Odtwarzacze mp3 i mp4 - wątek zbiorczy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-31, 22:55   #91
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: odtwarzacz mp3 :D

Natii, a inne sklepy internetowe? Nie allegro, ale właśnie sklepy? Tam się rozglądałaś?

Ja bym wolała mieć najmarniej 512, ale jeśli uważasz, ze mniej wystarczy... Obawiam się tylko, ze apetyt rośnie w miarę jedzenia
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 23:03   #92
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: odtwarzacz mp3 :D

http://www.kupujemy.pl/items/_odtwar...mb/_/0/_?U=CR2

Ten by się od biedy mieścił w cenie I ma radio 256 mb...
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 23:33   #93
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Dot.: odtwarzacz mp3 :D

Sorrki moja literówka
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-31, 23:42   #94
Nefretete1001
Raczkowanie
 
Avatar Nefretete1001
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 425
GG do Nefretete1001
Talking Dot.: odtwarzacz mp3 :D

Jeśli mam doradzać to naprawdę Creativ robi bardzo dobre rzeczy a kilka juz takowej firmy mam i chodza od paru lat niezawodnie. Co do zakupów na allegro to polecam elbarto bardzo sympatyczny sprzedawca i sprawdzony a co ważne udziela gwarancji firmy creative a nie tylko gwarncje spzredawcy co sie liczy poza tym pomaga w doborze odpowiedniego odtwarzacza w zalezności od potrzeb tak jak było w moim przypadku i ceny ma naprawdę konkurencyjne i bardzo miły w obsłudze w przeciwieństwie do ekspedienta w mix Agd, który zgrywał cwaniaka co to on nie wie i odradzał mi zakup odtwarzacza po to żeby nagrywać wykłady bo podobno sie nie da. A jednak się da A co do wielkości to moj model ma tylko 256 mb ale jak miała bym mozliwośc to wzieła bym wiekszy

Radzę też poszperać w archwum wizaz gdzies tam powinien byc mój watek i sympatyczne wizażanki podały mi strony na których sa recenzję co i jak w odtwarzaczach jest a to naprawdę pomaga w wyborze
__________________
Zapraszam na mojego bloga z moją skromna twórczością
http://nefretete1001.blox.pl/html
Nefretete1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:35   #95
zyziaa
Raczkowanie
 
Avatar zyziaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 85
GG do zyziaa
Dot.: odtwarzacz mp3 :D

tez dostalam ostatnio creativa i jak narazie nie mam zadnych zastrzezen a przy kupnie glownie kierowalam sie pojemnascia i iloscia funkcj (bardzo chcialam by bylo dyktafon )
zyziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:41   #96
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: odtwarzacz mp3 :D

Cytat:
Napisane przez lexie
http://www.kupujemy.pl/items/_odtwar...mb/_/0/_?U=CR2

Ten by się od biedy mieścił w cenie I ma radio 256 mb...
Zobaczę co mają w Media i potem będę się decydować.Do Allegro mam wielką rezerwę i zgadzam się coś tam kupić tylko i wyłącznie jeżeli możliwy jest odbiór osobisty

Ja sobie policzyła piosenki jakich słucham i u mnie na bank 256 jest opcjonalne,nie wiem czy byłabym w stanie 512 zapełnić
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-14, 12:18   #97
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: odtwarzacz mp3 :D

a ja tak pomyslalam, zeby mojemu TŻ taki prezent sprawic, ale z kasa krucho a te tansze, bez nazwy to raczej sie nie oplacaja chyba (chociaz widziala takie nawet po 100zl), bo kolezanka miala juz takie 4 (kazdy sie wieszal przy sciaganiu piosenek z kompa...). Teraz ma juz 5, ale inny... I jak sie tu teraz z tego pomyslu wyleczyc?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 14:29   #98
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Długo już zabieram się do tego kupienia - i wciąż odwlekałam.
Powód - nie czarujmy się - boję się kupić przez sieć IPoda, bo strata powyżej 1000 zł (ewentualna, przez nieuczciwego sprzedawcę, albo za jakiś szajs) - to dla mnie za duża strata.

