Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-17, 16:44   #2311
zlotamonika
Raczkowanie
 
Avatar zlotamonika
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 137
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
czy ma któraś z Was SOLDIERy? Albo przymierzała własciwy rozmiar i moze podzielic sie wrazeniami?
Dziś dotarły moje i wbrew info na str sprzedawcy są za duze. Wkladka 39 miala miec 24,5 a jest 25 (wkladka wyjmowana) wiec nie ma problemu ze zmierzeniem i nie ma mowy o bledzie. No i buty mi człapią. Tylko teraz sie zastanawiam, czy zmiana na 38 w ogóle coś da. One są bardzo lużne. Macie jakieś doswiadczenia?
No ja wlasnie dzisiaj tez dostalam moje SOLIDIERKI zamowione na danielu....wzielam rozmiar 39, mimo ze normalnie nosze 38, ale mam dlugasny paluch, wiec myslalam, ze beda dobre...sa za duze... znam fajnego szewca, moze on cos poradzi....??? Chociaz w takie chlodniejsze dni zalozyc je na grubsza sjkarpetke... ?
zlotamonika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 16:44   #2312
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Ja robię hybrydy na stopach i są nie do zdarcia więc będziesz zadowolona



Moja mama ma soldiery, rozmiar 37 i pasują jej ok ale ma szeroką stopę.
Ile cm ma wkładka w 37?
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 16:47   #2313
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez zlotamonika Pokaż wiadomość
No ja wlasnie dzisiaj tez dostalam moje SOLIDIERKI zamowione na danielu....wzielam rozmiar 39, mimo ze normalnie nosze 38, ale mam dlugasny paluch, wiec myslalam, ze beda dobre...sa za duze... znam fajnego szewca, moze on cos poradzi....??? Chociaz w takie chlodniejsze dni zalozyc je na grubsza sjkarpetke... ?
tez w pierwszym odruchu pomyslalam, żeby z nimi pokombinowac. np pod oryginalną wkladke wlozyc dodatkową. moze w sumie tak sprobuje tylko, ze one nadal beda takie hmmm szerokie

ps pachnie mi w calym pokoju mimo, ze schowalam je do szafy na czas "myslenia"
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 16:51   #2314
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ile cm ma wkładka w 37?


23 cm.
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 16:58   #2315
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
23 cm.
Mega małe! Ale jak są szerokie to lipa. Buty nie dla mnie Szkoda, szare mi się podobają.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:06   #2316
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
23 cm.

ale dziwnie.Wg sprzedawcy 37 ma 23,5 i ja idąc tropem tego mojego 0,5cm powiedzialabym, że mają 24 cm. kosmos

w watku z real fotkami zaraz wrzuce zdjecia moich soldierow

Edytowane przez mysia82
Czas edycji: 2015-03-17 o 17:13
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:19   #2317
czarne
Zakupowy odwyk :)
 
Avatar czarne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 147
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mega małe! Ale jak są szerokie to lipa. Buty nie dla mnie Szkoda, szare mi się podobają.
Jak chcesz to Ci je podeślę, zmierzysz sobie na spokojnie i jak będą pasować to będziesz polować w dobrej cenie ( na allegro nawet 799 zł
Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
ale dziwnie.Wg sprzedawcy 37 ma 23,5 i ja idąc tropem tego mojego 0,5cm powiedzialabym, że mają 24 cm. kosmos

w watku z real fotkami zaraz wrzuce zdjecia moich soldierow

mama mierzyła przez telefon,po wkładce od czubka do końca. Mam nadzieję, że nic nie namieszała :/
__________________
Jason Wu szuka domu
czarne jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 17:23   #2318
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
schaffaconcept.pl -65%, kuszą mnie czarne kokardy, ale zbieram pieniądze na coś innego. Może ktoś skorzysta
Kliknęłam Maskrey Dzięki Kochana za cynk, ostatnia para była
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:25   #2319
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Jak chcesz to Ci je podeślę, zmierzysz sobie na spokojnie i jak będą pasować to będziesz polować w dobrej cenie ( na allegro nawet 799 zł



mama mierzyła przez telefon,po wkładce od czubka do końca. Mam nadzieję, że nic nie namieszała :/
kosmiczna cena. Ja kupiłam za 324 a na schaffaconcept sa teraz jeszcze tansze (choc akurat mojego koloru nie ma)
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:35   #2320
Lukardis
Zaczytanie
 
