serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Dance Dance Dance - jurorzy
Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP
Newsy

Oto nowi jurorzy "Dance Dance Dance"! To oni zastąpią Annę Muchę i Roberta Kupisza. Zaskoczenie? 

3. edycja "Dance Dance Dance" zbliża się wielkimi krokami. Po ogromnych emocjach, które ostatnio towarzyszyły programowi, w końcu poznaliśmy dwójkę nowych jurorów, którzy zasiądą w fotelu Anny Muchy i Roberta Kupisza. Czemu TVP postawiło właśnie na nich?

Kiedy media obiegły informacje, że nowa edycja "Dance Dance Dance" odbędzie się bez Anny Muchy i Roberta Kupisza, internauci zaczęli snuć domysły, kto zasiądzie w ich fotelach. Teraz ich ciekawość w końcu została zaspokojona, bo jak się okazuje, w trzeciej edycji popularnego tanecznego show TVP2, zmagania gwiazd, obok Idy Nowakowskiej, będą oceniać... No właśnie... Kto? Zobaczcie!

Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola nowymi jurorami "Dance Dance Dance"

Najpierw o zakończeniu swojej przygody z programem poinformowała Anna Mucha, która jak sama przyznała, nie rozumie decyzji zarządu. Jak się okazuje, aktorka, która dała się poznać nie tylko jako ostra jurorka, ale i osoba, która nie kryje się ze swoimi poglądami, miała być zbyt kontrowersyjna, co sprawiło, że TVP nie zdecydowało się podpisać z nią umowy. 

Miałam świadomość, że może tak się stać. Trudno, oby to była dobra zmiana – powiedziała w rozmowie z „Party” .

Następnie okazało się, że w show nie zobaczymy również Roberta Kupisza. Słynny projektant mody i zawodowy tancerz postanowił wyjaśnić, dlaczego podjął taką decyzję:

Chciałem zrobić sobie dłuższe wakacje przed nowymi kolekcjami. Mam ich w tym roku aż sześć. Nie jestem aż tak elastyczny z terminami. Pozdrawiam z plaży, kibicuję nowym uczestnikom i oczywiście jurorom - skomentował w rozmowie z portalem Pudelek.pl.

Emocje wokół "Dance Dance Dance" coraz bardziej narastały, a internauci zdążyli już nawet wytypować nowych jurorów. W tej roli obstawiano na Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela, lub Rafała Maseraka i Stefano Terrazzino. Wychodzi na to, że oba strzały okazały się pudłem, a TVP postanowiło zaprosić do programu Joannę Jędrzejczyk i Agustina Egurrolę!

Okazuje się, że wybór ten był bardzo przemyślany. TVP od samego początku planowało, by w jury zasiadł sportowiec, który nie raz walczył o zwycięstwo, oraz osoba, przed którą taniec nie ma żadnych tajemnic. Musimy przyznać, że Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola zdecydowanie odpowiadają tym opisom. Trzykrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni świata, dwukrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni Europy oraz pięciokrotna zdobywczyni tytułu mistrzyni Polski w boksie tajskim, z pewnością wie co znaczy rywalizacja.

Asia wie, czym jest nadludzki wysiłek i pokonywanie własnych słabości. Jest odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Jesteśmy pewni, że widzowie pokochają ją za otwartość, naturalność i adekwatne do umiejętności oceny - mówiono w produkcji "Dance Dance Dance".

