Ten wodoodporny podkład wygładza skórę jak filtr z Instagrama i utrzymuje się cały dzień. Teraz kupicie go 25% taniej
Podkład Encre De Peau All Hours od Yves Saint Laurent to już klasyk, który ma spore grono fanek, które uwielbiają go za wykończenie i trwałość! Jeśli jeszcze go nie testowaliście, to teraz macie ku temu najlepszą okazję, bo w drogeriach Spehora kupicie go 25% taniej!

Podkład Encre De Peau All Hours od Yves Saint Laurent to jeden z popularniejszych podkładów kryjących do twarzy. Jeśli dotąd odstraszała was ich cena, to teraz w perfumeriach Sephora zapłacicie za niego 186,75 zł zamiast 249 zł! Na stronie internetowej marki dostępne jest mnóstwo odcieni, dlatego jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie! Wizażaniki uwielbiają go za wykończenie, ale również jego lekkość i fakt, że nie zapycha porów!
Jaki efekt daje podkład Encre De Peau All Hours od Yves Saint Laurent?
Jeśli zależy wam na perfekcyjnym kryciu, to podkład Encre De Peau All Hours od Yves Saint Laurent będzie dobrym wyborem. Ale niech was nie zwiedzie to, że zakrywa wszelkie niedoskonałości, bo jest bardzo lekki, nie wysusza i nie podkreśla suchych skórek, a daje matowe wykończenie. Gdyby tego było mało, to jest megatrwały, a obietnica „all hours” nie jest bez pokrycia, bo na twarzy utrzymuje się do 24 godzin!

Zobacz także: To ulubiony podkład Magdy Pieczonki. Jakiego używa makijażystka?
Podkład oczywiście jest wodoodporny, nie wchodzi w załamania ani nie podkreśla struktury skóry. Nie wymaga też poprawek w ciągu dnia, dlatego będzie idealny na upały. Ma lejącą formułę, dzięki czemu praca z nim to czysta przyjemność - nie musicie martwić się o zacieki czy plamy. Co ważne podkład też nie ciemnieje i doskonale wtapia się w cerę.

Kosmetyk dostępny jest w kilkunastu odcieniach - od ciepłych tonów przez neutralne aż po zimne. Świetnie współgra z innymi kosmetykami, nie tworząc efektu maski. Podkład zawiera także filtr ochronny SPF 20.
Zobacz także: Podkład zmieniający kolor to hit Instagrama. Obiecuje cuda, ale czy działa?
Opinie Wizażanek o podkładzie Encre De Peau All Hours od Yves Saint Laurent
Zdradziliśmy wam już, że ten podkład to już klasyk, a Wizażanki dokładnie go przetestowały! W naszym katalogu KWC zostawiły swoje recenzje.
- opisuje Ela_beauty98" /]
Nasze akcje
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 16