kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził, jak oświadczył się Agnieszce: „ręce mi się trzęsły”

To już pewne, Wojtek i Agnieszka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” planują ślub kościelny. Para wyznała, w jaki sposób Wojtek oświadczył się swojej ukochanej. Ale z niego romantyk!

Choć wielki finał 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odbył się niecały tydzień temu, emocje związane z kontrowersyjnym show jeszcze nie opadły, a wręcz przeciwnie. Sympatycy formatu z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania telewizyjnych małżonków, którzy korzystając z popularności kreują się na celebrytów zupełnie nowego formatu. I choć do tej pory oczy wszystkich były skierowane na Oliwię i Łukasza, którzy kilka dni temu przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka, to również Agnieszka i Wojtek nie dają o sobie zapomnieć.

Zobacz także: Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest w ciąży?

Okazuje się, że społeczny eksperyment TVN oparty na kojarzeniu zupełnie obcych sobie osób w małżeństwa tak się sprawdził, że Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik planują kolejny ślub. Co więcej, para zdradziła, w jaki sposób Wojtek oświadczył się swojej ukochanej.

Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” planują ślub kościelny

„Ślub od pierwszego wejrzenia” wielokrotnie udowodnił, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, jak te z wyboru. Idealnym przykładem są uczestnicy 3. edycji programu  Anita Szydłowska i  Adrian Szymaniak. Para nie tylko wzięła ślub kościelny, doczekała się pierworodnego synka Jerzego, ale też niebawem po raz kolejny zostanie rodzicami. Czyżby Agnieszka i Wojtek z 4. edycji hitu TVN postanowili pójść w ich ślady?

Pomiędzy Agnieszką i Wojtkiem zaiskrzyło od samego początku show. Para doskonale się dogadywała, okazywała sobie wiele czułości, zrozumienia i wsparcia, dlatego też nikogo nie zdziwiła ich decyzja, podczas wielkiego finału programu, o pozostaniu w związku małżeński. To jednak nie wszystko! Para już niebawem po raz kolejny powie sobie sakramentalne „tak”.   A jak wyglądały ich zaręczyny?

Okazuje się, że Wojtek postanowił oświadczyć się telewizyjnej małżonce w czasie rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Nie obyło się jednak bez nerwów.

Kolacja wigilijna się odbyła, wszyscy się zjechali. To były takie nasze pierwsze święta z najbliższą rodziną czyli rodzeństwo plus rodzice. Było wręczanie prezentów, zagoniłem do tego dzieciaki, ja też rozdawałem prezenty i ostatni prezent został pod choineczką i ręce mi się tak trzęsły. Nie wiedziałem dlaczego, przecież już była moją żoną- wspomina w rozmowie z „Party.pl” rozbawiony Wojtek. 

Jak na pierścionek zareagowała Agnieszka i czy oświadczyny były zgodne z jej wyobrażeniem o idealnych zaręczynach? Tego dowiecie się z naszego wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner