klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Newsy

Wyniki konkursu: sprawdź, czy zobaczysz przedpremierowy pokaz filmu "Na granicy" w Multikinie!

Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś bilety na przedpremierowy pokaz emocjonującego thrillera "Na granicy" w ramach cyklu "Kocham Kino w Multikinie"!
Agata Kufel
luty 04, 2016

Multikino razem z Programem 2 Telewizji Polskiej zapraszają na przedpremierowy pokaz filmu „Na granicy” już 8 lutego br. o godz. 19:00. „Na granicy” to długo wyczekiwany pojedynek na aktorskim szczycie! Laureaci Złotych Lwów – Andrzej Chyra i Marcin Dorociński staną naprzeciw siebie w klimatycznym thrillerze.

multikino

„Na granicy” to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Chyra) i dwóch synów (Bielenia, Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby ułożyć sobie relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.

KONKURS

Lista laureatów

edziczka
Edyta_T
BonitaBonita
Agiszek
Dorota Wasilewska
magia06

NAGRODY

6 x podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmy "Na granicy" w ramach cyklu "Kocham Kino w Multikinie"

bilet multikino

Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

Kolejna odsłona cyklu „Kocham Kino w Multikinie" odbędzie się 8 lutego br. o godz. 19.00 w wybranych  kinach sieci Multikino:  Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań – Stary Browar, Sopot, Szczecin, Warszawa – Ursynów, Warszawa – Złote Tarasy i Wrocław Pasaż.

 

Komentarze
materiały PR
Newsy Wyniki konkursu: Zobacz przedpremierowy pokaz filmu „Listy do M. 2” w Multikinie!
Uwierz, że w święta wszystko jest możliwe i że to właśnie miłość jest najlepszym prezentem pod choinkę! Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz filmu „Listy do M. 2” w Multikinie!
Agata Kufel
październik 29, 2015

Od wydarzeń znanych z „Listów do M” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym superbohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię. WYNIKI KONKURSU GRATULUJEMY LAUREATOM! NawrotkaTv adverse   SylD   kr44   greis   maria_glebicka   NAGRODY 6 x podwójne zaproszenie do Multikina na przedpremierowy pokaz filmu „Listy do M. 2” w ramach cyklu „Kino na obcasach” Kolejna odsłona projektu „Kino na obcasach” odbędzie się 12 listopada br. w wybranych  kinach sieci...

Przeczytaj
Newsy Wyniki konkursu: zobacz przedpremierowy pokaz filmu "Praktykant" w Multikinie!
Czy życie na emeryturze musi być nudne? Przekonaj się o tym razem z Robertem De Niro i Anne Hathaway w przezabawnej komedii "Praktykant" – weź udział w konkursie i wygraj 1 z 6 podwójnych zaproszeń do Multikina!
Agata Kufel
wrzesień 21, 2015

W filmie "Praktykant" De Niro gra Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia, i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Hathaway). W wielopokoleniowej obsadzie znaleźli się także Rene Russo ("Thor"), Anders Holm (serial "Workaholics"), Andrew Rannells (serial "Dziewczyny"), Adam Devine ("Pitch Perfect"), Celia Weston ("Życie od kuchni"), Nat Wolff ("Gwiazd naszych wina"), Linda Lavin ("Raj na ziemi"), Zack Pearlman (serial "The Inbetweeners"), debiutujący Jason Orley i Christina Scherer ("Living with Uncle Charlie"). KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY! Gratulujemy Laureatom wygranych biletów na przedpremierowy pokaz filmu "Praktykant" w ramach cyklu "Kino na obcasach"! Balat edypa aniasta12 NulciaC clo adverse Kolejna odsłona projektu "Kino na obcasach" odbędzie się 28 września w wybranych  kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Katowice, Olsztyn, Poznań Stary Browar, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze i Silver Screen Łódź. Czym jest "Kino na obcasach"? Cykl "Kino na obcasach" to sposób na łączenie spotkań z przyjaciółkami z wyjściem do kina. Seanse filmowe poprzedzają liczne atrakcje, animacje oraz prelekcje przygotowane z udziałem partnerów wspierających projekt. Repertuar to zazwyczaj przedpremierowe pokazy filmowe. Dzięki temu uczestniczące w projekcie kobiety jako pierwsze mają okazję, żeby obejrzeć film, który wejdzie do regularnego repertuaru kilka dni później.

