Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
Ślub od pierwszego wejrzenia: Tomasz
Screen/Player.pl
Newsy

Tomasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znów komentuje wygląd żony! Julia ma dość?

Po raz kolejny w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" byliśmy świadkami bardzo niezręcznej rozmowy Tomasza i jego żony. Tym razem jednak słowa Tomasza zabolały Julię jeszcze bardziej.

Tak wielu emocji w 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie chyba się nie spodziewali. Ostatnio najwięcej wrażeń dostarcza widzom relacja Julii i Tomasza. A wszystko przez zachowanie chłopaka w stosunku do żony, które mocno zbulwersowało fanów show. Choć wydawało się, że spotkanie z Piotrem Mosakiem pomoże parze lepiej się zrozumieć, a przede wszystkim zastopuje Tomasza w wypowiadaniu kolejnych nietaktownych słów w kierunku żony, to jednak w kolejnym odcinku programu, sytuacja powtórzyła się. 

Tomasz znów bez ogródek komentował wygląd swojej partnerki. Niestety, po raz kolejny były to bardzo nietrafione i niezręczne komentarze. Tym razem jednak słowa Tomasza zabolały Julię naprawdę mocno. Co zdecydowała się zrobić? Sprawdźcie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Anita szczerze o programie: "Przydałaby się zmiana formatu"

Paznokcie sweterkowe - jak je zrobić w domu? TOP 5 inspiracji z Instagrama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Tomasz i Julia przechodzą kryzys w związku!

Wątek Julii i Tomasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" budzi obecnie najwięcej emocji wśród fanów show. Po tym jak Tomasz w obecności eksperta mówił o swoich uwagach dotyczących wyglądu żony, w sieci dosłownie zawrzało! Trzeba przyznać, że faktycznie jego komentarze, były naprawdę nietaktowne. 

- Chodzi mi o zrzucenie trochę wagi, bo wszystko mi się z charakterem... naprawdę jest super i właśnie tak mówię, to dlaczego jak jest z charakterem super, to właśnie… To nie chodzi, że ja lubię drobne, że one muszą być filigranowe, […] po prostu zgrabne dziewczyny, chude, które może nie mają nadwagi - mówił między innymi o Julii, Tomasz.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Julia i Tomasz
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia pokazała nowe zdjęcie. Fani: "Usta powiększałaś"? 

Fani programu mieli jednak nadzieję, że Tomasz po rozmowie z ekspertem zrozumiał, że nie powinien w taki sposób mówić o Julii. Niestety, jak mogliśmy zobaczyć w minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szybko okazało się, że słowa Piotra Mosaka chyba nie dotarły do uczestnika. Tomasz chwilę po wyjściu psychologa znów zaczął drążyć temat wyglądu swojej żony! Po kolejnej niezręcznej rozmowie z mężem, Julia wyznała przed kamerami, że nie jest jej łatwo z tą sytuacją. 

- Być tutaj i się zastanawiać, jak on na mnie patrzy, czy może gdzieś tam jakąś fałdkę mi zauważy, bo to też wyszły na wierzch moje kompleksy. [...] On do tego ma dystans, ja powinnam zdrowiej się odżywiać, mniej jeść, to może wtedy mu się spodobam. Tak to odebrałam - mówiła Julia.

Julia Ślub od pierwszego wejrzenia
mat. prasowe/Screen Ślub od pierwszego wejrzenia

Wygląda na to, że atmosfera pomiędzy małżonkami stała się naprawdę napięta. Jak się okazało, dla Julii było tego już za wiele, bo... zdecydowała się wyjść z domu, po czym nie wróciła już do męża! Załamany Tomasz opowiedział przed kamerami o całej sytuacji. 

- Po wyjściu Piotra jeszcze porozmawialiśmy. Po tej rozmowie Julka powiedziała, że musi się przewietrzyć, musi chwilę pospacerować, gdzieś tam się zgadała z koleżanką. Wyszła... no i jesteśmy tutaj. Nie kłóciliśmy się, nie było jakichś krzyków, z resztą ja tak nigdy nie dyskutuję. Normalna życiowa rozmowa. [...]  No Julka powiedziała, że bardzo ją to negatywnie zaskoczyło to moje wyznanie. Właśnie, że jak coś mi nie pasuje, to powinienem się odezwać - powiedział wyraźnie zasmucony Tomasz.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Tomasz
Screen/Player.pl

Tomasz przyznał, że mimo wszystko ma nadzieję, że uda mu się jeszcze naprawić relację z Julią. Zdaje sobie również sprawę z tego, że często zdarza mu się powiedzieć coś nietaktownego. 

