Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
peeling kawitacyjny
Newsy

W Biedronce pojawiło się urządzenie do peelingu kawitacyjnego! To hit na pozbycie się niedoskonałości i zaskórników

W Biedronce pojawiło się urządzenie, które umożliwi wam wykonać peeling kawitacyjny w domu. Kosztuje 89 złotych, a okazja potrwa do 22 września.

Peeling kawitacyjny to jeden z najskuteczniejszych sposobów na złuszczenie i oczyszczenie skóry. Taki zabieg szczególnie warto robić jesienią, aby odświeżyć skórę po lecie. Plusem jest to, że takie oczyszczanie możecie wykonać sami w domu, a ułatwi wam to urządzenie, które pojawiło się w sklepach Biedronka. Szpatułkę marki Hoffen kupicie za 89 złotych, a okazja potrwa do 22 września i obowiązuje w wybranych dyskontach. Warto jednak pamiętać, że produkt nie da efektów jak z salonu. Przeznaczony jest do domowego użytku.

Peeling kawitacyjny w domu – jak wykonać zabieg (tutorial)

Jak działa urządzenie do peelingu kawitacyjnego z Biedronki?

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego z Biedronki jest banalnie proste w użyciu. Ma dwie funkcje: oczyszczającą i wygładzającą, a jego działanie wykorzystuje jonizację dodatnią i ujemną. Już po pierwszym użyciu zauważycie widoczne zmiany w kondycji skóry - pozbędziecie się zaskórników  otwartych i zaskórników zamkniętych, a także martwego naskórka.

peeling kawitacyjny  w domu za pomocą urządzenia do peelingu kawitacyjnego z Biedronki
mat. prasowe

Skóra regularnie poddawana kawitacji jest nie tylko czystsza, ale też jaśniejsza, bardziej matowa i wolniej się zanieczyszczająca. Po takim zabiegu warto nałożyć maskę odżywczą lub nawilżającą. Efekty peelingu kawitacyjnego:

  • Odblokowanie porów i redukcja zaskórników - zdecydowanie zmniejszy się widoczność "czarnych kropek".
  • Dotlenienie cery – skóra będzie bardziej świetlista i ujednolicona.
  • Zmiękczenie i wygładzenie – skóra po zabiegu jest dużo bardziej miękka.
  • Lepsze wchłanianie kosmetyków – dzięki usunięciu martwego naskórka, a także dotlenieniu skóry po użyciu peelingu kremy będą dosłownie wsiąkać w naszą skórę

Zobacz także: Ten żel działa jak peeling kawitacyjny - ściera suche skórki i wągry. Teraz jest w promocji! 

Jak wykonać peeling kawitacyjny w domu?

Zanim zabierzecie się za urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domowych warunkach, dokładnie oczyśćcie swoją skórę. Dwuetapowy demakijaż to podstawa. Jeśli to wasza pierwsza od dawna próba oczyszczenia twarzy, to warto przed samym zabiegiem wykonać delikatny peeling enzymatyczny.

  1. Pierwszym krokiem jest zmoczenie twarzy - najlepiej używać do tego zwykłej wody w butelce z atomizerem, ale równie dobrze sprawdzą się delikatne hydrolaty - na przykład różany. Skóra przez cały czas trwania zabiegu musi być wilgotna.
  2. Urządzenie lekko przyciska się do twarzy pod kątem około 45 stopni, a następnie przesuwa nim po powierzchni skóry – od dołu ku górze, od lewej do prawej. Każdemu fragmentowi twarzy poświęć chwilę, kilkukrotnie przesuwając po nim szpatułkę przyrządu do kawitacji. Pamiętaj, żeby co chwilę zwilżać skórę! Co jakiś czas innym wacikiem usuwaj ze szpatułki gromadzące się zanieczyszczenia.
  3. Po około 15 minutach zakończ kawitację i – żeby wzmocnić jej działanie – przetrzyj twarz tonikiem z kwasem salicylowym. Dzięki temu zneutralizujesz powodujące trądzik bakterie oraz zmniejszysz wydzielanie łoju. 
  4. Cały zabieg zakończ, nakładając na twarz maseczkę łagodzącą z aloesem lub algami.

Zobacz także: Peeling kawitacyjny Xiaomi - oczyszcza, złuszcza... i możecie wykonać go w domu!

Zabieg w założeniu możesz powtarzać raz w tygodniu. Osobom z cerą wrażliwą radzimy jednak wykonywać kawitację zdecydowanie rzadziej - nie częściej niż raz na dwa tygodnie.

peeling kawitacyjny - na czym polega
Pielęgnacja
 Peeling kawitacyjny - efekty. Sprawdź, ile trzeba za niego zapłacić 
Peeling kawitacyjny nie tylko oczyszcza skórę i usuwa z niej nadmiar sebum, ale też zmniejsza jej przetłuszczanie się. Sprawdź, jakie efekty daje i ile kosztuje.

