kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Chcę testować
seysso
Wyniki testu
aa
Chcę testować
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Chcę testować
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Vichy Neovadiol
Laureaci
krem la roche-posay
Laureaci
kosmetyki ziaja
Laureaci
Newsy

Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zdradził, jak oświadczył się Agnieszce: „ręce mi się trzęsły”

To już pewne, Wojtek i Agnieszka z ostatniej, czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” planują ślub kościelny. Para wyznała, w jaki sposób Wojtek oświadczył się swojej ukochanej. Ale z niego romantyk!

Choć wielki finał 4. edycji  „Ślubu od pierwszego wejrzenia” odbył się niecały tydzień temu, emocje związane z kontrowersyjnym show jeszcze nie opadły, a wręcz przeciwnie. Sympatycy formatu z zapartym tchem śledzą kolejne poczynania telewizyjnych małżonków, którzy korzystając z popularności kreują się na celebrytów zupełnie nowego formatu. I choć do tej pory oczy wszystkich były skierowane na Oliwię i Łukasza, którzy kilka dni temu przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka, to również Agnieszka i Wojtek nie dają o sobie zapomnieć.

Zobacz także: Agnieszka ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest w ciąży?

Okazuje się, że społeczny eksperyment TVN oparty na kojarzeniu zupełnie obcych sobie osób w małżeństwa tak się sprawdził, że Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik planują kolejny ślub. Co więcej, para zdradziła, w jaki sposób Wojtek oświadczył się swojej ukochanej.

Agnieszka i Wojtek ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” planują ślub kościelny

„Ślub od pierwszego wejrzenia” wielokrotnie udowodnił, że aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, jak te z wyboru. Idealnym przykładem są uczestnicy 3. edycji programu  Anita Szydłowska i  Adrian Szymaniak. Para nie tylko wzięła ślub kościelny, doczekała się pierworodnego synka Jerzego, ale też niebawem po raz kolejny zostanie rodzicami. Czyżby Agnieszka i Wojtek z 4. edycji hitu TVN postanowili pójść w ich ślady?

Pomiędzy Agnieszką i Wojtkiem zaiskrzyło od samego początku show. Para doskonale się dogadywała, okazywała sobie wiele czułości, zrozumienia i wsparcia, dlatego też nikogo nie zdziwiła ich decyzja, podczas wielkiego finału programu, o pozostaniu w związku małżeński. To jednak nie wszystko! Para już niebawem po raz kolejny powie sobie sakramentalne „tak”.   A jak wyglądały ich zaręczyny?

Okazuje się, że Wojtek postanowił oświadczyć się telewizyjnej małżonce w czasie rodzinnych świąt Bożego Narodzenia. Nie obyło się jednak bez nerwów.

Kolacja wigilijna się odbyła, wszyscy się zjechali. To były takie nasze pierwsze święta z najbliższą rodziną czyli rodzeństwo plus rodzice. Było wręczanie prezentów, zagoniłem do tego dzieciaki, ja też rozdawałem prezenty i ostatni prezent został pod choineczką i ręce mi się tak trzęsły. Nie wiedziałem dlaczego, przecież już była moją żoną- wspomina w rozmowie z „Party.pl” rozbawiony Wojtek. 

Jak na pierścionek zareagowała Agnieszka i czy oświadczyny były zgodne z jej wyobrażeniem o idealnych zaręczynach? Tego dowiecie się z naszego wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner