Waleria z "Love Island 3" uwielbia eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Uczestniczka miłosnego show zdecydowała się już raz na bardzo dużą zmianę, która zrobiła na fanach ogromne wrażenie i podzieliła ich co do tego, w jakiej fryzurze finalistka "Love Island" wygląda lepiej. Tym razem nowa fryzura niemal jednogłośnie spodobała się fanom, którzy chwalą: "zjawiskowa".

Reklama

"Love Island 3" Waleria znów zmieniła fryzurę, zdecydowała się na doczepy

Waleria bardzo chętnie zmienia uczesanie. Pierwszą wielką metamorfozę, jaką pochwaliła się przed fanami przeszła tuż po powrocie z Wyspy Miłości. Uczestniczka zamieniła wówczas swoje brązowe, krótkie włosy na pięknie przedłużone blond pukle. Fanom ta zmiana bardzo przypadła do gustu, choć internauci zarzucili dziewczynie, że zmieniła się dla Piotrka, swojego partnera z programu, który w mówił, że woli blondynki... Oczywiście Waleria wyśmiała podobne insynuacje, ale od tego czasu chętnie wypytywała fanów o to, w jakiej fryzurze chcieliby ją zobaczyć...

Instagram/Waleria.Szewczyk

Zobacz także: "Love Island": Waleria stanowczo o swojej relacji z Piotrkiem! Bardzo szczere wyznanie

Waleria postanowiła spróbować kolejnych zmian. Uczestniczka postawiła na krótsze włosy i wróciła do swojego naturalnego koloru, jednak to jej wciąż nie satysfakcjonowało. Waleria zdecydowała się więc na metamorfozę, jaką radzili jej fani, czyli, jak się okazuje "ciemne i długie" włosy! Uczestniczka postawiła na doczepy i jak sama przyznaje, ten zabieg bardzo jej się udał!

Dziś mój @damienkoba_hair zrobił mi kolejną super metamorfozę !Jak się was ostatnio pytałam jaka fryzura według was mi będzie najbardziej pasować to w większości była odpowiedź, że „DŁUGIE CIEMNE” Także here we are !! ????????Doczepy są naturalne, dobrze się mieszają z moimi włosami, więc jest bardzo płynne przejście... Ogólnie jestem mega zadowolona ????⚡️A wam jak się podobam w takiej wersji ? - dopytuje się Waleria.
waleria.szewczyk/Instagram

Zobacz także: "Love Island". Waleria Szewczyk przeszła ogromną metamorfozę. Wiemy jak kiedyś wyglądała

Zobacz także

Fanom zdecydowanie Waleria spodobała się w takim kolorze! W komentarzach pojawiły się opinie, że taki styl dodał Walerii mnóstwo szyku i kobiecości:

-Świetnie wyglądasz w tych długich włosach. -Zjawiskowa! -Ślicznie włoski i uśmiech dodają Ci kobiecości i wyglądasz uroczo! - komentują fani.

Inni z kolei zauważają, że Walerii lepiej jest w krótkich włosach, a także jaśniejszych:

-Oczywiście, że w każdej fryzurze jest Ci pięknie, ponieważ ładnemu we wszystkim ładnie???????? Ale mi osobiście najbardziej podoba się kiedy masz dodatek blondu. Coś typu ombre???? . -Mnie osobiście bardziej podobasz się w krótszych -Jesteś piękna, ale mi bardziej się podobasz w krótszych włoskach - zauważają kolejne osoby.
Reklama

A Wam, w którym wydaniu Waleria podoba się najbardziej?

waleria.szewczyk/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama