idę, i idę i myślę jak to się stało że ja dałam jej 10,30 a otrzymałam tylko 2 gr reszty. I nagle mnie olśniło... że ja miałam do zapłaty 10,28 a nie 9,28 które nie wiadomo dlaczego sobie ubzdurałam Pacnęłam się w głowę chyba z 3 razy myśląc jaki ze mnie debil... Kolejny sklep w którym jestem spalona i już tam w najbliższym czasie nie wrócę
Ha ha, dobre :-D
kocham_lato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 10:15   #1479
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 111
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Wpadek w życiu miałam wiele, ale opiszę sytuację nieswoją, ale którą obserwowałam. Jechaliśmy autokarem na obóz, to były wczesne lata 90-te, o telefonach komórkowych nikt nie słyszał. Autokar stanął w lesie, wszyscy wyszli za potrzebą, wrócili i jedziemy dalej. Po kilkunastu kilometrach zaczynają się głosy, że nie ma Jaśka. Opiekunki w szoku, zostawiliśmy w lesie 12 latka! Autokar zawraca, jedziemy na miejsce postoju, a Jaśka tam nie ma! Opiekunki już przerażone, trzeba zawiadamiać policję, rodziców, ale jak się skontaktować z komendą, co zrobić z autokarem pełnym dzieciaków? Decyzja, jedziemy do najbliższego miasteczka. Nastroje posępne, nagle wyprzedza nas osobówka trąbiąc i migając światłami. No dyskoteka normalnie. Cały autobus gapi się na osobówkę, a tam Jasiek nam macha. Złapał stopa jak mu odjechaliśmy a potem krążyli i nas szukali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 10:22   #1480
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Wpadek w życiu miałam wiele, ale opiszę sytuację nieswoją, ale którą obserwowałam. Jechaliśmy autokarem na obóz, to były wczesne lata 90-te, o telefonach komórkowych nikt nie słyszał. Autokar stanął w lesie, wszyscy wyszli za potrzebą, wrócili i jedziemy dalej. Po kilkunastu kilometrach zaczynają się głosy, że nie ma Jaśka. Opiekunki w szoku, zostawiliśmy w lesie 12 latka! Autokar zawraca, jedziemy na miejsce postoju, a Jaśka tam nie ma! Opiekunki już przerażone, trzeba zawiadamiać policję, rodziców, ale jak się skontaktować z komendą, co zrobić z autokarem pełnym dzieciaków? Decyzja, jedziemy do najbliższego miasteczka. Nastroje posępne, nagle wyprzedza nas osobówka trąbiąc i migając światłami. No dyskoteka normalnie. Cały autobus gapi się na osobówkę, a tam Jasiek nam macha. Złapał stopa jak mu odjechaliśmy a potem krążyli i nas szukali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaradny chłopak
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 13:18   #1481
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Jeszcze w czasach szkolnych czulam sie potwornie po zjedzeniu chyba czegos nieświeżego a baba od niemieckiego jak na zlosc nie pozwalala mi wyjsc na lekcji do toalety. Efekt byl taki, że organizm mi nie wytrzymal i wypuscil z siebie chyba najgłośniejsze gazy w swoim życiu. Nigdy wczesniej ani pozniej nie rozumialam tak bardzo na czym polega chęc zapadniecia sie pod ziemie.
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 13:46   #1482
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Bardzo młody byłem i poszliśmy z kolegą na dyskotekę w której znaliśmy (z sekcji sportowej) tych całych bramkarzy. Trochę wypiliśmy i dla draki klepaliśmy w pupę wszystkie wchodzące dziewczyny (w sumie z 50 każdy z nas), żadnej nie znaliśmy. Wtedy jeszcze nie wiedziałem co to seks ale uświadomiłem sobie jak łatwych jest większość dziewczyn (dyskotekowych). Ok. 70 procent klepanych odwracało się z uśmiechem "gotowości" na więcej, z 20% było zdziwionych - "pytających" ale nie zgorszonych, z 10% wkurzonych a tylko od jednej kolega dostał w mordę, mnie też jedna chciała dać w mordę ale udało mi się wyrazem twarzy zasugerować jej że to zrobił ktoś inny i zniknął w toalecie.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 14:49   #1483
3add4f12db13571aeb7c9c76f3be9247c1506015_606ce81b8bd80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 635
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Jedna z moich ulubionych: moj maz jest obcokrajowcem i mieszkamy poza Polska. Pierwsze Swieta z jego rodzina, pobudka i pytanie co chcemy do picia. Maz mowi, ze kakao, wiec ja rowniez. Dostajemy to kakao, probuje, a to kurde tluste i slone i w ogole nie smakuje jak kakao. No ale nic, pije dzielnie dalej, w koncu co kraj to obyczaj. Zerkam na meza (wielbiciela kakao) - pije i nic nie mowi. Dopiero po jakims czasie przyjaciolka tescia poszla po cos do kuchni, wraca i zaczyna nas przepraszac, ze nam czegos innego do picia nalala. Tak sie okazalo, ze wypilismy jej caly... sos do pieczeni.
3add4f12db13571aeb7c9c76f3be9247c1506015_606ce81b8bd80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 15:07   #1484
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

