poradźcie co robić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-02, 08:54   #1
Aga_ta22
Raczkowanie
 
Avatar Aga_ta22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136

poradźcie co robić


Witam wszystkich!! Mam do Was prośbę o poradę. Chodzi o to że: Pojechałam z chlopakiem na wakacje w ciemno, czyli nie mielismy wczesniej zaklepanego noclegu. Na miejscu poszlismy do biura Funduszu Wczasów Pracowniczych z zapytaniem o zakwaterowanie. Dostalismy pokoj na jedną noc za 90 zł. Nie widząc tego pokoju zaplacilismy. Jak sie okazalo warunki byly fatalne, smród, brud, toaleta koszmar itp. Wrocilismy do pani z biura, powiedzielismy ze nie chcemy tego pokoju tylko zwrot pieniędzy. Bardzo niemila pani wyslala nas do dyrektora FWD bo ona niby nie moze wyplacac pieniedzy z kasy. Tak zrobilismy, oczywiscie dyrektora nie zastalismy, zlozylam podanie o zwrot wplaconej kwoty. Na drugi dzień mialam otrzymac odzpowiedz i tak czekam juz 8 dzien i nic. Wydzwaniam do nich i ciagle albo dyrektor ma spotkanie albo pojechal na obiad i takie pierdoły mi opowiadaja a co z moim podaniem nikt nie wie... powiedzcie jak myslicie co moge z tym zrobic??? widze ze oni maja gdzies to moje podanie i w ogole sie nie interesuja tym. podobno na podanie powinni odpoweidziec w ciagu 7 dni, czy to prawda?? z gory dzieki za wszelkie porady, pozdrawiam i nie polecam FWD w Międzyzdrojach
Aga_ta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:28   #2
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: poradźcie co robić

może nagłośnić sprawę? gazeta, jakiś lokalny program?
zrobić porządną antyreklamę?

do nich też wystosować odpowiednie pisemko, dowiedz się, czy ten dyrektor to "najwyższa instancja" czy mają jeszcze kogoś nad sobą.
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:30   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: poradźcie co robić

Polecam TVN - oni teraz mają taki cykl programów waśnie o warunkach wakacyjnych, ale to już by trzeba większą afere zrobic, młoda jesteś, to dyrektor bedzie cie olewał - niestety, takie życie. Ale jak będziesz miałą telewizję za plecami, to co innego. I Telewizja lepsza od gazety, większy odbiór, wiec bardziej przerażajaca
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:41   #4
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: poradźcie co robić

Ja też zawsze w ciemno jeżdżę! I to z rodzicami! I szukamy na własną rękę noclegów, każdy idzie w inną stronę i pyta. Zawsze coś się znajdzie Teraz jestem już dorosła ale jak byłam dzieckiem też tak robiliśmy. Szalona rodzinka z nas, nie ma co W żadnym biurze nigdy nie byliśmy ale skoro chodziło o wczasy pracownicze to podejrzewam, że to miało związek z pracą któregoś z Was, tak? Chyba pozostaje ci tylko nagłośnić sprawę. Innego wyjścia nie widzę
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:45   #5
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie
 
Avatar Buena Dzidzia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 924
Dot.: poradźcie co robić

Cytat:
Napisane przez szajajaba
Polecam TVN - oni teraz mają taki cykl programów waśnie o warunkach wakacyjnych, ale to już by trzeba większą afere zrobic, młoda jesteś, to dyrektor bedzie cie olewał - niestety, takie życie. Ale jak będziesz miałą telewizję za plecami, to co innego. I Telewizja lepsza od gazety, większy odbiór, wiec bardziej przerażajaca
Też polecam TVN
__________________
Okruszki to tylko łzy chleba, który płacze, kiedy się go kroi.
Buena Dzidzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-02, 09:50   #6
Aga_ta22
Raczkowanie
 
Avatar Aga_ta22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 136
Dot.: poradźcie co robić

miu miu to nie mialo zadnego zwiazku z nasza praca. Tam moze sie zakwaterowac kazdy. My tam poszlismy bo polecila nam to biuro pewna kobieta u której pytalismy o nocleg i to byl nasz błąd ze posluchalismy... a odnosnie wakacji to my raczej tez w ciemno jezdzimy i teraz po raz pierwszy cos takiego mi sie przytrafilo.
A z tą telewizją... pewnie to jest dobry pomysł tylko kto sie czyms takim zainteresuje, nie ja jedna mam takie problemy. Juz nie chodzi o te 90 zł bo i tak ich pewnie nie odzyskam ale chodzi o samą zasadę, jak oni postępują z ludźmi...
Aga_ta22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.