Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;) - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-06, 15:35   #961
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez famka89 Pokaż wiadomość
A ja byłam pewna ,że WSZYSCY myślą po polsku ale z racji ,że mieszkają w Niemczech lub Wlk. Brytanii to muszą przekładać z polskiego na swój i mówić tak. I np nasze A to po Niemiecku U itp Nie wiem jak mogłam tak myśleć. Ale długo tak miałam
Tez tak miałam i twierdziłam że nauka jezyków obcych musi byc banalnie prosta, bo wystarczy tylko znac obcy alfabet i sobie tłumaczyć.
Przekonania zmieniłam po drugiej lekcji języka obcego ( na pierwszej był alfabet)
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 19:49   #962
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Chyba gdzieś tu o tym już wspominałam, ale też tak miałam

Jak dziś pamiętam moje podjaranie - poznałam angielski alfabet, to się nim posługiwałam. I tak np. nasze auto czytałam w angielskim jako "ej-ju-ti-o" - i byłam pewna, że każde polskie słowo tak się przerabia
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 20:37   #963
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Tez tak miałam i twierdziłam że nauka jezyków obcych musi byc banalnie prosta, bo wystarczy tylko znac obcy alfabet i sobie tłumaczyć.
Przekonania zmieniłam po drugiej lekcji języka obcego ( na pierwszej był alfabet)
ja pamietam jak taka teorie glosilam wszystkim w przedszkolu
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 21:02   #964
Shinn
Zakorzenienie
 
Avatar Shinn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 492
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
ja pamietam jak taka teorie glosilam wszystkim w przedszkolu
Ja też

Niestety bardzo szybko się rozczarowałam.
__________________


Wiki Królikowska: Ładne nogi, płaski brzuch czy fajne cycki?
Jakub Żulczyk: Przede wszystkim jędrny mózg.


Shinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:12   #965
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

a ja marzyłam aby być dorosła, aby nie miec przymusu chodzienia do szkoły, odrabiania lekcji... bo jak się bedzie dorosłym to sie bedzie robiło co chciało i można bedzie można robić sobie wolne kiedy się zechce... tiaaaa..... do urlopu niecały rok


z rozrzewnieniem wspominam lekcje do 13.00.....
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 22:14   #966
weronika7
Wtajemniczenie
 
Avatar weronika7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 238
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Haha co do tego alfabetu, to myślałam identycznie!

A tak w ogóle, to..
Myślałam, że od jedzenia czekolady ma się czekoladową karnację i ciągle ją jadłam, żeby być ciemna.. Też sobie ubzdurałam, że jeśli będę jeść czekoladę,to będę coraz bardziej podobna do Monici Bellucci.. Nie wiem dlaczego

Byłam pewna, że moja siostra jest najpiękniejszą osobą na świecie. Bo zawsze gdy oglądałam wybory miss i dochodziłam do wniosku, że zwyciężczyni jest brzydsza niż siostra, to uważałam, że skoro to jest niby najpiękniejsza dziewczyna na świecie, to musieli się pomylić, bo przecież moja siostra jest od niej ładniejsza

Mama powiedziała mi, że dzieci biorą się stąd, że po prostu gdy ktoś bardzo chce,to wtedy prosi Bozię i dzięki niej jest dziecko. I ja wtedy się cały czas bałam się, żeby przypadkiem w myślach jej o to nie poprosić,bo inaczej będę miała dziecko

Oczywiście spałam ze WSZYSTKIMI zabawkami jakie miałam, żeby reszcie nie było przykro i jak już się układałam do snu to musiałam tak je objąć, żeby żadne z nich nie było "na końcu" tzn dalej ode mnie niż wszystkie inne

Zawsze się zastanawiałam,czemu dorośli są wysocy,a ja taka mała i byłam pewna,że to jest tak, że po prostu budzisz się i hop! Już jesteś "dorosłego" wzrostu. I nie mogłam się doczekać tego poranka, kiedy wstanę i tak będzie
__________________

