klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Blanka i Baron - Garbiel i Rafał - rozstania
Instagram
Newsy

Te znane pary rozstały się w 2020 roku - niektóre rozstania były naprawdę głośne

2020 obfitował w głośne rozstania. Niektóre z nich wciąż pozostają tajemnicą dla fanów, inne odbywały się niemal na żywo w social mediach.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 26, 2020

Rozstania nigdy nie są łatwe, zwłaszcza jeśli wcześniej związek był silnie komentowany w mediach, a pary miały wiernych fanów, którzy kibicowali relacjom przez cały czas ich trwania. W 2020 roku takich spektakularnych, zaskakujących, ale też głośnych i nierzadko dramatycznych było naprawdę dużo. 

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona

Blanka Lipińska i Alek Baron rozstali się po ośmiu miesiącach związku. Choć para początkowo ukrywała swoją relację, to kiedy ta ujrzała światło dzienne, stała się bardzo medialna. Autorka hitu "365 dni" często publikowała zdjęcia z ukochanym, pokazując jak silne łączy ich uczucie.

Powód rozstania: Blanka Lipińska jako jedyna skomentowała krótko rozstanie z Baronem. Nie podała jednak konkretnego powodu rozpadu związku z jurorem "The Voice od Poland". Źródła donosiły jednak, że chodziło o różnice w zaangażowaniu. Baron nie był tak otwarty na miłość jak jego partnerka. Oboje utrzymują przyjacielskie relacje. W ostatnim czasie mówi się nawet, że istnieje szansa na powrót.

Blanka Lipińska i Alek Baron
Instagram@alekbaron

Rozstanie Anny Wendzikowskiej z Janem Bazylem

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl mają wspólną córkę, po pojawieniu się na świecie której na krótko się rozstali. Para wróciła jednak do siebie, a wszystko wydawało się układać na nowo. Na Instagramie Wendzikowskiej zaczęły pojawiać się jednak smutne zdjęcia, co zauważyli fani.

Powód rozstania: Anna Wendzikowska przyznała, że to dla niej bardzo trudne, jednak Jan nie był przygotowany na ojcostwo i tak głęboki związek.

Anna Wendzikowska Jan Bazyl
Instagram/aniawendzikowska i VIPHOTO / East News

Rozstanie Gabriela i Rafała z "Królowych życia"

Rafał i Gabriel byli ze sobą niemal 20 lat i dali się poznać jako ekscentryczna para z programu "Królowe życia". Mężczyźni mieszkali razem w Głogowie, dbając o zakład produkujący futra, który prowadzi Gabriel. Od 2016 roku para kilkukrotnie przeżywała kryzys, informowała o zaręczynach, czy ślubie. Ostatecznie okazało się, że ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Powód rozstania: Okazało się, że Rafał i Gabriel nie są razem już od dłuższego czasu (mówi się nawet o dwóch latach). Gabriel przyznał, że ma nowego partnera, o którym wcześniej mówiono jako o tajemniczym prześladowcy znanej z TTV pary.

Jest tutaj Kamil. Jestem z nim od prawie dwóch lat. Z Rafałem byłem prawie dwie dekady. Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Proponuję, żeby Rafał znalazł sobie nowego chłopaka i dał mi święty spokój  - powiedział Gabriel w mediach społecznościowych.

Rafał i Gabriel z Królowych życia
Instagram@gabriel_seweryn

Rozstanie Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zostali zwycięzcami pierwszej edycji programu "Love Island". Choć wielu nie wierzyło w prawdziwość ich uczucia, para postanowiła kontynuować relację po zakończeniu show Polsatu. Udawało się to przez długi czas, Sylwia i Mikołaj zamieszkali razem. Po pewnym czasie coś zaczęło się jednak psuć i islandersi poszli na terapię dla par, która początkowo przyniosła rezultaty. Nie na długo.

