Podkład kryjący Bourjois odpowiedni jest do każdego rodzaju cery, ale najbardziej przysłuży się skórze problematycznej. Lekko matuje, równocześnie nie wysuszając, a przede wszystkim ukrywa wszelkie niedoskonałości, które towarzyszą skórze tłustej, trądzikowej i naczynkowej. Cera wygląda zdrowo i promiennie przez cały dzień. Do 31 maja zapłacicie za niego w Rossmannie 39 zamiast 71 zł.

Reklama

Spis treści:

  1. Jak działa kryjący podkład Bourjois?
  2. Skład podkładu Bourjois 123 Perfect
  3. Wizażanki o podkładzie kryjącym Bourjois

Jak działa kryjący podkład Bourjois?

Podkład Bourjois 123 Perfect pozwala ukryć sinawe cienie pod oczami, czerwone krostki, naczynka i zaczerwienienia, przebarwienia oraz plamki będące pozostałością po zmianach trądzikowych. Sprawia, że szara, ziemista cera wygląda świeżo i zdrowo. Jedna warstwa kosmetyku zapewnia średnie krycie, jednak można je budować, nakładając kolejne. Podkład zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką, która ułatwia dozowanie.

mat. prasowe

Zobacz także: Podkłady do cery tłustej – TOP 7 najlepszych produktów [Ranking]

Skład podkładu Bourjois 123 Perfect

Innowacyjna kryjąca formuła podkładu opiera się na zastosowaniu pigmentów korygujących, z których każdy odpowiada za maskowanie innego koloru.

Zobacz także

Podkład kryjący Bourjois zawiera również ekstrakt z kwiatów bawełny, który zapobiega świeceniu się skóry i działa nawilżająco, a także filtr przeciwsłoneczny SPF10.

Reklama

Wizażanki o podkładzie kryjącym Bourjois

Wizażanki w swoich opiniach chwalą podkład za to, że łatwo się rozprowadza, nie tworzy efektu maski, wygląda bardzo delikatnie i naturalnie. Jak jednak piszą, w przypadku cery tłustej warto dodatkowo zmatowić skórę dobrym pudrem.

Reklama
Reklama
Reklama