Tramwajowi ocieracze - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-15, 03:40   #121
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Post sam w sobie jest dość śmieszny choć miło go się czyta,dlatego nie rozumiem otrzymania ostrzeżenia przez Skurczebyka za jeden,ironiczny,nikogo nie krzywdzący komentarz.

Może wszystko trzeba brać tak dosłownie i poważnie,a jak ktoś ma trochę bardziej kontrowersyjną maniere wypowiedzi i nie prowadzi słodkiego stylu bycia to trzeba go zbanować.


Nie rozumiem-niedługo będę się bała tu cokolwiek napisać...

Jeju może za to też dostanie mi się ostrzeżenie?

Skurczybyk - mnie też bardziej bawi robienie dymów wokół twojej wypowiedzi niż sama wypowiedź....

Lubię ironię,kontrowersję i co?chyba ban mnie czeka,albo nie,już więcej nic nie napiszę,będę tylko czytać forum.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 06:59   #122
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Post sam w sobie jest dość śmieszny choć miło go się czyta,dlatego nie rozumiem otrzymania ostrzeżenia przez Skurczebyka za jeden,ironiczny,nikogo nie krzywdzący komentarz.

Może wszystko trzeba brać tak dosłownie i poważnie,a jak ktoś ma trochę bardziej kontrowersyjną maniere wypowiedzi i nie prowadzi słodkiego stylu bycia to trzeba go zbanować.


Nie rozumiem-niedługo będę się bała tu cokolwiek napisać...

Jeju może za to też dostanie mi się ostrzeżenie?

Skurczybyk - mnie też bardziej bawi robienie dymów wokół twojej wypowiedzi niż sama wypowiedź....

Lubię ironię,kontrowersję i co?chyba ban mnie czeka,albo nie,już więcej nic nie napiszę,będę tylko czytać forum.
Bosz... ale tu nie chodzi o to, czy Skurczebyk zartowal czy nie. Tu chodzi o forme i ton wypowiedzi /vide 'superdupa' chociazby/ i o to, ze napisal najzwyklejsza w swiecie prowokacje. I jako wlasnie takie zachowanie zostal ten post zgloszony.Jesli 1/3 tworczosci wizazanka/ki jest w tym typu /a mial na koncie trzy posty wtedy/ to nic dziwnego, ze moderatorzy reaguja.
Wizaz jest miejscem trzymajacym od lat wysoki poziom i jest to dzielo takze i uzytkownikow.

I jeszcze jedno "Post sam w sobie jest dość śmieszny choć miło go się czyta" - nie rozumiem tej wypowiedzi.Co chcialas przekazac?
"Choc" oznacza mniej wiecej tyle co 'ale' , czyli powinien pojawic sie jakis komentarz opozycyjny.A tu dwa plusy... Nielogiczne... Nie wiem czy opuscilas gdzies negacje, czy to z innego powodu jest niejasne?
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:21   #123
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Kultura,a przesada to dwie różne rzeczy.Jak dla mnie reakcja moderatorów jest grubo przesadzona.

Post pt:"tramwajowi ocieracze"jest banalny,jak dla mnie te historie są zabawne i tylko tyle chciałam przez to powiedzieć.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 13:15   #124
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Zabawne? Ja nikomu nie życzę takiej zabawy...
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 15:18   #125
citrine
Raczkowanie
 
Avatar citrine
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
GG do citrine
Dot.: Tramwajowi ocieracze

ciekawe czy dalej takie zabawne jak same tego doświadczycie....
citrine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:12   #126
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez StigmatA Pokaż wiadomość
Już mnie brzuch od smiechu boli, jeszcze wyobraznia caly czas mi stawia przed oczami tych dwóch dziadkow z filmu "Dwaj zgryzliwi tetrycy", to juz poprostu sie wykladam
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 16:23   #127
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Kultura,a przesada to dwie różne rzeczy.Jak dla mnie reakcja moderatorów jest grubo przesadzona.

