Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11 - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-04, 20:35   #721
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Myslalam, ze mi tz zejdzie na zawal
Lezymy i poczulam tak jakos mokro.. zryw do gory i mowie "chyba mi wody odchodza" .. tz zryw, oczy wielkie i mowi "pie..dolisz"
Poszlam do lazienki, ale to tylko wieksza "kropla" sluzu
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:36   #722
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
oj to nie za fajnie w tej chwili to wygląda ale z jednej strony dobrze, że synek teraz prawidłowo przybrał, może oszczędzi mamę i nie będzie się pchał z rączką? nie martw się, podziałajcie dziś, jakiś długi masaż sutków może? miewasz w ogóle jakieś skurcze teraz?
skurcze są raz je czuje a raz nie. Mały daje tak popalic że masakra ale cóż poryczałam to mi ulżyło i jest cos lepiej.

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Was też tak w kręgosłupie i tyłek boli?
ja się czuje jakbym jeździła na rowerze... takie zakwasy jakby. ledwo chodzę.
też tak łupie tyłek boli i całe podbrzusze. CZasme maly jak mocno sie wciśnie to nerwy ugniata i nie dam rady chodzic za bardzo.

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość

może nie będzie tak źle. Kate urodziła 3700
U mnie jak by sie okazało ze mały wazy 3500g to od razu jutro bym miała cc bez gadania.
Lekarz pamięta mój poród bo był nietypowy i dziecko z wadą więc wie że nie urodziła bym 3500g dziecka. Mogla bym za mocno postrzelać i skończylo by sie to poważnym szyciem w zneiczuleniu ogólnym.
Niestety nie wszyscy mogą rodzic duże dzieci.

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
No wiec jestem juz na oddziale, leze w lozku. Jestem mega glodna a mam na kolacje chleb , maslo i metke lososiowa. Po usg ok, mala wazy +/- 3500. Ktg tez ok, znow lekkie skurcze powyzej 20. Rozwarcie na 1 cm, szyjka krotka, miekka, szykuje sie. Tz pojechal, pierwszy raz w zyciu jestem w szpitalu. Plakac mi sie chce
Współczuje ale może szybko podejmą decyzje i będziesz mieć swoje maleństwo koło siebie

Cytat:
Napisane przez olimpia2009 Pokaż wiadomość
Wy tez macie wrazenie takiego ciezkiego brzucha....nie wiem czemu ale mam takie wrazenie ze lada chwila odejda mi wody...moze dlatego ze szczerze mowiac tego sie obawiam ze jestem sama z corka w domu a tu wody odchodza....a moze cos jest na rzeczy....


jak cos to musze skonczyc pranie pierw z tym praniem to juz ☠☠☠☠ica bierze...... wiecznie mam cos do uprania
Olimpia jakbym czytala siebie. Męza odprawilam do pracy i sama z młodym w domu który średnio śpi. A pranie to nie wiem skad sie bierze. Dopiero co w piatek popralam a już wczoraj poszła 1 pralka dziś nastepna.

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość

A i jeśli doczłapię to wizytę mam 15 maja a L-4 wystawił do 25 maja czyli 5 dni po TP. Powiedział, że urodzenie dziecka i tak przerywa bieg L-4 więc wystawi na tak długo, że ma pewność, że urodzę do tego czasu. Wiec wracając do ostatniej dyskusji tutaj widocznie można spokojnie L-4 wystawić i na czas po TP i nie trzeba wcześniej macierzyńskiego wykorzystywać.
Mi lekarz wystawił dzis do 24 maja czyli 11 dni po terminie i nie było żadnego problemu. Poza tym ja przy starszaku mialam do chyba 30 stycznia a termin na 19 stycznia. Urodziłam ostatecznie 17 i zanim pozalatwiałam z tym macierzyńskim w ZUSie to przyszlo chorobowe na konto. Więc pierwsze macierzyńskie bylo rozliczone z chorobowym i od kiedy miało być macierzyńskie i wyrównali. Dla nich żadne problem a dla kobiety lepiej jak ma dłuzej bo nie wiadomo kiedy sie urodzi dzidzia a jak cos to zawsze kasa przyjdzie zanim załatwi się wszytko do konca.