Avatar Lukardis
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 8 688
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Kliknęłam Maskrey Dzięki Kochana za cynk, ostatnia para była
Super
__________________

"Ile razy masz ochotę kogoś krytykować przypomnij sobie, że nie wszyscy ludzie na tym świecie mieli takie możliwości jak ty"
Francis Scott Fitzgerald – Wielki Gatsby
Lukardis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:48   #2321
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez czarne Pokaż wiadomość
Jak chcesz to Ci je podeślę, zmierzysz sobie na spokojnie i jak będą pasować to będziesz polować w dobrej cenie ( na allegro nawet 799 zł



mama mierzyła przez telefon,po wkładce od czubka do końca. Mam nadzieję, że nic nie namieszała :/
Już się wyleczyłam. Dzięki

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Kliknęłam Maskrey Dzięki Kochana za cynk, ostatnia para była
Gratuluję

Mam Tasty. Dzięki sternik Nie wiem czy są dobre. .. większe będą na pewno za szerokie bo w tych mi stopa trochę wypada. No i nie wiem co z długością. ...

Mam też złote serca i jestem zła. .. z prawego buta z tyłu schodzi guma. .. juz napisałam do kobiety, że chce je odesłać. Zaraz będzie wojna czuje bo miały być w świetnym stanie. ...
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 17:53   #2322
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
schaffaconcept.pl -65%, kuszą mnie czarne kokardy, ale zbieram pieniądze na coś innego. Może ktoś skorzysta
Dobrze, że to czarne, bo najmniej mi się podobają, a tak to biłabym się z myślami
Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Kliknęłam Maskrey Dzięki Kochana za cynk, ostatnia para była

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Już się wyleczyłam. Dzięki



Gratuluję

Mam Tasty. Dzięki sternik Nie wiem czy są dobre. .. większe będą na pewno za szerokie bo w tych mi stopa trochę wypada. No i nie wiem co z długością. ...

Mam też złote serca i jestem zła. .. z prawego buta z tyłu schodzi guma. .. juz napisałam do kobiety, że chce je odesłać. Zaraz będzie wojna czuje bo miały być w świetnym stanie. ...
No nieźle :/
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:55   #2323
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Morelle, mam ogromną prośbę- z tego co kojarzę masz ultragirl heel (chyba smietankowe) a ostatnio kupiłas czarne incense bow. Czy wysokość obcasa jest porównywalna? Mam incense i to juz chyba mój obcasowy max ale kusza mnie te drugie tylko nie chcę przedobrzyć
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 17:58   #2324
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Obsesja dziękuję Ci bardzo za cynk z kurtką. Miałaś rację uk4 jest idealna. Długość rękawa, talia i biust. Wygląda jak szyta na miarę. Jestem zakochana. Dziękuję Ci bardzo! Do szarych kokard w kratę będzie super wyglądać

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia82 Pokaż wiadomość
Morelle, mam ogromną prośbę- z tego co kojarzę masz ultragirl heel (chyba smietankowe) a ostatnio kupiłas czarne incense bow. Czy wysokość obcasa jest porównywalna? Mam incense i to juz chyba mój obcasowy max ale kusza mnie te drugie tylko nie chcę przedobrzyć
Jak wrócę do domu to je ubiore i napisze. Bo nie chce Cię w błąd wprowadzić. Dobrze? Na pewno UG są dużo płytsze. Z przodu mniej trzymają stopę. Z tego co mi się wydaje porównywalne, ale wieczorem dokładnie dam znać
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 18:02   #2325
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Obsesja dziękuję Ci bardzo za cynk z kurtką. Miałaś rację uk4 jest idealna. Długość rękawa, talia i biust. Wygląda jak szyta na miarę. Jestem zakochana. Dziękuję Ci bardzo! Do szarych kokard w kratę będzie super wyglądać

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------


Jak wrócę do domu to je ubiore i napisze. Bo nie chce Cię w błąd wprowadzić. Dobrze? Na pewno UG są dużo płytsze. Z przodu mniej trzymają stopę. Z tego co mi się wydaje porównywalne, ale wieczorem dokładnie dam znać

dziękuję bardzo
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 18:23   #2326
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
Super
Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość

Gratuluję

Mam też złote serca i jestem zła. .. z prawego buta z tyłu schodzi guma. .. juz napisałam do kobiety, że chce je odesłać. Zaraz będzie wojna czuje bo miały być w świetnym stanie. ...
Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Wolałabym I, ale za taką cenę żal było nie wziąć.

Morelle jak Ci będzie robić problemy to otwórz sprawę na ebay. Ja się tak ostatnio ze sprzedającą nie mogłam dogadać nie chciała przyjąć zwrotu, ale otwarłam sprawę o zwrot jako item defective dodałam fotki i musiała mi całą kasę oddać łącznie z wysyłką zwrotną.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 18:29   #2327
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Wolałabym I, ale za taką cenę żal było nie wziąć.

Morelle jak Ci będzie robić problemy to otwórz sprawę na ebay. Ja się tak ostatnio ze sprzedającą nie mogłam dogadać nie chciała przyjąć zwrotu, ale otwarłam sprawę o zwrot jako item defective dodałam fotki i musiała mi całą kasę oddać łącznie z wysyłką zwrotną.
Gdzie na ebayu to jest? Ja zawsze zgłaszam przez paypal. Ale tam nie oddają mi za wysyłkę do uk.
Zgłosiłam paypal z możliwością zwrotu pieniędzy 45f. Zapłaciłam 55 z wysyłką. Wątpię żeby się zgodziła.
Nie wiem czy teraz mogę zgłosić dodatkowo na ebayu.

Dzięki

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Już znalazlam Kasia Dzięki, zgłosze jak się nie zgodzi.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 18:36   #2328
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Wolałabym I, ale za taką cenę żal było nie wziąć.

Morelle jak Ci będzie robić problemy to otwórz sprawę na ebay. Ja się tak ostatnio ze sprzedającą nie mogłam dogadać nie chciała przyjąć zwrotu, ale otwarłam sprawę o zwrot jako item defective dodałam fotki i musiała mi całą kasę oddać łącznie z wysyłką zwrotną.
Masz tak jak ja miałam z wedding jeszcze może kiedyś trafimy - a tak to przynajmniej będziesz mieć te kryształki bosko błyszczą
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 18:37   #2329
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Gdzie na ebayu to jest? Ja zawsze zgłaszam przez paypal. Ale tam nie oddają mi za wysyłkę do uk.
Zgłosiłam paypal z możliwością zwrotu pieniędzy 45f. Zapłaciłam 55 z wysyłką. Wątpię żeby się zgodziła.
Nie wiem czy teraz mogę zgłosić dodatkowo na ebayu.

Dzięki

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Już znalazlam Kasia Dzięki, zgłosze jak się nie zgodzi.
Ja też zawsze zgłaszałam na paypal, ale ostatnio zauważyłam tą nową opcję, spróbowałam i okazała się jeszcze lepsza

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Masz tak jak ja miałam z wedding jeszcze może kiedyś trafimy - a tak to przynajmniej będziesz mieć te kryształki bosko błyszczą
Lepiej mieć jakiekolwiek Maskrey niż żadne Na ebay.com są I ale po $150 + nie wiadomo ile wysyłka, co przy obecnym kursie $$ średnio się opłaca

Edytowane przez kasia89
Czas edycji: 2015-03-17 o 18:42
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-17, 18:48   #2330
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez dolcissimaa85 Pokaż wiadomość
Sa juz moje piksele i incense kokardy z wloskiego ebay
Oby dwie pary sliczne!
Balam sie o rozmiar.. ale nie jest tak zle.. piksele mam 40 i moglybybyc o pol nr mniejsze.. sa bardzo wygodne dzieki tej poduszkowatej wkladce
Na nodze ok.. takie plaskie mam nadzieje ze spadac nie beda.. w porownaniu do ultragirl brokatowych piksele sa plytsze..
Incense CUDO nad cudami.. wzielam tez 40 i o dziwo sa dobre.. wieksze bylyby stanowczo zaduze. Wydaja sie wygodne obcas stabilny.. jedyne ale to ze do tego "zamszu" wszystko sie lapie no i sa baaardzo plytkie... i troche mi sie stopa wylewa niestety.. ale zostana ze mna bo sa przepiekne...
Teraz skoro juz znalazlam moj rozmiar Incense bede szukac lodow kremowych
Ponizej kilka zdjec tych wspanialosci.
Załącznik 5939116Załącznik 5939117Załącznik 5939120Załącznik 5939121Załącznik 5939122Załącznik 5939125Załącznik 5939126Załącznik 5939127Załącznik 5939128Załącznik 5939129


---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
czemu u Was te piksele tak ładnie wyglądają, a na moich stopach już tak mi się nie podobają.
witaj w klubie

