Garnier Fructis
Chcę testować
Iwostin Age Lift
Chcę testować
nivea sun alpin
Wyniki testu
kosmetyki douglas skin focus tonik i peeling enzymatyczny
Chcę testować
Kosmetyki Mixa Hyalu
Wyniki testu
Nivea Baby
Chcę testować
antyperspiranty NIVEA Black&White Invisible
Chcę testować
Avene Cicalfate
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Chcę testować
Garnier, Pure Active, Serum przeciw niedoskonałościom z kwasami AHA, BHA i węglem
Wyniki testu
suche szampony wella
Wyniki testu
kosmetyki do makijażu Eveline
Wyniki testu
Rimmel - tusz do rzęs i pomadki
Laureaci
Neonail - zestaw do manicure hybrydowego
Laureaci
Radical Farmona szampon i peeling trychologiczny
Laureaci
Vichy Neovadiol zestaw kosmetyków
Laureaci
zestaw kosmetyków Matrix
Wyniki testu
podkład Bourjois Paris Healthy Mix
Laureaci
Eludril i Elgydium
Laureaci
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Laureaci
sekrety - tajemnicza osoba
Unsplash/ Kristina Flour
Newsy

To 3 najbardziej tajemnicze znaki zodiaku - kryją wiele sekretów i bywają skryte 

Tajemnicze znaki zodiaku są interesujące, warte rozszyfrowania. Ta trójka jest jednak jak niezdobyta twierdza. Kryje mnóstwo sekretów, ale w drodze do nich trudno jest się odnaleźć.

Jedne znaki zodiaku są tak otwarte, że możemy czytać z nich jak z kartki, inne skrupulatnie strzegą swojej prywatności. Mają tajemnice, nie pozwalają zbliżyć się nadto innym i wyznaczają granice, choć nie zawsze są one widoczne. Należysz do tej grupy? 

Zobacz także: 3 najbardziej humorzaste znaki zodiaku - dają się ponieść emocjom i trudno wygrać z nimi w kłótni

Te tanie podkłady z Rossmanna były viralem na TikToku. Nasze redaktorki beauty też je uwielbiają!

Skorpion

Nikogo nie zdziwi w tym zestawieniu Skorpion. Ten znak zodiaku ma twardą skorupę, pod którą kryją się jego obawy, tajemnice i myśli. Osoby spod znaku Skorpiona to często osoby, które zostały zranione i dziś nie ufają już tak łatwo drugiej osobie. Wbrew pozorom są wrażliwe, jednak na powierzchni tego nie widać. Ze względu na swoją skrytość, od razu wyznaczają granice. Pozwalają się do nich zbliżać, jednak nieliczni mogą je przekroczyć. Kiedy ktoś wkroczy w ich prywatną strefę, reagują bardzo emocjonalnie - są wciekłe. Skorpion na co dzień jest jednak łagodny. Nie lubi jednak dociekliwości. Szanuje, że każdy ma jakiś sekret. Powierzony mu przez bliską osobę, jest u niego bezpieczny. Jeśli ten znak zodiaku będzie chciał się zwierzyć, zrobi to - nie cierpi więc dopytywania. To osobowość, która najczęściej ma prywatne konto w social mediach!

samotna kobieta w mieszkaniu
Unsplash/ Anthony Tran

Byk 

Ten znak zodiaku najbardziej ufa sobie. To zrozumiałe, jednak często żyje w przekonaniu, że swoje trudności, myśli - a w tym tajemnice powinny spoczywać bezpiecznie wyłącznie w jego głowie. Nie dzieli się więc nimi, jeśli nie dotyczą osób trzecich lub mogłyby wpłynąć jakkolwiek na jego odbiór. Byk jest swoim własnym adwokatem i woli mierzyć się z sekretami samodzielnie. Jeśli ten znak zodiaku będzie chciał się czymś podzielić, zrobi to. Nie da się jednak go zmusić. Po prostu nie szanuje tego, że ktoś próbuje wejść z butami w jego prywatną przestrzeń. 

