Ważne ogłoszenie Nowy Wizaz.pl - 2015 - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-13, 12:30   #301
Grapefrutka
Zakorzenienie
 
Avatar Grapefrutka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 12 396
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Aniołku dziękuje za wyjaśnienia
no to czekamy dalej, oby to czekanie nie było takie długie
__________________
Hello!
I'm the Fitness Fairy.
I've just sprinkled
motivation dust on you.
Now go and move your ass!
This sh.it is expensive!
Grapefrutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 12:53   #302
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
i o co ten nerw od razu
Nie nerw, obojętność.
Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
na czym siedzisz że u Ciebie wszystko działa? jeśli oczywiście mogę spytać
Chrome, a system Linux, choć przełączam się też na Windowsa 7 i jest ok.
Cytat:
Napisane przez Micraell Pokaż wiadomość
No to fantastycznie, że u Ciebie działa. Do załącznika wrzucam screeny, sprzed chwili, jak to wygląda u mnie na IE i Chrome.
I pewnie u mnie dokładnie tak samo to wyglądało w tamtej chwili, ale tego Ci nie powiem, bo nie korzystałam wtedy z forum.

Nie dziwi mnie jednak to, że białe tło, pogrubienie i brak kolumn czy wierszy na forum powraca, bo wiem, że ciągle są wykonywane prace i jak już pisałam trzeba chwilowo zepsuć coś, co wcześniej działało.*

Może zostałam obdarzona anielską cierpliwością, że mnie to nie przeszkadza? W sumie fajnie, mniej nerwów, to zdrowsza będę

* wypowiadam się tylko o sytuacji na Chromie, z innych przeglądarek nie korzystam

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51018606]O ile pozostanie na domyślnej (zapaćkanej na różowo i fioletowo) skórce, bo szarą, jedyną normalną skiepścili. U mnie jest tak samo beznadziejnie na wszystkich przeglądarkach na Win7.[/QUOTE]
Mam skórkę domyślną, przewijam ją w dół i w górę w poszukiwaniu różowego - oślepłam albo go nie ma
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 13:08   #303
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 731
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez Grapefrutka Pokaż wiadomość
Aniołku dziękuje za wyjaśnienia
no to czekamy dalej, oby to czekanie nie było takie długie


Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
...
* wypowiadam się tylko o sytuacji na Chromie, z innych przeglądarek nie korzystam
brak kolorów, pogrubienia itp - to wina stylów na forum, nie przeglądarek

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2023-11-28 o 15:20
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 731 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 13:16   #304
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
brak kolorów, pogrubienia itp - to wina stylów na forum, nie przeglądarek
To wiem, ale chciałam uprzedzić pytania z jakiej przeglądarki korzystam, do niedawna były problemy z IE i Mozillą, więc może po drodze coś nowego się urodziło, nie wiem, więc uprzedziłam
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 13:46   #305
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 731
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
To wiem, ale chciałam uprzedzić pytania z jakiej przeglądarki korzystam, do niedawna były problemy z IE i Mozillą, więc może po drodze coś nowego się urodziło, nie wiem, więc uprzedziłam
viva nie strasz

zaraz sprawdzę

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 731 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 16:44   #306
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Wiem, że różowy może nie jest męskim kolorem dlatego szary zostanie naprawiony najszybciej jak tylko będzie to możliwe
nie jestem mężczyzną a też miałam ustawioną szarą skórkę - jako jedyna mi się podobała
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 09:49   #307
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość


Zostało to zgłoszone do działu programowania - dostałam informację, że obecnie programiści analizują wszystkie style na forum nie jest jednak możliwe naprawienie wszystkich na raz, zajmie to trochę czasu - ok 1 tydzień.
Wiem, że różowy może nie jest męskim kolorem dlatego szary zostanie naprawiony najszybciej jak tylko będzie to możliwe
To niech jeszcze popracują nad stabilnością, bo jak przechodzę na nowy, to co chwila mi albo wiesza albo całkiem siada baza. Dlatego mi to nowe "dzieło" tak zniechęca. Bo nie można było pracować na nowej nie ruszając starej



Cytat:
Ponieważ nowa wersja strony i forum jest ustawiona domyślnie , docelowo stara wersja zostanie wyłączona jednak zanim to się stanie minie jeszcze trochę czasu
I nie mamy w tej kwestii nic do powiedzenia? Nasze zdanie się nie liczy? Nie obchodzi nikogo (nowego właściciela, bo ponoć się zmienił), że jest bardzo dużo userów, którzy chcieliby aby stara wersja była nadal dostępna (że część może odejść) ? Nie wierzę aby nie było takiej możliwości. Jesteście łaskawi, że dajecie nam jeszcze trochę czasu na cieszenie się starym stylem (zapaćkanym na fioletowo, ale starym), ale mnie to nie satysfakcjonuje.

