W polskiej wersji serialu "Brzydula" główną rolę zagrała Julia Kamińska, a w amerykańskiej - America Ferrera. Wszyscy fani serialu z pewnością dobrze pamiętają te dwie aktorki, ale nieco zapomniana jest gwiazda, która zagrała w oryginalnej wersji telenoweli wyprodukowanej w Kolumbii. Serial w oryginale nosił nazwę "Yo soy Betty, la fea" (tłum. Jestem Betty, brzydula). Pierwszą tytułową "brzydulą" była Ana Maria Orozco, która w serialu zaczęła grać w 1999 roku. Jak wygląda teraz?

Reklama
mat. prasowe

Jak teraz wygląda pierwsza "Brzydula"?

Ana Maria Orozco dzięki roli w kolumbijskiej wersji "Brzyduli" zdobyła ogromną popularność, ale po zakończeniu serialu zrobiła sobie przerwę w karierze. Fani zapamiętali ją więc przede wszystkim jako niezbyt urodziwą dziewczynę z dziwną grzywką oraz aparatem ortodontycznym. Orozco powróciła jednak po latach do show-biznesu i okazało się, że jest prawdziwą pięknością.

Kolumbijka ma 48 lat i nadal gra przede wszystkim w serialach. Ostatnio jest o niej głośno głównie dzięki produkcji "Perdida". Często gości na okładach magazynów o modzie, a na Instagramie śledzi ją ponad 800 tys. użytkowników. Ana Maria Orozco dziś wygląda oszałamiająco - może pochwalić się pięknymi włosami, zachwyca wyrazistymi rysami twarzy oraz świetną figurą. W żadnym stopniu nie przypomina postaci, w którą wcielała się ponad 20 lat temu!

Oglądaliście kolumbijską wersję "Brzyduli"? ;)

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama