Menu
Kosmetyki
Recenzje kosmetyków Dodaj kosmetyk Dodaj look Looki Wizażanek Marki Producenci
Klub recenzentki Nasze Akcje Akademia Wizaz.pl
Delia
Wyniki testu
Cantu
Chcę testować
Health Labs
Chcę testować
Kremy Vichy
Chcę testować
Kosmetyki Cetaphil
Wyniki testu
krem Toleriane Dermallergo
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
AA
Laureaci
ziaja
Laureaci
iwostin
Laureaci
Biovax
Laureaci
Nivea Balsam
Laureaci
Ivostin
Laureaci
Kosmetyki NIVEA
Laureaci
Kosmetyki Mixa
Laureaci
Kosmetyki Batiste
Laureaci
Kosmetyki Cetaphil
Laureaci
Kosmetyki CeraVe
Laureaci
Kosmetyki Avene
Laureaci
Produkty Oillan
Laureaci
Eurowizja Junior 2020- Valentina
YouTube@Junior Eurovision Song Contest
Newsy

Zwyciężczyni Eurowizji Junior śpiewała z playbacku? Skąd te zarzuty?

Internauci zarzucają Valentinie z Francji, że niesłusznie wygrała Eurowizję Junior 2020! Co odpowiada młodziutka piosenkarka?

Występ 11-letniej Valentiny z Francji zachwycił jurorów konkursu Eurowizja Junior 2020. Piosenka "J'imagine" zapewniła młodej piosenkarce zwycięstwo, przerywając tym samym dobra passę Polski, która wygrywała w ostatnich dwóch latach. Fani z Polski marzyli o tym, by Alicja Tracz poszła w ślady Roxi Węgiel i Viki Gabor.  Valentina z Francji okazała się jedna bezkonkurencyjna. Czy słusznie? Pod nagraniem z występu Valentiny,  internauci zarzucają zwyciężczyni Francji, że śpiewała z playbacku. 

 

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

Czy Valentina śpiewała z playbacku na Eurowizji Junior 2020?

Zarzuty o playback pojawiły się nie tylko wobec Valentiny. Już podczas głosowania fani Eurowizji Junior zarzucali oszustwo piosenkarce z Białorusi - Arinie Pehterewej. Jak to możliwe, że mogłoby dojść do oszustwa? W tym roku z powodu pandemii zmieniono zasady Eurowizji Junior. Uczestnicy nie występpwali w kraju, który wygrał poprzednią edycję - śpiewali w studiu w swoim kraju. Według internautów to pozwala na ukrycie występu z playbacku.  Choć wiele osób zachwycało się wykonaniem przez Valentine utworu "J’imagine", pod nagraniem, które zamieszczono w serwisie YouTube pojawiły się komentarze widzów niezadowolenuch z werdyktu. Twierdzą oni, że Valentina śpiewała z playbacku.

- Nagroda za najlepszy playback idzie do Francji

- Niesamowity playback

- Najlepszy playback ever

- Nie zgadzam się z wynikami

- Wow, gratuluję playbacku! - czytamy na Instagramie.

Pojawiły się również komentarze w obronie Valetiny:

Śpiewa na żywo, możecie nawet usłyszeć, jak oddycha przed wejściem w wysokie rejestry, tego nie można puścić z playbacku

Sama Valentina zaprzecza, że doszło do oszustwa i twierdzi, że zarzut o playbacku brzmi jak... komplement. Oznacza bowiem, że na żywo śpiewa tak idealnie, jakby była nagrana w studiu.

Myślicie, że to możliwe, by doszło do oszustw w Eurowizja Junior 2020?

 

Eurowizja Junior 2020- Valentina
YouTube@Junior Eurovision Song Contest
Newsy
Eurowizja Junior 2020: Polska poza podium! Zwyciężyła reprezentantka Francji! Zobaczcie jej występ
Eurowizja Junior 2020 zakończyła się! W tym roku zwycięstwo odniosła Valentina z Francji! Zwycięska piosenka przypadła do gustu także wam?

Za nami finał konkursu Eurowizji Junior 2020, który w tym roku ponownie odbywał się w Polsce. Tym razem jednak nie udało się wygrać reprezentantce naszego kraju, Ali Tracz. Polska znalazła się poza podium,  na 9 miejscu, a zwycięstwo świętowała Valentina z Francji. Valentina z Francji wygrała Eurowizję Junior 2020! Tegoroczny konkurs Eurowizji był inny niż poprzednie edycje, ponieważ przez pandemię, reprezentanci nie przybyli do Polski. Występy odbywały się w lokalnych studiach, następnie transmitowano je do studia w naszym kraju.  Przez długi czas mieliśmy nadzieję na miejsce na podium, bowiem Ala Tracz długo zajmowała drugie miejsce, tuż za Hiszpanią. Po podliczeniu głosów jury z każdego z krajów Polska miała na koncie 46 puntów. Sytuacja zmieniła się po doliczeniu głosów widzów, które nie pozwoliły Ali utrzymać wysokiej pozycji.  Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Valentina z Francji, która ma 11 lat i już zdążyła wydać dwa albumy! Posłuchajcie utworu, który zdobył pierwsze miejsce.    Jak wam się podoba ten utwór? A może woleliście kawałek, który śpiewała Ala Tracz? 

Nasze akcje
Trądzik - przyczyny i sposoby leczenia
PIELĘGNACJA

Trądzik – przyczyny i sposoby leczenia

Test premium Cameleo BB Anti Damage
FRYZURY

Test Redakcji: Keratynowa pielęgnacja włosów Cameleo BB

Gliss
FRYZURY

Jak dbać o włosy w zależności od ich typu i kondycji?

Pielęgnacja skóry jesienią
PIELĘGNACJA

Pielęgnacja skóry twarzy, dłoni i ciała jesienią – porady