Panna

Panna jest znakiem zodiaku, który bardzo dobrze czuje się ze sobą. Ceni więc swoją prywatność. To przestrzeń gdzie nikt nie ma oczekiwań, nie przygląda się i nie krytykuje. Mogą robić wszystko po swojemu. Mają więc tajemnice, a przy tym mocno odgradzają się murem od osób, które "nadto otwarte". Nie chcą ryzykować, że będą interesowały się ich życiem. Ten znak zodiaku czuje też pewną satysfakcję, kiedy jako jedyny ma kontrolę nad pewnymi aspektami swojego życia. Nie czuje więc potrzeby rozmowy o wszystkim, co się u nich dzieje. Zdobycie zaufania Panny nie jest zbyt łatwe.

te 5 par znaków zodiaku tworzy najgorsze możliwe związki
Unsplash/ Crystal Shaw
Styl życia
Te 5 par znaków zodiaku tworzy najgorsze możliwe związki. Tu miłość nie wystarczy 
Te pary znaków zodiaku mogą tworzyć związki pełne miłości, ale też... tych złych emocji. Ich relacja wypełniona jest sprzecznościami nie brakuje w niej codziennych dramatów. Tutaj drobnostka może stać się powodem do wielkiej awantury.

Są znaki zodiaku, które można określić jako w pełni kompatybilne. Inne nie mają już tego szczęścia - łącząc się w pary tworzą mieszankę wybuchową i kombinację, która wróży nic innego, jak tylko kłopoty. Mogą kochać się bardzo mocno, ale na ich drodze stają problemy wynikające z ich odmiennej natury i podejścia do codziennych spraw. Te pięć par znaków zodiaków ma trudność w stworzeniu harmonijnego związku. Baran i Byk Te znaki zodiaku to uparciuchy. Trudno znaleźć porozumienie, kiedy każde z nich upiera się przy swoich racjach, nawet jeśli w głębi wie, że jej nie posiada. Żadne nie ustąpi, więc często pojawiają się łzy, ciche dni i frustracja. Co więcej, Byk jest tym ze znaków zodiaku, który potrzebuje mieć stabilność w związku i wciąż być jej pewnym. To nie do końca pasuje Baranowi, któremu łatwiej kończyć związki. W sytuacji, kiedy będzie więc chciał zakończenia relacji, Byk będzie drążył i domagał się wyjaśnień. To też znak, który walczy o przetrwanie relacji, nawet jeśli skazana jest na porażkę. Tutaj po prostu w grę wchodzi różnica charakterów, która jest nie do pogodzenia. Zobacz także:  Te 3 znaki zodiaku to najlepsi kłamcy. Wciskają kit bez mrugnięcia okiem Bliźnięta i Koziorożec Nic tak nie psuje sielanki w związku jak niedopasowanie pod względem spędzania wolnego czasu i sposobu bycia. W przypadku Bliźniąt i Koziorożca mamy katastrofę, na którą składają się skłonność do zabawy i spontaniczność kontra pracowitość i zamiłowanie do planowania każdego elementu życia, a w tym również dnia. Nic dziwnego więc, że te znaki zodiaku będąc w związku są wciąż sfrustrowane i próbują wpłynąć na zmianę zachowań drugiej strony. Choć z takiego połączenia może wyniknąć coś dobrego - jeśli każda ze stron pozwoli sobie na ustępstwa, Koziorożec na chwilę zapomnienia i szaleństwa, a Bliźnięta...

horoskop
iStock
Styl życia
Horoskop na lato 2021. Czekają cię miłosne dramaty, a może podróże mimo pandemii?
Horoskop na lato 2021 powie ci, czy możesz liczyć na wakacyjne szaleństwo i miłosne uniesienia, czy raczej nudę, czas spędzony w domu i problemy w pracy.

