Dobry Fryzjer - Gdańsk - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-29, 18:03   #181
karoliskol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

dosc drogo, zaplacilam 60 zl ale i tak uważam że warto i do innego fryzjera juz nie pójde
karoliskol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 13:08   #182
fire_soul
Raczkowanie
 
Avatar fire_soul
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 38
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Szczerze mogę polecić pania Agnieszkę ze studia En Vogue we Wrzeszczu. Rozsądne ceny i pełen profesjonalizm pani Agnieszki! Jest to naprawdę mistrzyni nożyczek. I do tego przemiła osoba. Wyszłam stamtąd z wielkim uśmiechem na twarzy!
__________________
Najwyższy czas zacząć pisać używając polskich znaków!
Może być ciężko...
fire_soul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 17:29   #183
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat clubu fryzjerskiego Alternative w Gdańsku? Czy ten salon jest godny polecenia? Jak spisują się jego pracownicy? Czy watro powierzyć im swoją "głowę"? A jeśli jeszcze nie korzystaliście z ich usług to czy może mi ktoś zaproponować jakiś niezawodny salon?

Mam pecha o fryzjerów. Zawsze trafiam na komletnych amatorów albo ludzi, którzy zupełnie nie potrafią mi nic zaproponować i doradzić.
Mam bardzo cienkie, rzadkie i zniszczone włosy. Zwykłe upięcie ich w kitkę sprawia mi nie lada problem. Włosy są suche, sianowate, każdy innej długości (ponieważ starsznie się łamią), plączą i odstają..

Chciałabym ściąć włosy ale przede wszystkim zależy mi na profesjonalnym doborze fryzury, która będzie świetnie pasowała zarówno do mojej urody jak i rodzaju włosów. Jestem gotowa na wszystko oby tylko efekt był w pełni satyswakcjonujący. Moje włosy to istny koszmar!!!

Z góry dziękuję.
elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 23:43   #184
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Hej!
Czy ktoś miał już okazję skorzystać z usług dość świerzego clubu fryzjerskiego Alternative w Gdańsku? Słyszałam, że panuje tam świetny clubowy klimat, pracownicy są podobno bardzo otwarci i komunikatywni, a ponadto gości raczą winkiem, kawką i innymi napojami Czy można bez obaw powierzyć tamtejszym fryzjerom swoją "głowę"? Bardzo zależy mi na profesjonalnym cięciu i doborze odpowiedniej fryzury zarówno do urody jak i rodzju włosów. Moje kłaczki to nie lada wyzwanie ( koszmar!!! ) - rzadkie, zniszczone, suche, szorstkie, połamane... Cena w zasadzie nie gra roli ale bez przesady
P.s. - Czy możecie mi zaproponować jakiegoś fryzjera z Trójmiasta, który ujarzmi moje włosy???
elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 23:27   #185
julciaiwcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: malmö
Wiadomości: 1
GG do julciaiwcia
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

dziewczyny dajcie mi namiary na Pana Marka i Pana Filipa
julciaiwcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:06   #186
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

czy ktoras z was wie co sie stalo z salonem Lovly look w Auchan w Gdansku?
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 08:47   #187
AfroJAzz
Rozeznanie
 
Avatar AfroJAzz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: DUBLIN
Wiadomości: 909
Smile Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez julciaiwcia Pokaż wiadomość
dziewczyny dajcie mi namiary na Pana Marka i Pana Filipa
ul. Kartuska, Salon FILIP - 3448099

dopisek-sciecie 50-60 zl, a farba itd-to juz zalezy-ja za farbowanie zaplacilam ze scieciem 140 zl.
__________________

Edytowane przez AfroJAzz
Czas edycji: 2007-07-28 o 07:26
AfroJAzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-26, 22:53   #188
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A co myślicie o salonie TRENY w Gdańsku głownym?
Przeczytałam bardzo dobre opinie o tym miejscu w necie, wiec mam nadzieje, ze się nie zawiodę. Mam zamiar iśc do Adriana, mam nadzieję, ze mi dobierze jakaś naprawdę fajną fryzurę.

