Wodoodporny korektor od Catrice zapewnia trwałe krycie na wiele godzin. W nienaruszonym stanie przetrwa nawet nieprzyjemną, deszczową pogodę i upały. Możecie dobrać go zarówno do odcienia podkładu, jak i wybrać wersję jaśniejszą, która doskonale rozświetli strefę pod oczami. W drogeriach możecie kupić go już za 15 zł.

Reklama

Jak działa wodoodporny korektor od Catrice?

Korektor od Catrice sprawi, że szybko będziecie mogły ukryć zaczerwienienie twarzy, a także cienie i bolesne stany zapalne. Dzięki wodoodpornej formule szybko zastyga na skórze i nie spływa z niej w ciągu dnia. Pomimo swojej trwałości i intensywnej pigmentacji, nie wysusza delikatnej skóry wokół oczu i nie wchodzi w jej załamania.

Odpowiednio dobrany odcień zapewni wam efekt makijażu "no make up", którym będziecie mogły cieszyć się przez cały dzień. Korektor posiada wygodny aplikator zakończony małą gąbeczką oraz zawiera w sobie nawilżający wosk pszczeli, który znaleźć możecie w kosmetykach pod nazwą "cera alba". Jeśli chcecie uzyskać bardziej kryjący efekt, aplikujcie go za pomocą palców. Bardziej naturalne krycie uzyskacie nakładając go przy pomocy gąbeczki.

mat. prasowe

Opinie w KWC o wodoodpornym korektorze od Catrice

Wizażanki oceniły korektor od Catrice na 4,4/5, a w KWC pojawiło się niemal 1700 recenzji! Co więcej, prawie 80% użytkowniczek uznało go za swój hit i zadeklarowało ponowną chęć zakupu go. Zobaczcie, jak się u nich sprawdził:

Zobacz także
Dla mnie to jest najlepszy korektor jaki do tej pory testowałam. Świetnie radzi sobie w moimi sińcami pod oczami poprzez odpowiednie krycie. Konsystencja jest lekka

- kamila_siwkiewicz

Jest najlepszym stosowanym przeze mnie dotychczas korektorem. Doskonale radzi sobie z sińcami pod oczami przez odpowiednie krycie i konsystencję, która zapewnia doskonałe rozprowadzenie produktu i zakrycie niedoskonałości

- natalieee_12

Reklama

Jeśli miałyście okazję przetestować korektor od Catrice, podzielcie się swoją opinią w KWC.

Reklama
Reklama
Reklama