Humor troszke mi sie poprawił. Troszke was nadrobiłam. Sama jestem ze starszakiem więc ciezko mi siedzieć na forum ale nie chce pomocy bo niech się mały juz zdecyduje. Jak jest teściowa to ja nie mam co orbic poza gotowaniem i sprzatniem a tak to musze latać i wsytko ogarniac sama.
Mały właśnie zaczyna wieczorny koncert na żeberkach mamy wiec nie nasiedze
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:36   #723
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
pokaż nosidło? bo mam obawy, że to będzie sztywne wisiadło o chustach ostatnio wstawiałam link, zapodam raz jeszcze: http://mobloguje.pl/2015/03/23/wszys...niu-w-chuscie/
Zaraz poszukam i wrzuce.Mała fajnie w tym siedziała i plus taki że super podtrzymuje główkę.Mi też bylo bardzo wygodnie
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:38   #724
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Co wejdę do kuchni a tata tam jest to pyta się mnie jak tam ? Jak się czujesz ? Melduj mi jak się coś będzie działo A pare godzin wcześniej mówił mi że mój mąż jest spanikowany. No ja nie wiem kto tu bardziej jest spanikowany
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:39   #725
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Iluzja00 Pokaż wiadomość
Truskawka ja opryszczke mam odkąd pamiętam.Natomiast od kiedy jest Mała,miałam ją już 2 razy.Przytulalam Ją,calowalam a ile się potem zamartwialam po przejrzeniu neta jak to ciężko znosi noworodek kiedy się zarazi.Myślałam że zejde na zawał bo nie pomyślałam żeby sie do niej nie zbliżać zbytnio.Na szczęście nic Jej nie było
W mojej wsi rodzinnej był przypadek, że dziecko zmarło na to opryszczkowe zapalenie mózgu. Własny tata je zaraził bo właśnie nie wiedział.

Ja staram się wszystkie takie rzeczy sprawdzać, bo pewnie po takiej sytuacji bym sobie sama w łeb strzeliła...

Dobrze, że malutka tego nie podłapała A Ty chociaż wiesz na przyszłość i obcych od buzi małej też będziesz przeganiać jak zobaczysz coś niepokojącego.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:45   #726
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Łooo Jezusie.... Ale naskrobałyście.

Monisia, wszystkiego najlepszego! mój też nigdy nie pamięta o moich imieninach. A tak po prawdzie to pojęcia nie mam kiedy on ma imieniny, wiec jesteśmy kwita

Mimi, bidulko 3maj się tam! i uszka do góry, niedługo będzie po wszystkim


I reszty nie pamiętam


U nas była znajoma z 3letnim synkiem. Przyniosła żyrafke pozytywke i komplecik body i spodnie. Trzeba przyznać że fajny prezent, ale za to nasluchalam się złotych rad, że wrrrrrrrrrrrr.
Miałam ochotę rzucić jej się do aorty.
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:45   #727
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez sylwia01485 Pokaż wiadomość
takie mam odczucie, że będzie hurtem.



to super



może nie będzie tak źle. Kate urodziła 3700

ruska - niezły inwalida. Ale i tak dobrze, że ustąpił. Ja Wam opisywałam, jak mi pańcia w rękawiczkach z siateczki i torebusią nie odpuściła i tylko połowę siedzenia zaproponowała, że niby się pomieścimy.
Co za gwiazdunia

Mimi

Ja juz po usg, naszczescie maly nie fiknal
Wazy 3025g wiec Scotasia Twoja chyba podobnie ale kurde i tak przykoksil
Wszystko ok. Wizyta z badaniem szyjki w czwartek.
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 20:46   #728
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Oesu chwilę mnie nie było a tu tyle str natrzaskane

Ja musiałam dopakować do torby kilka rzeczy bo dzwonila do mnie koleżanka położnej żebym zabrała se sobą coś ciepłego dla siebie i małego bo w nocy jest bardzo chłodno i w koszuli i szlafroku mogę zmarznąć.

Ok tylko, do porodu zostało kilka dni a mnie dalej nic nie zbiera
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:48   #729
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość


U nas była znajoma z 3letnim synkiem. Przyniosła żyrafke pozytywke i komplecik body i spodnie. Trzeba przyznać że fajny prezent, ale za to nasluchalam się złotych rad, że wrrrrrrrrrrrr.
Miałam ochotę rzucić jej się do aorty.
Ja nienawidzę złotych rad...

Wiadomo, każdej matce się wydaje, że wie najlepiej jak wychować dziecko, ale niech stosuje swoją wiedzę na własnym dziecku i dla niego będzie najlepszą mamą jaką potrafi. A innym niech da swobodę i wolność... Dzieci też nie są uniwersalne, że wszystko u każdego się sprawdzi...

Nie wiem, że niektórym tak ciężko to zrozumieć.
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:49   #730
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
W mojej wsi rodzinnej był przypadek, że dziecko zmarło na to opryszczkowe zapalenie mózgu. Własny tata je zaraził bo właśnie nie wiedział.

Ja staram się wszystkie takie rzeczy sprawdzać, bo pewnie po takiej sytuacji bym sobie sama w łeb strzeliła...

Dobrze, że malutka tego nie podłapała A Ty chociaż wiesz na przyszłość i obcych od buzi małej też będziesz przeganiać jak zobaczysz coś niepokojącego.
Na szczęście teraz już wiem.Ale ile się nerwów najadlam to tylko ja wiem
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:49   #731
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Oesu chwilę mnie nie było a tu tyle str natrzaskane

Ja musiałam dopakować do torby kilka rzeczy bo dzwonila do mnie koleżanka położnej żebym zabrała se sobą coś ciepłego dla siebie i małego bo w nocy jest bardzo chłodno i w koszuli i szlafroku mogę zmarznąć.

Ok tylko, do porodu zostało kilka dni a mnie dalej nic nie zbiera
Ja poprzednio 5 dni przed to w ogóle nie czułam, że miałabym kiedykolwiek urodzić
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 20:50   #732
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę złotych rad...

Wiadomo, każdej matce się wydaje, że wie najlepiej jak wychować dziecko, ale niech stosuje swoją wiedzę na własnym dziecku i dla niego będzie najlepszą mamą jaką potrafi. A innym niech da swobodę i wolność... Dzieci też nie są uniwersalne, że wszystko u każdego się sprawdzi...

Nie wiem, że niektórym tak ciężko to zrozumieć.
Co innego jak się spytasz o radę a nie jak ci je narzucają no ale tak to już widać musi być...
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:54   #733
LuckyLove
Zadomowienie
 
Avatar LuckyLove
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bajkolandia :)
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
Ja poprzednio 5 dni przed to w ogóle nie czułam, że miałabym kiedykolwiek urodzić
Czyli spodziewać się, że weźmie mnie nagle ? będę mieć się na baczności. Qrde a mój mąż taką ma beznadziejną zmianę w tym tyg. jedzie o 16:25 do pracy i wraca o 4 rano mam nadzieję, że mały poczeka na tatę
__________________
Synuś Mamusi
LuckyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:56   #734
Anol
Rozeznanie
 
Avatar Anol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ww/DE
Wiadomości: 808
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Łooo Jezusie.... Ale naskrobałyście.

Monisia, wszystkiego najlepszego! mój też nigdy nie pamięta o moich imieninach. A tak po prawdzie to pojęcia nie mam kiedy on ma imieniny, wiec jesteśmy kwita

Mimi, bidulko 3maj się tam! i uszka do góry, niedługo będzie po wszystkim


I reszty nie pamiętam


U nas była znajoma z 3letnim synkiem. Przyniosła żyrafke pozytywke i komplecik body i spodnie. Trzeba przyznać że fajny prezent, ale za to nasluchalam się złotych rad, że wrrrrrrrrrrrr.
Miałam ochotę rzucić jej się do aorty.
Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę złotych rad...

Wiadomo, każdej matce się wydaje, że wie najlepiej jak wychować dziecko, ale niech stosuje swoją wiedzę na własnym dziecku i dla niego będzie najlepszą mamą jaką potrafi. A innym niech da swobodę i wolność... Dzieci też nie są uniwersalne, że wszystko u każdego się sprawdzi...

Nie wiem, że niektórym tak ciężko to zrozumieć.
Cytat:
Napisane przez SzaraaMyszka Pokaż wiadomość
Co innego jak się spytasz o radę a nie jak ci je narzucają no ale tak to już widać musi być...
Ciekawe czy my też takie będziemy jak nasze pociechy podrosną
__________________
27.06.2013 r.

Oliwia 18.05.2015

Anol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:56   #735
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

idę spać. dobranoc.
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 20:57   #736
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

http://m.scandinavianbaby.pl/product...H-srebrny.html nie wiem czy link dobrze skopiowany bo pisze z telefonu
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:00   #737
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Ja nienawidzę złotych rad...

Wiadomo, każdej matce się wydaje, że wie najlepiej jak wychować dziecko, ale niech stosuje swoją wiedzę na własnym dziecku i dla niego będzie najlepszą mamą jaką potrafi. A innym niech da swobodę i wolność... Dzieci też nie są uniwersalne, że wszystko u każdego się sprawdzi...

Nie wiem, że niektórym tak ciężko to zrozumieć.
Moje dziecko jest:
za ciepło ubierane
Leży przy oknie i słońce świeci na niego (słońce to zuo )
Teraz jest Aniołkiem, ale niedługo rożki mu urosną.
I wiele innych...

