Sieciówka, którą wszystkie dobrze znamy, zamyka swoje sklepy w Polsce. Podyktowane jest to problemem z wypłacalności firmy i małą rentownością stacjonarnych punktów. To ostatnie dni, aby zrobić tam zakupy.

Reklama

Orsay zamyka sklepy w Polsce

Pierwszy sklep Orsay w Polsce został otwarty w 1997 roku. Przez ten czas marka wpisała się w świadomość wielu kobiet, które poszukiwały modnych, a jednocześnie ponadczasowych krojów, dobrych na co dzień i do pracy.

Aktualnie Orsay ma naszym kraju aż 145 sklepów, które rozlokowane są zarówno w większych, jak i mniejszych miastach. Zakupy w nich zrobimy jeszcze tylko przez kilka najbliższych tygodni - koncern podjął decyzję o całkowitym wycofaniu się z polskiego rynku z końcem czerwca. Pracownicy otrzymali już wypowiedzenia.

Rabaty w Orsay w związku z likwidacją sklepów

Z informacji od internautek możemy się dowiedzieć, że niektóre sklepy stacjonarne, na przykład w Gdańsku, zostają zamknięte już w tym tygodniu. Inne pracować będą jedynie do 24 maja. Fanki sklepu wyznają także, że ubrania są już mocno przebrane przez brak nowych dostaw. Choć Orsay nie podaje takiej informacji oficjalnie, w komentarzach pod ich postami na Facebooku można przeczytać, że stacjonarnie obowiązują rabaty na wszystkie ubrania, od 20 do 30 procent.

Zobacz także: Primark otwiera kolejny sklep w Polsce! Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się wielkie otwarcie

Zobacz także
Reklama

Zakupy wciąż można robić także online. Na stronie znalazła się obszerna zakładka z wyprzedażami. Choć ceny w Orsayu zawsze były atrakcyjne, niektóre ubrania możemy kupić teraz z rabatem sięgającym 40 procent. Nie wiadomo jednak, czy z dniem 1 lipca przestanie działać także polski sklep internetowy, czy jednak Orsay pozostawi możliwość zakupów online.

Reklama
Reklama
Reklama