klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Screen/Player.pl
Newsy

Wymowny post Karola ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaskoczył fanów. Nadal jest z Igą?

Karol z 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” opublikował w sieci dwuznaczny post, prezentując swoje ulubione książki. Czy tytuły wydawniczych pozycji wskazują na to, co dalej będzie z jego małżeństwem z Igą? Niektóre są bardzo wymowne!
Redakcja Wizaz.pl
maj 14, 2021

Finał 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zbliża się wielkimi krokami, a bohaterowie show niebawem ogłoszą, czy zdecydowali się na rozwód czy pozostają w związku z telewizyjnymi małżonkami. I choć w tym sezonie za faworytów widzów uznawani są piękna Izabela i przebojowy Kamil, którzy zostali okrzyknięci najlepiej dobrana parą w historii show, to sympatycy społecznego eksperymentu mają poważne podejrzenia, co ro relacji pozostałych par. Głośno komentowane jest małżeństwo wycofanego Macieja i nie mogącej się pogodzić z tym Laury oraz spokojnego Karola i energicznej Igi. Co więcej, to właśnie ta ostatnia para budzi wśród internautów największe kontrowersje. Czyżby Karol jeszcze przed finałem przez przypadek zdradził, jak potoczą się dalej losy jego telewizyjnego małżeństwa? Zobaczcie ten szczegół? 

Po który tytuł sięgniesz w pierwszej kolejności? Pamiętaj, że dostępny w księgarni Świat Książki kod rabatowy zapewni Ci na wszystkie bardzo wysoki rabat.

Zobacz także: W „Ślubie od pierwszego wejrzenia” Karol jest załamany słowami Igi! Słusznie obwinia się za ich kryzys?

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Karol i Iga ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” będą parą po programie?

Widzowie matrymonialnego hitu TVN 7, polegającego na skojarzeniu ze sobą singli na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, a następnie organizacji ślubu zupełnie obcych sobie ludzi, są żywo zainteresowani losami swoich ulubieńców. Sympatycy programu zatem nie ograniczają się jedynie do śledzenia ich historii w telewizji, ale też z napięciem obserwują  poczynania uczestników programu także w mediach społecznościowych. To właśnie subtelne posty publikowane w sieci przez bohaterów 5. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sprawiają, że w sieci pojawiło się wiele teorii na temat tego, które z małżeństw przetrwały próbę czasu i tworzą związek także po programie. Czy również Idze i Karolowi udało się zakopać topór wojenny? Najnowszy instagramowy post Karola zelektryzował internautów.

Zobacz także: Iga Śmiechowicz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o programie: „Ludzi nie interesuje prawda, ale emocje, dramy”

Zaledwie kilkanaście godzin temu na instagramowym profilu mężczyzny pojawiło się zdjęcie z ulubionymi wydawniczymi pozycjami celebryty. Wśród takich tytułów jak „Escape room” czy „Kod Leonarda Da Vinci” pojawiły się również wymowne tytuły „Bądź blisko”, „Pięć osób, które spotkamy w niebie” oraz „Książka poniekąd kucharska”. Czy to właśnie subtelny znak wskazujący na to, że Iga i Karol nadal są razem?

Przypominamy, że w jednym z odcinków „Ślubu od pierwszego wejrzenia” Iga ostro krytykowała umiejętności kulinarne swojego męża. Czyżby Karol chciał je nieco poprawić dla swojej ukochanej? Cóż, póki co bohaterowie nie mogą zdradzić, jak zakończył się społeczny eksperyment z ich udziałem. 

Wymowny post Karola ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zaskoczył fanów. Nadal jest z Igą?
Instagram @karol.maciesz

Iga i Karol uznawani są za jedną z najbardziej kontrowersyjnych par „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Pomimo wielu wspólnych pasji i pomysłów na przyszłość, pomiędzy małżonkami często dochodzi do strych spięć. Czy małżeństwo zdecyduje się kontynuować swoją relację także po programie. Tego dowiemy się w finałowym odcinku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już 21 maja.