Powód rozstania: Sylwia i Mikołaj ogłosili rozstanie na swoich social mediach, a po chwili rozpętała się medialna przepychanka, w której tych dwoje obwiniało się o rozpad relacji. Mikołaj zaznaczał, że Sylwia kłamała i pomimo obietnicy, że będą informować się o wyjściach po rozstaniu - "musiałem ją nietrzeźwą odklejać od innych facetów". Powiedział, że konkretnego powodu jednak nie ma. Sylwia postanowiła nie prać brudów i zaznaczyła, że ten też ma wiele za uszami i ma nadzieję, że przestanie ją śledzić i męczyć próbami rozmów.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Instagram@sylwia_madenska_official

Rozstanie Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej

Antek Królikowski związał się z Kasią Dąbrowską po związku z Julią Wieniawą. Para była razem przez 1,5 roku, początkowo stroniąc od mediów. Kiedy ich relacja wyszła na jaw, Antek chętnie dzielił się wizerunkiem partnerki. To ona była obecna przy aktorze w chwili śmierci jego ojca. Podczas kwarantanny wiele się jednak zmieniło.

Powód rozstania: Mówi się, że powodem rozstania pary było zauroczenie, a później uczucie Antka Królikowskiego do jego obecnej partnerki Joanny Opozdy. O zakończeniu związku poinformowała Kasia.

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska
Instagram@antek.krolikowski

Rozstanie Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise"

Marietta i Chris poznali się w programie "Hotel Paradise". Choć mężczyzna mocno zaangażował się w związek, to krótko po zakończeniu show para się rozstała. Tych dwoje planowało wspólne mieszkanie, przeprowadzkę Marietty do Anglii lub powrót Chrisa do Polski. Z planów nic nie wyszło.

Powód rozstania: Para rozstała się w zgodzie, wspólnie uznając, że w realnym świecie zbyt wiele ich dzieli. Dziś oboje mają już nowych partnerów.

Marietta Witkowska i Chris Ducki - Hotel Paradise
Instagram@marietta_witkowska

Rozstanie Sandry Kubickiej i Kaio Goncalveza

Sandra Kubicka była zaręczona z Kaio, z którym planowała już ślub i mieszkała w Miami. Na Instagramie często publikowała zdjęcia i relacje ze wspólnie spędzanego czasu. Na pewnym etapie ogłosiła, że chce wrócić do Polski, bo tęskni za ludźmi tutaj, ale też samym krajem. Okazało się, że związek z Kaio się rozpadł.

Powód rozstania: Sandra przyznała, że w trakcie związku z Kaio przeżywała silne załamanie emocjonalne, dodatkowo przeszkadzał jej imprezowy styl życia partnera. Ten mówił natomiast, że Sandra ograniczała jego kontakty z córką i miała przejawiać toksyczne zachowania. Mężczyzna jest już w nowym związku. Sandra pozostaje singielką, choć była w krótkiej relacji.

Sandra Kubicka i Kaio Goncalves
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Rozstanie Magdy Wójcik i Oleha Riaszeńczewa

Madzia Wójcik i Oleh poznali się w programie "Big Brother", gdzie mężczyzna mocno zauroczył się blondynką i jej sposobem bycia. Choć influencenka miała wątpliwości, czy jej telewizyjny partner odnajdzie się w środowisku jej znajomych, postanowiła kontynuować relację poza show. 

Powód rozstania: Magda zamieściła obszerne oświadczenie na swoim profilu na Instagramie, gdzie zasugerowała, że Oleh ją zdradził i złamał jej serce. Wspomniała o oszustwach.

Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce. Poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana - pisała wtedy Magda.

Rozstanie Magdy Wójcik i Oleha Riaszeńczewa
Instagram@ just_oleg.official / East News

Oprócz wspomnianych par rozstali się również Ilona Felicjańska i Paul Montana, Julia Wróblewska ze swoim partnerem, Laura Breszka i Mateusz Król, Dorota Szelągowska z mężem, Anna Popek z partnerem, Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak, Daniel Martyniuk z żoną Eweliną, Anna Skura (What Anna Wears) z mężem, czy Dorota Gardias i Żurnalista.