Obok Idy Nowakowskiej i Joanny Jędrzejczyk zasiądzie doskonale znany z takich programów jak "You Can Dance" i "Mam talent" Agustin Egurrola. Trzeba przyznać, że doskonale sprawdził się on w roli jurora w poprzednich formatach, a widzowie zawsze darzyli go ogromną sympatią. Do tego, i co najważniejsze, to jeden z najlepszych i najsłynniejszych choreografów w Polsce, a co więcej z "Dance Dance Dance" był związany już od pierwszej edycji. Choć nie wszyscy mogą zdawać sobie z tego sprawę, to właśnie on i jego tancerze z grupy Volt odpowiadali za przygotowania uczestników do ich scenicznych występów. Dodatkowo, już od połowy lutego Agustin Egurrola osobiście dogląda treningów gwiazd, którym przyjdzie pokazać swoje taneczne umiejętności przed kamerami. Nie mamy wątpliwości, że dzięki temu jego oceny będą jeszcze bardziej trafne. 

O tym, jak radzą sobie nie tylko nowi jurorzy, ale i uczestnicy, będziemy mogli przekonać się już w piątek 5 marca na antenie TVP2. Kto wystąpi w 3. edycji "Dance Dance Dance"? Na parkiecie zobaczymy gwiazdorski duet z "Pytania na śniadanie", czyli Małgorzatę Opczowską i Roberta El Gendy, Martę Paszkin i Pawła Bodzianny z 7. edycji "Rolnik szuka żony", Roksanę Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, Annę Matysiak i wokalista Stanisława Karpiela-Bułeckę, Olgę Łasak z Pawłem Cieślakiem, a także doskonale znaną młodszej widowni gwiazdę internetu - Olę Nowak, której będzie partnerował kucharz Damian Kordas. Natomiast w roli prowadzących wystąpi Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Macie już swoich faworytów?

Zobacz także: Ida Nowakowska wybrała imię dla dziecka? Jest bardzo oryginalne!

Czy Joanna Jędrzejczyk sprawi, że uczestnicy poczują ducha walki? 

Joanna Jędrzejczyk
Kamil Piklikiewicz

Do tej pory Agustin Egurrola dał nam się poznać jako niezwykle ciepły i zabawny juror, który zawsze ma celne uwagi. Czy tym razem pokaże się od innej strony?

Agustin Egurrola
Kamil PIKLIKIEWICZ

"Co miała zrobić? Przyjść w szlafroku?!" Iza Janachowska komentuje białą suknię Sylwii Bomby na ślubie jej koleżanki

Egurrola i Rusin
East News
Newsy
Agustin Egurrola przeszedł do TVP. Kinga Rusin jest zszokowana decyzją przyjaciela
Kinga Rusin nie może uwierzyć, że Agustin Egurrola przeszedł do Telewizji Polskiej. Dziennikarka napisała kilka słów o rozstaniu dotychczasowego jurora "Mam talent" ze stacją TVN.

Od kilku dni wiemy, że nowym jurorem tanecznego programu TVP "Dance Dance Dance" będzie Agustin Egurrola. Tancerz był w jury w wielu telewizyjnych show, a widzowie bardzo go w tej roli lubili. Jednak na fali ostatnich lat występ w danej stacji telewizyjnej wiąże się z pewną deklaracją polityczną. Widzowie, dziennikarze, aktorzy i twórcy stają teraz przed bardzo trudnym wyborem. Augustin, decydując się na przejście z TVN do TVP, zaskoczył wielu ze swoich dotychczasowych współpracowników. Swoje zdanie na ten temat wygłosiła Kinga Rusin, która przez wiele lat pracowała z Egurrolą na planie licznych programów, w tym "You can dance".  Kinga Rusin nie może uwierzyć w przejście Agustina Egurroli  do TVP Augustin Egurrola jest cenionym artystą, który z tańcem związał całe swoje życie. Jego przejście do TVP nie ma być związane, z jakąkolwiek kwestią polityczną, a ze zwyczajną pracą w zawodzie. Kinga Rusin jednak nie wytrzymała i postanowiła odnieść się do tej sytuacji na swoim Instagramie: Uff... podobno Agustin, Tomek, Joanna etc. definitywnie odcinają się od kolegów z TVP info i „dziennikarzy” Wiadomości, pracujących w tej samej co oni stacji. Odcinają się od szczucia, propagandy i kłamstwa - i tego całego syfu, bo są w tvp „tylko dla rozrywki”. Brawo! Ulżyło mi i milionom obywateli - ironizuje Rusin.  Dziennikarka uważa, że nie da się oddzielić kwestii pracy w rozrywce z upolitycznieniem danej stacji: O żart, jakby ktoś nie zrozumiał... Nie ma i nie będzie takich deklaracji ze strony gwiazd TVP. Po pierwsze nie uszłoby im to na sucho, po drugie od tego nie da się po prostu odciąć. Nie po nagonce na Adamowicza, sędziów, lekarzy, protestujące kobiety. A więc, drogie dzieci, lekcja na dziś prosto „z podręcznika ministra...

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak w programie Dance Dance Dance
Instagram@roxie_wegiel
Newsy
Roxie Węgiel popłakała się w "Dance Dance Dance"! Ocena jednego z jurorów dobiła młodą piosenkarkę
Roksana Węgiel i jej koleżanka zaliczyły świetny występ w programie „Dance Dance Dance”. Niestety solowy występ piosenkarki został surowo skrytykowany przez jednego z jurorów. Czy słusznie?

Po zaprezentowaniu układu do piosenki „Intoxicated” Roxie i jej przyjaciółka Oliwia Górniak zdobyły bardzo wysokie noty, w tym jedną 10! Solowy występ Roksany nie spotkał się jednak z tak pozytywnym odbiorem, a jego oceny podjął się Agustin Egurrola. Jego słowa były tak ostre, że młoda wokalistka opuściła scenę ze łzami w oczach . Sukces Roksany Węgiel w programie "Dance Dance Dance" Do udziału w programie Roksana Węgiel podchodzi bardzo ambitnie i ciężko pracuje z choreografem. Efekty jej wysiłków mogliśmy zobaczyć na występie w duecie z koleżanką ze szkolnej ławki . Dziewczyny pokazały klasę, a ich pokaz został ciepło przyjęty przez jury.  Szacunek za twoją pokorę i energię. Energia, energia i jeszcze raz energia – emocjonowała się jurorka, która przyznała dziewczynom maksymalną liczbę punktów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez DANCE, DANCE, DANCE (@dancedancedancetvp) Solowy występ Roxie Węgiel Solowy występ Roksany Węgiel bardzo spodobał się Idzie Nowakowskiej i Joannie Jędrzejczyk, jednak Agustin Egurrola nie był pod wrażeniem. I chociaż koleżanki z jury próbowały przerwać Agustinowi wygłaszanie krzywdzącej opinii, choreograf nie pozostawił na Roxie suchej nitki. Ja oglądam tysiące tancerzy - zaczął. - Duet był dużo lepszy niż występ solowy. To wykonanie było nudne i szkolne. Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - krytykował. Roksana opuściła scenę, żeby chwilę później zalać się łzami. Czy krytyka jurora...

Ewa Chodakowska - Dance, dance, dance
Styl życia
Wiemy, kto zastąpi Ewę Chodakowską w programie „Dance, dance, dance”
„Dance, dance, dance” wraca do TVP 2 już 29 lutego. W jury oprócz Roberta Kupisza i Idy Nowakowskiej zasiądzie gwiazda serialu „M jak miłość”, Anna Mucha.