Post pt:"tramwajowi ocieracze"jest banalny,jak dla mnie te historie są zabawne i tylko tyle chciałam przez to powiedzieć.
Skoro jest banalny, to nie czytaj i nie wypowiadaj się, nikt Cię tu na siłę nie trzyma, wręcz przeciwnie... Życzę Ci, żeby spotkała Cię kiedyś taka sytuacja ze zboczeńcem, zobaczymy, jak bardzo będzie Ci wtedy wesoło
Chciałaś chyba przez to powiedzieć, że nie widzisz nic złego w macankach z obcymi facetami Ile to się można dowiedzieć o ludziach, poprzez ich posty...
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 16:44   #128
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Ja mialam troche inna przygode z autobusem.

Wsiadlam kiedys do autobusu na sam koniec i oparlam sie o slupek ktory byl prawie na srodku i czytalam cos z ulotki jaka dostalam na przystanku.
W autobusie nie bylo wielkiego tloku. Na nastepnym przystanku wsiadlo ok 20 mlodych osob ( jakas szkolna wycieczka) i na nastepnym wysiedli.
Ja mialam wysiasc na nastepnym ale nie wysiadlam ... bo te male lobuzy przywiazaly mnie sznureczkami od mojej kurtki do slupka o ktory sie opieralam, gdy chcialam wysiac i zaczelam to szarpac to tylko zacisnelo wezelki, zanim to rozplatalam pojechalam o ok 3 przystanki dalej.
Nikt nie mial noza ani nozyczek Milo, ze na pocieszenie wlozyli mi tez jablko do kaptura - nie ogryzek

aniolek
ojjj bidulko pozniej taki kawal musialas isc
ale bez obrazy smieszna ta twoja historia byla
buuzaki
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 17:37   #129
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Sanderek Pokaż wiadomość
Ja też kiedyś miałam bardzo nie miłą sytuacje, tylko że w autobusie, zmierzałam akurat na egzamin na pierwszym roku studiów. Usiadłam na podwójnym siedzeniu bo akurat tylko takie było wolne, na następnym przystanku dosiadł się do mnie pewnien porządnie wyglądający pan, ok 40 może 50 lat. Byłam zajęta powtarzaniem materiału do egzaminu i nie za dokładnie zwracałam uwagę co wokól mnie się dzieje. Jednak w pewnej chwili zerknęłam kątem oka na tego pana i jedyne co zobaczyłam to jego penis którym bezczelnie się bawił siedząc przy mnie. Dostałam furii, wstałam i zaczęłam się drzeć, że jest nienormalny i że ma pobawić się swoim interesem w domu a nie przy ludziach w autobusie, dostał również po głowie moją teczką którą miałam akurat pod ręką. Ludzie patrzeli się na mnie jak na idiotkę ale gdy facet wstał (interes miał dalej wywalony) pewnien chłopak złapał go za kurtkę i na następnym przystanku prawie wyrzucił z autobusu. Zdzarzenie to miało miejsce na pierwszym roku studiów, teraz kończę studia ale do dzisiaj mam stracha gdy jadę tym autobusem, niestety jestem do tego zmuszona, zawsze siadam na pojedynczym siedzeniu. Fuj, aż mnie dreszcze przeszły. Bleeeeeeeee
Sanderek czytając twoją historię popłakałam się ze śmiechu(wybacz proszę)ale gdy oczami wyobrazni zobaczyłam ciebie walącą tą teczką tego"biedaka"po głowie nie mogłam się powstrzymać
Gratuluję odwagi i tężyzny fizycznej
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 11:40   #130
ewelinka92
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z Ostrołęki.
Wiadomości: 38
GG do ewelinka92 Send a message via Skype™ to ewelinka92
Dot.: Tramwajowi ocieracze

wasze historie są straszne! naszczęście nie jeżdżę autobusami i na ogół jestem bardzo ostrożna, np. przed chwilą był pan z rachunkiem za internet i bałam się otworzyć mu drzwi więc poprosiłam żeby pod drzwiami wsunął a on na to się uśmiechnął-widziałam przez Judasza i spełnił moją prośbę. Nawet wśród sąsiadów zasłynełam jako "ta ostrożna" i zawsze mówili że nigdy im drzwi niechce otworzyć, nawet jeśli chcą zostawić jakiś list itp. A w autobusie bym przywaliła i się do babci jakiejś przysuneła nawet nie wiecie jak taka babciulka może zareagować !
__________________
Nowe postanowienie być odważniejszą, śmielszą wychodzić szczęściu naprzeciw.
ewelinka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 14:55   #131
Skurczebyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 404
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Post sam w sobie jest dość śmieszny choć miło go się czyta,dlatego nie rozumiem otrzymania ostrzeżenia przez Skurczebyka za jeden,ironiczny,nikogo nie krzywdzący komentarz.
...nie krzywdzący komentarz(zgodzę się z modelatorką czy administratorką że prowokujący, ale nie skierowany do nikogo konkretnie) w przeciwieństwie do tego:


Cytat:
Napisane przez Madzia007 Pokaż wiadomość
Życzę Ci, żeby spotkała Cię kiedyś taka sytuacja ze zboczeńcem, zobaczymy
nie musisz chyba aż tak ostro reagować? BANALNY, bo przecież w życiu mogą cię spotkać o wiele gorsze rzeczy niż przypadkowe pomacanie po tyłku przez obcego faceta (albo lesbijkę w jednym przypadku )

Piszecie że forum jest na poziomie? na poziomie też było infantylne zachowanie _totally_ i nekome i tej fanki Brugit... pewnie w życiu przy pierwszej lepszej porażce lecą na skargę do mamusi i nie chcę was urazić po prostu tak to odebrałem...
Skurczebyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 15:04   #132
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk
nie musisz chyba aż tak ostro reagować? BANALNY, bo przecież w życiu mogą cię spotkać o wiele gorsze rzeczy niż przypadkowe pomacanie po tyłku przez obcego faceta (albo lesbijkę w jednym przypadku )
wg. Twojej logiki 'moga Cie zamordowac, wiec dlaczego przezywasz ze Cie zgwalcono?'

Cytat:
Piszecie że forum jest na poziomie? na poziomie też było infantylne zachowanie _totally_ i nekome i tej fanki Brugit... pewnie w życiu przy pierwszej lepszej porażce lecą na skargę do mamusi i nie chcę was urazić po prostu tak to odebrałem...
infantylne? Jesli cos wydaje mi sie podejrzane zglaszam. Moderator uznaje, ze zglosilam slusznie badz nie. i tyle.
Chamstwa nie toleruje, w zadnej formie.

EOT
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:12   #133
Skurczebyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 404
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
Chamstwa nie toleruje, w zadnej formie.
To co napisałaś jest dla mnie chamskie


Cytat:
Napisane przez nekome Pokaż wiadomość
wg. Twojej logiki 'moga Cie zamordowac, wiec dlaczego przezywasz ze Cie zgwalcono?'
nie stanowisz dla mnie rozmówcy nie musisz odpowiadać
Skurczebyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:35   #134
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
To co napisałaś jest dla mnie chamskie




nie stanowisz dla mnie rozmówcy nie musisz odpowiadać
Pojawiłeś się tutaj niedawno, siejesz ferment i masz pretensje do adminów, że robią to, od czego de facto tutaj są.

Zwracam ci po raz ostatni uwagę - jesteś na forum kobiecym i takie zachowanie jak dla mnie jest szczytem buractwa. Jeśli nie dotrze teraz, to poszukaj sobie męskiego forum.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 15:49   #135
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Skurczebyk Pokaż wiadomość
nie stanowisz dla mnie rozmówcy nie musisz odpowiadać
jestes na forum na Twoje wypowiedzi moze odpowiedziec kazdy,


poza Tym zartowanie sobie na temat czegos co dla niektorych kobiet jest naprawde traumatycznym przezyciem jest naprawde super rozwiazaniem, nie wiem czy brak Ci uczuc czy co? Historia np uzytkowniczki Beacik=) Cie bawi? Bo mnie wcale, ale Ty pewnie bys stal niedaleko i sie przygladal, nie wiem czy bys zareagowal no bo przeciez moze ja spotkac cos gorszego.