No masakra, tylko ze moje dziecko jak nie jest ciepło otulone to jest niespokojne i ja jako matka wiem o tym lepiej niż ona a poza tym gdyby był przegrzewany to by miał potowki, a nie ma ani jednej


A mówiłam wam? Za 2 tygodnie mamy bilans U3... I szczepienie
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:04   #738
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Czyli spodziewać się, że weźmie mnie nagle ? będę mieć się na baczności. Qrde a mój mąż taką ma beznadziejną zmianę w tym tyg. jedzie o 16:25 do pracy i wraca o 4 rano mam nadzieję, że mały poczeka na tatę
tak dokładnie, możesz się tego spodziewać

Cytat:
Napisane przez Iluzja00 Pokaż wiadomość
http://m.scandinavianbaby.pl/product...H-srebrny.html nie wiem czy link dobrze skopiowany bo pisze z telefonu
babybjorn robi koszmarne wisiadła droga firma, niby porządna a tak naprawdę nie warto w tym nosić w ogóle w nosidłach to dopiero jak maluch siedzi ale w miękkich - tula, ergobaby, manduca itd.
skoro malutka lubi być noszona to inwestuj w chustę tkaną
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:04   #739
Iluzja00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 141
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
tak dokładnie, możesz się tego spodziewać


babybjorn robi koszmarne wisiadła droga firma, niby porządna a tak naprawdę nie warto w tym nosić w ogóle w nosidłach to dopiero jak maluch siedzi ale w miękkich - tula, ergobaby, manduca itd.
skoro malutka lubi być noszona to inwestuj w chustę tkaną
Dlaczego koszmarne?
Iluzja00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-04, 21:05   #740
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
ale go przestraszyłaś bidulek
ja mojego staram się nie straszyć jak nie czuję się pewnie bo jak faktycznie sie będzie coś działo to jeszcze nie uwierzy
Ja go wcale nie chcialam wystraszyc





Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
ktoś mi kiedyś mówił, ze imieniny obchodzi się po urodzinach, pierwsza data ja urodziny mam na koniec lipca, imieniny na koniec sierpnia
Ja tez zawsze tak bylam uczona, aczkolwiek ja imienin nie obchodze.. ba! Nawet nie wiem kiedy mam




Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
idę spać. dobranoc.
Dobranoc
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:06   #741
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Baset Pokaż wiadomość
Apiska
ja raz na miesiąc dwa puszczam pralkę bez niczego na 90 stopni, żeby wygotować i wyparzyć. serwisant mi mówił, że to dobry sposób na oczyszczenie pralki z brudu i kamienia

Moja pralka nie ma programu, gdzie będzie aż 90st


Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
No wiec jestem juz na oddziale, leze w lozku. Jestem mega glodna a mam na kolacje chleb , maslo i metke lososiowa. Po usg ok, mala wazy +/- 3500. Ktg tez ok, znow lekkie skurcze powyzej 20. Rozwarcie na 1 cm, szyjka krotka, miekka, szykuje sie. Tz pojechal, pierwszy raz w zyciu jestem w szpitalu. Plakac mi sie chce
Powodzenia!

Jeeeeju! Wleciała mi przed chwilą komarzyca do pokoju, jak poparzona skakałam po pokoju, dziw skąd ja tyle siły znalazłam, bo zawsze to stękam i jęcze jak się muszę podnieść z kanapy ha ha


Aaaaa i kupiłam szumisia
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:09   #742
SzaraaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SzaraaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Kępno
Wiadomości: 6 487
GG do SzaraaMyszka
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez LuckyLove Pokaż wiadomość
Czyli spodziewać się, że weźmie mnie nagle ? będę mieć się na baczności. Qrde a mój mąż taką ma beznadziejną zmianę w tym tyg. jedzie o 16:25 do pracy i wraca o 4 rano mam nadzieję, że mały poczeka na tatę
Mój też w tym tyg beznadziejna ma zniane tyle ze od 15 do 1 ale jak coś to może niby wyjść bo wiedzą że jestem na koncowce

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Iluzja00 Pokaż wiadomość
http://m.scandinavianbaby.pl/product...H-srebrny.html nie wiem czy link dobrze skopiowany bo pisze z telefonu
Cena niezła
__________________
Milenka

17.05.2015 r. godz. 12:30 3780 g i 55 cm

Kasia
16.02.2017 r. godz. 17:44 3170g i 52 cm


Wymiana

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1203546
SzaraaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:11   #743
kefii
Wtajemniczenie
 
