klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Newsy

Wyniki konkursu Philips: sprawdź, czy wygrałaś wyjątkową szczoteczkę Sonicare DiamondClean!

Poznaj Philips Sonicare DiamondClean – najskuteczniejszą szczoteczkę do zębów, która gwarantuje olśniewający efekt czystości. Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy jesteś na liście laureatów!
Materiał partnera
kwiecień 16, 2015
philips sonicare diamondclean

KONKURS

Wygraj i przetestuj szczoteczkę Sonicare DiamondClean!

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Na czym polega technologia soniczna zastosowana w szczoteczkach Philips Sonicare?

2. Dodatkowo napisz, jakiej szczoteczki teraz używasz i dlaczego chcesz wygrać Sonicare DiamondClean.

3. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

4. Przed udziałem w konkursie, zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

5 x szczoteczka do zębów Philips Sonicare DiamondClean (w wersji białej)

philips sonicare diamondclean

Sonicare DiamondClean – szczoteczka do zębów, która gwarantuje olśniewający efekt czystości.

Szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean wykorzystuje najbardziej zaawansowaną technologię czyszczenia i usuwa do 7 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna.  Dzieki temu zapewnia o 2 odcienie bielsze zęby już po 1 tygodniu stosowania. Przy swojej wysokiej skuteczności szczoteczka pozostaje delikatna dla dziąseł oraz szkliwa gwarantując najlepszą pielęgnację jamy ustnej i olśniewający uśmiech. Wykazano, że zastosowana technologia delikatnego czyszczenia pozwala chronić przed podrażnieniami i cofaniem się dziąseł łagodząc nadwrażliwość zębów. Warto oddać swój uśmiech w najlepsze ręce i wybrać Sonicare, aby samemu doświadczyć różnicy.

Skuteczność szczoteczki Sonicare DiamondClean opiera się na opatentowanej technologii Philips Sonicare wykorzystującej fale dźwiękowe. Zapewnia ona intensywne i dynamiczne czyszczenie  - nawet do 4 mm poza zasięgiem włosia oraz wyraźną różnicę wyczuwaną już po pierwszym użyciu. Delikatniejszy nacisk na zęby i dziąsła niż w przypadku szczoteczki manualnej pozwala dłużej cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. Główka szczoteczki Philips Sonicare zamienia pastę do zębów w natleniony, delikatnie spieniony płyn i kieruje go między zęby, na tylne powierzchnie zębów oraz miejsca wzdłuż linii dziąseł, gdzie gromadzi się płytka bakteryjna. 

Szczoteczka zapewnia dokładną higienę całej jamy ustnej i wyjątkowe poczucie świeżości dzięki pięciu trybom pracy umożliwiającym dostosowanie sposobu i intensywności czyszczenia do indywidualnych potrzeb użytkownika i zaleceń stomatologa.

philips sonicare diamondclean

Model Sonicare DiamondClean oferuje następujące tryby:

·         Czyszczenie – tryb standardowy zapewniający dokładną higienę całej jamy ustnej.

·         Wybielanie – zapewnia efekt bielszych zębów dzięki usuwaniu przebarwień.

·         Polerowanie – przywraca naturalny, olśniewający uśmiech dzięki funkcji polerowania zębów.

·         Pielęgnacja dziąseł – delikatnie stymuluje i masuje dziąsła.

·         Zęby wrażliwe – wyjątkowo delikatny tryb przeznaczony do czyszczenia zębów wrażliwych.

Sprawne ładowanie

Szczoteczka DiamondClean wyposażona jest w unikalną ładowarkę w formie szklanki z chromowaną podstawą, które może służyć do płukania ust. Ładowarka wykorzystuje najnowszą technologię ładowania indukcyjnego, dzięki czemu bateria ładuje się po wstawieniu szczoteczki do szklanki. Takie stylowe i nowoczesne rozwiązanie sprawdzi się w nawet najbardziej awangardowo urządzonej łazience.   