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Mam skórkę domyślną, przewijam ją w dół i w górę w poszukiwaniu różowego - oślepłam albo go nie ma
Patrzę na tę skórę i dziękuję Ci bardzo. Różu brak, za to fioletem zasypało... Dla mnie jeden ciul. Na innych stylach kolorystyka podobna, albo bold na boldzie.
Dla mnie to jest zniechęcające.
Powiesz, że się czepiam. ale dla mnie przesiadywanie tu powinno nie być mordęgą, a jest i dlatego będę się czepiał. Będę się czepiał do czasu kiedy przestaniecie wmawiać, że jest ok, kiedy nie jest ok.

Poza tym na nowej wersji okropnie muli mi FF.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 10:11   #308
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

A myślałam, że to kobiety tak przeżywają kolory
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 10:18   #309
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Ja całą karierę wizażową piszę na domyślnej skórce, więc się do fioletu i pomarańczu przyzwyczaiłam, nie widzę żeby czegoś było więcej albo mniej szczerze pisząc. Domyślna w starej wersji też była fioletowa (albo różowa według niektórych facetów - "ty i to twoje różowe forum, ech"), dla mnie w ogóle mogłoby być jeszcze bardziej kobieco, w końcu to, jakby nie patrzeć, głównie babskie forum
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 10:43   #310
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
A myślałam, że to kobiety tak przeżywają kolory
Widocznie nie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja całą karierę wizażową piszę na domyślnej skórce, więc się do fioletu i pomarańczu przyzwyczaiłam, nie widzę żeby czegoś było więcej albo mniej szczerze pisząc. Domyślna w starej wersji też była fioletowa (albo różowa według niektórych facetów - "ty i to twoje różowe forum, ech"), dla mnie w ogóle mogłoby być jeszcze bardziej kobieco, w końcu to, jakby nie patrzeć, głównie babskie forum
Widzisz, Tobie zrobili dobrze...
A mi nie koniecznie...
A ja od zawsze na szarej, bo nie jest oczopląsowa
Nie miałbym nic przeciwko aby były skórki niczym choinki, jak ktoś lubi i oczy nie bolą, to czemu nie. Ale niech będzie jedna normalna skórka bez fioletowych, różowych, pastelowych wstawek. Jest tu jednak trochę facetów i fajnie byłoby, gdyby ktoś o nich czasem pomyślał, bo mnie skręca od tej kolorystyki.
Poza tym, na pewno nie wszystkie kobiety kochają takie pstrokate coś jakie jest teraz. Marudzę, ale od tych kolorów się chyba agresywny robię
Dłużej tak nie dam rady
To nie jest śmieszne...

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2015-04-14 o 10:45
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 10:52   #311
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51033361]
Nie miałbym nic przeciwko aby były skórki niczym choinki, jak ktoś lubi i oczy nie bolą, to czemu nie. Ale niech będzie jedna normalna skórka bez fioletowych, różowych, pastelowych wstawek. [/QUOTE]
Aniołek
pisała, że z tydzień programistom ogarnianie skórek zajmie, też mam nadzieję że się odezwą, dadzą znać co i jak.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 14:05   #312
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

To ja będę po raz pierwszy w mojej Wizażowej karierze płakać i tupać nogami jeśli na firefoxie nie będzie Wizaż wyglądał normalnie, a nie cały biały - co tam niedostosowanie kolorów czy czcionek. Nie znoszę opery jestem do firefoxa przywiązana a muszę działać na innych przeglądarkach bo na firefoxie dostaje czegoś, żeby się brzydko nie wyrazić. Jestem bardzo spokojną osobą i na ogół akceptuję wszystko takim jakie jest, ale to mnie już wkurza i mam wrażenie, że dostosowanie Wizażu pod firefoxa jest na ostatnim miejscu
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:07   #313
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

I to mnie zastanawia, ciekawe od czego to zależy, że mnie na FF działa pięknie (no, oprócz kursywy :P), a u Ciebie nie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:09   #314
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I to mnie zastanawia, ciekawe od czego to zależy, że mnie na FF działa pięknie (no, oprócz kursywy :P), a u Ciebie nie.
Nie mam pojęcia, może wersja ? Wrzucałam już wcześniej screeny jak to wszystko wygląda u mnie. Skrochmaliło się i koniec
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:52   #315
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
To ja będę po raz pierwszy w mojej Wizażowej karierze płakać i tupać nogami jeśli na firefoxie nie będzie Wizaż wyglądał normalnie, a nie cały biały - co tam niedostosowanie kolorów czy czcionek. Nie znoszę opery jestem do firefoxa przywiązana a muszę działać na innych przeglądarkach bo na firefoxie dostaje czegoś, żeby się brzydko nie wyrazić. Jestem bardzo spokojną osobą i na ogół akceptuję wszystko takim jakie jest, ale to mnie już wkurza i mam wrażenie, że dostosowanie Wizażu pod firefoxa jest na ostatnim miejscu


To ostatnie wyboldowanie, to oczywiście mały żart. Ja wiem, że to nie jest działalność spiskowa wymierzona we mnie i Magdzię , tylko po prostu specyfika FF, który nie wybacza żadnych błędów w kodzie i nic menda jedna nie potraktuje intuicyjnie. Ale ta świadomość wcale nie powoduje, że się mniej wkurzam.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 14:58   #316
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51032424]To niech jeszcze popracują nad stabilnością, bo jak przechodzę na nowy, to co chwila mi albo wiesza albo całkiem siada baza. Dlatego mi to nowe "dzieło" tak zniechęca. Bo nie można było pracować na nowej nie ruszając starej



I nie mamy w tej kwestii nic do powiedzenia? Nasze zdanie się nie liczy? Nie obchodzi nikogo (nowego właściciela, bo ponoć się zmienił), że jest bardzo dużo userów, którzy chcieliby aby stara wersja była nadal dostępna (że część może odejść) ? Nie wierzę aby nie było takiej możliwości. Jesteście łaskawi, że dajecie nam jeszcze trochę czasu na cieszenie się starym stylem (zapaćkanym na fioletowo, ale starym), ale mnie to nie satysfakcjonuje.

Patrzę na tę skórę i dziękuję Ci bardzo. Różu brak, za to fioletem zasypało... Dla mnie jeden ciul. Na innych stylach kolorystyka podobna, albo bold na boldzie.
Dla mnie to jest zniechęcające.
Powiesz, że się czepiam. ale dla mnie przesiadywanie tu powinno nie być mordęgą, a jest i dlatego będę się czepiał. Będę się czepiał do czasu kiedy przestaniecie wmawiać, że jest ok, kiedy nie jest ok.

Poza tym na nowej wersji okropnie muli mi FF.[/QUOTE]

podpisuje sie ,jasno ,konkretnie

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
To ja będę po raz pierwszy w mojej Wizażowej karierze płakać i tupać nogami jeśli na firefoxie nie będzie Wizaż wyglądał normalnie, a nie cały biały - co tam niedostosowanie kolorów czy czcionek. Nie znoszę opery jestem do firefoxa przywiązana a muszę działać na innych przeglądarkach bo na firefoxie dostaje czegoś, żeby się brzydko nie wyrazić. Jestem bardzo spokojną osobą i na ogół akceptuję wszystko takim jakie jest, ale to mnie już wkurza i mam wrażenie, że dostosowanie Wizażu pod firefoxa jest na ostatnim miejscu
u mnie na firefoxie tez nie dziala jak nalezy
raz dziala ,raz nie
wpisywalam sie ,ale dalam sobie spokoj....
po tym jak napisano ,ze jak to? mi na FF wszystko dziala

okazuje sie ,ze u jednych dziala u innych nie dziala
i nie widze powodu zebym zmieniala przegladarke skoro lubie firefoxa

na razie ,to przestalam zagladac na Wizaz
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 15:23   #317
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 731
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51033361]Widocznie nie