Niestety nigdy od fryzjera nie wracałam zadowolona, dlatego zawsze dopada mnie jakiś 'lęk' przed wizytą.
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-27, 23:01   #189
foxy696
Przyczajenie
 
Avatar foxy696
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 3
GG do foxy696
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Witam
a co myślicie o WELKOMie ktory znajduje sie w CH MAnhattan na 3 pietrze?
Ja odwiedziłam ten salon i byłam bardzo zadowolona. Kolor i cięcie dobrał dla mnie szef-> Pan JÓzef, zreszta równiez on mnie scinal. Bardzo mi sie podobało jego podejscie do włosów i do klientow. JEdynie małym minusem jest cena. Za położenie jednego koloru plus mycie ułożenie i podcięcie zapłaciłam 140 zł. Polecam zabieg odzywczy nie pamietam jak sie nazywa ale kosztuje 30 zl.
Włoski sobie robiłam na brąz -czekolade, zreszta jesli mi sie uda to dodam fotke w zalaczniku.
Teraz planuje powoli udac sie do fryzjera na zmiane koloru (tymczasowo mam czarny w ktorym zle sie czuje). I własnie nie wiem gddzie sie wybrac tym bardziej ze gotowki nie ma w kieszeni zbyt wiele
Moze znow sie wybiore do Pana Jozefa buziaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg s.JPG (19,0 KB, 253 załadowań)
__________________
Każdy ma jakąś swoją nienormaność

~~FOXY 696~~
foxy696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-11, 19:26   #190
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez just75 Pokaż wiadomość
Zainspirowałyście mnie tym Panem Markiem .
Aniser czy mogłabyś napisać jakie masz włoski, krótkie czy długie? I ile płaciłaś?
Wcześniej chodziłam do Kosedy na Witominie, chodziłam tam kilka lat, ale teraz już bardziej im zależy chyba na ilości niż na jakości, i mimo umówienia siadałam na fotel zawsze z godzinnym opóźnieniem, a po moim ostatnim balejażu za 200zł, zresztą niezbyt udanym moje włosy zaczeły sie łamać i kruszyć. Także niestety zostałam zmuszona szukać nowego fryzjera.
Just75-przepraszam,ze dopiero teraz odpisuje,ale nie zagladalam ostatnio do tego watku i nie widzialam Twojego postu. Co do moich wloskow-sa juz dosc dlugie,wyprostowane, z tylu siegaja za lopatki,z przodu ze wzgledu na lekkie cienowanie sa nieco krotsze. Z natury sa mocno falowane/lekko krecone,z tendencja do puszenia. Bardzo reaguja na wilgoc w powietrzu. Teraz sa w naturalnym kolorze,czyli ciemny braz. Za sciecie u p.Marka placilam 60albo 70zl. sporo,ale jestem naprawde zadowolona. Poniewaz zapuszczam wloski to zmiana dlugosci nie byla radykalna,ale doszla grzywka. Jak juz chyba pisalam to pierwszy fryzjer,ktory scial mi prosta,gesta grzywke<wszyscy wczesniej odmawiali tluamczac,ze przy wicherku nad czolem i falujacych wlosach"sie nie da">z ktora nie mam klopotow. No i jego najwieksza zaleta to to ze SLUCHA,a nie tworzy wlasna wizje bez konsultacji.

Ja go sobie bardoz chwale i pod koniec wrzesnia wybieram sie na kolejna wizyte,a do tego czasu czeka mnie jeszcze podciecie grzyweczki
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-13, 19:41   #191
misiabella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

JEŚLI MIAŁABYS OCHOTE POJECHAC DO KLIFU W ORLOWIE TO POLECAM p.DOROTE (NIE SZEFOWA) MAM PODOBNE WLOSY JAK PISZESZ I JESZCZE NIKT Z TAKA DBALOSCIA O SZCZEGÓŁY JAK P. DOROTA NIE ZADBAŁ.
misiabella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 20:37   #192
jana105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer z Gdańska !!

