iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
kosmetyki wella
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
koronawirus w Europie we Włoszech relacja włoskiej pielęgniarki Alessia Bonari
Newsy

Wstrząsający post włoskiej pielęgniarki! Na jej twarzy widać skutki epidemii koronawirusa

Selfie opublikowane na Instagramie przez włoską pielęgniarkę poruszyło nie tylko jej rodaków. Alessia Bonari pokazała, w jakim jest stanie po dyżurze w szpitalu, w którym leczy się pacjentów zarażonych wirusem COVID-19...

Alessia Bonari jest pielęgniarką w jednym ze szpitali w Mediolanie. O ślicznej Włoszce świat usłyszał za sprawą... koronawirusa. Bonari opiekuje się osobami zakażonymi COVID-19 i niedawno opisała na Instagramie, jak stresująca i wyczerpująca jest jej praca. Swoją wstrząsającą relację zilustrowała zdjęciem, na którym widać jej zmęczoną twarz pokrytą boleśnie wyglądającymi otarciami pozostawionymi przez ochronną maskę.

Nie tylko Siwiec i Rozenek-Majdan! Te gwiazdy podczas kwarantanny chętnie pozują z dziećmi

Wzruszający post włoskiej pielęgniarki

Przy selfie zrobionym po pracy, włoska pielęgniarka opisała, jak wygląda jej dyżur. Alessia Bonari zdradziła też, jak się czuje każdego dnia ryzykując zakażenie wirusem, który wywołał panikę na całym świecie.

Ja też się boję, ale nie iść na zakupy, tylko iść do pracy - napisała Alessia. - Obawiam się, ponieważ maska ​​może nie przylegać dobrze do twarzy lub przypadkowo dotknęłam się brudnymi rękawiczkami, a okulary ochronne może nie zakrywają całkowicie moich oczu i coś może się do nich przedostać. Jestem fizycznie zmęczona, ponieważ odzież ochronna jest zła, fartuch laboratoryjny sprawia, że ​​się pocę, a po założeniu go nie mogę już iść do łazienki ani pić przez sześć godzin. Jestem zmęczona psychicznie, podobnie jak wszyscy moi koledzy, którzy byli w tej samej sytuacji od tygodni, ale to nie przeszkodzi nam w wykonywaniu naszej pracy, jak zawsze. Będę nadal dbała o moich pacjentów, ponieważ jestem dumna ze swojej pracy i w niej zakochana.

W dalszej części swojego wpisu Bonari zaapelowała do swoich rodaków, prosząc ich, żeby dobrowolnie poddali się kwarantannie i w ten sposób zapobiegli dalszemu rozprzestrzenianiu się wirusa:

Proszę każdego, kto czyta ten post, aby nie udaremnić wysiłku, który podejmujemy, aby być bezinteresownym, pozostać w domu i tym samym chronić tych, którzy są najbardziej wrażliwi. My, młodzi ludzie, nie jesteśmy odporni na koronawirusa, my również możemy zachorować lub, co gorsza, sprawić, że zachoruje ktoś inny. Nie stać mnie na luksus powrotu do domu poddanego kwarantannie, muszę iść do pracy i wykonać swoją jej część. Ty zrób swoją, proszę cię.

Zobacz także: Odpowiednie mycie rąk może cię uchronić przed koronawirusem!

Fot.: ONS

Włochy to jedyny europejski kraj, który tak boleśnie został doświadczony przez epidemię koronawirusa. W ojczyźnie Alessiy Bonari przez COVID-19 zmarło już 631 osób, a zakażonych wirusem jest ponad 10 tys. ludzi.

Zdjęcie główne: Instagram

Newsy
Polska pielęgniarka zarażona koronawirusem!
U pielęgniarki opiekującej się pierwszą ofiarą koronawirusa w Polsce, wykryto SARS-CoV-12. Jak wyglądają procedury?