Widzisz, Tobie zrobili dobrze...
A mi nie koniecznie...
....[/QUOTE]

oprogramowanie piszą męzczyźni...
ale wiedzą, że jesteś i naprawią szarą skórkę

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Aniołek
pisała, że z tydzień programistom ogarnianie skórek zajmie, też mam nadzieję że się odezwą, dadzą znać co i jak.
, szara zostanie poprawiona jako pierwsza, naprawa reszty skórek może potrwać dłużej

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia, może wersja ? Wrzucałam już wcześniej screeny jak to wszystko wygląda u mnie. Skrochmaliło się i koniec
Prośba zrób screen z FF ale tak aby było widać link w przeglądarce do strony


mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 731 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 17:21   #318
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

To ja tylko powtórzę, że u mnie na Operze jest wszystko białe i pogrubione, nie widać formatowania czcionki (pogrubienia nie widać, bo wszystko jest pogrubione).
Czekam na ulubioną Zgaszoną skórkę i widzę, że coś się dzieje w tym temacie Bo oczy już bolą.
I zdjęcia się kiepsko otwierają, trzeba odświeżać.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 18:55   #319
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość

Prośba zrób screen z FF ale tak aby było widać link w przeglądarce do strony


Proszę, w załączniku

Cytat:
Napisane przez Fenris
To ja tylko powtórzę, że u mnie na Operze jest wszystko białe i pogrubione, nie widać formatowania czcionki (pogrubienia nie widać, bo wszystko jest pogrubione).
No właśnie u mnie jest tak samo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (87,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w2.jpg (102,5 KB, 20 załadowań)
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-14, 19:05   #320
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Dobrze więc, u mnie postępy. Zmieniłam w opcjach skórkę na oryginalny arial i zmienił się na oryginalnego ariala. Biały Wizaż wyrzuca na każdej innej opcji skórki. Wolę oryginalnego ariala, niż to białe paskudztwo, także na razie jestem uspokojona Chociaż wiele rzeczy nadal jest do dopracowania nawet i w tym stylu na ff, ale na razie siedzę cicho
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2015-04-14 o 19:07
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 23:06   #321
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
oprogramowanie piszą męzczyźni...
Boże, miej nas w swojej opiece
albo im za słabo płacicie albo nie wiem
Cytat:
ale wiedzą, że jesteś i naprawią szarą skórkę
Ale starą czy nową?

Nadal nie dostałem odpowiedzi na pytanie o to czy nie mamy kompletnie nic do gadania w kwestii pozostawienia starego stylu?
Cytat:
I nie mamy w tej kwestii nic do powiedzenia? Nasze zdanie się nie liczy? Nie obchodzi nikogo (nowego właściciela, bo ponoć się zmienił), że jest bardzo dużo userów, którzy chcieliby aby stara wersja była nadal dostępna (że część może odejść) ? Nie wierzę aby nie było takiej możliwości. Jesteście łaskawi, że dajecie nam jeszcze trochę czasu na cieszenie się starym stylem (zapaćkanym na fioletowo, ale starym), ale mnie to nie satysfakcjonuje.
Co stoi na przeszkodzie aby został i stary styl, proszę mi wytłumaczyć. Bo skoro teraz mogą być dwa (niedorobione, ale zawsze), to co komu to przeszkadza? Będę drążył temat, bo dla mnie takie działania są irracjonalne.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 07:47   #322
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Dobrze więc, u mnie postępy. Zmieniłam w opcjach skórkę na oryginalny arial i zmienił się na oryginalnego ariala.
moje oczy dziękują Ci za tę informację
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 09:18   #323
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 731
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51043096]...

Nadal nie dostałem odpowiedzi na pytanie o to czy nie mamy kompletnie nic do gadania w kwestii pozostawienia starego stylu?
...[/QUOTE]


Trudno mi powiedzieć, wszystkie decyzje podejmuje dział IT na polecenie właściciela - zajadają się dobrymi ciastkami i analizują wszystkie za i przeciw - być może jesteś w mniejszości bo na pewno stary wizaż nie zostanie


mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 731 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:11   #324
Laura2112
Raróg
 
Avatar Laura2112
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: koniec internetu (ta da!!) :D Kujawianka :)
Wiadomości: 56 318
Send a message via Skype™ to Laura2112
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Czasem gdy korzystam z opcji Szybkiej Odpowiedzi i wciskam Wyślij, przekierowuje mnie do opcji Zaawansowanej (Dodawanie Fotek) i dopiero wtedy mogę wysłać. Parę razy się zgapiłam i mi się posty poszły gwizdać : /
__________________
Cytat:
Napisane przez lomo
opm drze gębę pod blokiem jak jest pijana
pe pe pe pe pe pe bla bla bla i *uj wie o co jej chodzi.


🌹14 lat z Wizaż.pl

Nie mogę chodzic, ale nie wolno mi prosic o pomoc...

Laura2112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:30   #325
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 731
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez magdziaS Pokaż wiadomość
Proszę, w załączniku

...
Zrób tak, wciśnij jednocześnie 3 klawisze na otwartej stronie forum w firefox : Shift +Ctrl+R

Napisz czy coś się zmieniło

Problem zgłoszony do działu programowania, na żywo
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 731 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:12   #326
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość

Trudno mi powiedzieć, wszystkie decyzje podejmuje dział IT na polecenie właściciela - zajadają się dobrymi ciastkami i analizują wszystkie za i przeciw - być może jesteś w mniejszości bo na pewno stary wizaż nie zostanie


A czy ktoś z szanownego działu IT lub właściciel ma tu konto? Pewnie nie, ale i tak wiedzą lepiej od nas co jest dla nas lepsze...
Pięknie im dziękuję za troskę

Szkoda, że wszystko odbywa się naszym kosztem i ich to kompletnie nie interesuje
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:27   #327
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

10 minut na nowym podziałałem i mi się odechciało.
Jakim cudem Wam działa niby jak trzeba?
Nawet na oryginalnym (jedynym, gdzie nie zasypali boldem) mam kwiatki na kwiatkach.
Zamieszczam screen, znikające ikonki kierujące do ostatniego posta w wątku. I tak cały czas. Sorry, dla mnie subskrypcje, szukajka i inne mniej istotne opcje mogą nie działać. Ale nie ta.
Co mam zrobić aby wróciły owe ikonki, bo tracę ochotę na współpracę z tym stylem.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:28   #328
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

Już nie pamiętam,jak było wcześniej,ale jednak ekran był o wiele bardziej czytelny.Teraz jak wchodzę w ustawienia użytkownika,to wszystko się zlewa-lista wątków subskrybowanych i Kluby-nie ma żadnego oddzielenia,tylko czcionka jest albo czarna albo ciemno-fioletowa-nic się nie wyróżnia.
Czy można w ogóle zmienić czcionkę na całym forum,a nie tylko w profilu?

I co się zmienia przy wyborze innego stylu po lewej stronie na dole? Szary,Pastelowy,Oryginaln y,Zgaszony-zmieniam i wszystko tak samo?

I czy można wyłączyć pogrubienie czcionki w treści postów??

Edit: Już wszystko gra jak po staremu.Nie zaskoczyło mi kilkukrotnie zmienianie stylu.

Edytowane przez xandra78
Czas edycji: 2015-04-15 o 14:41
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:40   #329
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51049408]A czy ktoś z szanownego działu IT lub właściciel ma tu konto? Pewnie nie, ale i tak wiedzą lepiej od nas co jest dla nas lepsze...
Pięknie im dziękuję za troskę

Szkoda, że wszystko odbywa się naszym kosztem i ich to kompletnie nie interesuje [/QUOTE]

Jezu, jak Ty płaczesz. Naprawdę. Jakby to był jakiś koniec świata. Proponuje jeszcze parę razy pogrozić że odejdziesz, bardzo każdy się tym przejmie.

Widać nie da się tego tak szybko naprawić. Życie. Albo sie uzbrój w cierpliwość, albo poszukaj sobie innego forum. To jest takie proste!
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:59   #330
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Nowy Wizaz.pl - 2015

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;51049603]
Jakim cudem Wam działa niby jak trzeba?[/QUOTE]
Może dlatego, że mniej narzekam?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-20 12:21:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.