Kogo mogłybyście polecić w Gdańsku lub Gdyni, kto dobrze ścina krótkie włosy.Mam ich dośc sporo na głowie i są proste jak drut .
jana105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 16:59   #193
Lyanna25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Hej, czy to forum jeszcze zyje?
Ja chcialabym zrobic dwie rzeczy na raz: farbowanie (moga byc tez pasemka/balejaz) i obciecie. Przydalaby sie tez porada, co do fryzurki... Mam krotkie wlosy, trudne do ukladania, cienkie i wiecznie oklapniete. Czy ktos moglby mi polecic salon, w ktorym i farbowanie i ciecie bedzie zrobione? Chcialabym tez dostac sie mozliwie szybko, nie czekac miesiac... Pozdr.
Aga
Lyanna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 00:05   #194
elfik5
Raczkowanie
 
Avatar elfik5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 364
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Polecam club fryzjerski Alternative w Gdańsku. Są tam młodzi ale bardzo profesjonalni i przemili pracownicy. Ceny również nie są wygórowane. Za cięcie płacę 40-50 zł. Nigdy nie byłam zadowolona po wizycie u fryzjera ale zmieniło się to odkąd zaczęłam odwiedzać Alternative. Świetnie dobierają fryzurki do urody, charakteru i rodzaju włosów. Poza tym, panuje tam wspaniała atmosfera. Swoich klientów częstują kawą, herbatą, winkiem itd. Można miło spędzić czas na pogawędkach i odprężyć się w przyjaznej atmosferze. Przede wszystki polecam Szymona i Anetę. Do Szymona bardzo trudno się dostać (wizyty trzeba ustalać conajmniej miesiąc wcześniej). Pozdrawiam.
__________________
.:: Czysta logika jest ruiną ducha ::.

elfik5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 19:51   #195
adaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

JUż od kilku miesięcy szukam dobrego fryzjera w Trójmieście, najlepiej Gdyni. Jestem już zdesperowana!!!
Przyjechałąm z Mazur i przez kilka miesięcy jeździłąm tam specjalnie do mojej Anety, bo zawsze byłam zadowolona ze ścięćia czy koloryzacji. Mam krótkie proste włosy, dlatego tak ważne jest dobre ścięcie, żebym nie musiałą chodzić co tydzień, albo co gorsza -sama sobie wyrónywać.
Odwiedziłam trzy salony w Gdyni i wszsytkie reprezentowały naprawdę bardzo kiepski poziom - łączny czas mycia włosów, cięcia i układania - to do 30 minut. Kiedy w "moim" poprzednim salonie - samo ścinanie włosó trwało 45 i to było mistrzostwo świata...
Ale nie chcę żyć wspomnieniami i wciąż żyję nadzieją, że tu przecież też muszą być dobrzy fryzjerzy!!!
Please pomóżcie
adaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 22:03   #196
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Cytat:
Napisane przez adaga Pokaż wiadomość
JUż od kilku miesięcy szukam dobrego fryzjera w Trójmieście, najlepiej Gdyni. Jestem już zdesperowana!!!
Przyjechałąm z Mazur i przez kilka miesięcy jeździłąm tam specjalnie do mojej Anety, bo zawsze byłam zadowolona ze ścięćia czy koloryzacji. Mam krótkie proste włosy, dlatego tak ważne jest dobre ścięcie, żebym nie musiałą chodzić co tydzień, albo co gorsza -sama sobie wyrónywać.
Odwiedziłam trzy salony w Gdyni i wszsytkie reprezentowały naprawdę bardzo kiepski poziom - łączny czas mycia włosów, cięcia i układania - to do 30 minut. Kiedy w "moim" poprzednim salonie - samo ścinanie włosó trwało 45 i to było mistrzostwo świata...
Ale nie chcę żyć wspomnieniami i wciąż żyję nadzieją, że tu przecież też muszą być dobrzy fryzjerzy!!!
Please pomóżcie
Będę się powtrazać, ale ja nadal polecam salon Calmia w Rumii. Na pewno nie zbyją Cie w poł godziny (ja ze swoimi trudnymi włosami i pamami i ścinaniem siedzę tam cztery ) a i zostaniesz potraktowana indywidualnie i po królewsku
Jestem już po którejś wizycie z rzędu i zawsze wychodze zadowolona, a wręcz wniebowzieta
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 14:06   #197
bblue
Przyczajenie
 
