Kiedy rozpoczynają się wyprzedaże kolekcji jesień-zima 2017/2018? Wiele sieciówek już teraz kusi ofertą promocyjną! Na obniżenie cen artykułów jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia zdecydowały się m.in. Mango, H&M, CCC, Solar, Deichmann raz C&A. Jeśli nadal nie skompletowałyście prezentów świątecznych istnieje spora szansa, że uda wam się je upolować w okazyjnych cenach. Większość sieciówek z wyprzedażami ruszy jednak po Świętach. Poniżej znajdziecie szczegółową listę sklepów wraz z planowanymi przez nie wyprzedażami.

Reklama

Zimowe wyprzedaże 2017 - daty i lista sklepów

Wyprzedaże zima 2017: H&M

H&M jak zawsze rozpoczyna sezon wyprzedażowy i jako pierwszy startuje z obniżkami. W tym roku sieciówka pierwszą turę wyprzedaży rozpoczęła 12 grudnia, a do tej pory w sklepach znajdziemy wiele przecenionych artykułów.

Wyprzedaże zima 2017: Zara, Stradivarius, Pull&Bear, Bershka, Oysho

Sieciówki należące do grupy Inditex (w tym Zara) co roku rozpoczynają wyprzedaż dzień po Bożym Narodzeniu - 27 grudnia. Wyjątkiem jest Massimo Dutti, gdzie obniżki do - 50 procent trwają już teraz.

Zobacz także

Wyprzedaże zima 2017: Solar

Od 22 grudnia 2017 roku w sklepach Solar trwa wyprzedaż kolekcji jesień-zima 2017/2018 o - 50 procent.

Wyprzedaże zima 2017: Reserved, Mohito, Sinsay, Cropp, House

Marki należące do koncernu LPP na czele z Reserved i Mohito wyprzedaże najprawdopodobniej rozpoczną 27 grudnia (sklepy stacjonarne). Przed świętami Bożego Narodzenia możemy spodziewać się obniżek online.

Wyprzedaże zima 2017: Mango

Wyprzedaż w Mango rozpoczęła się 20 grudnia. Obniżki sięgają nawet 50 procent. Na wyprzedażach upolujemy m.in. ramoneskę za 100 złotych czy modną sukienkę na sylwestra za... 40 złotych!

Wyprzedaże zima 2017: CCC

W sklepach CCC już teraz trwa wyprzedaż do - 70 procent. Dla Klubowiczów przewidziano świąteczny rabat - 20 proc. na wszystkie nieprzecenione buty i torebki. Oferta ważna do Wigilii.

Wyprzedaże zima 2017: Parfois

Sieciówka oferująca biżuterię i akcesoria zazwyczaj rozpoczyna wyprzedaż 27 grudnia. Podejrzewamy, że i w tym roku będzie podobnie.

Wyprzedaże zima 2017: C&A

W sklepach stacjonarnych oraz online trwa wyprzedaż - 50 procent na większość jesienno-zimowej kolekcji.Zobacz także: 5 błędów, które zazwyczaj popełniamy na wyprzedażach

Reklama

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Reklama
Reklama
Reklama