W końcu postanowiłam (bo muszę na czymś słuchać muzyki) - kupię zwykłą mp3 (mp4 właściwie).
4 czy 5 stów też szkoda stracić. Ale zmarnować (?) 450 a 1200 czy 1400 - dla mnie bardziej niemiła różnica).

Jestem dość (prawie) zdecydowana na tą
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85567491
albo na tą:
http://www.sprzetkom.pl/product_info...oducts_id=6525

I - pytania:
- ta pierwsza jest u mnie w mieście w MediaMarkt za 650 zł (ale firmy Manta). Tu za 450 (i nie Manta).
Czy ktoś mi powie, czemu taka spora różnica cenowa?
- może to jakieś badziewie jest?
...Kupić..?

Poradźcie mi proszę, Dziewczyny (i NieDziewczyny też ), wasze rady mogą mi bardzo pomóc .
Dodam, że chcę taką mp3 1 GB, już nie mniejszą, i podobają mi się - wizualnie - te dwa modele).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 14:39   #99
mitusia
Rozeznanie
 
Avatar mitusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj.opolskie / woj.dolnoslaskie
Wiadomości: 640
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

a koniecznie chcesz z kolorowym wyswietlaczem?? musze ci powiedziec ze taki wysietlacz jest maly (1,5 cala) wiec za duzo na nim nie zobaczysz, a odtwarzacz 1gb bez kolorowego wyswietlacza jest o wiele tanszy
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mitusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 14:46   #100
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez mitusia
a koniecznie chcesz z kolorowym wyswietlaczem?? musze ci powiedziec ze taki wysietlacz jest maly (1,5 cala) wiec za duzo na nim nie zobaczysz, a odtwarzacz 1gb bez kolorowego wyswietlacza jest o wiele tanszy
No, nie upierałam się przesadnie przy kolorowym wyświetlaczu, pikuś w tym, że mnie się nie podobają (bardzo) mp3 takiego typu jak na zdjęciu niżej (dla mnie za bardzo jakieś takie ogórkowate ) - i za wielkiego wyboru nie mam.
Creativa też raczej nie chciałam kupować.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 85188281.jpg (2,1 KB, 10 załadowań)
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 14:52   #101
mitusia
Rozeznanie
 
Avatar mitusia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: woj.opolskie / woj.dolnoslaskie
Wiadomości: 640
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

a skoro tak to juz inna sprawa a te dwa odtwarzacze ktore podalas to roznia sie chyba wlasnie tylko wielkoscia wyswietlacza (pierwszy 1,5 cala a drugi 1,2 cala) poza tym wszytkie funkcje maja takie same (tak wynika z opisu aukcji )
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < )
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
mitusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 14:57   #102
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Chodzi mi o przykładową różnicę sklepową.
Wizualnie (czy tylko?) 2 takie same odtwarzacze - w sklepie 650, na allegro - 450 zł.
Tu mnie intryguje różnica, bo nie wiem, czy te rozbieżności cenowe (tak duże) nie oznaczają, że ten z allegro jest gorszy niż taki ze sklepu (bo dla mnie firma Manta nie kojarzyła się nigdy, że to przesadnie jakaś super firma jest).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 15:53   #103
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Hop!
(Bo mi mój Grajek już ledwie zipie)..!
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 16:44   #104
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Ja nie podbiję?!
Ja nie podbiję?!
Ja..?!
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 16:50   #105
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Ja ostatnio dostałam ten odtwarzacz http://www.sprzetkom.pl/product_info...oducts_id=6522 (wkurzyłam się właśnie, bo jeszcze tydzień temu kosztował 499 <ściana>). Jeśli chodzi o wyświetlacz, to jest bardzo fajny do oglądania zdjęć, jednak za mało na nim widać jeśli chodzi o oglądanie filmów. Dobrym bajerem są głośniczki, chociaż nie można spodziewać się po nich zbyt wiele. Zawiodłam się jedna na ogólnej jakości dźwięku - maksymalna głośność jest jak dla mnie dość niska.
Podsumowując: za tą cenę spodziewałabym się czegoś o wiele lepszego. Myślę, że te które przedstawiłaś będą bardzo podobne, bo są chyba na tych samych podzespołach i od tego samego producenta.
A jeśli chcesz coś o kształcie innym niż ogórek, to moja przyjaciółka ma śliczny odtwarzacz Sony, okrągły
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 16:56   #106
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Ja ostatnio dostałam ten odtwarzacz http://www.sprzetkom.pl/product_info...oducts_id=6522 (wkurzyłam się właśnie, bo jeszcze tydzień temu kosztował 499 <ściana>). Jeśli chodzi o wyświetlacz, to jest bardzo fajny do oglądania zdjęć, jednak za mało na nim widać jeśli chodzi o oglądanie filmów. Dobrym bajerem są głośniczki, chociaż nie można spodziewać się po nich zbyt wiele. Zawiodłam się jedna na ogólnej jakości dźwięku - maksymalna głośność jest jak dla mnie dość niska.
Podsumowując: za tą cenę spodziewałabym się czegoś o wiele lepszego. Myślę, że te które przedstawiłaś będą bardzo podobne, bo są chyba na tych samych podzespołach i od tego samego producenta.
A jeśli chcesz coś o kształcie innym niż ogórek, to moja przyjaciółka ma śliczny odtwarzacz Sony, okrągły
No właśnie nie chcę z głośniczkami (bo nad nim się zastanawiałam).