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicole`_ Pokaż wiadomość
Hej Melissomaniaczki

Dobrą chwilkę do Was nie zaglądałam, ostatnio podczytuję... miałam mały odwyk

Mam do Was pytanie. Chciałabym zrobić sobie żele na paznokciach u stóp, bo zaraz się zacznie sezon meliss, a mi w ciąży nie będzie łatwo ciągle poprawiać malowania paznokci u stóp... i pomyślałam, że może żele mi rozwiążą problem? Guma w jakiś sposób nie rozpuści mi tych żeli? Wiem, że pytanie może durne, ale na stopach nigdy nie miałam żelowych paznokci
ja w tamtym roku przez ponad 3 mce miałam hybrydy i spisały się super dla Meliss

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez LadySith Pokaż wiadomość
dokłądnie, cały czas sobie je robi na stopach

zimą już nie, ale polecam w lecie się sprawdziły i na urlopie też

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

Cytat:
Napisane przez chilli87 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, wrzucam zdjęcia części mojej kolekcji. Zaczęło się od perłowych LD które miały być jako ślubne - zmieniłam koncepcje i w nich nie poszłam, ale miłość do melissek od nich się zaczęła.

Kliknęłam właśnie czerwone Estrelicia. Ktoś miał? jak wypadają rozmiarowo, wzięłam większe bo tylko takie zostały i zastanawiam się czy jest szansa że będą pasować...


---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Lukardis Pokaż wiadomość
schaffaconcept.pl -65%, kuszą mnie czarne kokardy, ale zbieram pieniądze na coś innego. Może ktoś skorzysta
Widziałam i nawet kliknęłam 40 Campana i bank odrzucił mi płatność kartą do rach bieżącego :-/ - a teraz 40 nie wraca na stan - masakra, już raz je kiedyś klikałam i nici więc nie wiem jak będzie teraz - one chyba nie są mi pisane :-D

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Kliknęłam Maskrey Dzięki Kochana za cynk, ostatnia para była
wiedziałam, ze Któraś z Was je kliknęła

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Już się wyleczyłam. Dzięki

Mam też złote serca i jestem zła. .. z prawego buta z tyłu schodzi guma. .. juz napisałam do kobiety, że chce je odesłać. Zaraz będzie wojna czuje bo miały być w świetnym stanie. ...
masakra
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 19:23   #2331
obsesja1987
Rozeznanie
 
Avatar obsesja1987
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 772
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

[QUOTE=morelle_;50694346]Obsesja dziękuję Ci bardzo za cynk z kurtką. Miałaś rację uk4 jest idealna. Długość rękawa, talia i biust. Wygląda jak szyta na miarę. Jestem zakochana. Dziękuję Ci bardzo! Do szarych kokard w kratę będzie super wyglądać [COLOR="Silver"]


Nie ma za co wiedziałam , że rozmiar bd dobry Tak samo myślę,że z sukienkami spokojnie możesz brać uk4 bo ja teraz zamawialam dla sb i kolezanki i ja mam uk 6 ale to przez biust bo powiem Ci , że uk 4 nie dużo mniejsza
obsesja1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 19:28   #2332
pyati
Kocia mama
 
Avatar pyati
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 4 031
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Schaffa mi anuowała zamówienie, że niby uszkodzone Ciekawe kiedy mi oddadzą kase do portmonetki Zastanawiam się czy zamówić sobie czarne czy czekać na dostawę...

Widziałam też to -65% i na campana bardzo fajna cena, chciałam je ale kliknęłam conversy tak bym kupiła jeszcze campana.
__________________
Kociara




pyati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 19:38   #2333
sternik
Wtajemniczenie
 
Avatar sternik
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 060
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Mam Tasty. Dzięki sternik Nie wiem czy są dobre. .. większe będą na pewno za szerokie bo w tych mi stopa trochę wypada. No i nie wiem co z długością. ...
Kochana, pokaż i opowiedz coś więcej.
sternik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 19:39   #2334
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Schaffa mi anuowała zamówienie, że niby uszkodzone Ciekawe kiedy mi oddadzą kase do portmonetki Zastanawiam się czy zamówić sobie czarne czy czekać na dostawę...