Ewa Chodakowska zrezygnowała z zasiadania w jury programu „Dance, dance, dance” ze względu na zobowiązania zawodowe i częste wyjazdy. Do tej pory tajemnicą było, kto ją zastąpi. Okazało się, że propozycję współpracy przyjęła Anna Mucha, która w ostatnim czasie również nie może narzekać na brak zajęć. Zobacz także:  Czym zajmowała się kiedyś Ewa Chodakowska? Anna Mucha w jury programu "Dance, dance, dance" Informację o uczestnictwie w programie "Dance, dance, dance", Anna Mucha przekazała za pośrednictwem Instagrama. Pod zdjęciem w wyrazistym makijażu w odcieniach różu i fioletu przyznała, że w lutym dołączy do Idy Nowakowskiej i Roberta Kupisza. Wydało się! To ja zasiądę po prawicy Idy i Roberta. Zapowiada się show pełen emocji, krwi i potu! Technika ma dla mnie drugorzędne znaczenie. Ważniejsze jest to, czy uczestnicy wciągną mnie w swoją historię! A ja... No cóż, zawsze mówię to, co myślę - napisała Anna Mucha. Fani nie kryli zachwytu. Dla wielu, pojawienie się Anny Muchy to dobra, pozytywna zmiana w tanecznym show.  To się będzie działo. Piękna Pani Ania o buzi anioła i diabelskim temperamencie. Już się nie mogę doczekać - skomentowała jedna z obserwatorek.  No to teraz warto oglądać - dodała kolejna. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha) Lut 6, 2020 o 11:36 PST Zobacz także: Anna Mucha przeszła metamorfozę dla nowej roli. Rudy kolor jej pasuje? Anna Mucha z pewnością wniesie do programu odrobinę świeżości. Z jej temperamentem i zaraźliwym śmiechem, oceny jurorskie nabiorą energii. Aktorka nie będzie skupiała się na technice zawodników, a emocjach, przekazywanej przez nich historii. Nie jest to jednak jurorski debiut gwiazdy. Mucha zasiadała już wcześniej w programie o podobnej tematyce. Była...

Kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance”?
Styl życia
Wiemy, kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance”. To znana blogerka modowa!
To już pewne, w tanecznym show TVP „Dance, dance, dance” u boku Tomasza Kammela zobaczymy zupełnie nową prowadzącą. Dobry wybór?

Premiera tanecznego show TVP z udziałem gwiazd zbliża się wielkimi krokami. W poprzedniej edycji jedną z prowadzących program była ulubienica milionów Polaków,  Basia Kurdej-Szatan , która nagle po pięcioletniej współpracy z TVP została zwolniona ze stacji.  Kto zastąpi zjawiskową blondynkę w najnowszej edycji „Dance, dance, dance”? Jak podaje TVP, to bardzo znana blogerka modowa. Kto zastąpi Basię Kurdej-Szatan w „Dance, dance, dance”? „Dance, dance, dance” już od pierwszych odcinków okazał się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Miliony Polaków z zapartym tchem śledziło taneczne zmagania polskich gwiazd, które oceniali Ida Nowakowska , Robert Kupisz oraz  Ewa Chodakowska . Pierwszą edycję show wygrali Adam Zdrójkowski i  Wiktoria Gąsiewska , którzy przekazali wygraną na cel charytatywny. Niedługo po finale programu, TVP zapowiedziała, że wyprodukuje kolejną edycję show bez jakichkolwiek zmian personalnych w składzie jury oraz prowadzących. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Dance, Dance, Dance TVP (@dancedancedancetvp) Kwi 22, 2019 o 4:15 PDT Niestety liczne zawirowania sprawiły, że Ewę Chodakowską w najnowszej edycji „Dance, dance, dance” zastąpi Anna Mucha , a Basia Kurdej-Szatan zostanie zastąpiona przez znaną blogerkę modową, która ma na swoim koncie doświadczenie taneczne - Tamarę Gonzalez Pereę, znaną jako Macademian Girl . Macademian Girl poprowadzi „Dance, dance, dance” To już pewne, Macademian Girl niedługo zastąpi Basię Kurdej-Szatan w nowej edycji „Dance, dance, dance”. Znana blogerka modowa, jurorka polsatowskiego show „Shopping Queen” i współprowadząca "Pytanie na śniadanie" już niebawem wystąpi w zupełnie nowej roli i wraz z Tomaszem Kammelem poprowadzi 2. edycję „Dance, dance, dance”....

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner