Reti Age firmy Sesderma to nowatorska linia kosmetyków przeciwstarzeniowych, opartych na trzech formach zbawiennego dla skóry retinolu. Retinol, znany bardziej jako witamina A, jest stosowany w kosmetyce jako środek silnie odmładzający. Jego przeciwzmarszczkowe działanie docenia coraz większa liczba kobiet.

Reklama

KONKURS

Wygraj zestaw kosmetyków przeciwstarzeniowych Reti Age!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak nazywają się trzy formy retinolu, zawarte w produktach Reti Age?2. Dodatkowo napisz, jaki według Ciebie powinien być idealny krem przeciwzmarszczkowy.3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

10 x zestaw Reti Age w skład którego wchodzą Reti Age Serum przeciwzmarszczkowe (30 ml) oraz Reti Age Krem przeciwzmarszczkowy (50 ml)Łączna wartość zestawu wynosi 175,51 zł

Reti Age to nie tylko „potrójne odmłodzenie”, ale też bezpieczeństwo. Zawarty w kosmetykach retinol nie uczula i nie powoduje podrażnień skóry. Dodatkowo, dzięki zaawansowanej technologii opartej na nanosomach, witamina A zawarta w Reti Age wnika do głębszych partii skóry.W skład linii kosmetyków Reti Age wchodzą: Reti Age Serum przeciwzmarszczkowe, Reti Age Krem i Reti Age Krem pod oczy. Podstawowym składnikiem produktów odmładzających z tej linii jest retinol, a dokładnie 3-retinol, innowacyjne rozwiązanie opracowane przez firmę Sesderma. Trzy formy retinolu – retinol, retinyl, retinaldehyd – zawarte w jednym kremie, pozwalają na osiągnięcie bardziej spektakularnych efektów w dziedzinie usuwania zmarszczek oraz, co najważniejsze, nie powodują podrażnień i zaczerwienienia skóry, nawet u osób, które wcześniej nie stosowały produktów z retinolem.Dodatkowo dzięki połączeniu witaminy A z takimi składnikami jak czynniki wzrostu, koktajl antyoksydacyjny czy kwas hialuronowy, kosmetyki Reti Age zapewniają działanie przeciwstarzeniowe, łagodzące i przeciwzapalne. Zastosowanie nanotechnologii w kosmetykach Reti Age sprawia, że substancje aktywne, zamknięte w nanosomach, docierają nawet do najgłębszych warstw skóry.

Dlaczego linia Reti Age jest wyjątkowa?

Linia kosmetyków Reti Age marki Sesderma oparta jest aż na trzech formach retinolu, zawartych w jednym produkcie. Dzięki temu uwalnianie ich w skórze następuje w różnym czasie i jest ciągłe (retinol), znacznie przedłużone (retinyl) oraz gwarantuje natychmiastowe (retinaldehyd) i silne działanie przeciwstarzeniowe. Sprawia to, że retinol zawarty w linii Reti Age nie powoduje podrażnień i jest bezpieczny dla skóry, co potwierdzają badania laboratoryjne. Dodatkowo, stosując Reti Age, nie ma konieczności zmiany kremu na taki o większym stężeniu retinolu. Nanotechnologia, zastosowana w kremach i serum Reti Age, pozwala na dotarcie składników czynnych do głębszych warstw skóry, a ich zamknięcie w pęcherzykach lipidowych ogranicza skutki uboczne – mówi Anna Antosik, główny szkoleniowiec marki Sesderma.

Dla kogo przeznaczony jest Reti Age?

Kremy i serum Reti Age są polecane dla wszystkich rodzajów skóry po 35. roku życia. Linia tych innowacyjnych kosmetyków dedykowana jest zarówno kobietom jak i mężczyznom, którzy poszukują skutecznej pielęgnacji twarzy, chcą zlikwidować zmarszczki, przebarwienia i poprawić koloryt skóry.

Teraz linia Reti Age dostępna w zestawie promocyjnym z serum za 1 grosz.Cena zestawu to 175,51 zł (cena regularna: 330,2 zł).Więcej informacji znajdziesz na www.retiage.pl i www.sesderma.pl

Reklama

Weź udział w konkursie!

materiał sponsorowany

Reklama
Reklama
Reklama