Zastanow sie troche zanim zaczniesz z czegos zartowac
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:00   #136
Skurczebyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 404
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18 Pokaż wiadomość
poza Tym zartowanie sobie na temat czegos co dla niektorych kobiet jest naprawde traumatycznym przezyciem jest naprawde super rozwiazaniem, nie wiem czy brak Ci uczuc czy co? Historia np uzytkowniczki Beacik=) Cie bawi? Bo mnie wcale, ale Ty pewnie bys stal niedaleko i sie przygladal, nie wiem czy bys zareagowal no bo przeciez moze ja spotkac cos gorszego.

Zastanow sie troche zanim zaczniesz z czegos zartowac
Masz rację, zdarzenie które opisała Beacik=) było dla niej na pewno okropnym przeżyciem... nigdzie nie napisałem że wam złożyczę – niektóre z forumowiczek same zresztą napisały że pare z tych historii jest dla nich zabawne
Skurczebyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:12   #137
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Oj nie lubi takich sytlacji:/
Ale musze sie przyznac ze kiedys przez przypadek zmacalam pewnego chlopaka Jechalam ze szkoly autobusem i stal chlopak w takiej samej kurtce jak moj kumpel i w indentycznej fryzurze! Wiec jak pewna siebie podeszlam go z tylu i sie do niego wtulilam... ale mial mine jak sie odwrocil (zwlaszcza ze przytulilam sie bez zadnego slowa)
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:19   #138
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Asi_ek Pokaż wiadomość
Oj nie lubi takich sytlacji:/
Ale musze sie przyznac ze kiedys przez przypadek zmacalam pewnego chlopaka Jechalam ze szkoly autobusem i stal chlopak w takiej samej kurtce jak moj kumpel i w indentycznej fryzurze! Wiec jak pewna siebie podeszlam go z tylu i sie do niego wtulilam... ale mial mine jak sie odwrocil (zwlaszcza ze przytulilam sie bez zadnego slowa)
Wlasnie sobie wyobrazilam jaka mine musial miec ten chlopak
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:20   #139
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Tramwajowi ocieracze

jakies 6 lat temu jechałam tramwajem. było dośc luźno.. usiadłam na ostatnim miejscu w wagonie.. po drgiej stronie usiadł jakis dziadek (troche taki lumpowaty).. patrzył na mnie... nie wiedziałam o co chodzi az wreszcie on odwrócił sie centralnie w moją stronę i pokazywał mi swojego 'ptaszka', machał nim.. jeszcze z taką jakąs satysfakcją w oczach... do teraz tp doskonale pamiętam. to było obrzydliwe
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 16:28   #140
Asi_ek
Wtajemniczenie
 
Avatar Asi_ek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 2 050
Dot.: Tramwajowi ocieracze

No.. takie polaczenie zaskoczenia-z nieswiadomoscia Ale po chwili zaczol sie smiac
__________________
Nigdy mnie nie kochał!-szepcze.Podły kłamca!
Skąd wiesz...?
Ktoś mówi Ci, że jest noc, pokazuje księżyc...
Po 12 godzinach nazwiesz go kłamcą?

Asi_ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:35   #141
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Tramwajowi ocieracze