Peeling kawitacyjny to zabieg złuszczająco-oczyszczający, w trakcie którego wykorzystywane jest zjawisko kawitacji. Szpatułka urządzenia do peelingu kawitacyjnego jest przesuwana po zwilżonej uprzednio skórze. Wytwarzane przez nią fale ultradźwiękowe w kontakcie z wilgocią powodują formowanie się pęcherzyków próżniowych wypełnionych nasyconą parą lub gazem rozpuszczonym w cieczy. Pęcherzyki powiększają się i pękają, usuwając z powierzchni skóry zanieczyszczenia, nadmiar łoju i zewnętrzną warstwę korneocytów (martwych komórek znajdujących się w zrogowaciałej warstwie naskórka). Ponadto, towarzyszący peelingowi kawitacyjnemu mikromasaż, który stymuluje mikrokrążenie w skórze usprawnia zachodzące w niej procesy metaboliczne. Peeling kawitacyjny - efekty Peeling kawitacyjny to jeden z najpopularniejszych  zabiegów oczyszczających  proponowanych w salonach kosmetycznych. Ale skóra regularnie poddawana kawitacji jest nie tylko czystsza, ale też jaśniejsza, bardziej matowa i wolniej się zanieczyszczająca. Jej stan znacząco się poprawi, jeżeli zaraz po peelingu kawitacyjnym poddamy się kolejnemu zabiegowi oczyszczającemu albo nawilżającemu, bądź odżywiającemu. Już po pierwszym zabiegu zobaczymy efekty: Odblokowanie porów i redukcja zaskórników  - zdecydowanie zmniejszy się widoczność „czarnych kropek"   Dotlenienie cery  – skóra będzie bardziej świetlista i ujednolicona   Zmiękczenie i wygładzenie  – skóra po zabiegu jest dużo bardziej miękka   Rozjaśnienie przebarwień  – dzięki działaniu złuszczającemu peeling rozjaśnia przebarwienia Lepsze wchłanianie kosmetyków  – dzięki usunięciu martwego naskórka,...

peeling kawitacyjny efekty cena
Pielęgnacja
Sprawdź, na czym polega peeling kawitacyjny i ile trzeba za niego zapłacić!
Peeling kawitacyjny nie tylko oczyszcza skórę i usuwa z niej nadmiar sebum, ale też zmniejsza jej przetłuszczanie się. Sprawdź, jakie efekty daje i ile kosztuje.

Peeling kawitacyjny to zabieg złuszczająco-oczyszczający, w trakcie którego wykorzystywane jest zjawisko kawitacji. Szpatułka urządzenia do peelingu kawitacyjnego jest przesuwana po zwilżonej uprzednio skórze. Wytwarzane przez nią fale ultradźwiękowe w kontakcie z wilgocią powodują formowanie się pęcherzyków próżniowych, wypełnionych nasyconą parą lub gazem rozpuszczonym w cieczy. Pęcherzyki powiększają się i pękają, usuwając z powierzchni skóry zanieczyszczenia, nadmiar łoju i zewnętrzną warstwę korneocytów (martwych komórek znajdujących się w zrogowaciałej warstwie naskórka). Ponadto, towarzyszący peelingowi kawitacyjnemu mikromasaż, który stymuluje mikrokrążenie w skórze usprawnia zachodzące w niej procesy metaboliczne. Peeling kawitacyjny - efekty Peeling kawitacyjny to jeden z najpopularniejszych  zabiegów oczyszczających  proponowanych w salonach kosmetycznych. Ale skóra regularnie poddawana kawitacji jest nie tylko czystsza, ale też jaśniejsza, bardziej matowa i wolniej się zanieczyszczająca. Jej stan znacząco się poprawi, jeżeli zaraz po peelingu kawitacyjnym poddamy się kolejnemu zabiegowi oczyszczającemu albo nawilżającemu, bądź odżywiającemu. Już po pierwszym zabiegu zobaczymy efekty: 1.  Odblokowanie porów i redukcja zaskórników  - zdecydowanie zmniejszy się widoczność „czarnych kropek"   Dotlenienie cery  – skóra będzie bardziej świetlista i ujednolicona 3.  Zmiękczenie i wygładzenie  – skóra po zabiegu jest dużo bardziej miękka 4.  Rozjaśnienie przebarwień  – dzięki działaniu złuszczającemu peeling rozjaśnia przebarwienia 5.  Lepsze wchłanianie kosmetyków  – dzięki usunięciu...

peeling kawitacyjny w domu
Pielęgnacja
Sprawdź, jak wykonać peeling kawitacyjny w domu
Peeling kawitacyjny to popularny zabieg, ale mało kto wie, że nie zawsze trzeba go wykonywać w salonie kosmetycznym. Można go przeprowadzić też w domu i... sporo zaoszczędzić!