Edytowane przez weronika7
Czas edycji: 2012-11-06 o 22:53
weronika7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 21:27   #967
Mattinka
Rozeznanie
 
Avatar Mattinka
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 504
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez weronika7 Pokaż wiadomość

Mama powiedziała mi, że dzieci biorą się stąd, że po prostu gdy ktoś bardzo chce,to wtedy prosi Bozię i dzięki niej jest dziecko. I ja wtedy się cały czas bałam się, żeby przypadkiem w myślach jej o to nie poprosić,bo inaczej będę miała dziecko
Moim rodzice w tej kwestii powiedzieli mi, że mama ma swoje ziarenka, a tata swoje i trzeba je połączyć i wtedy jest dzidziuś. A ja jako spragniona rodzeństwa jedynaczka zaczęłam wyszukiwać wszelkie możliwe ziarenka, do których zaliczałam też bakalie (rozwalałam więc wszystkie czekolady bakaliowe, bo uznałam, że z takich dobrych ziarenek będzie fajne rodzeństwo) i łaziłam za rodzicami, że ja już załatwiłam im takie super ziarenka i teraz tylko muszą z nich jakoś zrobić dziecko
Mattinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-08, 22:07   #968
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
Moim rodzice w tej kwestii powiedzieli mi, że mama ma swoje ziarenka, a tata swoje i trzeba je połączyć i wtedy jest dzidziuś. A ja jako spragniona rodzeństwa jedynaczka zaczęłam wyszukiwać wszelkie możliwe ziarenka, do których zaliczałam też bakalie (rozwalałam więc wszystkie czekolady bakaliowe, bo uznałam, że z takich dobrych ziarenek będzie fajne rodzeństwo) i łaziłam za rodzicami, że ja już załatwiłam im takie super ziarenka i teraz tylko muszą z nich jakoś zrobić dziecko
świetny wątek!

Ja jak byłam mała to pamiętam, że myślałam, że ziemia wywróci się do góry nogami, jak wejdziemy do UE. Nie wiem, skąd mi się to wzięło ale pamiętam jeszcze, że podczas filozofowania o tym wisiałam na trzepaku z głową w dół.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 22:38   #969
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 981
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Mattinka Pokaż wiadomość
Moim rodzice w tej kwestii powiedzieli mi, że mama ma swoje ziarenka, a tata swoje i trzeba je połączyć i wtedy jest dzidziuś. A ja jako spragniona rodzeństwa jedynaczka zaczęłam wyszukiwać wszelkie możliwe ziarenka, do których zaliczałam też bakalie (rozwalałam więc wszystkie czekolady bakaliowe, bo uznałam, że z takich dobrych ziarenek będzie fajne rodzeństwo) i łaziłam za rodzicami, że ja już załatwiłam im takie super ziarenka i teraz tylko muszą z nich jakoś zrobić dziecko
piękne!
640153e4df0157aa7c295487ff8c20c42fd57238_65c176d09c1ac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 11:15   #970
Prinzessinnen
Raczkowanie
 
Avatar Prinzessinnen
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rzeszów ;]
Wiadomości: 423
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

mój Tata zawsze zwraca się do mojej Mamy słowami " Mama ". Kiedyś, będąc 6-letnią dziewczynką zrobiłam mu siarczystą awanturę, żeby sobie znalazł inną mamę, bo ta jest moja i tylko moja
jak usłyszałam w telewizji jak małe dzieci w Chinach mówią po chińsku byłam w takim ciężkim szoku bo jak to możliwe , że oni nie mówią po polsku ?! Po głębszym zastanowieniu doszłam do wniosku, że te dzieci się wygłupiają i wymyślają nieistniejące słowa

Jak szłam do komunii siostra zakonna , która nas przygotowywała do tego sakramentu powiedziała nam , że jak będziemy się wiercić , gadać i dokuczać to ksiądz się zdenerwuję i nie udzieli nam komunii. Tak mnie wtedy przestraszyła, że cała mszę siedziałam sztywno i myślałam " żeby tylko ksiądz nie zauważył , że się ruszyłam ! "

jak byłam w przedszkolu , wkręcałam sobie i wszystkim innym , że moja ulubiona lalka tak naprawdę jest moim dzieckiem i kiedy Babcia zapytała, skąd mam takie ładne dziecko odpowiedziałam jej " nie interesuj się, dobrze ?"

panicznie bałam się samolotów bo miałam wrażenie , że rozbije się u nas na przedszkolu oraz zawsze musiałam pójść z kimś do ubikacji bo okropnie bałam się wody ze spłukiwaczki bo byłam pewna , że jak będę sama to mnie wciągnie w otchłań kanalizacji
__________________
Kim do cholery jesteśmy, żeby rościć sobie prawo do oceniania innych? Nawet jeśli wiodą najnudniejszy żywot na tym padole i piją wino z dolnej półki, mogą przecież uważać, że ich życie jest najlepsze na świecie.
Venila Kostis


Edytowane przez Prinzessinnen
Czas edycji: 2012-11-11 o 11:17
Prinzessinnen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 14:39   #971
InnocensMundi
Raczkowanie
 
Avatar InnocensMundi
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 194
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Poza tym, co wspomniałyście - byłam pewna, że między urodzinami a imieninami musi być co najmniej pół roku przerwy
__________________
did you know that the dolphins are just gay sharks?
InnocensMundi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-11, 15:20   #972
maszToCoChcesz
Zakorzenienie
 
Avatar maszToCoChcesz
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 4 220
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

w dzieciństwie nie wiedząc czemu uważałam, że osoby leworęczne są prawosławne -,-
__________________
it's a fool's game
maszToCoChcesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 20:04   #973
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

b

Edytowane przez 201711060941
Czas edycji: 2017-10-22 o 17:15
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 20:16   #974
katarzynka1978
Raczkowanie
 
Avatar katarzynka1978
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin/Malmö
Wiadomości: 282
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Jak byłam dzieckiem, to myślałam, że każda ryba w sklepie traci życie z taki sam sposób, w jaki pozbawiał je życia mój tata na rybach, tzn. zaraz po wyjęciu z wody, pac w łepek. Jak przeczytałam, że ryba w sklepach jest śnięta, to po pierwsze poczułam się strasznie zniesmaczona, bo okazało się, że jem padlinę, a po drugie, wydalo mi się to okrutne, że te ryby tak dlugo sie meczą, aż sie nie uduszą. Do tej pory moja rodzina śmieje się czasem z tego, że wyobrażałam sobie, że każda wyciągnięta z wody rybka dostaje w łepek, żeby się nie męczyła, wyobraźcie sobie - 6 ton szprotek i 4 rybaków

Edytowane przez katarzynka1978
Czas edycji: 2012-11-11 o 20:18
katarzynka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:09   #975
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Patrząc na czarno białe filmy, myślałam, że w takich barwach był kiedyś świat. A już za moich czasów świat zmienił barwy

Zawsze jak się czemuś dziwiłam, dziwie do tej pory jakimiś nowinkom technicznym itp mój tato powtarza: Tak, tak bo rozwój cywilizacji nastąpił dopiero w 93

93 to rok mojego urodzenia.
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:33   #976
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Patrząc na czarno białe filmy, myślałam, że w takich barwach był kiedyś świat. A już za moich czasów świat zmienił barwy

Zawsze jak się czemuś dziwiłam, dziwie do tej pory jakimiś nowinkom technicznym itp mój tato powtarza: Tak, tak bo rozwój cywilizacji nastąpił dopiero w 93

93 to rok mojego urodzenia.
Miałam dokładnie tak samo!
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 21:45   #977
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

