klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
materiały PR
Newsy

Wizaż.pl testuje żelazko Philips PerfectCare Silence!

Redakcja Wizaż.pl postanowiła przetestować żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Silence. Poznajcie nasze wrażenia!
Materiał partnera
lipiec 03, 2014

Czym kierujecie się kupując nowe ubrania? My nie tylko modą i potrzebami naszej szafy – w sklepach często szukamy takich stylizacji, które po prostu... nie wymagają prasowania. Tak... Nie lubimy tej czynności! I szczerze skrupulatne rozprasowywanie zagnieceń na delikatnych tkaninach nie jest naszą mocną stroną. A szkoda, bo zwłaszcza latem, zwiewne sukienki, luźne koszule i przewiewne spódniczki zdecydowanie lepiej prezentują się po "ingerencji" żelazka.

żelazko Philips

Kiedy usłyszałyśmy o rewolucji w prasowaniu z żelazkiem Philips PerfectCare Silence, pomyślałyśmy niemożliwe, to byłoby zbyt piękne! I jak to my  postanowiłyśmy sprawdzić, na czym polega wyjątkowość tego urządzenia. Wszystkie cztery: Ania, Magda, Kasia i Ania, mamy jedną opinię po testowaniu  WOW!

To żelazko zasługuje na ocenę celującą! Dlaczego? Oto sześć naszych argumentów:

1. Żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Silence nie wymaga ustawienia temperatury – posiada optymalne ustawienie temperatury bezpieczne dla wszystkich tkanin. Dzięki temu nie ma możliwości, żeby zniszczyć ubranie.

Co więcej, rozgrzane żelazko można pozostawić w pozycji poziomej na prasowanym ubraniu – nie spali ani ubrania, ani deski. Nie dowierzałyśmy, więc... każda z nas testowała żelazko pozostawiając je na ubraniu przez kilka minut. Ania nawet odważyła się poddać tej próbie swój ulubiony t-shirt z nadrukiem – jedyny efekt, jaki zaobserwowała to idealnie gładki materiał i ani śladu uszkodzeń!

2. Super skuteczny generator pary sprawia, że nawet bardzo uporczywe zagniecenia stają się łatwe do rozprasowania. Wystarczy jedno pociągnięcie, by osiągnąć doskonałe rezultaty! Wszystko to dzięki ogromnej mocy pary.

3. Żelazko Philips PerfectCare Silence to najcichsze żelazko na świecie! Naprawdę! Choć generator pary działa "pełną parą" robi to w wyjątkowo delikatny i cichy sposób tak, że prasowanie może uprzyjemnić nam muzyka czy oglądanie telewizji. Świetna sprawa! :)

4. Możliwość prasowania w pionie to genialna funkcja, dzięki której w szybki sposób nasze firanki i zasłony będą perfekcyjnie gładkie.

5. Generator pary łatwo uzupełnić wodą i co ważne nie musi być destylowana (ta z kranu w zupełności wystarcza), a dzięki funkcji łatwego odkamieniania urządzenia, bez problemu utrzymamy je w czystości i zapewnimy mu dłuższą żywotność.

6. Design żelazka jest naprawdę przyjemny dla oka – kolorystyka utrzymana jest w delikatnej, biało-złotej tonacji, a ergonomiczny kształt żelazka sprawia,że urządzenie idealnie pasuje do dłoni.

żelazko Philips

To żelazko sprawiło, że zaczęłam lubić prasowanie z żelazkiem Philips PerfectCare Silence stało się łatwe, szybkie i naprawdę przyjemne! Aż sama w to nie wierzę, ale tak je polubiłam, że ciągle szukam w szafach czegoś, co jeszcze mogłabym wyprasować ;) - Ania

Uwielbiam koszule są ponadczasowe i nie powinno ich zabraknąć w kobiecej szafie. Niestety prasowanie tej części garderoby zawsze sprawiało mi największą trudność jeśli w jednym miejscu udało mi się pozbyć zagnieceń, pojawiały się w kolejnym. W efekcie zakładałam je tylko na szczególne okazje. Z żelazkiem Philips PerfectCare Silence prasowanie eleganckiej koszuli nie jest problemem wystarczy jedno pociągnięcie i gotowe! - Kasia

Zwykle moment prasowania odwlekam tak długo, jak to możliwe nie prasuję ubrań tuż po zebraniu czystych rzeczy z suszarki, a dopiero rano, przed wyjściem do pracy, ograniczając prasowanie wyłącznie do ubrań, które chcę założyć w danym momencie. Oznacza to, że zawsze bardzo się spieszę. Dzięki żelazku Philips prasowanie jest zdecydowanie szybsze, zwłaszcza, żeby na szybko coś odprasować – nie muszę rozkładać deski do prasowania, żelazko świetnie działa również w pionie! - Magda

Nie lubię czytać metek na ubraniach, zresztą - często je odcinam od razu po zakupie. Wówczas nie pamiętam jaka temperatura jest odpowiednia do prasowania danej części garderoby. Efekt? Sporo zniszczonych ubrań. Żelazko Philips PerfectCare Silence jest magiczne - jego temperatura jest idealna dla każdego ubrania i doskonale je wyprasuje :) - Ania 

Nie lubisz prasować? Żelazko Philips PerfectCare Slience to zmieni! Chcesz się przekonać? Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 3 żelazek Philips!

philips żelazko
Newsy Przetestowane przez Wizaż: żelazko Philips PerfectCare Elite Silence
Miałam wyjątkową okazję przetestować żelazko z generatorem pary marki Philips, które nie wymaga ustawień temperatury – samo dostosowuję ją do rodzaju tkanin. Sprawdźcie, jakie są moje wrażenia!
Katarzyna Mordalska
czerwiec 18, 2015

Żelazko Philips PerfectCare Elite Silence – kilka słów o urządzeniu Nie będę się szczegółowo rozwodziła nad parametrami technicznymi, ponieważ o nich możecie przeczytać na stronie producenta. Od razu podzielę się moimi wrażeniami. Po rozpakowaniu żelazka, okazało się, że wcale nie jest tak duże, jak sądziłam po pokaźnym rozmiarze pudełka. Żelazko ma ładny złoto-biały kolor, jest lekkie i dobrze leży w dłoni. Już wiedziałam, że jest to plus na przyszłość, gdyż planowałam przetestować także prasowanie w pionie, które wymaga dłuższego trzymania żelazka w powietrzu. Jak zaplanowałam, tak też zrobiłam, ale o prasowaniu w pionie za chwilę… Żelazko Philips PerfectCare Elite Silence – test tradycyjnego prasowania Przekartkowałam dołączoną instrukcję (swoją drogą, bardzo czytelną) i zaciekawiona przystąpiłam do testów.  Napełniłam pojemnik wodą (jego pojemność wynosi maksymalnie 1,8l) i na pierwszy rzut wybrałam spódniczkę z podszewką uszytą z… No właśnie. Nie jestem w stanie określić, z jakiego materiału została wykonana, ponieważ odcinam wszystkie metki od nowo zakupionych ubrań. Zapewne bawełna z domieszką czegoś, ale na szczęście nie musiałam wiedzieć tego dokładnie, bo nie ustawiałam żadnych parametrów żelazka. W każdym razie spódniczka podobna do tej:   Włączyłam żelazko, które po krótkim czasie gotowość do pracy zasygnalizowało dźwiękiem. Skorzystałam także z funkcji ECO , by zmniejszyć zużycie energii. Początkowo nieufna – no bo jak to, naprawdę mam nie ustawiać temperatury? – zaczęłam prasować podszewkę. Gdyby się spaliła, to nie będzie widać. :) Nic takiego oczywiście nie miało miejsca – żelazko zaczęło lekko sunąć po materiale, idealnie go rozprasowując. Choć spódnica jest wykonana z innego materiału niż podszewka, od razu mogłam zacząć ją prasować! Żelazko samo...

Przeczytaj
materiały PR
Newsy Wygraj i przetestuj odkurzacz Philips – WYNIKI
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 3 odkurzaczy Philips do przetestowania!
Materiał partnera
listopad 09, 2014

Najwyższa efektywność, mniejsze zużycie energii Nowy odkurzacz Philips Performer Expert gwarantuje najskuteczniejsze zbieranie kurzu* ze wszystkich typów podłóg dzięki technologii AirflowMax i wyjątkowej nasadce TriActiveMax opracowanej właśnie pod tym kątem. Urządzenie zapewnia doskonałe efekty odkurzania nawet w miarę zapełniania się worka! Odkurzacz Philips zapewnia dokładne odkurzanie przy klasie efektywności energetycznej A i jednocześnie wysokiej wydajności. Nowa nasadka  TriActiveMax 3 w 1 maksymalizuje skuteczność zbierania kurzu. Turboszczotka Super sprawia, że odkurzacz doskonale nadaje się do sprzątania mieszkań, w których przebywają zwierzęta. Nadzwyczajną wygodę podczas sprzątania zapewnia zasięg  11m oraz regulowanie ustawień mocy , a także możliwość dłuższego sprzątania bez opróżniania dzięki  pojemności 5l.   Nowy odkurzacz Philips Performer Expert to jakość przyjazna alergikom – filtr HEPA13 z uszczelnieniem HEPA AirSeal zatrzymuje ponad 99% kurzu! Konkurs Odpowiedz na pytanie i przetestuj odkurzacz Philips! Nagrody 3 x odkurzacz Philips FC8726 Jak wybrać dobry odkurzacz? Przy kupowaniu odkurzacza zależy nam przede wszystkim na tym, by dobrze sprzątał. Dotychczas o wyborze danego odkurzacza decydowała przede wszystkim moc ssania lub moc silnika. Właśnie te parametry postrzegane są przez konsumentów jako najważniejsze. Co do mocy ssania, rzeczywiście ma ona bezpośredni wpływ na to, jak skuteczne jest odkurzanie. Nie jest tak do końca w przypadku mocy silnika, gdyż nie zawsze najwyższa moc silnika oznacza najwyższą moc ssania. Obecnie ani moc silnika, ani nawet moc ssania nie jest najważniejszym kryterium wyboru odkurzacza. To, na co powinniśmy zwrócić uwagę, to etykieta energetyczna oraz najważniejszy punkt na niej - klasa urządzenia (skala od A do G). Mówi ona o...