Avatar bblue
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Exclamation Trwałe prostowanie - Gdańsk (Trójmiasto ewentualnie)

Szukałam takiego tematu i nie znalazłam.

Poszukują dobrego fryzjera w Gdańsku (ostatecznie w trójmieście) gdzie można wykonać trwałe prostowanie. Prosiłabym przy okazji o koszt zabiegu i namiary.

I jeszcze jedno. Ktoś już jest po takim zabiegu? Jesteście zadowoleni?

Edytowane przez bblue
Czas edycji: 2007-10-09 o 17:14
bblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 17:15   #198
bblue
Przyczajenie
 
Avatar bblue
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Trwałe prostowanie - Gdańsk (Trójmiasto ewentualnie)

Przepraszam, że post po postem, ale proszę o odpowiedź. To bardzo ważne!
bblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:43   #199
-Dorota-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice LBN
Wiadomości: 125
Dot.: Salon Degowskich Gdańsk Orunia

Hej dziewczyny. A jakie są ceny farbowania w tym salonie??
-Dorota- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 11:17   #200
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Salon Degowskich Gdańsk Orunia

Ja za kilkanaście dni jestem zapisana do p. Degowskiej-salon z Orunii przeniesiono koło hotelu Heweliusz. Zdam relację
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 22:39   #201
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

A propos salonu Alternative, atmosfera super, ludzie sympatyczni, ALE... no właśnie :/ moim zdaniem nie wszyscy fryzjerzy są godni polecenia! widziałam fryzury koleżanek które były u Szymona - wyglądały bardzo fajnie, zarówno cięcie jak i dobór koloru. Poszłam więc również do salonu Alternative, jednak u szymona nie było miejsc więc zapisano mnie do Gosi.... Nie jestem zadowolona ani z cięcia, ani koloru, ani obsługi. Włosy układają się raczej średnio, kolor - dramat - mimo że mówiłam iż nie podobają mi się ciepłe odcienie, mam na głowie miedziany brąz ( na szczęście fervidol, więc wypłukuje się powoli). kolor moja fryzjerka ustalała komisyjnie ze swoimi kolegami, więc już na początku straciłam zaufanie co do jej propozycji. ostatecznie nie skonsultowała wyboru koloru ze mna dopiero nakładając mi farbę na włosy opisała kolor :/ nie wiem czy jeszcze się tam wybiorę... a szkoda, bo inni byli bardzo zadowoleni z alternative :/
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:12   #202
biene
Raczkowanie
 
Avatar biene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 67
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Ja polecam Gabriela, ale nie wszystkie fryzjerki. Chodziłam do różnych fryzjerów chcać uzyskać upatrzoną fryzurę. Każda fryzjerka robiła po swojemu, a nie tak jak powiedziałam. Dopiero w Gabrielu ktoś mnie posłuchał i byłam bardzo zadowolona. Ścinałam się u fryzjerki, która pracuje na drugim stanowisku od okna, niestety z całej radości z dobrego ścięcia zapomniałam sprawdzić jak ma na imię Fryzjerka z ostatniego stanowiska (przy ścianie) beznadziejnie uczesała moją mamę, sama raz u niej byłam i szarpie włosy, jest niedelikatna, więc nie polecam. Niedługo wybieram się do Jean Louis Dawid, bo mam akurat kupon rabatowy. Po wizycie opiszę wrażenia
biene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 00:05   #203
-Dorota-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice LBN
Wiadomości: 125
Unhappy Dot.: Salon Degowskich Gdańsk Orunia

Chyba koleżanka zapomniała o zdaniu relacji, a szkoda
-Dorota- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-21, 23:18   #204
martaa_w
Raczkowanie
 
Avatar martaa_w
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
Dot.: Salon Degowskich Gdańsk Orunia

czekamy czekamy...
__________________

martaa_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 09:02   #205
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Salon Degowskich Gdańsk Orunia

Jeestem I jestem zachwycona!!
Farbę nakładała mi pewna młoda dziewuszka, kolor przedtem jest dobierany i konsultowany przez Panią Ewę Degowską , potem przechodzi się do innego pokoju na strzyzenie ktore robi Pani Ewa osobiście, dlugo i starannie. Pani Ewa nigdy nie naklada koloru, robi to zawsze ktos inny, za to jest mistrzem w ścinaniu.
W salonie jest sporo foteli i ludzi, ale nie odczulam pośpiechu ani braku intymności.
Ceny-typowe dla dobrego salonu w centrum Gdańska-ja za wlosy do ramion zaplacilam 200 zl-blond balejaż plus ścięcie plus prostowanie prostownicą.
Podoba mi się fakt, że nikt nie wciska tam na silę odzywek, itp.
Mam już drugi termin
Zaznaczam że salon nie jest na Orunii, bo się przenieśli-jest na samym końcu ulicy Heweliusza. (tzn salon Pani Ewy z synami).

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-06 o 20:08 Powód: post pod postem
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-02, 18:32   #206
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

przeklejam swój post z jakiegoś innego wątku na podobny temat:

w Gdańsku polecam "pracownię fryzjerską" - kiedyś zakład mieścił się na Zaspie koło kolejki, teraz jest we Wrzeszczu - Topolowa, wejście od Batorego (a może Batorego wejście od Topolowej?...hmm ;-)) - już od kilku lat tam chodzę i zawsze jestem zadowolona. Tym bardziej, ze z reguły nie wiem jaką chcę fryzurę a Sylwia (właścicielka) zawsze ma jakiś pomysł- i zawsze jestem zadowolona
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 15:26   #207
Angeli$
Przyczajenie
 
Avatar Angeli$
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Mam pytanko.Czy w salonie Gabriel,Bogna i Trendy strzygą przy użyciu brzytwy fryzjerskiej?Z jakiem efektem?;>
Licze na odpowiedź,bo chcę by moje włosy były tak pocieniowane,że zawsze będą się dobrze układały.
Coś takiego jak Ania z ,,You Can dance"
__________________
-Puchatku?
-Tak, Prosiaczku?
-Nic .Rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę

- chciałem sie tylko upewnić czy jesteś..."



Angeli$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 15:58   #208
biene
Raczkowanie
 
Avatar biene
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 67
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Byłam jakiś czas temu w JLD i się zawiodłam. Fryzjerka zrobiła tak żeby jej się podobało, a nie mi. Już więcej tam nie pójdę. Na 27go jestem umówiona do Gabriela. Podobno ta fryzjerka, u której wcześniej się strzygłam już u nich nie pracuje, więc idę wypróbować nową- p. Agnieszkę.
biene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 16:39   #209
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

ja ostatnio bylam we Fryzjernii, w gdansku Gl. - jak sie idzie od LOTU ul. Długą to za Neptunem pierwsza w lewo. bardzo mila obsluga, ceny przystepne (jak na ceny ktore sa w 3miescie). Na pewno tam wroce.
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-27, 17:33   #210
Jusiik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Talking Dot.: Gdansk Dobrzy Fryzierzy Poszukiwani

Polecam Panią Asię z salonu De javu z Sopotu Bohaterów Monte Casino apartamenty Trzy gracje.
Szczególnie świetnie strzyże włosy kręcone !!!!!!!!!
Wszystkie trójmiejskie kędziory leććie do Pani Asi !!!!!!
Jusiik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-16 14:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.