Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-31, 07:28   #331
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

też stosuje olejek rycynowy ale troszke inaczejPoprostu buteleczke zalewam w kubeczku goraca wodą i dzieki temu olejek robi sie pałynny,wsmarowuje w skóre głowy,zawijam głowe folią i recznikiem i śmigam tak po domu ile sie da(zazwyczaj około 2 godz)potem normalnie myje włoski-ważde by dokładnie usunąć z nich tłusty olejeknakładam top co zawsze czyli maske i jakas odzywke i efekty mnie powaliły na kolanaWłoski mam naprawde mocniejszeJak nie moje
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-31, 07:31   #332
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Limonko a ta nafte to jak stosujesz??Bo o jej fantastycznym działaniu juz tyle słyszałam,a jakos nie moge sie zebrać w sobiekupic i zaczać poprostu stosować
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-01, 20:05   #333
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez sylweczka
Limonko a ta nafte to jak stosujesz??Bo o jej fantastycznym działaniu juz tyle słyszałam,a jakos nie moge sie zebrać w sobiekupic i zaczać poprostu stosować
Ja zwykle robie sobie maseczke : 2 lyzki nafty kosmetycznej. lyzka olejku rycynowego i zoltko albo mieszam sama nafte kosmetyczna z olejkiem i nakladam na wloski
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 12:14   #334
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Question Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

A ja mam takie pytanie. Przeczytałam tu na forum, ze Wax na poczatku zwieksza wypadanie włosów, bo tworza się nowe cebulki itp. Ja od kilku dni pije Skrzypovite i dzis podczas mycia włosów zauwazyłam, ze wypadło ich wiecej niz zwykle. Czy Skrzypovita powoduje ten sam efekt z wypadaniem włosów jak Wax? Czy tylko ja tak mam?
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 12:27   #335
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
A ja mam takie pytanie. Przeczytałam tu na forum, ze Wax na poczatku zwieksza wypadanie włosów, bo tworza się nowe cebulki itp. Ja od kilku dni pije Skrzypovite i dzis podczas mycia włosów zauwazyłam, ze wypadło ich wiecej niz zwykle. Czy Skrzypovita powoduje ten sam efekt z wypadaniem włosów jak Wax? Czy tylko ja tak mam?
To jest tez skrzypowita do picia???

Niestety nie wiem czy tez tak jest ale watpie zeby dzialanie bylo az tak natychmiastowe. Moze ot tak wypadlo wiecej w koncu nie zawsze wypada tyle samo?
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 13:14   #336
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez April007
To jest tez skrzypowita do picia???

Niestety nie wiem czy tez tak jest ale watpie zeby dzialanie bylo az tak natychmiastowe. Moze ot tak wypadlo wiecej w koncu nie zawsze wypada tyle samo?
Tak, jest Skrzypovita do picia, 80 kapsułek na 40 dni kuracj, kosztuje ok 17zł.

Też mi się wydaje, że na jakiekolwiek efekty jeszcze za wczesnie, ale może to jakis etap wstepny? Normalnie wypada mi bardzo mało włosów, a teraz było ich sporo i troche sie wystraszyłam.
ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 15:29   #337
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Tak, jest Skrzypovita do picia, 80 kapsułek na 40 dni kuracj, kosztuje ok 17zł.

Też mi się wydaje, że na jakiekolwiek efekty jeszcze za wczesnie, ale może to jakis etap wstepny? Normalnie wypada mi bardzo mało włosów, a teraz było ich sporo i troche sie wystraszyłam.
O takbletkach wiemy ale April zrozumiala ze ty pijesz jakas herbatke Skrzypovita albo cuś . Glownie uzywamy okreslenia ŁYKAM, BIORĘ gdy mowimy o tabletkach wiec okreslenie pije wprowadziloi nas w blad...
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 16:00   #338
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez ..::LiMoNkA::..
O takbletkach wiemy ale April zrozumiala ze ty pijesz jakas herbatke Skrzypovita albo cuś . Glownie uzywamy okreslenia ŁYKAM, BIORĘ gdy mowimy o tabletkach wiec okreslenie pije wprowadziloi nas w blad...
Ojej. Bedę pamietać. :P
Tez mnie to troche zdziwiło, bo sama o tabletkach dowiedziałam sie własnie z tego forum.
A co z tym wypadaniem? Ktos zauważył cos takiego po Srzypovicie? Czy moje włosy miały tylko zły dzień?
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 16:03   #339
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Aaa... no wlasnie tak myslalam Ja lykam skrzypovite od 1,5 miesiaca i nic takiego sie nie dzialo... Natomiast teraz po Nerilu owszem
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 16:07   #340
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez ewka.mnk
Ojej. Bedę pamietać. :P
Tez mnie to troche zdziwiło, bo sama o tabletkach dowiedziałam sie własnie z tego forum.
A co z tym wypadaniem? Ktos zauważył cos takiego po Srzypovicie? Czy moje włosy miały tylko zły dzień?
po skrzypovicie wloski u mnie siedzialy na miejscu... nie wypadaly mi bardziej...moze wlasnie one mialy zly dzien
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-02, 16:14   #341
ewka.mnk
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez April007
Aaa... no wlasnie tak myslalam Ja lykam skrzypovite od 1,5 miesiaca i nic takiego sie nie dzialo... Natomiast teraz po Nerilu owszem
Sorki za wprowadzenie w błąd.
April, a czy ciagle łykasz po 2 kapsułki dziennie? Bo czytałam, ze po miesiącu zmniejsza się dawke do jednej kapsułki, ale z kolei producent na opakowaniu nic takiego nie napisał?
__________________

ewka.mnk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-02, 16:34   #342
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Hihih nic sie nie stalo Tylko myślenicy dostałam bo o kremie Skrzypovita dowiedziałam się ostatnio, myślałam że może wymyślili jakieś pomocnicze ziółka do picia a ja nic o tym nie wiem

Po miesiącu mniej? Nic mi o tym nie wiadomo? Ja nie zmniejszalam bynajmniej... Wydaje mi sie ze 2 kapsulki ziol i witamin to nie tak duzo, zwlaszcza ze nie lykam nic wiecej
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 15:49   #343
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

też sie zatanawiam nad kupnem skrzypowity u nas kosztuje 15 złtylko nie wiem ile trzeba czekac na efektyI nie wiem czy pic ta skrzypowite czy lepiej poprostu pokrzywe i skrzyp jako ziołanie mam pojecia a słyszałyście o silicy czy czyms w ty rodzaju(nie wiem jak sie pisze)??
sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 16:26   #344
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez sylweczka
też sie zatanawiam nad kupnem skrzypowity u nas kosztuje 15 złtylko nie wiem ile trzeba czekac na efektyI nie wiem czy pic ta skrzypowite czy lepiej poprostu pokrzywe i skrzyp jako ziołanie mam pojecia a słyszałyście o silicy czy czyms w ty rodzaju(nie wiem jak sie pisze)??
ja jem skrzpovite i jak dla mnie ejst ok bieze sie ja tylko 2 razy dziennie a nie 12 jak tzreba bylo Humavit...Na efekty czekalam 2 miesiace i potem zauwazylam ze cebulki wlosa mam mocniejsze o silicy slyszalam jednak bardziej polecaja skrzypowite wiec ja kupilam. ja polecam tabletki ze skrzypem i pokrzywa bo nie wypilabym tego w postaci ziol ... (robie sobie plukanki ziolowe wiec wiem o czym mowie sam zapach mnie odrzuca...)
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-04, 19:37   #345
xianna
Przyczajenie
 
Avatar xianna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

ja tez zapuszczam włoski :P chyba sobie kupie jutro ten skrzyppolny teraz biore humavit włosy tak nie wypadają...... cera spox
xianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 09:37   #346
aisha-zcie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Question Szybki porost włosów?

CZesc. Mam pytanie, co przyspiesza porost wlosow ? Bardzo mi to potrzebne, poniewaz bylam u fryzjera i zrobil mi kosmiczną fryzure z której jestem zadowolona i to bardzo ale chciala bym cos nowego na mojej glowie wiec musze miec dluzsze wloski a czas niestety mam tylko do 10 listopada. Dziekuje z góry
aisha-zcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 10:23   #347
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Dot.: Szybki porost włosów?