Przeczytaj
materiały PR
Newsy Wyniki konkursu - steamer do ubrań marki Philips
Brałaś udział w konkursie? Sprawdź, czy wygrałaś 1 z 5 Steamerów Philips!
Materiał partnera
listopad 03, 2014

Starasz się dbać o swoje ubrania , ale wśród nich są takie, w przypadku których to zadanie nie należy do najłatwiejszych? Boisz się prasować żelazkiem delikatne tkaniny i masz problem z takimi częściami garderoby, jak spódnice o złożonej fakturze, z falbankami i marszczeniami? Niestety tradycyjne żelazko nie nadaje się do ich prasowania. Marka Philips oferuje Steamer – zupełnie nowe rozwiązanie dedykowane właśnie takim ubraniom i tkaninom. Urządzenie działa na zasadzie ciągłego wyrzutu pary, która wnika w tkaninę, zmiękcza i rozprostowuje włókna - w ten sposób wygładza i nadaje ubraniom odpowiednią formę. Siła pary pozwala też bez problemu odświeżyć ich zapach. Steamer , ze względu na rozmiar i niską wagę, jest bardzo wygodny w użyciu. Bez rozkładania deski nadaje ubraniom gładki wygląd, bez konieczności zdejmowania ich z wieszaka. Do grubszych materiałów na Steamer można nałożyć specjalną szczotkę, która pomoże je odświeżyć, zebrać sierść i pyłki. Konkurs Odpowiedz na pytanie i przetestuj Steamer Philips! Nagrody 5 x Steamer Philips GC320/55 Lista laureatów: Kamila K. (Toruń) Magdalena Ś. (Piła) Paulina K. (Poznań) Anna P. (Lublin) Żaneta B. (Leśna Podlaska) materiał sponsorowany

Przeczytaj
materiały PR
Newsy Wyniki testu żelazka Philips PerfectCare Silence
Trzy zwyciężczynie w konkursie przetestowały żelazko z generatorem pary Philips PerfectCare Silence. Sprawdź, jakie są ich opinie!
Materiał partnera
sierpień 05, 2014

Nie da się ukryć, że dla wielu osób prasowanie to niezbyt przyjemny obowiązek domowy . Potwierdzają to także Wizażanki, które w naszym konkursie wygrały żelazko Philips PerfectCare Silence do przetestowania. Dwie z testerek stwierdziły, że do tej pory bardzo nie lubiły prasować. Sytuacja zmieniła się, gdy otrzymały nowe żelazko: Zacznę od tego że ... NIE LUBIĘ PRASOWAĆ!  Niestety moi domownicy wytwarzają ogromne ilości prania, które później trzeba doprowadzić do stanu używalności. Koszule męża wymagają ciągłego pryskania wodą lub wciskania przycisku pary, ubranka dzieci - ciągłego przestawiania ustawień żelazka, stary sprzęt notorycznie zostawiał smugi, przypalał tkaniny i nie doprasowywał trudno dostępnych miejsc. Wszystkie problemy zniknęły po pierwszym prasowaniu żelazkiem Philips (...)  – Dorota Dz. (…) Dzięki temu sprzętowi naprawdę polubiłam prasowanie:)! Produkt jest zdecydowanie wart swojej ceny!  – Stefania S. Wizażanki nie kryją swojego zachwytu! Szczególnie do gustu przypadł im brak konieczności regulacji temperatury, niezależnie od rodzaju prasowanej tkaniny: (…) Jestem wdzięczna firmie Philips za znakomitą funkcję automatycznego regulowania temperatury Optimal Temp w żelazku PerfectCare Silence GC9500. Dzięki temu wynalazkowi nie muszę studiować metek z ubrań i ustawiać temperatury, prasuję ubrania jedno po drugim a żelazko za każdym razem dostosowuje temperaturę do rodzaju tkaniny. (…)  – Emilia F. Uwielbiam to że żelazko samo dopasowuje temperaturę do prasowanych materiałów. Już nie muszę martwić się o to, że przypalę ulubioną bluzkę, spódnicę, czy ubranko mojego malucha.  – Dorota Dz. Jestem zachwycona żelazkiem Philips Perfect Care! W pierwszej chwili, gdy otworzyłam paczkę, wydała mi się ogromna, ale po rozpakowaniu jej, żelazko wraz z "osprzętem" jest rozsądnych...

Przeczytaj