moja koleżanka miała w tramwaju przykre zdarzenie. Siedziała, a jakiś koleś usiadł przy niej i zaczął na nią napierać. A potem złapał ją za kolano. Wyzwała go, a on uwadał, że nie wiem o co chodzi. ja miałam o wiele gorsze zdarzenie, bo spotkałam w autobusie ekshibicjonistę i miałam jego genitalia jakieś 15 cm. od twarzy przez chwilę. Nikomu nie życzę. Byłam roztrzęsiona całą następną godzinę.
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:45   #142
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
Ja miałam taką sytuację na wystawie psów, jak byłąm mała. Facet przydusił mnie do barierki i ocierał się podle w górę i w dół, a ja nie mogłam się ruszyć. Całe szczęście, że miałam grubą zimową kurtkę. Zrobiło mi się niedobrze i kopnęłam go w nogę, a jak się trochę odsunął, to uciekłam i się popłakałam. Obrzydliwe wspomnienie (
Współczuję . Ja do dzisiaj bym miała jakieś rysy na psychice. Mi na szczęście nie przydarzyło się obmacanie . Ja jestem taka, że chyba by mnie sparaliżowało i nic bym nie zrobiła. Kiedyś jedynie miałam taką sytuację (to było niedawno). Byłam w Silesii (nie wiem czy to się tak pisze) w Katowicach i taki facet co zmywał podłogi na takim urządzeniu (nie wiem jak to się nazywa) tak obleśnie się na mnie popatrzył . Jak pedofil jakiś . To było straszne. Niby tylko jakieś tam spojrzenie, ale mnie to bardzo dotknęło i jak go tylko zobaczyłam to wchodziłam do jakiegoś sklepu albo uciekałam . Strasznie płakać mi się chciało...
Dziwna jestem, wiem
*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 16:49   #143
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Ahh! Przypomniało mi się jak kiedyś na basenie pewien chłopak przez przypadek złapał mnie za pierś. Ja stałam w wodzie, a on płynął na plecach . Z tego mi się śmiać chciało. Biedny chłopak...Speszył się .
*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 19:49   #144
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Złośliwiec-wybacz bo nie chcę Cię urazić,ale sądzę,że twój nick jest wyjątkowo...nietrafny...C ynizm,ironia--> z tąd wywodzi się złośliwość-moim zdaniem cynizm to ciekawa,nowatorska filozofia(chociaż ma korzenie już w antyku),która pozwala na wolność słowa,kontrowersyjne odpowiedzi,jest formą prowadzenia dialogu z odbiorcą,pozornie przyznając mu racje,a tak na prawdę go ośmieszając.Jest to dość trudne,ktoś złośliwy ma wyszukane komentarze,potrafi podważać racje w inny sposób niż rzucanie" banami "i użycia argumentu typu:"ZWYKŁE BURACTWO"...

Zbytnio się nie wysliliłeś,dla mnie twój sposó prowadzenia tego forum jest bardzo sztywno tradycjonalistyczny,w określonych przez siebie ramach,nie uznajesz kontrowersji,nie słuchasz tłumaczeń innych i jak coś jest dla Ciebie niewygodne przypominasz sobie,że masz władzę-banujesz.

Pewnie dostanę ostrzeżenie lub bana,ale proponuje zmianę nicku na "Wielbiciel PIS-u" lub "Sztywny tradycjonalista-drektor Edward." to tylko przykłady...


Rozumiem-celem jest utrzymanie kultury na forum-zgadzam się,sama wyrzuciłabym stąd kogoś celowo i świadomie logującego się,aby kogoś obrazić w obrzydliwy sposób,używającego wulgaryzmów itsd...ale twoje postępowanie jest przejaskrawione w drugą stronę.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 20:03   #145
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Nobuko - nie wiem jak Ty, ale ja zwrotu "nie stanowisz dla mnie rozmówcy nie musisz odpowiadać" nie chciałabym przeczytać na forum.
Forum jest jakie jest i dlatego je tak lubię, bo nie boję się na nim wypowiadać i wiem, że gdy wypowiem swoje zdanie, to nie przeczytam pod nim bluzgów.
W ogóle nie rozumiem za bardzo, jak można krytykować moderatorów. Jak się nie podoba, to jest masa innych forów.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 20:07   #146
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Złośliwiec-wybacz bo nie chcę Cię urazić,ale sądzę,że twój nick jest wyjątkowo...nietrafny...C ynizm,ironia--> z tąd wywodzi się złośliwość-moim zdaniem cynizm to ciekawa,nowatorska filozofia(chociaż ma korzenie już w antyku),która pozwala na wolność słowa,kontrowersyjne odpowiedzi,jest formą prowadzenia dialogu z odbiorcą,pozornie przyznając mu racje,a tak na prawdę go ośmieszając.Jest to dość trudne,ktoś złośliwy ma wyszukane komentarze,potrafi podważać racje w inny sposób niż rzucanie" banami "i użycia argumentu typu:"ZWYKŁE BURACTWO"...