Horoskop na 2021 rok może nieco różnić się od poprzednich. Rzeczywistość znacząco się zmieniła, wielu z nas uniemożliwi wybranie się w dalekie podróże, uzyskanie awansu, czy inwestowanie w rozwój osobisty. Niemniej jednak sezon letni nie musi należeć do straconych. Sprawdź, jakie niespodzianki czekają cię podczas tegorocznych wakacji.  Zobacz także:   5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Baran Lato daje Baranowi poczucie ogromnej swobody. Tak będzie i tym razem. Ten znak zodiaku będzie czerpał ze swojej niezależności i mocno ją doceni. Będzie to dotyczyło zarówno wakacyjnych wyjazdów, jak i związku. Osoby spod tego znaku zodiaku porzucą więc ograniczających ich partnerów, jeśli są w związkach, w których się duszą. W szczęśliwych relacjach przejmą inicjatywę, będą bardziej zaangażowane i starały się wyeliminować nudę. Czeka je więc lato życia. To ono określi, czy miłosna relacja, w której są, ma sens. Byk Byk zmieni podejście do związku. Podobnie jak Baran, postawi na siebie. Nie oznacza to jednak pojawienie się nadmiernego egoizmu. Zrozumie też, że partner powinien być przyjacielem, a nie tylko kochankiem. Ten znak zodiaku rozwinie skrzydła. Będzie to dotyczyło życia towarzyskiego, jak również pracy. Wakacje będą dla niego okresem beztroskiej zabawy, niezależnie od tego, ile ma lat. Dalekie podróże nie są wykluczone. W tym sezonie Byk będzie mocno kombinował, żeby wszystko szło po jego myśli i tak, jak to sobie zaplanował. Bliźnięta Po pasmach niepowodzeń Bliźnięta w końcu będą mogły odetchnąć. Latem wszystko będzie układało się po ich myśli, a toksyczne osoby usuną się w cień. Ten znak zodiaku będzie wolał zostać sam, niż otaczać się nieszczerymi ludźmi, który nie okazują mu...

znaki zodiaku - typ kobiety, której on nigdy nie poślubi
Samantha Gades/Unsplash
Styl życia
Typ kobiety, której on nigdy nie poślubi według jego znaku zodiaku - z wzajemnością!
Znaki zodiaku i ich przeciwności. Te cechy charakteru nie pasują do siebie, więc... ślubu z tego nie będzie!

Są sytuacje kiedy spotykamy daną osobę i wiemy, że jest nam przeznaczona. Czy jest jednak również odwrotnie? Stając twarzą w twarz z daną osobowością możemy stwierdzić, że nigdy nie moglibyśmy jej poślubić? Znak zodiaku może dać pewną wskazówkę - do tych mężczyzn nie pasują określone kobiety. Z wzajemnością! One również nie czułyby się dobrze w jego towarzystwie.  Baran Ten znak zodiaku ma wyrazistą osobowość i potrzebuje osoby, która będzie podobna do niego. Nigdy nie poślubi kobiety, która jest niepewna siebie, wątpi w swoje umiejętności. Musi głośno mówić co myśli. Nieśmiałe, ale też wymagające ciągłej opieki osoby nie są w jego typie. Nie che iść z nimi przez życie. Byk Jeśli kobieta jest wybuchowa, kłótliwa to nie jest osobą dla faceta - Byka. Ten znak zodiaku woli spokój w związku. Te osoby, które stawiają na liczne emocje w relacji powinny więc wziąć to pod uwagę. Byk bywa też zazdrośnikiem, więc nie sprawdzi się w związku, zwłaszcza małżeńskim z flirciarą.  Bliźnięta Kto pasuje do Bliźniąt? Na pewno nie osoba bez poczucia humoru. Z taką będzie trudno mu nawiązać głębszą relację i o dziwo - w pełni zaufać. Ten znak zodiaku czeka na dreszczyk emocji każdego dnia, spontaniczność i jedynym czego boi się w małżeństwie jest nuda, a brak poczucia humoru jest dla niego jej zwiastunem. Choć to bardzo powierzchowne, Bliźnięta nie będą planować przyszłości z kimś niedbałym! Rak Ten znak zodiaku stawia na zaufanie. Jeśli zostanie nadszarpnięte, choćby w błahej sprawie to związek może zostać przekreślony. Rak nie daje tutaj drugich szans. Ważna jest też dla niego wrażliwość, więc ktoś nieempatyczny nie jest dla niego interesujący. Ogromną wagę przywiązuje też do bezmyślności - na różnych poziomach! Lew Pewny siebie i towarzyski...

horoskop na 2023
iStock@winyuu
Styl życia
Horoskop na 2023 rok. Tego możesz spodziewać się w nadchodzących miesiącach
Horoskop na 2023 rok powie ci, czego spodziewać się m.in. w życiu zawodowym, rodzinnym, miłosnym. Tak potoczą się nadchodzące miesiące.