Iga i Karol podczas ślubu w programie
mat. prasowe

 

Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami? Zobaczcie to wymowne zdjęcie
Instagram @kristoffer_zrobek
Newsy Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami? Zobaczcie to wymowne zdjęcie
Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek z 2. edycji „Ślub od pierwszego wejrzenia” przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko? Wszystko wskazuje na to, że celebrytka już urodziła.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
wrzesień 11, 2020

To prawdziwe baby boom w kultowym programie TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia”! Niedawno Anita Szydłowska i Adrian Szymaniak z 3. edycji show przywitali na świecie swoje drugie dziecko, uroczą córeczkę Biankę . Również Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta z 4. edycji kilka miesięcy temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Ich niespełna trzymiesięczny pierworodny synek Franio już skradł serca internautów, a dumni rodzice ochoczo rozpieszczają malucha na każdym roku. Teraz do grona rodzicielskich małżeństw z kontrowersyjnego społecznego eksperymentu TVN dołączyli również Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek z 2. sezonu „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Paulina i Krzysztof z 2. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami?! Paulina Brzoza i Krzysztof Zrobek od początku show stanowili jedną z najbardziej burzliwych i nieprzewidywalnych par w historii programu. Telewizyjni małżonkowie, którzy zostali do siebie dopasowani przez ekspertów show na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, poznali się dopiero na ślubnym kobiercu, jednak już wtedy oboje mieli mieszane uczucia co do swojej decyzji. Para to kłóciła się na oczach milionów widzów, to znów obrażała i przechodziła ciche dni, nic więc dziwnego, że widzowie z góry założyli, że w finałowym odcinku Paulina i Krzysztof się rozwiodą. Tak się jednak nie stało. Małżeństwo postanowiło dać sobie szansę i sprawdzić, czy poza presją otoczenia i udziałem kamer będzie potrafiło tworzyć zdrową relację. Z czasem okazało się, że wybór ekspertów okazał się strzałem w dziesiątkę. Paulina zaszła w ciążę. Niestety, w przeciwieństwie do innych par ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, Paulina i Krzysztof są bardzo...

Przeczytaj
Mama Łukasza ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” komentuje jego rozwód z Oliwią. Padły naprawdę mocne słowa
Instagram @modrafrelka
Newsy Ślub od pierwszego wejrzenia - mama Łukasza komentuje jego rozwód z Oliwią. Padły naprawdę mocne słowa
O tym rozstaniu mówią teraz wszyscy! Łukasz i Oliwia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już nie są razem. Teraz głos w sprawie zabrała mama celebryty.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
grudzień 30, 2020

Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN – „Ślub od pierwszego wejrzenia” , gdzie na postawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych zostali ze sobą skojarzeni  i poznali się dopiero na ślubnym kobiercu. Pomiędzy parą pod razu było widać chemię, jednak sympatycy programu nie wierzyli w szczerość ich uczuć. Po pierwsze ogromną przeszkodą stanowiła odległość pomiędzy telewizyjnymi małżonkami, po drugie widzowie postrzegali Oliwię jako egocentryczną dziewczynę, która za wszelką cenę chce wybić się na popularności show, przy jednoczesnym tłamszeniu męża, wyśmiewaniu go, a nawet poniżaniu i traktowaniu jak nierozgarnięte dziecko. I gdy pod koniec sezonu  wszystko wskazywało na to, że chłopak postawi się blond piękności, okazało się, że para zaczęła się coraz lepiej dogadywać, a nawet podjęła decyzję o dalszej kontynuacji swojego małżeństwa. To jeszcze nie wszystko! Zakochani nie tylko zamieszkali razem, założyli wspólny kanał na YouTube, gdzie dzielili się z fanami swoją miłością, ale też pod koniec maja 2020 roku przywitali na świecie swojego pierworodnego synka - Franka . I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zmąci tej sielanki, ostatni instagramowy post dziewczyny wprawił wszystkich w osłupienie. Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozstali się. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się – wyznała w oświadczeniu na Instagramie Oliwia. Rozstajemy się w zgodzie, bo kwestią nadrzędną jest dla nas dobro naszego syna, którego oboje kochamy miłością tak wielką, że nie da się tego opisać. Dlatego będziemy...

