Urodzone w 1989 :) - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-04, 13:28   #631
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Aneta(anecia)
przylazłam tutaj żeby sie pochwalić...kupiłam strój kąpielowy ta część ubioru jest moją zmorą no ale musiałam
Szybciutko zrób zdjęcie i nam pokaż

PS. Co za denny dzień dzisiaj, wszystko się pieprzy
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 13:31   #632
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez fuksjaa
chodzi Ci o basen w Czerwionce? Jeśli tak to się zgadzam w 100%, że beznadziejny jest. Dlatego ja jeżdżę na Rudę

dokładnie o ten też się muszę wybrać na Rudę kiedyś ale bilety autobusowe + wstęp to mnie wyjdzie jakieś 10 złotych na jeden raz, także częstsze wypady odpadają

wywalam te znaki zodiaku, nie umiem czytać ze zrozumieniem te daty do znaków zodiaku wzięłam z Wikipedii, ale coś chyba pokręciłam
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 13:36   #633
czarnullka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
GG do czarnullka
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez LyraPotter
Czarnullka - super avatarek
Dziekuje kochanie
czarnullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 13:38   #634
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Wróciłam z opalania, siedziałam 40 minut, jakoś boję się więcej teraz zasiadłam przed kompem z butelką mineralnej, przyniosłam sobie jakieś stare Bravo i Twisty i chyba sobie poczytam... nudy

fuksjaa => fajnie jest w Platanie co nie
__________________
koniec.


Edytowane przez ciekawa_świata
Czas edycji: 2006-07-05 o 20:27
ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 13:44   #635
czarnullka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 413
GG do czarnullka
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Och jaki dzisiaj piekny dzien.
Moi rodzice wyjechali na tydzien...
Cos czuje, ze teraz moj dom bedzie robil za hotel ;D
W koncu mam okazje poczuc wakacje, ide po obiedzie to oblac,
a jak zaczne to juz nie skoncze
Ach, chce juz weekend
czarnullka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 13:56   #636
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A mnie już przeszło z zeszytami, kiedyś też bardzo długo wybierałam wszystko do szkoły, ale już w zeszłym roku nie zajeło mi to dużo czasu. Wybierałam takie, które kojarzą mi się z danym przedmiotem, żeby łatwo zapamiętać. Każdy był inny, żeby się nie pomylić. A z twardą okładką nie kupuję teraz już żadnego, bo nie chce mi się tego wszystkiego nosić. I tak kombinuję, żeby plecak był zawsze jak najlżeszjszy i plecy mnie nie bolały, to nie chcę sobie jeszcze dodatkowego ciężaru robić .
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 13:59   #637
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja też już rezygnuję z twardych okładek ewentualnie do polskiego, bo jakoś tak bardziej pasuje z twardą oprawą, aleprzedmioty typu geografia, biologia, chemia
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 14:00   #638
ola_108
Rozeznanie
 
Avatar ola_108
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 660
Smile Dot.: Urodzone w 1989 :)

jeden dzionek mnei tu nie było, a w wątku coraz to nowe rzeczy. Ja też sobie strój kupiłam, taki bossski, śliczny i wogóle...Na bank Wam się podobał, bo też na bank go widziałyście w atlanticu taki pomarańczowy z cekinami .... no a ja tu się chciałam z Wami pożegnać i wyjeżdżam na wakacje, więc pewnie będę tu miala GIGANTYCZNE zaległości, ale to superowo, że bede miała co czytać :P,
No to papapapp (nienawidze pożegnać heheh)
ola_108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 14:06   #639
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ola_108 => będziemy tęsknić baw się dobrze

a ja się też żegnam, ale na chwilkę, zrobię ciasteczka takie fajniutkie, bez pieczenia, bo mi się nudzi, a moja mama to taki ciasteczkoman nie zmarnuje się ja też lubię, ale nie takie duże ilości

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&po stcount=9
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 14:14   #640
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja tez kiedys mialam swira na punktcie szkolnych *******ek przy wyborze zeszytow kierowalam sie okladkami, kazda musiala byc inna i ladna w tym roku kupuje same zwykle, z papierowa okladka. i tak torba jest czasami taka ciezka ze prawie urywa mi ramie, pomimo ze ksiazkami dziele sie z kolezanka z lawki i nosimy po polowie.
wlasnie wrocilam z opalania, strasznie nudno. przydaloby sie zaczac skladac jakies rzeczy na wyjazd, bo to juz w sobote.. nie cierpie sie pakowac.
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 14:30   #641
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Edit: edytowałam posta całego, bo tak... nie mogę mieć takiego dennego humoru i jeszcze wszystkich tym dookoła zdręczać
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 14:36   #642
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ja postanowiłam, że od tego roku kończę z zeszytami. za ciężkie są kupiłam sobie śliczny zielony segregator w miękkiej okładce i będę go miała do wszystkiego
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 16:32   #643
ewunia123
Rozeznanie
 
Avatar ewunia123
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 582
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez emememsik
ja postanowiłam, że od tego roku kończę z zeszytami. za ciężkie są kupiłam sobie śliczny zielony segregator w miękkiej okładce i będę go miała do wszystkiego
ta... już widze moją biologice albo matematyce i mój segregator do wszystkich przedmiotów

Dziewczyny ale wam zazdroszcze , wszytskie gdzies wyjezdżacie i chyba tylko ja sama w domku zostaje Smutnam
__________________
Twarz myślą niezmącona..
ewunia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:09   #644
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ewunia nie martw się ja tez zostaje całe wakacje w domku

Co do wyposażenia do szkoły to ja nawet nie mam piórnika heheh serio.
Pamiętam jak pierwszy raz szłam do mojej szkoły piec lat temu to miałam piękne wyposażenie, sliczne starannie dobrane zeszyty,dlugopisy, cienkopisy, rapitografy, pędzle, farby no i najwazniejsze te 15 ołówków a skończyło się na tym, że teraz szkoda mi na to kasy (bo z kieszonkowego musze to wszystko kupować) i kupuje najzwyklejsze, najtańsze zeszyty (i tak do połowy przedmiotów nie mam zeszytu), mam mnustwo dlugopisów z czego żaden nie jest mój bo wszystkie znajomym popodkradałam - to już jakas kleptomania jest - i 3 moje ulubione płaskie pędzle i to koniec tzn. dochodzą do tego jeszcze jakies pojedyncze farby, dłuta, papiery itd ale to już inna sprawa.
We wrześniu jade nad morze na plener malarski to dopiero będe miała zabawe - musze skompletowac farby - tempery, akryle i oleje - uwielbiam dobierac kolory
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:14   #645
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez emememsik
ja postanowiłam, że od tego roku kończę z zeszytami. za ciężkie są kupiłam sobie śliczny zielony segregator w miękkiej okładce i będę go miała do wszystkiego
Yyy .. czyli jak to wygląda? Będziesz go nosić tak codziennie ze wszystkimi przedmiotami? U mnie z 2, 3 przedmiotów by to nie przeszło, bo raz na jakiś czas sprawdzają zeszyty, albo jak się idzie do odpowiedzi. Niestety.

A wiecie... W Niemczech jest tak, że mają se w domu segregator czy kilka, a do szkoły noszą tylko taki jeden skoroszyt A4, w tym piszą na każdym przedmiocie na innej kartce, a później w domu wpinają to do tych segregatorów. I ciężar minimalny. A pozatym z książkami nie mają problemu, bo są komplety wszystkich książek w szkole i każdy dostaje na rok szkolny komplet, a pod koniec go oddaje. I tak się kręci. Ogólnie jak koleżanki mi opowiadały, to dużo bardziej podoba mi się tamten system szkolnictwa.