- Starałem jej się wytłumaczyć, że też jestem tylko człowiekiem, który popełnia błędy i trafiłem gdzieś tam w czuły punkt, bo to też tak kurde... często mi się zdarza. No i dlatego wolałem to przy Piotrze powiedzieć. - mówił załamany Tomasz.

Myślicie, że uda mu się odbudować związek z Julią, czy jednak to już zaszło za daleko?

Tomasz ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
mat. prasowe/Screen Ślub od pierwszego wejrzenia

Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest rozczarowany doborem żony?!
Newsy
Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest rozczarowany doborem żony?! „Asia nie jest kobietą z ankiet”
Adam i Asia z najnowszej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” od początku nie kryli do siebie dystansu. Jak się okazuje, mężczyzna jest zawiedziony wyborem małżonki, ponieważ Asia nie spełnia kryteriów, jakich oczekiwał. Czy zamierza rozwieść się z telewizyjną żoną?

TVN jest niezaprzeczalnym mistrzem kontrowersyjnych produkcji. Takie formaty, jak  „Big Brother”, „Królowe życia”, „Gogglebox. Przed telewizorem” , „Projekt Lady”  a ostatnio także  „Hotel Paradise”  cieszą się niezwykłym zainteresowaniem wśród widzów stacji i choć opinie na ich temat są mocno podzielone, to właśnie te programy cieszą się największą oglądalnością. Do budzących wiele skrajnych emocji formatów możemy również  zaliczyć  „Ślub od pierwszego wejrzenia” , który już od czterech edycji poróżnia zdania Polaków, którzy z zapartym tchem śledzą losy aranżowanych małżeństw dopasowanych do siebie na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych. Pomimo iż emisja ostatniej, 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” niedawno się rozpoczęła, to w internecie nie brakuje już licznych teorii na temat związków zupełnie obcych sobie osób. I choć do tej pory uwaga fanów skupiała się głównie wokół najmłodszych uczestników show – Oliwii i Łukasza , którym sugerowano, że niebawem zostaną rodzicami , to teraz na pierwszy plan wysuwa się zupełnie inna para. Mowa o Adamie i Asi . Czy eksperci popełnili błąd dopasowując ich do siebie? Zdjęcie: Facebook Adam z ŚOPW jest rozczarowany doborem żony?! Niedawno media obiegły wieści o domniemanym rozstaniu Oliwii i Łukasza z najnowszej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. W kuluarach mówiono również, że Wojtek i Agnieszka nie są wobec siebie szczerzy . Teraz dopasowanie kolejnej pary budzi mieszane uczucia w widzach programu, a wszystko przez wymowną wypowiedź Adama na temat swojej „telewizyjnej małżonki”. Nie ukrywałem, jak rozmawiałem z Asią, że nie jest kobietą z ankiet. To jest kwestia wieku. Napisałem górną granicę 26 lat, a okazuje się, że mam żonę starszą od siebie – stwierdził przed kamerami Adam. Widzom bardzo...

Ślub od pierwszego wejrzenia: czy Oliwia i Łukasz planują kolejne dziecko?!
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz rozstali się! Jak podzielą się opieką nad dzieckiem? Jest komentarz młodej mamy!

To już pewne- związek Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to już przeszłość! W miniony weekend była uczestniczka hitowego programu TVN7 opublikowała na Instagramie zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się ze swoim mężem. Teraz z pewnością wszyscy fani pary zastanawiają się, co z ich dzieckiem. Oliwia w najnowszym wpisie poruszyła temat wychowywania małego Franka!  Oliwia i Łukasz będą razem wychowywać syna  Oliwia i Łukasz wzięli udział w czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i od pierwszego spotkania byli sobą zachwyceni. Wszyscy fani programu mocno im kibicowali i wierzyli, że ich związek przetrwa próbę czasu. W ostatnim odcinku hitu TVN7 Oliwia i Łukasz zdradzili, że chcą kontynuować swoje małżeństwo, a kilka dni po emisji finału na świecie pojawiło się ich dziecko- syn Franek. Od samego początku Oliwia zamieszkała u Łukasza i w jego mieszkaniu wspólnie wychowywali swoją pociechę. Niestety, kilka tygodni temu internauci zaczęli podejrzewać, że Oliwia i Łukasz przechodzą kryzys w swoim związku. Fani zaczęli zastanawiać się, dlaczego para nie pokazuje się razem. Byli uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie komentowali w wówczas plotek na swój temat i dopiero w ostatnią niedzielę Oliwia zdradziła, że rozstała się ze swoim mężem. Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy nie udało nam się i rozstaliśmy się - poinformowała Oliwia. Teraz cześć fanów pary z pewnością zastanawia się, jak Oliwia i Łukasz podzielą się opieką nad synem. Oliwia w swoim wpisie nie zdradziła, czy wyprowadzi się z Katowic i czy wróci do Trójmiasta, ale zapewniła, że ze względu na dziecko...