Hej! Bylo już sporo takich tematów, jeśli nie wiesz jak szukać wpisz np: olejek rycynowy, Wax, nafta kosmetyczna, seboradin .. to środki które przyspieszają porost wlosów. Polecam też zerknać na KWC i objerzeć recenzje seboradinu wlaśnie, petrole, Wax'u itd. Poza tym nie zapomnij że wlosy potrzebują odżywienia "od wewnatrz", jeśli chcesz by rosly lepiej wybierz sie też do apteki, moim wloskom dobrze robi wyciąg ze skrzypu polnego z witaminami (i jest niedrogi), ale możesz przebierać w innych suplementach, np: Skrzypowita, H-pantoten itd.
hair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 11:32   #348
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Szybki porost włosów?

Hair, a jakiej firmy jets ten wyciąg ze skrzypu z witaminami i ile kosztuje?
__________________
" I met a girl who sang the blues and I asked her for some happy news. But she just smiled and turned away."
As!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-17, 16:45   #349
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: Szybki porost włosów?

jeszcze szampon seboradin i radical, gdzie z drugiego jestem baaardzo zadowolona
a jaka masz fryzurkemoze sie pochwalisz??
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-17, 17:49   #350
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Szybki porost włosów?

Ja uzywam szamponow dla dzieci, J&J, NIvea i innych. Zauwazylam ze po nich rosna mi szybciej Niedawno podcinalam i juz urosły
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 09:10   #351
aisha-zcie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Szybki porost włosów?

Moja obecna fryzura wygląda tak:
-na czubku głowy mam wlosy krotkie stawiane do góry
-z tylu dluzsze, proste, cieniowane[z góry w dól]
-grzywke ktora jest tak jak by podrapana, nie równa
-po boku mam wypuszczone wlosy takie dwa pasy


Hmmm, jeszcze troche by bylo pisania. Śmieszna ale podoba mi się, chcę isc teraz zrobić sobie coś nowego ale musze kupić jakis preparat żeby byly dluzsze

Olejek rycynowy ? Podajcie ceny, i jak to się używa ?
aisha-zcie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 09:12   #352
*Yasmeen*
BAN stały
 
Avatar *Yasmeen*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 35
Dot.: Szybki porost włosów?

Odzywka Wax z apteki, wiarant do wlosow jasnych i ciemnych
*Yasmeen* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 09:16   #353
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: Szybki porost włosów?

Cytat:
Napisane przez aisha-zcie
Moja obecna fryzura wygląda tak:
-na czubku głowy mam wlosy krotkie stawiane do góry
-z tylu dluzsze, proste, cieniowane[z góry w dól]
-grzywke ktora jest tak jak by podrapana, nie równa
-po boku mam wypuszczone wlosy takie dwa pasy


Hmmm, jeszcze troche by bylo pisania. Śmieszna ale podoba mi się, chcę isc teraz zrobić sobie coś nowego ale musze kupić jakis preparat żeby byly dluzsze

Olejek rycynowy ? Podajcie ceny, i jak to się używa ?
wystarczy ze przeczytasz te dwa tematy a dowiesz sie wiele na temat srodkow ktore moga przyspieszyc porost http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=6 6787
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?threadid=6 1448
ale nie masz co liczyc na jakies zniewalajace efekty bo to nie sa srodki na porost wlosow bo takiego kosmetykow jeszzcze nie wynaleziono.A poza tym do listopada wlosy urosna Ci maxymalnie 2 cm moze 3 .Naprawde wyszukiwarka nie gryzie i radzilabym poszukac w niej zanim sie zada pytanie :/
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 18:01   #354
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

Cytat:
Napisane przez sylweczka
też stosuje olejek rycynowy ale troszke inaczejPoprostu buteleczke zalewam w kubeczku goraca wodą i dzieki temu olejek robi sie pałynny,wsmarowuje w skóre głowy,zawijam głowe folią i recznikiem i śmigam tak po domu ile sie da(zazwyczaj około 2 godz)potem normalnie myje włoski-ważde by dokładnie usunąć z nich tłusty olejeknakładam top co zawsze czyli maske i jakas odzywke i efekty mnie powaliły na kolanaWłoski mam naprawde mocniejszeJak nie moje
chciałam sie zapytac czy ten olejek wsmarowujesz w suche wlosy czy wilgotne?? i czy tylko w skore czy w cale wlosy?? z gory thx za opdowiedz pozdrofka
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-18, 18:33   #355
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Moje sposoby na szybszy porost włosów-porady

A ja zauwazylam ze przy uzywaniu szamponow dla dzieci wloski rosna szybciej
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 08:24   #356
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
magia ziół..?? :) porost wlosków

