klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Uważaj na te znaki zodiaku. Często kończą związki bez podania przyczyny

Osoby spod tych znaków zodiaku jednego dnia wydają się być szaleńczo zakochane, zaś innego są skłonne zerwać. Znając ich charakterystykę, będziesz w stanie lepiej odczytywać ich sygnały i się nie zawiedziesz.
Laura Osakowicz
maj 21, 2020

Znaki zodiaku wpływają na nasz temperament i charakter. Często ludzie o tym samym znaku zodiaku wykazują podobne zachowania, na przykład bez ostrzeżenia kończą z pozoru udany związek. Dlatego będąc z nimi w bliższej relacji, lepiej mieć się na baczności! 

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają chaos 

Skąd Dagmara z „Królowych życia” ma tyle pieniędzy? Tych rzeczy nie dowiecie się z programu!

Te znaki zodiaku często zrywają związki

W przypadku jednych znaków zodiaku nagłe kończenie relacji wynika ze znudzenia, u innych zaś z tego, że nie mówią w porę o swoich potrzebach. Druga połówka myśli, że są szczęśliwi, ale gdy ich frustracja osiąga zbyt wysoki poziom, po prostu odchodzą. Niektóre znaki zodiaku za szybko się zakochują, a gdy miodowy miesiąc mija, zaczynają widzieć wady w partnerze, których dotychczas nie dostrzegały. O jakich znakach mowa? Sprawdź naszą galerię!

Źródło zdjęcia głównego: Istock

1 z 4

Te znaki zodiaku kończą związki bez zapowiedzi - Skorpion

Te znaki zodiaku kończą związki bez zapowiedzi - Skorpion

Kiedy jesteś w związku ze Skorpionem, wydaje się, że ten kocha cię ponad życie. Do czasu, aż nie czuje w tobie zagrożenia lub związek nie zacznie go ograniczać. To urodzeni wojownicy, którzy mimo tego, że kochają szczerze, mają dużą łatwość w odcięciu się od bliskiej osoby, aby gdy poczują taką potrzebę, postawić tylko na siebie. 

2 z 4

Te znaki zodiaku kończą związki bez zapowiedzi - Panna

Te znaki zodiaku kończą związki bez zapowiedzi - Panna

Panny szukają w życiu tej prawdziwej miłości, a to sprawia, że dość szybko się zakochują. Początkowo widzą w swoim partnerze same dobre cechy, zupełnie nie zwracają uwagi na kłopotliwe nawyki drugiej połówki. Po kilku miesiącach zdejmują jednak różowe okulary, a wtedy wady partnera zaczynają dostrzegać w przejaskrawiony sposób. To sprawia, że są w stanie szybko zakończyć nawet poważny związek. 

3 z 4

Te znaki zodiaku kończą związki bez zapowiedzi - Lew

Te znaki zodiaku kończą związki bez zapowiedzi - Lew

Lwy z reguły po prostu nie bardzo lubią być w związku. To dusze towarzystwa, które jeśli partner nie dotrzymuje im kroku, zaczynają się zwyczajnie nudzić. Początkowo mogą się trochę odsuwać, ale raczej nie powiedzą wprost, co ich gryzie. Szybko po prostu przestaną odbierać połączenia i odpisywać na wiadomości. 

4 z 4

Te znaki zodiaku kończą związki bez zapowiedzi - Bliźnięta

Te znaki zodiaku kończą związki bez zapowiedzi - Bliźnięta

Bliźnięta to znak zodiaku, który posiada dwie twarze. Z jednej strony opiekuńczy, zaradny i ciepły, z drugiej zaś szukający wrażeń i podejmujący ryzykowne zachowania. Niestety, związki często kończą się jego zdradą. Bliźniak czasami nie jest w stanie zrezygnować ze swojego silnego pragnienia spontaniczności. 

Komentarze
horoskop
iStock
Styl życia Horoskop dzienny na 04.09.2020. Co cię czeka?
Wagi czeka piękny dzień, a Lwy powinny się wystrzegać obietnic bez pokrycia.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 02, 2020

Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Koziorożec Uczucia: Staraj się być negocjatorem, a nie agresorem. Unikaj za wszelką cenę kłótni. Ta rola pewnie już cię męczy, ale wychodzicie z kryzysu i niebawem w waszym związku zaświeci słońce. Trochę cierpliwości! Kariera: Czeka cię dobry i kreatywny czas. Pojawią się nowe pomysły, a atmosfera w pracy będzie sprzyjać ich realizacji. Efekty zostaną zauważone i docenione, da ci to napęd na kolejne miesiące. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Wodnik Uczucia: Bardzo dobra aura dla związków z długim stażem! Czule, serdecznie, ciepło i blisko. Warto było czekać na tak sprzyjający okres. Umacniajcie więzi na przyszłość. Samotne Wodniki czeka randka. Kariera: W pracy miła atmosfera i rozkwit życia towarzyskiego! Nawiązywanie bliższych kontaktów ze współpracownikami pozytywnie wpłynie i na relacje międzyludzkie, i na twoją karierę. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Ryby Uczucia: Jeśli czujesz, że się o siebie oddalacie i każde z was goni za własnymi sprawami – pora powiedzieć stop! Wspólny wyjazd pozwoli wam się odnaleźć, zbliżyć na nowo i... uratować związek. Warto! Kariera: W miejscu pracy staraj się trzymać nerwy na wodzy! Nie wszystko idzie po twojej myśli, ale wybuchy gniewu, nawet  uzasadnionego, tylko pogorszą sytuację. Rozmawiaj i wyjaśniaj. Horoskop dzienny na 04.09.2020 - Baran Uczucia: Drobiazgi będą powodem dość burzliwego okresu. Nie będzie to trzęsienie ziemi, raczej sprzeczki, a po nich męczące ciche dni. Przeczekaj ten okres, nie zaogniaj sytuacji i schodź z drogi partnerowi. Kariera: W pracy wymarzony święty spokój: bez pośpiechu, stresów, konfliktów. Odetchniesz po burzach w życiu prywatnym. Korzystaj! Uporządkuj zaległości i... przygotuj się na zryw zawodowy. Horoskop dzienny na 04.09.2020...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny na 28.09.2020 - czy poniedziałek będzie dla ciebie łaskawy?
Na Ryby czeka ciekawa propozycja zawodowa, a z kolei Lwy muszą uważać na finanse.
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 28, 2020

Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Zaczyna się czas rozterek. Nie będziesz wiedzieć, jak postąpić w sprawach sercowych. Będą chodzić ci po głowie myśli o zakończeniu pewnych spraw, jednak daj sobie czas na decyzję. KARIERA: Nikt cię teraz nie będzie musiał zachęcać do zmian. Sama poczujesz, w jakim kierunku chcesz iść. Twoja kariera ruszy z miejsca, jednak nie przełoży się to na początku na finanse. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Będziesz musiała poświęcić czas osobie, z którą od wielu lat łączy cię coś ważnego. Mimo niełatwych rozmów spędzicie razem urocze chwile, co jeszcze bardziej was do siebie zbliży. KARIERA: W pracy czeka cię wyzwanie. Będziesz musiała powstrzymać pewną młodą osobę, której działania robią więcej szkody niż pożytku. Bądź jednak w swych uwagach delikatna. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Przygotuj się na kontakt z kimś, kto kiedyś był dla ciebie ważny. Będzie cię bardzo nakłaniać, by wrócić do tego, co było dawniej. Tylko od ciebie zależy, jak sprawy się potoczą. KARIERA: Twoja pozycja zawodowa może osłabnąć przez działanie nieżyczliwych osób. Nie wszyscy wokół ciebie są uczciwi. Weź to pod uwagę, zanim komuś w pracy złożysz propozycję pomocy. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Rzucisz się w wir zabawy i spotkań towarzyskich. Będziesz uwodzić i świetnie się bawić nawet wtedy, kiedy nie wszystko będzie szło po twojej myśli. Będziesz czuć, że żyjesz na 100 procent. KARIERA: Poczujesz się tak, jakbyś miała związane ręce. Nie będziesz miała wpływu na sprawy, które się wokół ciebie dzieją. Uważaj na to, co mówisz pewnej na oko sympatycznej brunetce. Lew 23.07–22.08 UCZUCIA: Ktoś namolny nie będzie ci dawać spokoju. Wszystko przez to, że jakiś czas temu uznał twoją odpowiedź za...

