
W drogeriach Hebe możemy znaleźć pełno kosmetycznych perełek. Jedną z nich jest róż Hean Baked Rouge, który teraz możecie kupić za jedyne 8,99 zł. Produkt ten cieszy się dużym uznaniem wśród miłośniczek makijażu i na dobre zadomowił się w ich kosmetyczkach.
Jak działa Hean Baked Rouge?
Róż ten pozwala na natychmiastowe odmłodzenie naszej twarzy i dodanie świeżego blasku. Nałożony na policzki doda im koloru, a jako cień na powieki błyskawicznie rozświetli spojrzenie. Wypiekany jest z dużą ilością migoczących iskierek i naturalnym różowym pigmentem, które czynią ten produkt naprawdę wyjątkowym. Co więcej, Hean oferuje nam dwie opcje kolorystyczne tego produktu. Jedną idącą w kierunku różu, a drugą – pomarańczu.
Jak stosować Hean Baked Rouge?
Róż najczęściej nakładany jest na policzki, podczas gdy ten produkt ma jeszcze kilka innych zastosowań. Producenci marki Hean stworzyli formułę, która pozwala na użycie tego kosmetyku także jako cienia lub rozświetlacza. Co więcej, możemy stosować go zarówno na mokro, jak i na sucho, przez co jesteśmy w stanie budować odpowiednie natężenie koloru.
Hean Baked Rouge – opinie w KWC
Wśród użytkowniczek KWC produkt jest bezapelacyjnym hitem. Wynika to ze sposobu jego wytworzenia, czyli wypiekania. Cechą takich produktów jest zdecydowanie większa wydajność i lepsza jakość. Jego ocena wynosi aż 4,7/5 i prawie 70% internautek deklaruje, że ponownie zakupi róż marki Hean.
Róż ma piękny koralowy odcień (272), jest dobrze napigmentowany i bardzo wydajny. Już niewielka ilość wystarczy, by nadać policzkom delikatny i świeży efekt. Uroku dodają błyszczące drobinki. Produkt niesamowicie mi się podoba. W tej cenie jakość jest naprawdę świetna! – a_mar_ant
Bardzo fajny róż o błyszczącym, świeżym wykończeniu.Fajna, średnia pigmentacja pozwalająca na budowanie - ciężko zrobić sobie nim krzywdę, mi chyba się jeszcze nie zdarzyło bo z łatwością można go uspokoić pędzlem do pudru. Daje naturalny efekt zarumienionych policzków. Jest naprawdę bardzo wydajny. – ewelewel123
Bardzo się cieszę, że usłyszałam kiedyś (przypadkiem) o tym różu. Jest wspaniały! Bije na głowę osławiony róż wypiekany Bourjois, co do którego nie mam pojęcia, o co tyle szumu. Hean ma wszystko to, czego nie ma Bourjois: piękny, świeży efekt, łatwość aplikacji (z tym to nawet trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo na pędzel), długotrwałość (cały dzień!). Policzki wyglądają świeżo i promiennie. Kosztuje niewiele i w Hebe bywa stosunkowo często na promocjach. Żałuję tylko, że nie jest dostępny w większej liczbie innych drogerii. Spory wybór kolorów, każda wybierze coś dla siebie. Polecam!!! – Lolencjuszka.
Jeśli miałaś okazję przetestować ten produkt, podziel się swoją opinią na KWC!