Rossmann przecenił prawdziwą perełkę. Teraz zestaw startowy do wykonywania manicure hybrydowego kosztuje mniej niż 50 zł. Wszystko wskazuje na to, że od teraz będzie to jego nowa cena regularna. Lampę UV/LED z bazą i akcesoriami kupimy zarówno stacjonarnie, jak i online. Na Instagramie wiadomość o jego cenie rozeszła się naprawdę szybko!

Reklama

Zobacz także: Jak wykonać i zdjąć manicure hybrydowy w domu? Sposób, który nie zniszczy paznokci!

Zestaw startowy Semilac do manicure hybrydowego w Rossmannie

W skład zestawu do wykonania hybrydy na paznokciach, który kupimy w drogeriach Rossmann wchodzą:

  • lampa Semilac 12W UV/LED,
  • lakier hybrydowy Semilac One Step Hybrid w markerze,
  • odtłuszczacz do lakieru hybrydowego,
  • oliwka do skórek i paznokci,
  • bloczek polerski.
mat. prasowe

Do czego służą elementy zestawu do manicure hybrydowego Semilac?

Dzięki niemu wykonamy pełen manicure hybrydowy, bez wychodzenia z domu. Lampa LED jest na tyle mała i poręczna, że możemy zabrać ją ze sobą w podróż. Poza tym, dokładnie utwardza lakier.

Lampa dobrze utwardza, mieszczą się na raz 4 palce, kciuk należy utrwalać osobno. Na stole zajmuje niewiele miejsca i jest w prześlicznym kolorze. Można ją zapakować do małej kosmetyczki razem z niezbędnymi przyborami i bez problemu przestawiać czy przewieźć do koleżanek. Stosunek ceny do jakości - super! Jestem bardzo zadowolona z zakupu, idealna lampa dla osoby początkującej - napisała o lampie UV/

LED Semilac

Zobacz także

Nail cleaner załączony do zestawu promocyjnego z Rossmanna, przygotuje płytkę i zapobiegnie odchodzeniu lakieru, ale też usunie z gotowego już manicure hybrydowego lepiącą warstwę, nabłyszczając paznokieć. Oliwka odżywi skórki i sprawi, że paznokcie hybrydowe będą wyglądały jak z salonu manicure.

Do zestawu dołączony został marker, który zapewnia stylizację bez konieczności użycia bazy i topu. Kolor możemy dowolnie dobrać.

Manicure hybrydowy krok po kroku zestawem Semilac z promocji Rossmanna

  1. Nadaj wybrany przez siebie kształt paznokciom, możesz zmatowić je bloczkiem polerskim i odtłuścić je cleanerem.
  2. Nałóż lakier Semilac w markerze - najpierw cienką warstwę. Uważaj, bo lakier spływa do pędzelka stopniowo. Utwardź go w lampie. Nałóż kolejną warstwę i powtórz utwardzanie. Pamiętaj o zabezpieczeniu brzegu paznokcia - zapobiegnie to odpryskiwaniu.
  3. Odtłuść paznokcie cleanerem.
  4. Przemyj cleanerem pędzelek od lakieru hybrydowego w markerze.
Reklama

Wykonujecie manicure hybrydowy samodzielnie w domu?

Reklama
Reklama
Reklama