Szczoteczki Sonicare DiamondClean to niezwykle wygodne rozwiązanie dla osób, które często podróżują. Rewolucyjne etui podróżne z opcją ładowania USB eliminuje konieczność pakowania wtyczek i adapterów, umożliwiając naładowanie baterii szczoteczki przez podłączenie do niemal każdego modelu laptopa. Jednak z tej innowacyjnej opcji skorzystają zapewne wyłącznie najbardziej zapaleni podróżnicy, ponieważ czas pracy szczoteczki po naładowaniu baterii wynosi trzy tygodnie! 

philips sonicare diamondclean

Diamentowy szlif

Główki szczoteczki Sonicare DiamondClean posiadają układ włókien w kształcie diamentu gwarantujące wyższą skuteczność czyszczenia. Istnieje możliwość wyboru główki w rozmiarze standardowym lub mniejszej, przeznaczonej do czyszczenia miejsc trudnodostępnych, dla pacjentów ortodontycznych oraz osób o mniejszej jamie ustnej.

Zobacz jak wykorzystać w pełni swoją szczoteczkę Philips Sonicare DiamondClean

Więcej informacji na temat szczoteczki Philips Sonicare DiamondClean lub innych modeli z serii Philips Sonicare, a także wyniki badań klinicznych można znaleźć na stronie www.philips.pl

Lista laureatów

- Jadwiga W., Pyskowice
- Monika M., Warszawa
- Izabela G., Skarżysko-Kamienna
- Katarzyna J., Terespol
- Katarzyna M., Wysoka

materiały PR
Newsy „Mycie zębów stało się dla mnie wielką przyjemnością” – ocenia Wizażanka. Poznaj wyniki testu Philips Sonicare!
Wybrane użytkowniczki miały możliwość wypróbowania inteligentnej szczoteczki sonicznej Philips Sonicare DiamondClean Smart. Jesteś ciekawa, jak wypadł test? Poznaj opinię Wizażanek!
Materiał partnera
styczeń 12, 2018

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare DiamondClean Smart zapewnia znacznie lepsze efekty szczotkowania niż szczoteczka manualna i szczoteczka elektryczna . Rozwiązania, które w niej zastosowano doceniły Wizażanki – aż 100% z nich zadeklarowało, że testowany produkt spełnił ich oczekiwania . Zapytane o to, jakiej szczoteczki używały do tej pory i czym różni się ona od DiamondClean Smart, odpowiedziały:  Do tej pory używałam zwykłej szczoteczki do zębów marki Oral-B. Różnice pomiędzy tą szczoteczką a szczoteczką soniczną Philips Sonicare DiamondClean Smart są ogromne. Moja poprzednia, zwykła szczoteczka do zębów usuwała zdecydowanie mniej zanieczyszczeń i kamienia nazębnego. Mimo długiego szczotkowania problemem było dobre wyczyszczenie szczelin między zębami. Muszę przyznać, że mycie zwykłą szczoteczką do zębów nie przyczyniało się do tego, aby zęby były bielsze. Włosie poprzedniej szczoteczki było ostre, przez co często krwawiły mi dziąsła. Szybkość i ilość ruchów była zależna od mojej własnej siły. Nie miałam wcześniej możliwości tak kompleksowej pielęgnacji zębów (…). - Martyna2121 Do tej pory używałam szczoteczki manualnej i nie spodziewałam się, że szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean Smart sprawi, że poczuję tak drastyczną różnicę. Zęby już od pierwszego użycia wydawały się o wiele lepiej wyszczotkowane (…). - Olsen0 Dotychczas używałam szczoteczki elektrycznej Oral-B. W moim odczuciu Philips Sonicare DiamondClean Smart lepiej czyści zęby (…). - Terazmarysia Do tej pory używałam szczoteczki elektrycznej marki Brown (…) szczoteczka soniczna czyści  lepiej, różnią się przede wszystkim technologią. :) - Aneta_Ch 10 na 10 użytkowniczek jest zdania, że urządzenie dociera nawet do trudno dostępnych miejsc i najdalszych części jamy ustnej . Szczoteczka soniczna od Philips...

Przeczytaj