Anita i Adrian z ŚOPW
Instagram@anitaczylija
Newsy
Anita i Adrian z programu "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" się rozwodzą? - fanów zaniepokoił wpis na Instagramie
Anita Szydłowska z programu "Ślubu od Pierwszego Wejrzenia" dodała zdjęcie, pod którym zakomunikowała ważną zmianę w jej życiu. Po prawie trzech latach związku podjęli z Adrianem ważną decyzję. Wstęp do posta sugerował rozstanie, oznaczał jednak coś zupełnie innego.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który łączy i sprawia, że wielu Polaków zaczęło wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia. Nic dziwnego, że produkcja tworzy kontynuacje - obecnie trwają prace nad kolejnym, piątym już sezonem miłosnego show. Wbrew kontrowersyjnemu formatowi, chętnych do zgłoszenia do programu nie brakuje. Dlaczego? Szansa na znalezienie miłości za obiektywem kamer istnieje i dowodzą temu pary, które postanowiły kontynuować związek po programie. Takimi osobami są m.in. Anita i Adrian. Para ma dwójkę dzieci - Jerzyka i Biankę, a teraz ogłosiła ważną informację, która zmroziła fanom krew w żyłach, ale... tylko w pierwszej części. Anita z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" ogłosiła rozwód? Na Instagramie Anity ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawił się post, gdzie rodzinka pozuje wspólnie  do zdjęcia na krakowskim rynku. Wpis miał być informacją dla fanów o zmianach w życiu programowego małżeństwa. Jeżeli to miała być bajka, to nasza karoca zabłądziła gdzieś na rajdzie Dakar. Jeżeli wydawało się że w momencie decyzji "zostajemy w małżeństwie" kurtyna opada i wyświetla się napis "the end i żyli długo i szczęśliwie" , to niestety tak nie działa w prawdziwym życiu.. otwiera się za to nowy rozdział. Po 2,5 roku małżeństwa podjęliśmy bardzo ważną decyzję - zaczęła Anita Szydłowska ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" swój wpis. Anita kontynuowała. Podsumowała związek, jaki tworzą z Adrianem i choć wie, że w prawdziwym życiu nie jest łatwo, chce dalej budować rodzinę z miłością znalezioną w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia".  Zaskoczyła fanów wiadomością o przeprowadzce. Tak ważna jak dzień naszego ślubu - w...

Tomasz Komenda - Bracia Collins
Instagram@rafalcollins
Newsy
Tomasz Komenda rozpoczął pracę u braci Collins - są pierwsze zdjęcia, co teraz robi?
Tomasz Komenda rozpoczął działalność w Fundacji Braci Collins. Wraz z Rafałem odwiedził Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

Historia Tomasza Komendy wstrząsnęła całą Polską. Mężczyzna został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia, a na wolnoś wyszedł dopiero w 2018 roku, czyli po 18 latach spędzonych w celi. Teraz Komenda rozpoczął pracę w fundacji braci Collins. Razem z Rafałem Collinsem, 11 listopada wybrał się do Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.  Tomasz Komenda rozpoczął pracę z braćmi Collins Dziś Tomasz Komenda walczy o odszkodowanie za lata spędzone w więzieniu. Niesłusznie skazany żąda prawie 19 milionów zł. Choć okazał się niewinny, po wyjściu z celi nie miał łatwego życia. Chcąc podjąć pracę, musiał liczyć się z rozpoznawalnością. Niektórzy wykorzystywali to do własnych celów. W wywiadzie dla WP Magazyn Komenda przyznał, że jego były pracodawca chętnie czerpał z jego "sławy". Kiedy rozeszło się, gdzie pracuję, ludzie zaczęli tam masowo jeździć, żeby mnie zobaczyć. I jak się okazało, że przyciągam klientów, to nie wolno mi było zejść ze stanowiska, nawet żeby iść do łazienki - mówił wtedy Tomasz Komenda.  To właśnie ta wypowiedź Tomasza Komandy skłoniła braci Collins do zatrudnienia mężczyzny w jednym ze swoich biznesów. Tomasz Komenda miał do wyboru pracę w jednej z trzech spółek - w tuningu samochodów, w restauracji w Warszawie, albo w fundacji. Po konsultacjach okazało się, że Tomasz najlepiej sprawdziłby się w ostatniej z branż. Wybrał najtrudniejsze dla siebie zadanie, bo fundacja jest bardzo obciążającą rzeczą, którą można prowadzić. Robimy wszystko, żeby miał komfort, żeby trochę to ciśnienie zeszło. Na dzień dzisiejszy już nie musi się martwić o jutro, nie musi się martwić o rachunki teraz będzie miał szansę zrobienia prawa jazdy, dostanie komputer, szkolenia -...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!