Klaudia Halejcio już niebawem stanie na ślubny kobiercu i zostanie żoną! Przygotowania do tego ważnego dnia trwają już kilka miesięcy, co celebrytka pokazywała na swoim Instagramie. Nieoczekiwanie, Halejcio zorganizowała na swoim profilu Q&A i odpowiedziała na kilka pytań fanów. Przy okazji powiedziała, czego kategorycznie zabrania jej narzeczony. Szokujące?

Reklama

Klaudia Halejcio w szczerym wyznaniu

Klaudia Halejcio to niewątpliwie jedna z największych celebrytek w Polsce. Choć swoją popularność zyskała jako aktorka, od kilka lat swoje umiejętności prezentuje na Instagramie. Jej profil śledzi 941 000 użytkowników, którzy są spragnieni zabawnych filmików z udziałem Klaudii. Już niedługo fani będą mogli podziwiać kadry z jej ślubu z Oskarem, jednak zanim to nastąpi Halejcio znalazła czas, aby odpowiedzieć na nurtujące pytania od internautów. Zrobiło się poważnie.

Klaudia Halejcio o powiększeniu piersi

Klaudia Halejcio co jakiś czas organizuje na swoim profilu powszechnie znane Q&A i otwiera się przed fanami. Teraz jedna z internautek zapytała, czy aktorka nie chciałaby powiększyć swoich piersi. Odpowiedź może zaskoczyć:

Oj, chciałabym powiększyć piersi, ale mój Oskar stanowczo się sprzeciwia, a ja trochę się boję. Jeśli miałabym to zrobić, to dosłownie odrobinę, bo wielkie 'gwiazdy' nie sąd la mnie. Wystarczy, żebym mogła założyć ładny biustonosz i czuć się dobrze. Na szczęście mój Oskar też chyba woli mnie taką, jaka jestem
-wyznała Halejcio.
Klaudia Halejcio o powiększeniu piersi
@klaudiahalejcio

Wygląda na to, że Klaudia Halejcio postanowiła zostać przy swoim naturalnym wyglądzie i nie będzie ingerować w swój biust. Fani zapewne nie mogą doczekać się wesela aktorki, bo prawdopodobnie będzie zorganizowane na najwyższym poziomie. Widząc, jak dużo uwagi Klaudia Halejcio przykłada do organizacji chociażby urodzin swojej córeczki Nel, można spodziewać się, że ślub i wesele z Oskarem przebiją niejedną ceremonię celebrytów.

Czekacie na kadry z ich ślubu? My tak!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Klaudia Halejcio wyjawiła to całemu światu. Posypały się gratulacje: "Cudowne wieści"

Klaudia Halejcio z partnerem Oskarem
Instagram @klaudiahalejcio
Reklama
Reklama
Reklama