Nadchodzący, 2023 rok przyniesie wiele zmian. Na swojej drodze możesz spotkać nową miłość, czekać może cię niespodziewany awans, ale też los może stawiać przed tobą liczne wyzwania, z którymi będziesz radzić sobie raz lepiej, raz gorzej. Czego możesz spodziewać się w nadchodzących miesiącach? Zdradza to horoskop roczny na 2023 rok. Koziorożec Wbrew temu, co dzieje się wokół, nadchodzący rok będzie dość dobry finansowo. Warunek jest jeden, nie możesz wątpić w siebie. Twoje plany i pomysłu wypalą, jednak nie od razu. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. To da ci możliwość do realizacji siebie. W tym roku Koziorożec może liczyć też na zasłużony wypoczynek. Taką chwilę oddechu znajdzie w czerwcu. To jednak wrzesień będzie obfitował w możliwości odbycia podróży i przyniesie mu nowe możliwości. Jeśli jest singielką lub singlem, to też moment, w którym pojawi się wiele niespodziewanych randek - niektóre będą nieprzewidywalne. Osoby w stałych związkach będą mogły liczyć na to, że na nowo poczują motylki w brzuchu. 2023 rok będzie też pełen trudnych wyborów - nie zrażaj się. Będziesz wiedzieć jak postąpić. Zobacz także:  3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury Wodnik Początek roku będzie jak karuzela emocji - niepewność będzie przeplatała się z radością, bezsilność z sukcesem. Choć Wodnika czeka kilka porażek to okaże się, że w rezultacie wyjdą mu one na dobre. Pojawią się możliwości, których dotąd ten znak zodiaku nie brał pod uwagę. W połowie roku będzie dało się odczuć, że wszystko jest na właściwym miejscu, a głowy nie będą zaprzątały problemy. Pod koniec roku nie staraj się nadgonić wszystkiego, czego nie udało ci się osiągnąć w tym roku (mowa tutaj o realizacji własnych celów) - daj się ponieść chwili, nie narzucaj sobie niczego, a wtedy...

Nasze akcje
serum przeciw niedoskonałościom Garnier Pure Active wyniki testu Wizażanek
Pielęgnacja
Wizażanki sprawdziły nowość - Garnier Pure Active Serum Przeciw Niedoskonałościom z kwasami AHA, BHA i węglem
Współpraca reklamowa
Kosmetyki Eveline
Makijaż
„Ciekawe kolory i niesamowita trwałość” – sprawdź, jak Recenzentki KWC oceniły kosmetyki Eveline Cosmetics
Współpraca reklamowa
sera la roche posay
Pielęgnacja
Serum do twarzy La Roche-Posay – sprawdziłyśmy 6 hitów marki do różnych rodzajów skóry [test redakcji]
Współpraca reklamowa
radical test
Fryzury
Weź udział w teście trychologicznych kosmetyków do włosów od Radical
Współpraca reklamowa
kosmetyki neutrogena test Anety Wikariak
Pielęgnacja
Redaktor naczelna Wizaż.pl testuje: Kultowe kremy do rąk i balsamy z gliceryną
Współpraca reklamowa
mesoestetic
Pielęgnacja
Gdy nauka spotyka się z pięknem. Oto 10 bestsellerów marki Mesoestetic
Współpraca reklamowa
test kremu do rąk Neutrogena
Pielęgnacja
Kultowe kremy i balsamy z gliceryną przetestowane. Sprawdź co o kosmetykach marki Neutrogena® sądzi redakcja
Współpraca reklamowa
kosmetyki herbapol polana
Fryzury
„Szampon i odżywka Herbapol Polana bardzo mnie zaskoczyły”. Poznaj wyniki testu!
Współpraca reklamowa