Widziałam też to -65% i na campana bardzo fajna cena, chciałam je ale kliknęłam conversy tak bym kupiła jeszcze campana.

lipa ! a ja na pocieszenie, ze nie bede miała tych Campana zamówiłam sobie botki TH i chyba bardziej się cieszę

malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 19:56   #2335
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Ja też zawsze zgłaszałam na paypal, ale ostatnio zauważyłam tą nową opcję, spróbowałam i okazała się jeszcze lepsza



Lepiej mieć jakiekolwiek Maskrey niż żadne Na ebay.com są I ale po $150 + nie wiadomo ile wysyłka, co przy obecnym kursie $$ średnio się opłaca
Kasiu, a jak oddają pieniądze? Paypal normalnie ściąga od sprzedającego? EBay decyduje czy się należy?

Cytat:
Napisane przez obsesja1987 Pokaż wiadomość


Nie ma za co wiedziałam , że rozmiar bd dobry Tak samo myślę,że z sukienkami spokojnie możesz brać uk4 bo ja teraz zamawialam dla sb i kolezanki i ja mam uk 6 ale to przez biust bo powiem Ci , że uk 4 nie dużo mniejsza
O nie uk4 za krótkie są na mnie i jednak cisną w biuście. Pod kurtkę spokojnie jeszcze sweter zmieszcze.

Cytat:
Napisane przez pyati Pokaż wiadomość
Schaffa mi anuowała zamówienie, że niby uszkodzone Ciekawe kiedy mi oddadzą kase do portmonetki Zastanawiam się czy zamówić sobie czarne czy czekać na dostawę...

Widziałam też to -65% i na campana bardzo fajna cena, chciałam je ale kliknęłam conversy tak bym kupiła jeszcze campana.
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez sternik Pokaż wiadomość
Kochana, pokaż i opowiedz coś więcej.
Zrobię foto. Długość wkładki 24cm dokładnie. Na mnie są luźne z przodu. Tam gdzie ta przeźroczysta cześć w dziurki. Ciężko się zapina pod tym kątem. Paski mam luźne na najmniejszym zapięciu. Także spokojnie szersze łydki tez wejdą. Kolory boskie i bardzo wygodne są. Żałuję, że nie miałam ich nas jakimś urlopie. Będą super wyglądać do opalonych nóg. Z tyłu, za piętą mam trochę mm. Jednak sama nie wiem. Pełnym rozmiarom polecam rozmiar większe. Były za małe na Ciebie prawda? Ogólnie fajne, pozytywne i kolorowe

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
lipa ! a ja na pocieszenie, ze nie bede miała tych Campana zamówiłam sobie botki TH i chyba bardziej się cieszę

Gratuluję
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 19:57   #2336
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Ja też zawsze zgłaszałam na paypal, ale ostatnio zauważyłam tą nową opcję, spróbowałam i okazała się jeszcze lepsza



Lepiej mieć jakiekolwiek Maskrey niż żadne Na ebay.com są I ale po $150 + nie wiadomo ile wysyłka, co przy obecnym kursie $$ średnio się opłaca
Dokładnie tak
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 20:21   #2337
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Jutro wrzucę zdjęcia bo juz mam mało % i aparat nie chce się włączyć.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 20:37   #2338
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez malgoska_78 Pokaż wiadomość
wiedziałam, ze Któraś z Was je kliknęła [COLOR="Silver"]
Nie podkupiłam Ci ich przypadkiem?

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Kasiu, a jak oddają pieniądze? Paypal normalnie ściąga od sprzedającego? EBay decyduje czy się należy?
Jeśli płaciłaś paypalem, to na paypal. Jak otworzysz sprawę to mu blokują automatycznie te pieniądze. Ebay decyduje, ale oni tak samo jak paypal zawsze po stronie kupującego.
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 20:39   #2339
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Nie podkupiłam Ci ich przypadkiem?


Jeśli płaciłaś paypalem, to na paypal. Jak otworzysz sprawę to mu blokują automatycznie te pieniądze. Ebay decyduje, ale oni tak samo jak paypal zawsze po stronie kupującego.
No to super, dzięki. Zawsze mnie dziwiło allegro, że jest tak mało decyzyjne.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-17, 20:53   #2340
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa. Vivienne Westwood i inne - część VII

Cytat:
Napisane przez kasia89 Pokaż wiadomość
Nie podkupiłam Ci ich przypadkiem?


Jeśli płaciłaś paypalem, to na paypal. Jak otworzysz sprawę to mu blokują automatycznie te pieniądze. Ebay decyduje, ale oni tak samo jak paypal zawsze po stronie kupującego.
nie spokojnie Niech się dobrze noszą

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość


Gratuluję
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-27 12:36:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.