I dzięki za odpowiedź
Możesz mi jeszcze powiedzieć, czy w słuchawkach ta głośność jest nieciekawa, czy w głośnikach?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 16:57   #107
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

jeśli chodzi o wybór (kształtu), to na allegro, w rtv i agd, odtwarzaczach mp3 1 gb - wyświeltają się tylko 4 strony - nie mozna poszaleć z wyborem
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 17:53   #108
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Ja właśnie mam zamiar mój sprzęt wystawić na allegro bo dostałam go w prezencie ale chciałam konieznie czerwony a jest srebrny i muszę sprzedać swój i kupić taki jak chciałam - ale polecam Ci kupno właśnie jakiegoś mp4 (mój tez jest z allegro) i to są naprawdę świetne zabaweczki - ja mam 512 MB i wystarczy spokojnie na teledyski i na duuużo mp3 - 256 MB to za mało a tak 512 jest w sam raz
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 17:58   #109
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

właśnie! a może któraś chętna do zakupu mojego mp4 ?
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-08, 18:09   #110
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

a ja uwazam, ze nie ma sensu kupowac mp4 playera, bo po co placic wiecej za mozliwosc ogladaniecia sobie zdjec, ktore mozna rownie dobrze zobaczyc na telefonie. z reszta z autopsji wiem, ze z takich rzeczy sie raczej nie korzysta (przynajmniej ja). nawet nie mialabym chyba kiedy ogladac na czyms takim teledyskow czy zdjec, a jak juz mam czas i ochote na cos takiego to lepszy jest komputer. ale to tez zalezy do czego chcesz tego uzywac. ja np. zawsze jak gdzies ide to mam sluchawki na uszach - i tylko do tego uzywam mojego 'grajka'
mam w mp3playerze karaoke z ktorego tez nie korzystam bo po co? nie ma kiedy
z dyktafonu korzystam sporadycznie. jezeli lubisz radio to kup taki z radiem (przydaje sie jak jestes odcieta od swiata a chcesz posluchac wiadomosci).
najlepiej zastanowic sie czy aby na pewno bedziesz uzywac funkcji, ktore tylko niepotrzebnie podbijaja jego cene. za cene tych funkcji wzielabym na twoim miejscu wieksza pamiec.
tyle ode mnie
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-08, 19:33   #111
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez Aeterna
No właśnie nie chcę z głośniczkami (bo nad nim się zastanawiałam).

I dzięki za odpowiedź
Możesz mi jeszcze powiedzieć, czy w słuchawkach ta głośność jest nieciekawa, czy w głośnikach?
Chodziło mi o nieciekawą głośność w słuchawkach Wydaje mi się, że jest dużo niższa niż w moim starym odtwarzaczu cd/mp3.
Radyjko działa dość dobrze, choć niestety tylko przy słuchawkach, bo działają jako antena.
Rozczarował mnie też dyktafon, jakość dźwięku jest kiepściutka.
Jak tak pomyślę, to właściwie mogłam poprosić o nową komórkę z aparatem i innymi bajerami...
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 08:15   #112
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez lain
...
W sumie dziękuję Ci za zwrócenie uwagi na to, właściwie to się nie zastanawiałam aż tak bardzo nad tą kwestią...
Nie zależało mi na kolorowym wyświetlaczu, itd - problem jest tylko taki, że po okrojeniu mp3 - na allegro - do 1 GB - to zostają z 4 strony ofert - i nie ma zbyt wielkiego wyboru.

Chciałabym - na tym mi zależy najbardziej - aby dobra była jakość dźwięku, a w drugiej kolejności - aby odtwarzacz podobał mi sie wizualnie.

I - jak wspomniałam - nie ma zbyt wielkiej oferty...
Poszukam jeszcze, może są 512stki, które można kupić z większą pamięcią...

No i - Kasiek nieco mnie dobił (tą jakością dźwięku w słuchawkach)... (Ale bardzo dobrze, że mi to napisałaś, dziękuję).
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 09:26   #113
rolofka
Raczkowanie
 
Avatar rolofka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 402
GG do rolofka
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

dla mnie kupowanie odtwarzacza mp4 to najzwyczajniej strata pieniędzy. Na początku będziesz się zachwycać ekranikiem (mikroskopijnych rozmiarów),a po jakimś czasie wogóle nie będziesz z niego korzystać. Nie oszukujmy się, oglądanie teledysków, BA, filmów na 1,5 cala będzie niezbyt miłym doświadczeniem.

Dlatego poroponuję skupić się na typowym odtwarzaczu mp3.
Ja sama mam iRivera i baaardzo go sobie cenię. Mój brat ma iPoda, ale o pojemności 20GB i służy mu głównie jako przenośny komputer/baza danych (oprócz tego, oczywiście jako music player).

Dlatego na serio skoncenrtuj się na zwykłym mp3. Tylko zdecyduj, jaką pojemność chcesz mieć. Przy 128MB mieści się ok.30 piosenek, co jest taką typową "jednorazówką" na wyjście do miasta. Proponuję zainteresować się 512MB, bo 1GB to już dla jakiś maniakalnych melomanów, którzy nie będą mogli się zdecydować, czego teraz posłuchać.
A cała przyjemność jest przecież w tym, aby co jakiś czas uaktualniać swoją playlistę, dlatego też nie musisz mieć wszystkiego w jednym, tylko to, co lubisz.

Pozdrawiam
__________________

Buziaczki
rolofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 11:36   #114
monka111
Rozeznanie
 
Avatar monka111
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 550
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Chodziło mi o nieciekawą głośność w słuchawkach Wydaje mi się, że jest dużo niższa niż w moim starym odtwarzaczu cd/mp3.
Radyjko działa dość dobrze, choć niestety tylko przy słuchawkach, bo działają jako antena.
Rozczarował mnie też dyktafon, jakość dźwięku jest kiepściutka.
Jak tak pomyślę, to właściwie mogłam poprosić o nową komórkę z aparatem i innymi bajerami...
Ale mnie zaskoczyłaś tym o nieciekawej głośności - ja w moim mp4 na początku właśnie zachwycałam się czystością dźwięku i tym jak głośno można słuchać muzyki na tym cudeńku a co do radia to rzeczywiście kiepsko , bo antenki są w słuchawkach -tak mi się wydaje.i uważam że 1GB to za dużo ja mam taki : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85085751
__________________
Requiem for MM
Nic się przecież w Nas nie zmieni przez te dni...
monka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:06   #115
Sieczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 822
Dot.: odtwarzacz mp3 :D