[1=3add4f12db13571aeb7c9c7 6f3be9247c1506015_606ce81 b8bd80;87867751]Jedna z moich ulubionych: moj maz jest obcokrajowcem i mieszkamy poza Polska. Pierwsze Swieta z jego rodzina, pobudka i pytanie co chcemy do picia. Maz mowi, ze kakao, wiec ja rowniez. Dostajemy to kakao, probuje, a to kurde tluste i slone i w ogole nie smakuje jak kakao. No ale nic, pije dzielnie dalej, w koncu co kraj to obyczaj. Zerkam na meza (wielbiciela kakao) - pije i nic nie mowi. Dopiero po jakims czasie przyjaciolka tescia poszla po cos do kuchni, wraca i zaczyna nas przepraszac, ze nam czegos innego do picia nalala. Tak sie okazalo, ze wypilismy jej caly... sos do pieczeni. [/QUOTE]
Niezła scenka ale nie rozumiem dlaczego mąż będąc u swoich nie zareagował uwagą że to nie kakao skoro wiedział jak smakuje?
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 15:09   #1485
3add4f12db13571aeb7c9c76f3be9247c1506015_606ce81b8bd80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 635
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Tego nie wiem, ba - on sam nie wie. Cos przebakiwal o tym, ze ona dziwnie gotuje (prawda), ale i tak mi sie to nie miesci w glowie.
3add4f12db13571aeb7c9c76f3be9247c1506015_606ce81b8bd80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 15:10   #1486
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

[1=3add4f12db13571aeb7c9c7 6f3be9247c1506015_606ce81 b8bd80;87867802]Tego nie wiem, ba - on sam nie wie. Cos przebakiwal o tym, ze ona dziwnie gotuje (prawda), ale i tak mi sie to nie miesci w glowie. [/QUOTE]
I to jest najlepsze właśnie.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 16:07   #1487
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