Hej dziewczyny ja dalej zapuszczam wlosy i juz trace cierpliwosc... juz ok 1,5 miesiaca zapuszczam i mam jedyne marne 3 cm ;( uzywalam juz Seboradinu i Wax'u plus olejek rycynowy do mycia wloskow. Kiedys probowalam soku z rzepy-zapach jest nie do wytrzymania!! w sumie w ciagu miesiaca stosowalam kilka razy (5) efektow niesamowitych nie bylo..wiec zrezygnowalam :P zapach jest naprawde potworny..i utrzymuje sie nawet po myciu. Ktora z wizazystek napisala ze mycie szkrzypem polnym moze sprawic ze wlosy urosna nawet kilkanascie mc na miesiac..mysle ze troszke bylo to przesadzone :P ale moze rzeczywiscie lepiej stymuluje do wzrostu niz np. ekstrakt z rzepy w Seboradinie ( ja uzywalam tego pomaranczowego z zen-szeniem ) ? Moze sprobowac radicala?? czy rzeczywsicie moze przyniesc jakies efekty?? co o tym sadzicie?
assasine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 08:31   #357
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: magia ziół..?? :) porost wlosków

Cytat:
Napisane przez kama1985

Witamina E - poprawia odżywienie cebulek i pobudza wzrost nowych włosów.

Czarna rzodkiew - pobudza porost włosów dzięki zawartości dużej ilości łatwo przyswajalnej siarki.

Żółtko jajka - dobrze nawilża i regeneruje strukturę włosa. Wzmacnia zniszczoną czuprynę dzięki zawartości witaminy A i działaniu niezwykle skutecznych protein jajecznych. Ma również korzystny wpływ na porost włosów.

Skrzyp polny - pogrubia pasma i dodaje im objętości, zawiera bowiem w swojej łodydze krzemionkę-jeden z budulców włosa. Przyśpiesza też jego wzrost. Może sprawić, że w ciągu kilku miesięcy włosy urosną o kilkanaście centymetrów.

Szałwia - odżywia cebulki włosowe, przyspiesza porost włosów. Poza tym przyciemnia włosy, nadaje im głęboki brązowy kolor.

Pokrzywa - pobudza mieszki włosowe do intensywniejszej pracy.


Pozdrówki!
Zastanawiam sie tylko czy chodzilo o amcianie skrzypu czy tez mycie wlosow..?? no i przepraszam za omylke-w ciagu kilku miesiecy nie miesiaca i co z pokrzywa?? hodzi o wywar do picia czy tez mycie wlosków....
assasine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 08:46   #358
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: magia ziół..?? :) porost wlosków

"Przepis 2
Płyn wzmacniający porost włosów
gramów (części)
nalewka nagietkowa (Tinctura Calendulae) -------- 30
nalewka z pięciornika (Tinctura Tormentillae) -------- 10
sok z łopianu (Succus Bardanae) -------- 20
nalewka aloesowa (Tinctura Aloae) -------- 10
witamina B6 -------- 1 amp. 2 cm
woda destylowana -------- ad. 150,0
"/...



Szukam przydatnych przepisow na porost :P
assasine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 09:52   #359
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: magia ziół..?? :) porost wlosków

Mi bardzo szybko rosna wlosy Baaardzo Ale zauwazylam ze rosna jeszcze szybciej jesli uzywa sie szamponu do wlosow dla dzieci Ja co 2 dni Juz to gdzies pisalam tutaj
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-09-29, 10:16   #360
assasine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50
Dot.: magia ziół..?? :) porost wlosków

Wlasnie konczy mi sei Seboradin i nie wiem co kupic..Radicala czy jakis szmpon dla dzieci??? Dlatego chcialabym, zeby ktos kto uzywal Radical wypowiedzial sie na ten temat Asik..zazdroszcze Ci ze tak szybko Ci rosna włosy Ja mam teraz krociutkie.. i wcale by mi nie przeszkadzalo gdyby szybciej rosly w sumie tak sie zastanwiwam..czy mycie wlsokow codziennie nie meczy ich zbytnio?? Moze dlatego tak wolno rosna.. musze modelowac wlosy pasta i woskiem, daletego wieczorem to zmywam z glowki.. mam nadzieje ze im nieszkodzi tak czeste mycie...
assasine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.