Peeling kawitacyjny to zabieg, który kojarzymy z salonem kosmetycznym i... niemałym wydatkiem (cena zaczyna się od 150 zł). Kawitację można jednak wykonać w domu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie i stosować się do zasad jego używania . Efekt nie będzie może taki, jak po wizycie u kosmetyczki, ale z całą pewnością satysfakcjonujący. I o ile tańszy! ;-) View this post on Instagram A post shared by Beauty Atelier Salon (@beautyateliersalon) on Jun 14, 2018 at 3:58am PDT Peeling kawitacyjny – efekty Peeling kawitacyjny to głębokie oczyszczanie skóry, w trakcie którego wykorzystywane jest zjawisko kawitacji, czyli gwałtownej przemiany fazowej, z fazy ciekłej w fazę gazową pod wpływem zmniejszenia ciśnienia. Podczas zabiegu, do zwilżonej skóry twarzy przykładana jest metalowa szpatułka urządzenia wytwarzającego ultradźwięki. Na skutek zetknięcia ultradźwięków z wodą powstają mikropęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem, które powiększają się i gwałtownie pękają. Przy okazji ich pękania z powierzchni skóry oderwane zostają zrogowaciałe komórki naskórka oraz zanieczyszczania i wydzielina gruczołów łojowych.  View this post on Instagram A post shared by Skin-Visage Institut (@kozmeticky_salon_skin_visage) on Feb 6, 2019 at 10:44am PST Po zabiegu skóra jest dogłębnie oczyszczona i odczuwalnie wygładzona, mniej też się przetłuszcza . I to nie koniec zalet kawitacji! Wszelkie zastosowane zaraz po niej zabiegi pielęgnacyjne przynoszą znacznie lepsze rezultaty. Dlatego w profesjonalnych salonach kosmetycznych po peelingu kawitacyjnym często wykonywany jest zabieg z kwasami, jonoforeza pozwalająca na wprowadzenie w skórę substancji odżywczych lub intensywnie nawilżająca...

peeling kawitacyjny
iStock
Pielęgnacja
Dzięki temu urządzeniu z Biedronki pozbędziesz się zaskórników, krostek i nadmiaru sebum!
Urządzenie do peelingu kawitacyjnego pozwoli ci pozbyć się wągrów, pryszczy i nieestetycznego błyszczenia się skóry. Teraz kupisz je w świetnej cenie w Biedronce!

W Biedronce pojawiło się urządzenie do domowego peelingu kawitacyjnego. Dzięki niemu zdecydowanie poprawisz stan swojej cery i przy okazji nie zbankrutujesz! Zamiast wydawać kokosy na kosmetyki złuszczające , matujące i antytrądzikowe,  zainwestuj (raz i stosunkowo niewiele) w urządzenie do peelingu kawitacyjnego . Ten używany w gabinetach kosmetycznych przyrząd usuwa zrogowaciały naskórek, oczyszcza skórę z wągrów i przyspiesza jej regenerację . Zabieg, za który kosmetyczce trzeba zapłacić około 150 zł, będziesz mogła wykonywać wielokrotnie, w zaciszu własnego domu i za jedyne 89,90 zł. Taki jednorazowy wydatek bardzo ci się opłaci ! Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hoffen (@sprytniezhoffen) Gru 6, 2017 o 5:29 PST Zobacz także: Ten gadżet usuwa wągry! Ale czy jego używanie aby na pewno jest bezpieczne? Jak działa urządzenie do peelingu kawitacyjnego? Kawitację wykonuje się urządzeniem wyposażonym w metalową szpatułkę wytwarzającą ultradźwięki . Szpatułkę przesuwa się po powierzchni skóry zwilżonej wodą lub płynem micelarnym. Efektem kontaktu ultradźwięków z wilgocią jest powstanie mikropęcherzyków, które pękając, powodują rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka . W ten sposób peeling kawitacyjny złuszcza skórę, przy okazji usuwając z niej nadmiar sebum . Efektem są oczyszczone pory i mniejsze prawdopodobieństwo ich ponownego zapchania, czyli powstania zaskórników. Ponadto w trakcie peelingu kawitacyjnego wytwarzane są delikatne wibracje, które pobudzają krążenie krwi i limfy w skórze, i co za tym idzie powodują jej lepsze ukrwienie, dotlenienie i odżywienie . A taka skóra szybciej się regeneruje, jest lepiej nawilżona i ma ładniejszy kolor . Wyświetl ten post na...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!