mialam 19lat, chlopak ktory mi sie podobal zaprosil mnie do siebie na kolacje, chwalil sie ze dobrze gotuje.
Dodam ze mialam 2 dzien okresu, :P
poszlam do lazienki a tam nie ma kosza, mysle on siedzi w tej kuchni i gotuje nie bede mu wrzucac tamponow do smieci bo moze smierdziec. zawinelam, wlozylam do torebki i zmylam sie do domu po godzinie tak sie wstydzilam nie wiem co ja wtedy myslalam
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 18:21   #1488
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
mialam 19lat, chlopak ktory mi sie podobal zaprosil mnie do siebie na kolacje, chwalil sie ze dobrze gotuje.
Dodam ze mialam 2 dzien okresu,
poszlam do lazienki a tam nie ma kosza, mysle on siedzi w tej kuchni i gotuje nie bede mu wrzucac tamponow do smieci bo moze smierdziec. zawinelam, wlozylam do torebki i zmylam sie do domu po godzinie tak sie wstydzilam nie wiem co ja wtedy myslalam
Dobrze, ze Ci w torebce nie przemoklo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 19:19   #1489
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
mialam 19lat, chlopak ktory mi sie podobal zaprosil mnie do siebie na kolacje, chwalil sie ze dobrze gotuje.
Dodam ze mialam 2 dzien okresu,
poszlam do lazienki a tam nie ma kosza, mysle on siedzi w tej kuchni i gotuje nie bede mu wrzucac tamponow do smieci bo moze smierdziec. zawinelam, wlozylam do torebki i zmylam sie do domu po godzinie tak sie wstydzilam nie wiem co ja wtedy myslalam
Haha niezle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-21, 19:21   #1490
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
mialam 19lat, chlopak ktory mi sie podobal zaprosil mnie do siebie na kolacje, chwalil sie ze dobrze gotuje.
Dodam ze mialam 2 dzien okresu, :P
poszlam do lazienki a tam nie ma kosza, mysle on siedzi w tej kuchni i gotuje nie bede mu wrzucac tamponow do smieci bo moze smierdziec. zawinelam, wlozylam do torebki i zmylam sie do domu po godzinie tak sie wstydzilam nie wiem co ja wtedy myslalam
miałaś 19 lat ..... nie miałaś doświadczenia.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 22:40   #1491
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Pojechałam na urlop w góry, chodziłam po parku narodowym. Miałam okres, jeden z tych gorszych dni, jeśli chodzi o ilość krwi.
Szłam sobie jakimś szlakiem bardzo mało uczęszczanym, bardzo rzadko kogoś mijałam. Szłam już dość długo, na tyle, że stwierdziłam, że trzeba już jakoś zmienić podpaskę czy tampon (nie pamiętam, co to było). No ale do najbliższego kibla miałam kilka godzin drogi. Iść w las nie bardzo, bo po pierwsze trochę stromo, po drugie sezon na żmije, których się boję, a po trzecie park narodowy, a ja mam zakodowane z mózgu, że w parku narodowym tylko po szlakach, Ordnung muss sein.
No ale nikt tam nie chodził, więc w pewnym momencie po prostu ustawiłam się z boku, patrzyłam, czy nikt nie idzie i zaczęłam zmieniać, co trzeba. I jak na złość gdy byłam w połowie wspomnianych czynności kawałek dalej zza zakrętu na szlaku wyłonił się facet. Bardzo przystojny facet. Na tyle blisko, że widział, że sobie kucam z gołą dupą.
Zakrył dłonią oczy, trochę się odwrócił i powiedział głośno, że nie patrzy.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-21, 23:29   #1492
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Weszłam do piekarni kupić sobie coś słodkiego. To było takie miejsce gdzie zawsze jest tłum, kolejka na chodniku i wszyscy kupują jak najszybciej. Byłam już w środku, chciałam szybko wyjąć portfel.
W dużej torebce miałam sporo rzeczy (mniej lub bardziej potrzebnych ) i zaczęłam tam grzebać. Jak znalazłam ten portfel to go tak energicznie wyciągnęłam. No i razem z portfelem poleciał tampon. Pięknie przeszybował przez pomieszczenie i upadł na podłogę. Udałam, że nic się nie wydarzyło.
Żeby było ciekawiej, nie wiem skąd ten tampon wziął się w tej torebce, raczej ich nie używam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 08:07   #1493
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Na kursie językowym miałam koleżankę Niemkę dorosła 30sto letnia kobietę ktora zeby nie zapomnieć ze musi zmienic tampon kładła go sobie na stoliku koło zeszytu . Dodam jedynie ze wszyscy siedzieliśmy przy jednym wielkim stole także każdy to widział
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 11:57   #1494
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Weszłam do piekarni kupić sobie coś słodkiego. To było takie miejsce gdzie zawsze jest tłum, kolejka na chodniku i wszyscy kupują jak najszybciej. Byłam już w środku, chciałam szybko wyjąć portfel.
W dużej torebce miałam sporo rzeczy (mniej lub bardziej potrzebnych ) i zaczęłam tam grzebać. Jak znalazłam ten portfel to go tak energicznie wyciągnęłam. No i razem z portfelem poleciał tampon. Pięknie przeszybował przez pomieszczenie i upadł na podłogę. Udałam, że nic się nie wydarzyło.
Żeby było ciekawiej, nie wiem skąd ten tampon wziął się w tej torebce, raczej ich nie używam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czemu dla niektórych tampon jest jakimś tabu i powodem do wstydu. Coś wypadło z torebki, to wypadło, bez różnicy czy to tampon, pomadka czy chusteczki
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 11:58   #1495
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Na kursie językowym miałam koleżankę Niemkę dorosła 30sto letnia kobietę ktora zeby nie zapomnieć ze musi zmienic tampon kładła go sobie na stoliku koło zeszytu . Dodam jedynie ze wszyscy siedzieliśmy przy jednym wielkim stole także każdy to widział
Dziwne, mógłby przecież spaść i mogłaby mimo wszystko zapomnieć. Zaproponowałabym, żeby w zębach trzymała.

Mi się jedna żenująca historia przydażyła na wieczornym czuwaniu przy dziadku. Jakieś modlitwy, wszyscy w zadumie, ktoś płacze. Zapada cisza, chórek zmienia kartki w śpiewniku, mi się zachciało ziewnąć. Zakryłam się ręką i szeroki zieeeeeew i wtem z mojego gardła, przełyku, wydobywa się głośny, żabi dźwięk. Nie było to beknięcie ani nic czego bym się mogła spodziewać czy powstrzymać. Po prostu coś dziwnego zaczynało się wtedy dziać z moim przełykiem i czasami coś tam mi furczało, a szeroko otwarta buzia wzmocniła dźwięk wielokrotnie. Wszyscy na mnie, ktoś oburzony jaka niewychowana i paskudna, ja burak, a naprawdę nie miałam na to wpływu...
Do tej pory czasami zdarzają mi się takie żabie odgłosy, ale przy ziewaniu i tak głośno zdarzyło mi się tylko ten jeden raz...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 13:29   #1496
MOgrama
Zadomowienie
 
Avatar MOgrama
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 016
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

O tak siary..
+/- 13 lat wycieczka klasowa do kina w hipermarkecie. Wychodzimy z seansu i grupy ustawiają się i liczą. Ja i moje 2 koleżanki coś chyba źle zrozumiałysmy i udalysmy się na schody ruchome w dół. Krzyk wychowawczyni że mamy wracać i one dwie niczym sarenki odwracają się i pod prąd wracają na górę. Ja niezgrabnie zahaczam o jakis schodek i gleba na tych schodach, staram się podnieść i pozbierać na szybkości żeby nikt nie zauważył i zaliczam kolejna glebę ciekawsza bo kilka schodów w dół . Wszyscy sie patrzą i śmieją a ja walczę z żywiołem i zaliczam kolejny upadek. Wychowawczyni rusza mi na ratunek widząc panikę w moich oczach i przez moje kocie ruchy też zalicza obok mnie upadek krzyczy że mam się nie ruszać i zjechac na dół. Schody holuja mnie na tyłku na sam koniec. Na dole uświadamiam sobie że obserwowały to ze 4 klasy pół uczniów leży ze śmiechu, a nauczycielka jest wściekła. Myślalam że to koniec świata i nie pokaże się już w szkole, ale jakoś nawet nie było źle..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MOgrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 13:52   #1497
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu dla niektórych tampon jest jakimś tabu i powodem do wstydu. Coś wypadło z torebki, to wypadło, bez różnicy czy to tampon, pomadka czy chusteczki
Też mnie to dziwi. W końcu okres to normalna sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-22, 17:32   #1498
3add4f12db13571aeb7c9c76f3be9247c1506015_606ce81b8bd80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 635
Dot.: Największy wstyd i siara w Twoim życiu...

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87869007]Pojechałam na urlop w góry, chodziłam po parku narodowym. Miałam okres, jeden z tych gorszych dni, jeśli chodzi o ilość krwi.
Szłam sobie jakimś szlakiem bardzo mało uczęszczanym, bardzo rzadko kogoś mijałam. Szłam już dość długo, na tyle, że stwierdziłam, że trzeba już jakoś zmienić podpaskę czy tampon (nie pamiętam, co to było). No ale do najbliższego kibla miałam kilka godzin drogi. Iść w las nie bardzo, bo po pierwsze trochę stromo, po drugie sezon na żmije, których się boję, a po trzecie park narodowy, a ja mam zakodowane z mózgu, że w parku narodowym tylko po szlakach, Ordnung muss sein.
No ale nikt tam nie chodził, więc w pewnym momencie po prostu ustawiłam się z boku, patrzyłam, czy nikt nie idzie i zaczęłam zmieniać, co trzeba. I jak na złość gdy byłam w połowie wspomnianych czynności kawałek dalej zza zakrętu na szlaku wyłonił się facet. Bardzo przystojny facet. Na tyle blisko, że widział, że sobie kucam z gołą dupą.
Zakrył dłonią oczy, trochę się odwrócił i powiedział głośno, że nie patrzy.[/QUOTE]

Jesu, to jest to czego zawsze sie boje w lesie.
3add4f12db13571aeb7c9c76f3be9247c1506015_606ce81b8bd80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-22 18:32:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:12.