Przeczytaj
horoskop dzienny
mat. prasowe
Styl życia Horoskop dzienny 08.09.2020 r. Kogo czeka szczęśliwy dzień?
Wagi czeka szansa na nową miłość, a Koziorożec ma szansę na awans. Co dziś czeka pozostałe znaki?
Redakcja Wizaz.pl
wrzesień 08, 2020

Horoskop dzienny Baran - 21.03–20.04 Uczucia: Dwóch srok za ogon nie złapiesz. Zastanów się, co jest dla ciebie ważne, i dokonaj wyboru. Jeśli staracie się o dziecko, to na przełomie września i października gwiazdy będą wam sprzyjać. A więc do dzieła! Kariera: Praca będzie szła zrywami. Nastrój adekwatny – od zapału, wręcz euforii, po rezygnację i zniechęcenie. To efekt szalejącego biometu, ale też wątpliwości, czy idziesz w dobrym kierunku. Horoskop dzienny Byk -  21.04–20.05 Uczucia: Słowa czasami bardziej ranią niż czyny. Lepiej ugryźć się w język niż sprawić partnerowi przykrość. Samotne Byki niech nie przesadzają z samokontrolą i poddadzą się biegowi wydarzeń. Kariera: Nie lubisz stagnacji, ale nie rób rewolucji w miejscu pracy. Twoje pomysły i nadmiar energii spowodują zamieszanie, które nie spotka się z zachwytem zespołu. Zadbaj o porządek w dokumentach! Horoskop dzienny Bliźnięta - 21.05–21.06 Uczucia: Wciąż dobry czas. Umacniajcie swój związek, budujcie relację i nie martwcie się na zapas. Małe sprzeczki o finanse uda się szybko zażegnać. Jeśli szukasz miłości, to jesteś na dobrej drodze. Kariera: Jeśli prowadzisz własną firmę, to pilnuj teraz faktur i rachunków. Nie afiszuj się w pracy z poglądami politycznymi, bo mogą ci one przysporzyć wrogów. Dbaj o kręgosłup! Horoskop dzienny Rak - 22.06–22.07 Uczucia: Nic nie jest dane raz na zawsze, więc pielęgnuj to, co masz. Dawaj więcej z siebie i nie wszczynaj sprzeczek o drobiazgi. Jeśli jesteś po rozstaniu, daj sobie kilka tygodni na dojście do równowagi. Kariera: Niespodziewana kontrola może wykazać zaniedbania, więc warto naprawić zawczasu błędy. Jeśli myślisz o zmianie pracy, rozważ zmianę branży. Masz umiejętności, których nie wykorzystujesz....

Przeczytaj
horoskop dla wszystkich znaków na 2021 rok
Styl życia Horoskop na 2021 rok - sprawdź, co cię czeka w nowym roku
Zakochanie bez pamięci a może sukcesy w pracy. Sprawdź, jakie niespodzianki szykuje dla ciebie 2021 rok!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 30, 2020

Gwiazdy mówią wiele o przyszłości każdego z nas. To z nich dowiadujemy się, czego spodziewać się w zbliżającym roku. 2020 nikogo nie rozpieszczał, a jak będzie w 2021? Przeczytaj horoskop na 2021 rok dla poszczególnych znaków. Zobacz także:  Te znaki zodiaku nie cierpią być w stałym związku! Horoskop na 2021 rok Baran Na najbliższy rok gwiazdy obiecują Baranom poprawę relacji międzyludzkich i koniec uczucia samotności. 2021 będzie stał dla nich pod znakiem miłości, nie tylko tej romantycznej. Być może ich rodzina się powiększy lub na ich drodze stanie ktoś, kogo bez wahania będą mogli nazwać prawdziwym przyjacielem. Na dalszy plan zejdą sprawy finansowe.  Byk 2021 rok będzie dla Byków czasem pełnym ekscytacji i życiowych zawirowań. Niestety nie tylko tych pozytywnych. Jeśli jednak będą trzymać nerwy na wodzy i umiejętnie pokierują swoimi decyzjami, czeka ich miła niespodzianka. Podwyżka w pracy jest na horyzoncie, przyjaźń i miłość takżę - wszystko w rękach Byków, którzy wykorzystają swoją okazję. Bliźnięta To będzie rok Bliźniąt! Wreszcie zrozumieją, co tak naprawdę jest dla nich ważne i... być może zmienią swoje życie o 180 stopni. Ci, który dotychczas byli pracoholikami, pokochają czas wolny, a ci, którzy dotychczas mieli manię porządku i kontroli, wreszcie sobie odpuszczą. Gwiazdy będą sprzyjać Bliźniętom w utrzymaniu motywacji - wykupienie karnetu na siłownie wydaje się więc niezłym pomysłem.  Rak  Raki w 2020 roku nie miały się najlepiej, w szczególności pod względem związków. Miłosna huśtawka mocno nadszarpnęła ich zdrowie psychiczne. W 2021 Raki powinny bardziej skupić się na sobie, gwiazdy będą sprzyjały im w uzyskaniu upragnionego balansu. Wytrwałość się im opłaci! Mogą...

Przeczytaj