Czy do modelu odtwarzacza mp3 Creative MuVo Mix potrzebny jest kabel USB czy wystarczy go tylko podłączyć do komputera i się pojawia jako dysk wymienny??
Sieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 12:12   #116
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

nie mam odtwarzacza
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:42   #117
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez monka111
a co do radia to rzeczywiście kiepsko , bo antenki są w słuchawkach -tak mi się wydaje.i uważam że 1GB to za dużo
dlatego warto kupic taki z wbudowanym radiem, bo wtedy wszystko dziala bez zastrzezen. a co do pojemnosci to jestem zdania, ze warto miec nawet 1GB, bo niekoniecznie musi sluzyc tylko do sluchania mp3, mozna tez zastosowac go jako pendrive'a (i pozbyc sie dyskietek) a przy takiej wielkosci to nawet na plyty nie trzeba niczego nagrywac zeby przeniesc cos wiekszego z dysku na dysk
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:59   #118
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Zgadzam się z dziewczynami, że nie warto kupywać mp4, bo jest o wiele droższy, pozatym ten ekranik jest naprawdę mikroskopijny i szybko Ci sie znudzi. Podobnie jest z kolorowym wyświetlaczem - właściwie to nie jest prawie do niczego potrzebny, ot taki mały bajer, który dodatkowo będzie Ci ciągnął energię z baterii. 1 GB też jest tak naprawdę zbędny, bo i tak będziesz słuchała na okrągło tych samych piosenek, wiem coś o tym
Na twoim miejscu nie skupiałabym sie na wyglądzie odtawarzacza, bo to sprawa drugo, albo trzeciorzędna.
Jestem posiadaczką najzwyklejszego Creativa 128 mb i jestem z niego zadowolona. Mojej koleżance rodzice przywieźli z Niemiec odtwarzacz mp3 wcale nie tani z kolorowym wyświetlaczem, bajerami itp, ale kiedy przyszło nam je porównać, to wyszło na to że w moim mp3 jakość dźwięku jest o niebo lepsza.
Ponadto ogólnie wiadomo, że w Creativach jakość dźwięku jest najlepsza, dlatego go zakupiłam i nie żałuję.
I Tobie też życzę udanego zakupu
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 14:07   #119
kasjopeja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 295
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

ja bym ci nie polecała kupowania mp3 z jakiś nieznanych nikomu firm zaledwie na podzespołach znanych marek.. można się nadziać i mieć potem kłopoty..
ja dostałąm w prezencie mp3 samsunga i jestem z niego bardzo zadowolona..tutaj są o nim opinie: http://ceneo.pl/Reviews.aspx?ProductID=94101
polecam, bo warto
kasjopeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-10, 16:54   #120
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: mp3 - chyba wreszcie kupię i proszę o radę.

Bardzo , bardzo Wam dziękuję, Dziewczęta.

Jesteście kochane, że poświęciłyście mi uwagę.
Dziękuję, i za opisy Waszych mp4, i za uwagi - które ściągnęły mnie na ziemię.

Bo uświadomiłam sobie, że w swoim zamiłowaniu do estetyzmu - mogę sporo stracić na jakości dźwięku.
Dzięki Waszym krytycznym spostrzeżeniom, opamiętałam się, by kupić mp3 do słuchania, a do zdjęć czy teledysków.

Przeleciałam dzisiaj po mieście - i kupiłam sobie (dosłownie z godzinę temu) właśnie tego okrągłego Sony, 512.

I chyba jestem bardzo zadowolona - wgrałam dopiero kilka piosenek, ale widzę, że już jest bardzo dobrze.

Jedyna wada - oczywiście przepłaciłam - bo na Allegro wyszłoby mnie 40! zetów taniej.
Ale jakiś kwaśniak z Allegro (nieznany mi sprzedawca) - wystawił aukcję dzisiaj właśnie! - a mnie nie było w domu od rana - no i jestem w plecy (bo wczoraj go nie było - albo ja jestem ślepa ). Zwykły pech.

Dzięki Dziewczęta. Naprawdę mi pomogłyście. (Chociaż, w Realu też już właśnie powiedziałam, że kupuję - no i też mi DoRaDziLi...).

Ale - gdyby nie Wy...
Może i bym nie żałowała kupna mp4- a może zyskałam, że jej nie kupiłam.

Tak czy siak - bardzo dzięki
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.