Trwały podkład od twarzy Facefinity All Day Flawless 3w1 od Max Factor to idealny podkład na zimę. Jest odporny na ścieranie, a w dodatku utrzymuje się na twarzy przez cały dzień. Kryje wszelkie niedoskonałości i ma lekko matowe wykończenie, więc możecie zrezygnować z pudru matującego. Do 30 listopada kupicie go z ceną 35,99 zł zamiast 71,99 zł.

Reklama

Spis treści:

  1. Jaki efekt daje trwały, kryjący podkład z Rossmanna?
  2. Kolory dostępne podkładu Facefinity All Day Flawless 3w1
  3. Wady produktu
  4. Opinie Wizażanek o trwałym podkładzie od Max Factor

Jaki efekt daje trwały, kryjący podkład z Rossmanna?

Podkład Facefinity All Day Flawless z formułą 3w1 od Max Factor, a świetne krycie, ale takie, które wygląda naturalnie na twarzy i nie tworzy ciężkiej maski. Już jedną warstwą udało się mi zakryć przebarwienia. Spokojnie można dokładać jednak kolejne, jeśli ich potrzebujemy i podkład nadal wygląda bardzo subtelnie. To, co wyróżnia ten podkład, to fakt, że nie potrzebujecie do niego ani bazy, ani korektora do twarzy, bo sam jest wystarczająco trwały i kryjący.

mat. prasowe

Producenci w kryjącym podkładzie zastosowali technologię Airbrush Finish, co w skrócie oznacza, że podkład sprawia, że skóra wygląda nieskazitelnie. Nie ma mowy o podkreślonych suchych skórkach, rozszerzonych porach i zmarszczkach mimicznych. Podkład idealnie wygładza cerę, która wygląda jak po nałożeniu filtra z Instagrama. Podkład nie wchodzi w załamania i się nie roluje.

Produkt ma lejącą konsystencję, z którą dobrze się pracuje, nie zasycha zbyt szybko, a przy przyklepaniu gąbeczką wtapia się w skórę. Kryjący podkład doskonale rozprowadza się do za pomocą gąbeczki, bez obaw o zacieki czy plamy.

Zobacz także

Zobacz także: Katarzyna Cichopek używa na co dzień kryjącego podkładu z SPF 50. Jest lekki

archiwum prywatne

Kolory dostępne podkładu Facefinity All Day Flawless 3w1

Kryjący podkład Facefinity All Day Flawless 3w1 dostępny jest w kilku odcieniach, które doskonale pasują do naszych karnacji. Dopasowują się do skóry i mają dobrze zrównoważone tony. Produkt występuje w kolorach:

  • 50 NATURAL ROSE,
  • 55 BEIGE,
  • 75 GOLDEN,
  • 80 BRONZE.

Wady produktu

Wizażanki uważają, że podkład mógłby być bardziej wydajny i czasem daje uczucie ściągniętej skóry - szczególnie przy cerze suchej i wrażliwej, więc radzimy pamiętać o odpowiednim nawilżeniu przed nałożeniem produktu.

Opinie Wizażanek o trwałym podkładzie od Max Factor

Wizażanki zdecydowanie więcej widzą zalet kryjącego podkładu Max Factor niż wad, a świadczyć może o tym wyróżnienie nagrodą Kosmetyku Wszech Czasów. Ma 1315 recenzji i ocenę 4 na 5 gwiazdek.

Reklama

Skusicie się na test podkładu?

Reklama
Reklama
Reklama