Ewunia123 .. ty się tak nie martw, ja [nie licząc jednego tygodnia] też będę siedziała w domu, a jeszcze mam tu bardzo mało 'atrakcji'. No ale damy radę
Pzdr ..
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:15   #646
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A co to RAPITOGRAF?
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:39   #647
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Urodzone w 1989 :)

To taki jakby bardziej profesjonalny cieńkopis użuwany w kreslarstwie, projektówaniu, rysunku technicznym itp. Ma on rózne grubości końcówki, chyba od 0,5 mm. do 5 mm.Taki lepszej jakości napelnia się tuszem, ale są tez takie jednorazowe.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 17:51   #648
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Durga
To taki jakby bardziej profesjonalny cieńkopis użuwany w kreslarstwie, projektówaniu, rysunku technicznym itp. Ma on rózne grubości końcówki, chyba od 0,5 mm. do 5 mm.Taki lepszej jakości napelnia się tuszem, ale są tez takie jednorazowe.
Łał

Ja trochę żałuję, że rok temu nie poszłam to technikum budowlanego, no ale cóż - trudno Wtedy nie trafiłabym na taka fajną klasę, tak sobie to tłumaczę, heh.

A wy pokazujcie te swoje ciuszki co pokupowałyście.
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 18:23   #649
pau-_-lina
Raczkowanie
 
Avatar pau-_-lina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do pau-_-lina
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Ja moje drogie swego czasu też uwielbiałam mieć pełno głupotek w piorniku
Z roku na rok zaczęłam wyrastać z tego i obecnie posiadam piorniczek, w którym mam dwa długopisy (tak na wszelki wypadek ten2, gdyby 1 zaczął szwankować ) i mnooooostwo ołowkow (ok.6)
Zawsze się przydają i nie tylko mnie, bo i moi kochani ulubieńcy z klasy też niekiedy korzystają właściwie z przyborami typu: gumka, linijka itp.. nie ma najmniejszego problemu bo zawsze znajdzie się ktoś kto z przyjemnością pozyczy Zauważyłam, ze moja klasa stała się jak rodzina ^^
Przyznam, że nie z każdego przedmiotu zeszyt prowadzę bo nie wydaje mi się żeby była taka potrzeba hehe od czego jest ksiązka ^^
Ale jeśli chodzi o te "poważniejsze" przedmioty to jak najbardziej, do każdego inny... Tak jest ok =) wygodnie i według moich upodobań
pau-_-lina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-04, 18:30   #650
Aneta(anecia)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 315
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez Martusia B.
Szybciutko zrób zdjęcie i nam pokaż

PS. Co za denny dzień dzisiaj, wszystko się pieprzy
cyfrówki nie mam w domu ale na stronie www.she.pl jest koło informacji "o firmie" i w kolekcji sunrise ten pierwszy ->kaya w sumie to zgadza sie tylko wzór bo mój ma kolor turkusowy z kremowymi wzorkami(ślicznie wyglada opalenizna)bo biustu takiego jak ta pani niestety nie posiadamwiec ze względu na jego minimalistyczna wielkość byłam zmuszona wybrać coś zabudowanego

lece na lodyyyyyyyyy
__________________

"Nawet jeśli miłość niesie z sobą rozłąkę, samotność i smutek, to warta jest ceny, jaką trzeba za nią zapłacić."


Aneta(anecia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 18:42   #651
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez uhahana
Yyy .. czyli jak to wygląda? Będziesz go nosić tak codziennie ze wszystkimi przedmiotami? U mnie z 2, 3 przedmiotów by to nie przeszło, bo raz na jakiś czas sprawdzają zeszyty, albo jak się idzie do odpowiedzi. Niestety.

A wiecie... W Niemczech jest tak, że mają se w domu segregator czy kilka, a do szkoły noszą tylko taki jeden skoroszyt A4, w tym piszą na każdym przedmiocie na innej kartce, a później w domu wpinają to do tych segregatorów. I ciężar minimalny. A pozatym z książkami nie mają problemu, bo są komplety wszystkich książek w szkole i każdy dostaje na rok szkolny komplet, a pod koniec go oddaje. I tak się kręci. Ogólnie jak koleżanki mi opowiadały, to dużo bardziej podoba mi się tamten system szkolnictwa.

Ewunia123 .. ty się tak nie martw, ja [nie licząc jednego tygodnia] też będę siedziała w domu, a jeszcze mam tu bardzo mało 'atrakcji'. No ale damy radę
Pzdr ..
Ja bym też nie mogła mieć segregatora, wygodniej mi jak mam każdy przedmiot oddzielnie. Po za tym niektórzy nauczyciele przy odpytywaniu sprawdzają go, więc jakbym sobię wyobraziła ich miny .

To chyba lepiej mają w Niemczech, niż jest u nas.

Aneta ładny kostium kupiłaś.

A dziś jest mecz i Lost (chyba będę musiała sobie ich nagrać, bo o tej samej godzinie jest)
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 19:18   #652
womenka02
Raczkowanie
 
Avatar womenka02
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 62
GG do womenka02
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Dziewczyny- Pozdrowienia z Barcelony!!!!!
Od kilku godzin jestem w Hiszpani, jest straaaasznie goraco, ale o to chodzi Jutro mam zamiar opalac sie caly dzien Milego wieczoru
__________________
PrZyTuL kAkTuSa, KoLcE tEż PotRzEbUjĄ mIłOśCi...

"Nie musisz udawać, że jesteś silny,

nie musisz mówić, że wszystko jest dobrze,
nie martw się tym, co pomyślą inni,
jeśli musisz, płacz-
to dobrze wypłakać łzy do końca
(tylko wtedy wróci uśmiech)."
Mitsuo Aida
womenka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 19:39   #653
patitcz
Zadomowienie
 
Avatar patitcz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k0sm0s
Wiadomości: 1 270
Dot.: Urodzone w 1989 :)

ojj Womenka ..ale ci teraz zazdroszcze :P
hehe lepiej tak nie kus ..bo cie pobijemy jak wrócisz
nie no zartuje :p
miłego i gorącego pobytu
a mnie jutro Sopot wita ..ale sie ciesze mam nadzieje ze pogoda dopisze
patitcz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 19:41   #654
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)

womenka => zazdroszczę trochę ale życzę wspaniałych wakacji

eh, oglądałam sobie TV w dużym pokoju, ale zadzwoniła koleżanka mojej mamy i teraz będą gadać godzinę i wróciłam do pokoju, oglądam W11 na moim 14-calowym telewizorku


jeźdźiłam z kumpelą na rowerze, porobiłyśmy parę zdjęć i jutro daję do wywołania
__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 20:02   #655
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Aneta ładny kostium Ale ta modelka na stronie jakie ma CYCE Takich to bym nie chciała, chociaż będę miała pewnie niemniejsze jeżeli odziedziczyłam po mamie :/

Womenka .. zazdroszczę Barcelony
Patitcz .. zazdroszczę Sopotu

Zaczęłam się zastanawiać nad jakimś LEKKIM rozwiązaniem z tymi zeszytami, ale jak narazie stwierdziłam tylko, że kupię wszystkie zeszyty miękkie, oprócz matematyki, bo często na kolanie w szkole odrabiam mate, więc żeby było wygodniej No i zostaje tylko z tych przedmiotów, gdzie mniej piszę, pozakładać 2 w 1 [jak szampon + odżywka hehe] z tyłu i przodu. Taki patent z podstawówki
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 21:01   #656
krowa_bez_mleka
Zakorzenienie
 
Avatar krowa_bez_mleka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 085
Dot.: Urodzone w 1989 :)

O matko! Dwa dni mnie nie było a tu chyba 10 stron miałam do nadrobienia! Szalejecie dziewczyny, szalejcie!!

