Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Na granicy” już 8 lutego br. o godz. 19:00. „Na granicy” to długo wyczekiwany pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński staną naprzeciw siebie w klimatycznym thrillerze.

Reklama

„Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

KONKURS

Lista laureatów

edziczka
Edyta_T
BonitaBonita
Agiszek
Dorota Wasilewska
magia06

NAGRODY

Zobacz także

6 x podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmy "Na granicy" w ramach cyklu "Kocham Kino w Multikinie"

Reklama

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie" odbędzie się 8 lutego br. o godz. 19.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Złote Tarasy i Wrocław Pasaż.

Reklama
Reklama
Reklama