A ja miałam schizę sikania na muszli, nasłuchałam się od kogoś o szczurach w toaletach i kiedy miałam jakąś potrzebę z wielkim biciem serca załatwiałam się na tzw.małysza, bo bałam się usiąść, żeby mnie jakiś szczur za przeproszeniem w tyłek nie ugryzł Teraz się z tego śmieję, ale najgorzej było jak byłam sama w domu, to wtedy "trzymałam" aż ktoś wróci, na szczęście mi przeszło.
Pamiętam jeszcze, że jak zostawałam sama w domu to każdy jakiś dziwny odgłos sprawiał, że myślałam, że ktoś się włamał i zawsze się zamykałam na jednym piętrze i włączałam głośno telewizor, żeby nie było tak głucho. Chyba jakąś manię prześladowczą miałam, bo jeszcze wydawało mi się, że rodzice założyli ukryte kamery w ścianach, żeby sprawdzać czy jesteśmy z bratem grzeczni
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 22:00   #978
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Chyba gdzieś tu o tym już wspominałam, ale też tak miałam

Jak dziś pamiętam moje podjaranie - poznałam angielski alfabet, to się nim posługiwałam. I tak np. nasze auto czytałam w angielskim jako "ej-ju-ti-o" - i byłam pewna, że każde polskie słowo tak się przerabia
haha, wypowiadałam dokładnie taki sam pogląd w rodzinie.

Poza tymm pamiętam, że kiedyś pokłóciłam się z koleżanką kiedy jest matura. Ona mówiła, że po szkole średniej, a ja, że w ósmej klasie, czyli pod koniec podstawówki.

Radio - to takie pudełko w którym jest pan i mówi. Zawsze byłam ciekawa kiedy uda mi się go wyciągnąć.

Edytowane przez Marbella85
Czas edycji: 2012-11-11 o 22:03
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 22:06   #979
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

To ja kiedyś oglądałam program gdzie wąż wychodził z toalety i też co chwile sprawdzałam czy przypadkiem u mnie tez nie ma
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 07:42   #980
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
ja pamietam jak taka teorie glosilam wszystkim w przedszkolu
uświadamiałaś inne dzieci
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 08:29   #981
xdate
Rozeznanie
 
Avatar xdate
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 727
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

ja była święcie przekonana, że:
- ludzie, których widzę na ekranie telewizora widzą i mnie
- aby zrobić na obiad gołąbki, trzeba najpierw upolować kilka biedaków na podwórku..
-wierzyłam w reinkarnacje, chociaż wtedy nawet nie znałam takiego pojęcia. Byłam pewna, że każda mrówka, ptaszek itp. był kiedyś człowiekiem. Nawet zastanawiałam się nad tym, kim ja się stanę
__________________
'(...) taka jest miłość. Nie można oceniać jej w kategoriach czerni i bieli. Zawsze pojawia się w dziwnych, zmieszanych odcieniach szarości.'

6/2015
56/2014
52/2013
xdate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 09:07   #982
201711060941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 154
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
haha, wypowiadałam dokładnie taki sam pogląd w rodzinie.

Poza tymm pamiętam, że kiedyś pokłóciłam się z koleżanką kiedy jest matura. Ona mówiła, że po szkole średniej, a ja, że w ósmej klasie, czyli pod koniec podstawówki.

Radio - to takie pudełko w którym jest pan i mówi. Zawsze byłam ciekawa kiedy uda mi się go wyciągnąć.
Miałam identycznie jeśli chodzi o radio! Gdy grała muzyka myślałam, że w radiu siedzą miniaturowi ludzi i grają na żywo
201711060941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 09:19   #983
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Gołąbków nie chciałam jeśc, wydawało mi się to strasznie okrutne zabijac biedne ptaszki. Nawet kształt pasował do tułowia gołąbka, wyobrażałam sobie ze najpierw obskubuje sie z piór, póżniej odcina łepek i głowę, i gotuję resztę.
Zawsze płakałam jak w domu były gołąbki na obiad.
Musiałam być małą skoro nie zorientowałąm sie ze w środku brakuje kości a i podczas przygotowan w kuchni nie ma stosiku z piór. Nie miałam też nic przeciwko jedzeniu kurczaków, ryb czy też wieprzowiny i wołowiny. ot dziecięca logika.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 12:10   #984
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Wasze śmieszne poglądy z dzieciństwa.. ;)

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
uświadamiałaś inne dzieci
ma sie ta sile perswazji od malenkosci
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.