W Polsce potwierdzono już 150 przypadków zachorowań na koronawirusa. Mimo dość szybko podjętych działań w kierunku spowolnienia rozprzestrzeniania się choroby COVID-19, liczba ta rośnie z dnia na dzień. Jak na razie odnotowano trzy zgony . Nie żyją 57-letnia mieszkanka Poznania , 73-letni mężczyzna z Wrocławia oraz 66-letni mieszkaniec powiatu janowskiego.  Zarząd Szpitala w Puszczykowie podał właśnie informację o tym, że pielęgniarka opiekująca się pierwszą ofiarą koronawirusa w Polsce, została zarażona COVID-19. Polska pielęgniarka zarażona koronawirusem W szpitalu, gdzie przebywała 57-letnia mieszkanka Poznania podjęto niezbędne kroki do zatrzymania rozprzestrzeniania się wirusa . Stosowano u pacjentki procedury izolacji (maseczka ustna) SOR, sala intensywnej opieki medycznej oraz izolacji kropelkowej i wzmożone środki ochrony osobistej (izolatka w oddziale internistycznym). Po wyjeździe pacjentki dodatkowo (noc 8/9 marca i 9 marca) przeprowadzono mycie i dezynfekcję oddziału SOR, oddziału internistycznego, traktów komunikacyjnych i windy, wstrzymano przyjęcia na oddział internistyczny do odwołania, na okres ok. 3 godzin wstrzymano przyjęcia do Szpitala zamykając oddział SOR - oświadcza szpital. Pracownicy szpitala oraz pacjenci, który mieli kontakt z zarażoną wirusem pacjentką, zostali poddani badaniom . Pobrano od nich próbki do niezbędnych analiz. Członkowie personelu medycznego zostali również wysłani przez szpital w Puszczykowie na  14-dniową kwarantannę . Wszystkie próbki pacjentów pokazały wynik ujemny, ale w oświadczeniu szpitala w Puszczykowie możemy przeczytać, że wynik testu na koronawirusa u jednej z pielęgniarek oddziału internistycznego jest dodatni. Do 16 marca przebywała na kwarantannie domowej , a teraz prawdopodobnie trafi do strefy wydzielonej dla zarażonych wirusem SARS-CoV-12, gdzie zostanie poddana niezbędnemu leczeniu. Osoby...

Newsy
Amerykanin pokazał zdjęcia przed i po zachorowaniu na koronawirusa. Różnica jest ogromna
Pielęgniarz z San Francisco był przekonany, że koronawirus nie jest groźny dla jego zdrowia. Zachorował, a aby przestrzec innych, opublikował swoje zdjęcia przez i po przejściu Covid-19.

Z reguły do szpitala z ciężkim przebiegiem Covid-19 trafiają ludzie w wieku powyżej 60 lat lub ci, którzy mają choroby współistniejące. Niestety, nie jest to regułą i tak naprawdę każdy z nas musi liczyć się z powikłaniami. Przekonał się o o tym  43-latek z San Francisco.  Zobacz także:  103-letnia Polka z koronawirusem to fenomen na skalę światową Amerykanin porównał swoje zdjęcia przed i po przejściu koronawirusa Mike Schultz jest  pielęgniarzem w lokalnym szpitalu. Do tego jest bardzo aktywny -  chodzi na siłownię i dba o zdrową dietę . Przed zachorowaniem na koronawirusa mógł pochwalić się atletyczną wręcz sylwetką. W trakcie choroby schudł aż 20 kg!  Jak sam przyznał w wywiadzie dla BuzzFeed,  początkowo zignorował możliwość zakażenia . Był pewien, że nic mu nie grozi. Myślałem, że jestem wystarczająco młody, żeby koronawirus na mnie nie wpłynął . Wiem, że wielu ludzi tak myśli  - powiedział. Teraz publikuje swoje zdjęcia, aby przestrzec młodych i aktywnych - ich także wirus może bezpośrednio dotknąć. Pielęgniarz  przebywał w szpitalu przez sześć tygodni , przez większość czasu był intubowany . Miał wysoką gorączkę, duszności, silny kaszel, był bardzo osłabiony. Nie mogłem trzymać telefonu komórkowego , był tak ciężki. Nie mogłem pisać, ponieważ moje ręce tak bardzo się trzęsły - relacjonuje Mike. Dopiero po długich tygodniach choroby był w stanie samodzielnie pójść do łazienki. Gdy to zrobił, przeraził się tym co zobaczył w lustrze.  Jego organizm był wycieńczony , a po zbudowanych wcześniej mięśniach nie było śladu Pielęgniarz  zrobił sobie zdjęcie i porównał je z tym sprzed choroby . Zaalarmował do przyjaciół i znajomych, aby nie lekceważyli koronawirusa i przestrzegali niezbędnej higieny, aby zminimalizować ryzyko zachorowania.  Źródło: Instagram  Jeśli uważasz, że...

Artur Boruc przeniesiony na kwarantannę. Ma objawy koronawirusa
Newsy
Artur Boruc przeniesiony na kwarantannę. Ma objawy koronawirusa
Koronawirus nie wybiera i wśród zainfekowanych nim osób są również gwiazdy show-biznesu. Na kwarantannie przebywa kolejny sportowiec - Artur Boruc.