Przeczytaj
Uczestnicy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowani za halloweenową imprezę
Instagram @adrian_szz
Newsy Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” wspólnie świętowali Halloween. Internauci oburzeni: „zgromadzenie powyżej pięciu osób”
Martyna Końca z 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazała, jak z innymi uczestnikami show bawi się na imprezie halloweenowej. W komentarzach rozpętała się burza. Czyżby celebryci organizując tak liczne spotkanie złamali prawo?
Urszula Jagłowska-Jędrejek
listopad 02, 2020

Kultowy program TVN, „Ślub od pierwszego wejrzenia”, już od pierwszej edycji budził wiele skrajnych emocji wśród widzów. To właśnie na naszych oczach rozgrywały się losy wielu małżeństw, które zostały ze sobą skojarzone na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych. Pomimo, że eksperyment społeczny stacji udowodnił, że małżeństwa aranżowane mogą być równie szczęśliwe i trwałe jak te z wyboru, co potwierdzają chociażby związki Anity i Adriana z 3. edycji programu, Pauliny i Krzysztofa z 2. edycji, czy związki Oliwii i Łukasza oraz Agnieszki i Wojtka z ostatniej, 4. edycji show, to dla wielu par zakończył się fiaskiem.  Co ciekawe, pomimo iż wielu uczestników nie odnalazło w matrymonialnym hicie TVN miłości, to „Ślub od pierwszego wejrzenia” przyczynił się do nawiązania nowych przyjaźni pomiędzy uczestnikami różnych sezonów. Podobne doświadczenia sprawiły, że bohaterowie kolejnych edycji chętnie dzielili się ze sobą swoimi przeżyciami, a także wspólnie spędzali czas, świętując swoje urodziny, rocznice ślubu, czy huczne baby shower. Niedawno „ŚOPW-owa rodzina” postanowiła po raz kolejny się spotkać i pomimo rosnącej w siłę pandemii koronawirusa świętować Halloween . Niestety ich radość przerwała fala hejtu, która wylała się na nich po opublikowaniu zdjęć z szalonej imprezy z przebierankami. Czyżby gwiazdorzy TVN złamali prawo organizując tak liczne spotkanie? Uczestnicy „Ślub od pierwszego wejrzenia” ostro skrytykowani za halloweenową imprezę Wystarczył jeden post by na instagramowym koncie uczestniczki 3. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zawrzało. Martyna Końca pokazała, jak wraz  innymi uczestnikami show bawi się na imprezie halloweenowej w domowym zaciszu. Na...

Przeczytaj
Ślub od pierwszego wejrzenia: znaczenie kontrowersyjnego tatuażu Łukasza
Newsy Łukasz z „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wyjaśnia, co oznacza jego kontrowersyjny tatuaż
Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” coraz śmielej dzielą się swoim prywatnym życiem w mediach społecznościowych. Teraz mężczyzna zdradził znaczenie swojego tatuażu. Spodziewaliście się, że taki z niego romantyk?

Łukasz Kuchta i Oliwia Ciesiółka uznawani są za jedną z najbardziej lubianych par ostatniej edycji budzącego wiele skrajnych emocji show „Ślub od pierwszego wejrzenia” . Jeszcze przed zakończeniem emisji programu telewizyjne małżeństwo cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że w sieci krążyło wiele rozmaitych polotek na ich temat, jak np. ta, że para się rozstała , czy że Oliwia już wcześniej brała udział w „Ślubie od pierwszego wejrzenia” , jak również ta, mówiąca o ciąży Oliwii . Ostatecznie ta ostatnia okazała się prawdą i zakochani w Dzień Marki przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka . Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka) Cze 5, 2020 o 12:52 PDT Od czasu narodzin maluszka dumni rodzice coraz chętniej dzielą się w mediach społecznościowych swoim szczęściem, zdradzając wiele szczegółów z prywatnego życia. Ostatnio bohaterowie hitu TVN pochwalili się uroczą  sesją ciążową Oliwii , później dumny tata pokazał  pierwszą fotografię małego Franka  i zdradził szczegóły porodu. Cieszący się początkami rodzicielstwa celebryci  pokazali również twarz maluszka ,  pochwalili się jego robiącym wrażenie wózkiem, czy zdradzili, że  nie zamierzeją ochrzcić syna , jak również że planują kolejne dziecko . Teraz małżonkowie postanowili po raz kolejny uchylić rąbka tajemnicy i zdradzili znaczenie kontrowersyjnego tatuażu Łukasza. Łukasz Kuchta ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził znaczenie swojego tatuażu Emisja wielkiego finału „Ślubu od pierwszego wejrzenia” sprawiła, że  Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta wreszcie mogli dzielić się ze światem swoją zażyłością. Młode małżeństwo nie tylko chętnie relacjonuje swoje codzienne...

Przeczytaj