Podkład kryjący Double Wear jest Kosmetykiem Wszech Czasów. To jeden z najlepiej kryjących i trwałych produktów na rynku. Sięgają po niego makijażyści, którzy malują nim np. panny młode lub modelki do sesji. Chętnie wybierają go też gwiazdy. Celebrytki wykorzystują go do wykonania mejkapu na większe wyjścia.

Reklama
mat. prasowe

Podkład kryjący gwiazd - stosuje go Lipińska i Kubicka

Double Wear uwielbia Blanka Lipińska, która jakiś czas temu pokazała na Instastories, jak wykonuje nim pełen mejkap. Sandra Kubicka również stosuje podkład kryjący. W jednym z ostatnich postów przyznała, że to właśnie po hit, obok maskary do rzęs sięga najczęściej. Trzeba przyznać, że w przypadku obu pań, w makijażu cera wygląda nieskazitelnie.

Lubię za to, że utrzymuje się do 24h, nie odbija się oraz nie świeci - przyznała.

Zobacz także: Najlepsze dobrze kryjące podkłady do twarzy [Ranking]

Instagram@ blanka_lipinska/sandrakubicka

Jak działa podkład kryjący Estée Lauder Double Wear?

Double Wear jest podkładem kryjącym, który potrafi zakamuflować wszystko - większe przebarwienia, zmiany skórne w postaci trądziku, ale też tatuaż. Jest wybierany na większe wyjścia ze względu na jego odporność na ścieranie, pot, ale też niekorzystne warunki atmosferyczne. Nie rozmazuje się i po wielu godzinach wygląda na twarzy na nietknięty. Choć należy do cięższych podkładów, daje efekt świeżej i nieskazitelnie wyglądającej cery. Należy jednak pamiętać, żeby nie nakładać go zbyt wiele, bo możemy stworzyć nim efekt maski. Daje półmatowe wykończenie.

Hit Blanki Lipińskiej, Sandry Kubickiej i Dody ma nietłustą formułę — oznacza to, że nie przyczynia się do wyświecania cery. Przy tym nie oksyduje i nie podkreśla suchych skórek. Formuła podkładu została wzbogacona o SPF10, który ma chronić skórę przed szkodliwym działaniem promieni UV.

Reklama
Zobacz także

Jak podkład kryjący Double Wear oceniają Wizażanki?

Double Wear ma w KWC aż 2287 opinii i ponad 900 użytkowniczek oznaczyło go jako swój hit. Uzyskał ocenę 4,2 na 5 możliwych gwiazdek, a niemal 70 proc. zadeklarowało, że kupi go ponownie. Produkt sprawdził się na większości cer.

Krycie, jakość, trwałość podkładu jest super! Ze względu, że jestem makijażystką to ten podkład to must have w mojej pracy. Jest idealny do makijaży ślubnych i okolicznościowych. Utrzymuje się nieskazitelnie od momentu nałożenia do zmycia - zrecenzowała Double Wear Sylwia_Maluje.
Reklama
Reklama
Reklama