Wróciłam z mojego jeziornego biwaku Było bardzo fajnie, dwa dni kompletnego nic nierobienia. wyleniuchowałam sie za wszystkie czasy
Zjarałam sie trochę słoncem, twarz mam jak murzyn. mam nadzieje, ze nie bedzie mi skóra schodzic....
jestem cała pocięta przez komary, ale nie narzejam bo było fajnie

Ja nigdy do słonca sie jakoś specjalnie nie garne , bo dostatecznie co roku opalam sie na wyjazdach z rodzicami(dwa lata temu Chorwacja, rok temu Bułgaria). W tym roku nie wiem czy pojedziemy wiec próbuje troche słonka zlapac Jeśli pojedziemy ,to do Chorwacji.
A tak to raczej nie wyjedzam, chyba ze znow na taki krótki biwak.

Niestety(a może stety?) okazało się,że mój domniemany kandydat na TŻa, nie jest chyba nim.
W sumie trudno... Jeden problem z głowy mniej

Nie wiem czemu ale chłopacy kojarzą m isie tylko z problemami, rozterakami-w sumie nic przyjemnego.

Musze sobie zaraz zrobić kuracje nawilżająca balsamem, bo woda strasznie mi wysuszyła, moją i tak suchą, skorę.

Miło do Was wrócic Pozdrawiam!!
__________________
gdy chcę się napić to piję
a kiedy senna to leżę
świętem radości jest życie
kiedy chcę grzeszyć to grzeszę
krowa_bez_mleka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 21:55   #657
ciekawa_świata
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 377
Dot.: Urodzone w 1989 :)



Oglądacie mecz znów dogryka i karne pewnie też

a ja bym jednak wolała Niemców w finale lubię patrzeć na ich trenera (bez podtekstów)


aha, u mnie nie da się nic wykombinować z "połączeniem zeszytów"; do każdego przedmiotu osobny musi być no trudno..., przezyję a może i tak wygodniej



__________________
koniec.

ciekawa_świata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 22:56   #658
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Cytat:
Napisane przez ciekawa_świata
Oglądacie mecz znów dogryka i karne pewnie też

a ja bym jednak wolała Niemców w finale lubię patrzeć na ich trenera (bez podtekstów)
A jednak inaczej się potoczyło

Też bym była za Niemcami, ale co do patrzenia, to wolę NASZEGO Podolskiego
Swoją drogą, to mam bardzo podobnego do niego kolegę A raczej kolegę kolegi ale to nie jest duża różnica w tym przypadku He

Krowa bez mleka .. mi to znów faceci kojarzą się głównie ze spokojem i opanowaniem Ale nie zawsze
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 23:02   #659
*Kika*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 446
Dot.: Urodzone w 1989 :)

A ja byłam za Włochami i ciesze sie ze wygrali
Aufwiedersehen Deutschland
Viva Italia i można popatrzeć na Fabio
__________________

*Kika* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-04, 23:13   #660
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Urodzone w 1989 :)

Dzisiaj (nie liczac ile min. po 00:00) byla sliczna pogoda, niebo bez zadnej chmurki, na basenie bylam 4 godzinki, bo nie wytrzymalam dluzej, tici sie opalilam, ale jest ok. Kurcze z kazdym dniem wydaje mi sie, ze juz sie nie opalam. Znowu wrocilam z malego grilla, ale boje sie, ze nastepny bedzie w dalekiej przyszlosci... No i jutro robie sobie przerwe w opalaniu, nigdzie nie ide, prawdopodobnie wyjde z domu dopiero kolo 19, bo sie spale w ciuchach hehe.

Szkola, nie chce o niej myslec, ze wam sie chce ?? Przybory - bylam mala kupowalam, teraz kupuje mama, najtansze, przewaznie najbrzydsze, w promocji i wisi mi to.

Myslicie, ze tegoroczne wakacje beda jedyne w swoim rodzaju czy nijakie ??

!!! pozDRAwiam !!!
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.