Najpierw  Sara Boruc-Mannei  podejrzewała, że jest nosicielką wirusa, a teraz okazało się, że to jednak jej mąż może być zainfekowany nowym koronawirusem . Bramkarz został poddany kwarantannie, a jego klub, AFC Bournemouth, wystosował oficjalne oświadczenie. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Artur Boruc (@arturboruc) Lut 23, 2020 o 2:22 PST Artur Boruc objęty kwarantanną Pandemia ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia budzi coraz większy strach w ludziach - również tych z pierwszych stron gazet. Wśród zarażonych wirusem SARS-CoV-2 znaleźli się już  Tom Hanks z żoną Ritą . Choroba VOCID-9 nie oszczędza nawet sportowców. Głośno mówi się o  piłkarzu Juventusu Turyn Daniele Rugani , a teraz również o Arturze Borucu. Niedawno jego żona apelowała na Instagramie, że ma wszystkie objawy pasujące do COVID-9 . Kaszel, katar i duszności zaatakowały celebrytkę jednej nocy, co z oczywistych względów zwiększyło jej podejrzenia. Nic dziwnego, że zaczęła obawiać się najgorszego – zarażenia koronawirusem, który w Polsce zabił już dwie osoby . Mimo to i tak nikt nie chciał przeprowadzić specjalistycznego testu, bo nigdzie ostatnio nie podróżowała. Jej zmartwienie jest całkowicie uzasadnione - w końcu ma trójkę dzieci, o które musi zadbać. W ostateczności to nie ona została jednak odizolowana od rodziny, a jej mąż... Wiadomość o objęciu kwarantanną Artura Boruca przekazał klub, w którym to jest bramkarzem - AFC Bournemouth. Bramkarz Artur Boruc i czterech członków sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny zostało odizolowanych zgodnie z wytycznymi. Jest to środek ostrożności, ponieważ na tym etapie u żadnego z nich nie został potwierdzony koronawirus - czytamy w oświadczeniu klubu.  #afcb can provide the following update on...

Alżbeta Lenska ma koronawirusa
Instagram@betalenska
Newsy
Alżbeta Lenska ma koronawirusa! Najpierw tętniak, a teraz to...
Alżbeta Lenska poinformowała na Instagramie o tym, że ona i jej rodzina przebywają na kwarantannie. Aktorka i jej mąż zarazili się koronawirusem.

Alżbeta Lenska potwierdziła, że wynik testu na koronawirusa jest jednoznaczny. Wyszedł pozytywnie, a to znaczy, że aktorka zachorowała na COVID-19 . Twierdzi, że nie ma pojęcia, gdzie mogła się zarazić , bo bardzo na siebie uważała. Żona Rafała Cieszyńskiego poinformowała również, jak przechodzi COVID-19 . Kochani zniknęłam na parę dni, ponieważ stanęłam na froncie zmierzenia się z coraz bardziej szalejącym wirusem COVID, który niestety i mnie trafił... - pisze Alżbeta Lensa na Instagramie. Jak Alżbeta Lenska przechodzi zarażenie koronawirusem? Po tym jak w 2018 roku Alżbeta Lenska cudem przeżyła pęknięcie tętniaka , przewartościowała swoje życie. Jednego dnia po prostu zasłabła przed wyjściem na deski teatru i nikt nie miał pojęcia co się z nią dzieje. Tylko dzięki szybkiej reakcji osób za kulisami, medyków i lekarzy nadal żyje . Mimo że od tego feralnego dnia minęły już dwa lata, a w tym czasie Alżbeta nie miała problemów ze zdrowiem, teraz znowu musi na siebie uważać ...          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Alżbeta Lenska (@betalenska) Paź 15, 2020 o 5:30 PDT Na jej Instagramie znalazło się nowe zdjęcie, pod którym Alżbeta Lenska wyjaśnia, co się z nią aktualnie dzieje i jak się czuje. Wygląda na to, że ma sporo szczęścia! Nie mam na szczęście klasycznych objawów z czego bardzo się cieszę, za to bardzo mało sił, odcięcie od świata i próbę ogarniania rzeczywistości...W wirze pracy świat sprowadził mnie do parteru i zamknął w domu... - pisze...

Nasze akcje
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

„Stały się elementem mojej codziennej rutyny, przez cały dzień czuję się świeżo!”. Te antyperspiranty to prawdziwy hit!
PIELĘGNACJA

Stres, upał, ruch? Oto antyperspirant do zadań specjalnych!

philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

pielęgnacja skóry twarzy
MAKIJAŻ

Kosmetyki, które zapewniają idealny make-up no make-up