Przeczytaj
Newsy Regulamin konkursu: Dzień Dziecka z Wizaz.pl

1 REGULAMIN KONKURSU „Dzień Dziecka z Wizaz.pl” 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1.1. Organizatorem konkursu pod nazwą „Dzień Dziecka z Wizaz.pl” (dalej zwanego „Konkursem”) i przyrzekającym nagrody w Konkursie jest Edipresse Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Wiejska 19, 00-480 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 0000111462, NIP 526-00-12-586, kapitał zakładowy w całości wpłacony 2.311.320,00 zł (dalej zwana „Organizatorem”). 1.2. Konkurs jest organizowany na zasadach określonych niniejszym regulaminem (dalej zwanym „Regulaminem”) i zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.  1.3. Regulamin Konkursu jest dostępny w siedzibie Organizatora oraz pod adresem www.regulaminy.edipresse.pl 1.4. Uczestnikiem Konkursu może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, zamieszkała na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. 1.5. W Konkursie można brać udział wyłącznie osobiście, tj. niedopuszczalne jest dokonywanie zgłoszeń konkursowych w imieniu osób trzecich. Osoba, która przystąpiła do Konkursu (dalej: zwana „uczestnikiem”), jest związana warunkami niniejszego Regulaminu. 1.6. Konkurs zostanie przeprowadzony w serwisie Instagram. 1.7. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany ani związany z serwisem Instagram. Nadto serwis Instagram nie ponosi odpowiedzialności z tytułu przeprowadzenia Konkursu wobec jego uczestników. Wszelkie roszczenia z tego tytułu uczestnicy powinni kierować bezpośrednio do Organizatora. 1.8. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy Organizatora, Fundatora nagród i inne osoby współpracujące przy organizacji i prowadzeniu Konkursu, jak również członkowie rodzin wyżej wymienionych osób i osoby pozostające z...

Przeczytaj
Newsy Młodość zapisana w genach? O przyczyny starzenia pytamy lekarza medycyny estetycznej
Od wieków największym marzeniem każdego człowieka jest „eliksir młodości”. Często też słyszymy, że nasza genetyka warunkuje jak szybko się zestarzejemy. Czy to prawda?
Natalia Kędra
wrzesień 14, 2018

Czy możemy wpłynąć na swój genotyp, aby zapobiec przedwczesnemu starzeniu się? - zapytaliśmy dr n. med. Beata Dethloff, lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Pani Doktor, dlaczego się starzejemy? Codziennie jesteśmy atakowani wolnymi rodnikami, gdy np. nie wysypiamy się, stresujemy, spożywamy niedopasowaną (nietolerancje pokarmowe) lub niezdrową żywność (fast food), stosujemy używki, wystawiamy się na niekorzystne działanie zanieczyszczeń środowiska, nadmiernie się opalamy, a nawet gdy uprawiamy zbyt intensywny sport. Stany zapalne w organizmie również powodują wzrost poziomu wolnych rodników. Dlaczego wolne rodniki są tak groźne dla naszej młodości? Wolne rodniki uszkadzają DNA, powodując szybsze starzenie się organizmu. Spada odporność, ponieważ komórki są zbyt skupione na walce z wolnymi rodnikami. Wtedy częściej zapadamy na choroby cywilizacyjne tj. nowotwory, cukrzycę, otyłość, choroby sercowo-naczyniowe, itd., które nasilają stany zapalne. Najwięcej wolnych rodników powstaje m.in. w cukrzycy, otyłości i podwyższonym poziomie cholesterolu. Uszkadzają one włókna kolagenowe i przyczyniają się do szybszej utraty elastyczności skóry. Jak spowolnić proces starzenia? Za wolniejsze starzenie się odpowiada wysoki potencjał antyoksydacyjny i detoksykacyjny organizmu. Prawidłowy system antyoksydacyjny występuje tylko u 12% Polaków, zdecydowanie niekorzystny u 65% i pośredni u 23%. Obserwuje się, że osób, u których występuje polimorfizm genów odpowiedzialnych za ten proces, a tym samym niedobory, konieczna jest suplementacja antyoksydantów tj. wit. A, C, E, koenzym Q10, czy Omega 3. Ważna jest też zdrowa, nieprzetworzona, dopasowana do naszych genów dieta, umiarkowany wysiłek fizyczny, szybkie reagowanie na infekcje i stany zapalne, relaks oraz dbanie o barierę ochronną skóry (filtry UV). Jak to zbadać? Każdy marzy by starzeć się powoli, ale nie każdy ma ku temu...

Przeczytaj