Avatar kefii
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 442
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez TienShan Pokaż wiadomość
pokaż nosidło? bo mam obawy, że to będzie sztywne wisiadło o chustach ostatnio wstawiałam link, zapodam raz jeszcze: http://mobloguje.pl/2015/03/23/wszys...niu-w-chuscie/
Ja mam nosidło ale Tule i raczej dla większego dziecka. Jak maly była malutki to chusta. Ja mam Nati Baby tkaną nie leastczną. Podobno lepiej w elastycznej nosi się noworodki ale mój jak wrócil do domu to miał 3 miesiace wiec kupiła tkaną. Pralam chyba z 3 razy i potem załowalam bo trzeba było kupic używaną lepiej sie uczyu wiązać ale jakos poradzilam sobie i mały dosc chodziłw chuście. teraz chce iśc na kurs i nauczyć sie wiazac dobrze chuste na noworodku bo nowej lestycznej nie uśmiecha mi sie kupiwać. Chyba że sie wkurzę
__________________
czekamy na ciebie

dziewczyna wrzesień 2005
zaręczona 27 lipca 2009
żona 6 sierpnia 2011

II kreseczki 14 maja 2013
mój mały kochany synuś Mikołaj 17 stycznia 2014
II kreseczki 4 września 2014
kefii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:17   #744
TienShan
Zakorzenienie
 
Avatar TienShan
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 3 082
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Iluzja dziecko w tym wisi, nie ma zaokrąglonego kręgosłupa, więc jest on obciążony.
http://dziecisawazne.pl/wisiadlo-nosidlo-ergonomiczne/
http://noszebokocham.pl/wisiadlo-kontra-nosidlo/
http://dajsieponiesc.com/2014/12/123...lko-kupisz-ty/
no i bardzo ważne jest to, że nie powinno się nosić dzieci przodem do świata bo wtedy też kręgosłup jest za bardzo obciążony

Mam nadzieję że nie uznasz mnie teraz za ciotkę dobra rada wtrącającą się

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kefii Pokaż wiadomość
Ja mam nosidło ale Tule i raczej dla większego dziecka. Jak maly była malutki to chusta. Ja mam Nati Baby tkaną nie leastczną. Podobno lepiej w elastycznej nosi się noworodki ale mój jak wrócil do domu to miał 3 miesiace wiec kupiła tkaną. Pralam chyba z 3 razy i potem załowalam bo trzeba było kupic używaną lepiej sie uczyu wiązać ale jakos poradzilam sobie i mały dosc chodziłw chuście. teraz chce iśc na kurs i nauczyć sie wiazac dobrze chuste na noworodku bo nowej lestycznej nie uśmiecha mi sie kupiwać. Chyba że sie wkurzę
Elastyczna wcale nie jest taka dobra wg doradców. Ja od początku tkanej używałam, najlepiej podtrzymuje dzieciątko
Ja mam nosidło ergobaby
__________________


TienShan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:18   #745
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Cytat:
Napisane przez Anol Pokaż wiadomość
Ciekawe czy my też takie będziemy jak nasze pociechy podrosną
Jeśli będę taka, to dobijcie mnie proszę
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:42   #746
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Nadzieja - dziekuje



Nie pamiętam która polecała mi dziś szare mydło na to swędzenie ale pomaga! Troche mi wysuszyło skórę ale jaka ulga! zobaczymy czy będzie poprawa długofalowa czy tylko chwilowa dziekuje



Jakby któraś miała ochotę na lekka komedyjke romantyczną to mogę polecić Dzień dobry, kocham Cie



Czuje jakby mi się wszystko od środka w podwoziu rozchodziło...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:44   #747
truskawkaxx
Zadomowienie
 
Avatar truskawkaxx
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Jakoś mi się smutno zrobiło bez powodu :-( idę więc spać i prześpię ten nastrój. Dobranoc kobiety :-*
__________________
Oliwia 18.05.2015
truskawkaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:49   #748
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Dobranoc
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:51   #749
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

Monia wszystkiego dobrego

Pani robi mi to usg jeździ głowicą po brzuchu a ja mega twardy brzuch i myślałam, że to mały się tak wypina a tu się okazuję, że macica twardniała a ja cały czas żyłam w przekonaniu, że to młody

ile się nachodziłam masakra... wzięłam ciepłą kąpiel i leże, bo właśnie czułam skurcze i jakaś taka wywalona jestem... tyle się dziś usprzątałam do tego ten 'wypad' do lekarza komunikacją miejską masakra.... kilosów narobiłam
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-04, 21:59   #750
Santilia
Wtajemniczenie
 
Avatar Santilia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowsze.
Wiadomości: 2 485
Dot.: Mamusie Majowe 2015 ! - cz. 11

oglądam właśnie you can dance, bardzo męsko wygląda ten pan tańczący balet w rajtuzach
__________________
Dla takich chwil warto żyć!


M

Santilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-20 13:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.