Woda lameralna od Wierzbicki&Schmid ma za zadanie wygładzić i nadać włosom przyjemnej miękkości. Nakłada się ją na wilgotne włosy, tuż po umyciu ich szamponem. Wystarczy chwila masażu, żeby płyn zamienił się w delikatny krem, a włosy dostały dawkę odżywienia i nawilżenia. Teraz w drogeriach Rossmann kupicie ją za 31,99 zł zamiast 44,99 zł. Okazja potrwa do 5 maja i obowiązuje w sklepach stacjonarnych i drogerii internetowej.

Reklama

Woda lameralna od Wierzbicki&Schmid w Rossmannie

Woda lameralna to szybki sposób na odżywienie włosów. Produkt ma formę płynu, który podczas stosowania zamienia się w delikatny krem, otulający kosmyki. Zawiera kompleks protein roślinach, których zadaniem uzupełnienie ubytków w strukturze włosów, dzięki czemu kosmyki są wyjątkowo miękkie, nawilżone i gładkie.

mat. prasowe

Woda lameralna jest przeznaczona dla każdego rodzaju włosów. Sprawia, że kosmyki są bardzo gładkie i sypkie, co ułatwia ich stylizacje bez obciążenia. Możecie śmiało po nią sięgać raz w tygodniu, żeby zobaczyć poprawę w kondycji włosów.

Zobacz także: Woda lamelarna na promocji w Rossmannie. Efekt laminacji włosów za 20 zł!

Jak stosować wodę lameralną?

Wodę lameraną nakładamy na umyte i odsączone z wody włosy. Zaczynając od nasady, aplikując ją aż po końce. Następnie przechodźmy do delikatnego masażu, który zmieni konsystencje produktu na delikatny krem. Po około 20 sekundach wystarczy spłukać włosy ciepłą wodą i gotowe. Producent zaleca, by dla włosów cienkich stosować 20 ml kosmetyku, a dla grubych około 40. Przy stosowaniu wody lameralnej może towarzyszyć wam uczucie ciepła.

Zobacz także
Reklama

Produkt nie zdobył jeszcze opinii w naszym katalogu KWC, dlatego czekamy na wasze pierwsze recenzje!

Reklama
Reklama
Reklama