Zbytnio się nie wysliliłeś,dla mnie twój sposó prowadzenia tego forum jest bardzo sztywno tradycjonalistyczny,w określonych przez siebie ramach,nie uznajesz kontrowersji,nie słuchasz tłumaczeń innych i jak coś jest dla Ciebie niewygodne przypominasz sobie,że masz władzę-banujesz.

Pewnie dostanę ostrzeżenie lub bana,ale proponuje zmianę nicku na "Wielbiciel PIS-u" lub "Sztywny tradycjonalista-drektor Edward." to tylko przykłady...


Rozumiem-celem jest utrzymanie kultury na forum-zgadzam się,sama wyrzuciłabym stąd kogoś celowo i świadomie logującego się,aby kogoś obrazić w obrzydliwy sposób,używającego wulgaryzmów itsd...ale twoje postępowanie jest przejaskrawione w drugą stronę.
Uwielbiam jak ktoś argumentuje coś tak, że mnie aż wbija w fotel...

Zastanawia mnie fakt, po co w ogóle ten post?
O dziwo - to sztywno-tradycjonalistyczne forum w erze rewolucji kulturalno-obyczajowych przyciąga co raz więcej użytkowników.
Zastanawiające...
Pewnie tradycjonalistyczna partia LPR wydała surowy nakaz 121 153 uzytkownikom, żeby napisali ponad 3 000 000 wiadomości.
Inaczej szubienica...

Nie tolerujemy tu prowokacji. Jasno powiedziane.
Nie tolerujemy jak ktoś się z nas zgrywa. Robi nas w balona czy inne bambuko ()

Chyba mamy po prostu odmienne poczucie humoru.

Pozdrawiam uroczo trzepocząc rzęsami spod moherowego beretu.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2006-12-16 o 22:01
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 21:31   #147
Angelika2005
Raczkowanie
 
Avatar Angelika2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 222
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Współczuję wam dziewczyny...
Choć niedługo może wypowie się tutaj jakiś chłopak, który został hmm,'zmolestowany' .... Mianowicie jechałam kiedyś autobusem i siedziałam bokiem na siedzeniu, i co zakręt opierałam się dłonią o siedzenie za mną...Kiedy raz odwróciłam się,zobaczyłam , że moja dłoń nie leży na siedzeniu tylko na kolanie chłopaka Strasznie się speszyłam, bo dosyć często się w ten sposób 'podpierałam' ( dziwie się , że nie zwrócił mi uwagi).
Angelika2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 21:39   #148
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez Angelika2005 Pokaż wiadomość
Strasznie się speszyłam, bo dosyć często się w ten sposób 'podpierałam' ( dziwie się , że nie zwrócił mi uwagi).
No nie? Faktycznie dość dziwne .
*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 21:55   #149
Angelika2005
Raczkowanie
 
Avatar Angelika2005
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 222
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Cytat:
Napisane przez *~An!@~* Pokaż wiadomość
No nie? Faktycznie dość dziwne .
wiesz , różnie to z tymi facetami bywa
Angelika2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-16, 23:00   #150
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Tramwajowi ocieracze

Rambo-to forum jest na bardzo wysokim poziomie-różnorodna tematyka,lekkie posty na każdy "babski" temat(i nie tylko),można przeczytać recenzje kosmetyków-nie zrobi się błędu w zakupach i przyznam,że jest ono jedną z moich ulubionych rozrywek w czasie wolnym.

Być może wszystko nie jest przepełnione zbyt intelektualistycznymi tekstami,ale po ciężkim dniu mam ochotę poczytać coś lekkiego-wizaz.pl jest idealny,można obejrzeć fajne makijaże i ludzie generalnie są tu w porządku.

Szanuję Modertorów tego forum za to,że poświącają dużo czasu na sprawdzanie kultury wypowiedzi innych użytkoników,jednak nie można przesadzać...

Rozumiem,że AgaZ jest kobietą i mogła zareagować nadgorliwie,ale facet???

No nie rozumiem,lekka przesada-tylko tyle.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.