klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Instagram kontra rzeczywistość. JLo i Kardashianki nie zawsze są idealne! Tak wyglądają naprawdę!

Jak wyglądają gwiazdy bez retuszu? Zobaczcie naturalne zdjęcia Seleny Gomez, Jennifer Lopez czy sióstr Kardashian. Jak bardzo przerabiają swoje zdjecia na Instagramie?
Redakcja Wizaz.pl
kwiecień 12, 2021

Retuszowane zdjęcia zawładnęły Instagramem i sprawiły, że użytkownicy coraz częściej wpadają w kompleksy patrząc na perfekcyjny wygląd swoich idoli. Czy naprawdę aż tak bardzo różnią się od nas? To wideo udowodni wam, że nawet celebryci z pierwszych stron gazet zmagają się z niedoskonałościami, krągłościami i zmarszczkami. Sami zobaczcie!

Instagram vs. rzeczywistość

Co chwilę widzimy na portalach społecznościowych celebrytów ich zdjęcia z wakacyjnych podróży, sesji zdjęciowych i imprez. To prawda, że każdy z nich wygląda na nich bardzo korzystnie i nawet na fotografiach robionych w morzu lub basenie mamy wrażenie, że cera naszej idolki nie posiada żadnej skazy, a jej figura jest nienaganna. Czy naprawdę tak jest?

Makijaż to nie wszystko

Nawet jeśli na pozór gwiazda wstawia "spontanicznie" wykonane zdjęcie, miejcie na uwadze, że najprawdopodobniej czuwał nad nim sztab stylistów i makijażystów, którzy przygotowali celebrytkę do tego, aby na fotografii wyglądała jak najbardziej korzystnie. Druga sprawa to retuszowanie zdjęć. I chociaż najczęściej używany jest do tego program Photoshop, gwiazdy dodatkowo poprawiają fotografie instagramowymi filtrami. To nieprawdopodobne, jak bardzo zmieniają one ich rzeczywisty wygląd!

Obejrzyjcie nasze wideo i zobaczcie, jak co dzień wyglądają Kardashianki, Jennifer Lopez czy Selena Gomez. 

Komentarze