klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Doda się rozwodzi. Pamiętacie z kim była przed laty?

Doda jest znana ze swojego burzliwego życia uczuciowego. Artystka niedawno poinformowała o rozwodzie z Emilem Stępniem, a kim są poprzedni partnerzy piosenkarki?
Redakcja Wizaz.pl
czerwiec 11, 2021

Doda jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych artystek w polskim show-biznesie. Już od dawna wiadomo, że piosenkarka rządzi nie tylko na scenie, ale równie głośno jest o jej życiu prywatnym. Niemal wszystkie związki Dody były bardzo medialne i kończyły się w burzliwy sposób. Wszyscy pamiętają małżeństwo Dody z Radosławem Majdanem. Przed laty byli uważani za "polskich Beckhamów". Ich rozstanie było głośne i zakończyło trwające zaledwie dwa lata małżeństwo.

A z kim jeszcze spotykała się Doda? Obejrzyjcie koniecznie wideo i przypomnijcie sobie partnerów wokalistki, z którymi związana była najdłużej. Teraz do przeszłości przechodzi kolejny związek gwiazdy!

Zobacz także: Doda i Emil Stępień rozwodzą się! Artystka zamieściła oświadczenie: "Decyzja była długo przepracowana"

Doda właśnie ogłosiła, że rozwodzi się z mężem Emilem Stępniem. Małżeństwo gwiazdy trwało nieco ponad 3 lata. Doda jednocześnie podkreśliła, że to jej jedyny komentarz w sprawie. Z mężem będą wciąż łączyły ją kwestie zawodowe w spółce, w której ona zajmuje się produkcją kreatywną i marketingiem, a on odpowiada za administrację biurową oraz finanse. Więcej TUTAJ

Doda i Emil Stępień rozwodzą się
ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Komentarze