Białe zęby i uśmiech w hollywoodzkim stylu nigdy nie wychodzą z mody! Profesjonalne zabiegi wybielania zębów u stomatologów są jednak zazwyczaj sporym wydatkiem, a dodatkowo w obecnej sytuacji dostęp do gabinetów dentystycznych jest ograniczony. Okazało się jednak, że można wybielić zęby w bezpieczny i skuteczny sposób w swoim domu!

Reklama

Czytaj także: Jaki produkt tak wybielił zęby? Znajdziesz go w kuchni

Ostatnio hitem Instagrama stała się zestaw COCO GLAM Whitening KIT, który wybiela zęby nawet o 9 tonów! Jego cena regularna to 199 zł. Zestaw przetestowały także Wizażanki, które w większości zachwyciły się tym produktem i wystawiły mu bardzo pozytywne recenzje. Produkt ma na KWC ocenę 4,5/5 gwiazdek, a 72 proc. Wizażanek deklaruje, że kupi ponownie ten zestaw do wybielania zębów.

COCO GLAM Whitening KIT

Zestaw wybielający COCO GLAM Whitening KIT powstał przy współpracy z ekspertami z zakresu stomatologii, dlatego jest w pełni bezpieczny i można stosować go samodzielnie w domu. Jak zapewnia producent, ze względu na brak nadtlenku wodoru w produkcie, zestaw do wybielania nie powoduje nadwrażliwości zębów i nie podrażnia dziąseł.

Zobacz także

W zestawie znajdują się 3 złote aplikatory, który umożliwia precyzyjnie nałożenie żelu wybielającego na zęby. Następnym krokiem jest przyłożenie do zębów nakładki z lampą LED z diodami święcącymi zimnym niebieskim światłem. Nakładkę należy podłączyć do smartfona i rozpocząć sesję wybielającą, która trwa 16 minut. Efekty powinny być widoczne już po pierwszej sesji, ale cała kuracja trwa 14 dni. Po tym czasie zęby mogą być bielsze nawet o 9 tonów! W zestawie znajduje się specjalna miarka skali wybielania, dzięki czemu możemy kontrolować proces wybielania zębów.

mat. prasowe

Czytaj także: Białe zęby w 20 minut? Ten domowy sposób naprawdę działa!

Reklama

COCO GLAM Whitening KIT – opinie

O skuteczności zestawu wybielającego COCO GLAM Whitening KIT przekonały się także Wizażanki, które zauważają, ze ich zęby faktycznie stają się bielsze.

Przygodę z cocoglamem zaczęłam ok. 2 tygodnie temu. Zaczynałam na miarce bieli zębów na poziomie 7. Po 11 dniach jestem na poziomie czwartym. Jestem zadowolona z rezultatów. Różnica jest widoczna gołym okiem – pisała dianamila Byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu... ale stosowałam zgodnie z zaleceniem, tzn. przez tydzień codziennie i naprawdę widać efekt! zęby są nawet o dwa odcienie bielsze... na pewno jest to najlepszy produkt drogeryjny jaki stosowałam na wybielanie zębów.. co do samego urządzenia, jest proste, szybkie i nie ma nic uciążliwego, fajnie działa z telefonem.. także same plusy ;) - recenzowała darianna22 Skusiłam się na wybielanie zębów za pomocą lampy Led, choć podchodziłam do tego sceptycznie. Zastanawiałam się czy nie podrażni ona moich dziąseł. Na szczęście tak się nie stało. Zestaw do wybielania zębów z lampą Led to również 3 strzykawki z żelem wybielającym. Zmianę koloru zauważyłam dość szybko. Do tej pory uważałam, że bezpieczne wybielanie można przeprowadzić wyłącznie w gabinecie dentystycznym. Myliłam się. Można je przeprowadzić również w domu, samodzielnie – zauważyła jolanta_stec Jestem bardzo zadowolona z produktu! Efekty są widoczne bardzo szybko :)Teraz mam piękne, białe ząbki.Jak najbardziej polecam każdemu kto chce mieć piękny uśmiech – pisała magdalenaspolczynska
Reklama
Reklama
Reklama