Komentarze
Czy Sylwia i Mikołaj z „Love Island” po rozstaniu zrezygnują z udziału w „Tańcu z gwiazdami”?
Instagram @sylwia_madenska_official
Newsy Sylwia i Mikołaj po rozstaniu już nie będą razem tańczyć w „Tańcu z gwiazdami”? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Kilka dni temu Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island” ogłosili decyzję o rozstaniu. Czy ich prywatne relacje wpłyną na udział byłych kochanków w „Tańcu z gwiazdami”? Sprawdźcie, czy para zrezygnuje z tanecznego hitu Polsatu.
Urszula Jagłowska
wrzesień 29, 2020

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Jedna z najbardziej lubianych i zgranych par celebrytów zupełnie nowego formatu właśnie się rozstała.   Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak , zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island” po wielu burzliwych miesiącach związku, w ostatni weekend zakończyli swoją relację. Czy napięta sytuacja pomiędzy byłymi kochankami wpłynie negatywnie na ich udział w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie wspólnie walczą o Kryształową Kulę tanecznego hitu Polsatu? Słowa tancerki nie pozostawiają wątpliwości. Czy Sylwia i Mikołaj z „Love Island” po rozstaniu zrezygnują z udziału w „Tańcu z gwiazdami”? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show Polsatu „Love Island. Wyspa Miłości”, gdzie wraz z innymi singlami walczyli o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Zaangażowanie, zbliżone charaktery i oczekiwania wobec związku nie tylko zaprowadziły ich aż do wielkiego finału show, ale też sprawiły, że para wyszła z programu nie tylko bogatsza o nowe doświadczenia, rozpoznawalność i nagrodę pieniężną, ale przede wszystkim prawdziwe uczucie. To na naszych oczach związek Sylwii i Mikołaja pięknie rozkwitał, a para ochoczo chwaliła się swoją miłością, szczęściem i planami na przyszłość nie tylko w mediach społecznościowych, ale też na branżowych imprezach, czerwonych dywanach, a także przed kamerami „Tańca z gwiazdami”, w którym zakochani postanowili wspólnie zawalczyć o Kryształową Kulę.          Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Przeczytaj
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Instagram@sylwia_madenska_official
Newsy Sylwia i Mikołaj po publicznym praniu brudów zatańczą razem w finale "Tańca z gwiazdami"?
Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak przepychają się w social mediach, zrzucając na siebie wzajemnie winę za rozstanie. W finale "Tańca z gwiazdami" zatańczą jako para?
Redakcja Wizaz.pl
październik 20, 2020

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zakończyli związek niemal rok po finale programu "Love Island". Terapia nie przyniosła skutku i w ostatnim czasie oboje wydali w swoich social mediach oświadczenia. Zdecydowali się na zakończenie związku, pomimo faktu, że czekały na nich jeszcze wspólne treningi do "Tańca z gwiazdami". Konflikt Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka z "Love Island" Po sposobie rozstania zwycięzców programu "Love Island" wydawałoby się, że tych dwoje pozostanie przyjaciółmi i rozejdzie się bez żalu. W międzyczasie pojawiały się jednak znaki, że w eks partnerach wciąż tkwi mnóstwo złości. Punktem zapalnym był jednak moment, kiedy Mikołaj Jędruszczak udzielił wywiadu dla portalu Przeambitni.pl. Uczestnik miłosnego reality show zdradził sporo szczegółów dotyczących związku i rozstania z Sylwią Madeńską. Padło mnóstwo gorzkich słów. To tam padło, że Jędruszczak "musiał ją nietrzeźwą w stanie nieważkości odklejać od innych facetów". Sylwia nie pozostała mu dłużna i w oświadczeniu przyznała, że jej partner wyczekiwał pod jej domem i nachodził ją pomimo rozstania.  Atmosfera jest gęsta, a jak wiemy pary, które odpadły z "Tańca z gwiazdami", występują zwykle po raz ostatni w finale. Ostatni odcinek tanecznego show emitowany będzie już w najbliższy piątek. Czy zobaczymy na parkiecie Sylwię i Mikołaja?  Zobacz także:   Sylwia Madeńska ma problemy ze zdrowiem? Wszystko przez rozstanie z Mikołajem... Czy Sylwia i Mikołaj zatańczą w finale "Tańca z gwiazdami"?  Pomiędzy tancerką, a tenisistą od dawna jest już bardzo poważny konflikt. W rozmowie z portalem Przeambitni, Mikołaj Jędruszczak zapowiedział, że ma...

Przeczytaj
Gabriel z „Królowych życia” pokazał nowego partnera
Instagram @rafalgrabias
Newsy Gabriel z „Królowych życia” zerwał z Rafałem! Celebryta przyznaje, że od dwóch lat ma nowego chłopaka
To już pewne! Rafał i Gabriel z „Królowych życia” na dobre się rozstali. By tego było mało, Gabriel opublikował oświadczenie, w którym przyznał, że od dwóch lat ma nowego partnera. Przystojniejszy od Rafała?
Urszula Jagłowska
grudzień 15, 2020

Najnowsze oświadczenie Gabriela Seweryna z „Królowych życia” wstrząsnęło internautami! Charyzmatyczny, pewny siebie projektant futer z Głogowa przyznał, że po niemal dwudziestu latach rozstał się ze swoim młodszym o osiemnaście lat partnerem, Rafałem Grabiasem. Co ciekawe, mężczyzna nie tylko pokazał światu swojego nowego ukochanego, ale też zaznaczył, że nie chce już mieć nic wspólnego z byłym chłopakiem. Jak na te wieści zareagował Rafał? Gabriel z „Królowych życia” rozstał się z Rafałem i pokazał nowego partnera Rafał Grabias i Gabriel Seweryn zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show „Królowe życia”, gdzie byli przedstawiani jako kochający życie w luksusie, temperamentni kreatorzy mody, nazywani pieszczotliwie przez swoich fanów „barwnymi ptakami z Głogowa”. To na naszych oczach zakochani przeżywali liczne wzloty i upadki, rozchodzili się i znowu do siebie wracali, a nawet z aręczyli się w 2018 roku , co bacznie śledziły kamery TTV. To jeszcze nie wszystko! Jak informował w maju Rafał, mężczyźni w czasie majówki mieli wziąć kameralny ślub , z którego relację mieliśmy śledzić w ostatnim, 9. sezonie „Królowych życia”. Tak się jednak nie stało, ponieważ Rafał i Gabriel zrezygnowali z dalszego udziału w hicie TTV, co motywowali zmianą priorytetów w swoim życiu, a także skupieniu się na związku. Zobacz także:  Rafał i Gabriel wyjawili, dlaczego odeszli „Królowych życia”. Mieli bardzo ważny powód         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post...

Przeczytaj
Mikołaj Jędruszczak zdradził kulisy rozstania z Sylwia Madeńską
ONS.pl
Newsy Mikołaj z „Love Island” o rozstaniu z Sylwią: „musiałem ją nietrzeźwą odklejać od innych facetów”. Jest odpowiedź tancerki
Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island” rozstali niemal miesiąc temu, a wciąż jest o nich głośno. Teraz tenisista zdradził powody rozstania z byłą ukochaną. Nie zabrakło ostrych słów i wyciągania wstydliwych sekretów dotyczących Sylwii. Co na to jego była dziewczyna?
Urszula Jagłowska
październik 20, 2020

Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska zaistnieli w show biznesie dzięki kontrowersyjnemu show Polsatu z udziałem atrakcyjnych singli, którzy odcięci od świata, walczyli o sławę, miłość i pieniądze. Para, dzięki sprytowi, zbliżonym oczekiwaniom względem związku, aż w końcu uczuciu, jakie z czasem ich połączyło, wygryzła innych uczestników, tym samym stając się zwycięzcami pierwszej edycji „Love Island. Wyspa Miłości” . I choć wiele osób wątpiło w ich szczere uczucie, Sylwia i Mikołaj po zakończeniu emisji programu nie tylko zamieszkali razem, ale też snuli wspólne plany na przyszłość. Niestety ich zażyłość nie przetrwała próby czasu, a Madeńska i Jędruszczak rozstali się pod koniec września . Co ciekawe, idąc w ślady Marietty Witkowskiej i Chrisa Ducci, zwycięzców „Hotelu Paradise”, Sylwia i Mikołaj również ogłosili rozpad swojego związku za pośrednictwem Instagrama.  Jest to najtrudniejsza decyzja w moim życiu. Zgodna z moimi zasadami, honorem i wartościami jednak przeciwko moim uczuciom... Tak, Kocham Sylwię... i każdy zada sobie teraz pytanie: „to co Ty do ch..a piszesz za bzdury?!”, ale pozwólcie, ze wytłumaczę. Rozstaję się z Sylwią. (...) Mogę powiedzieć tylko, że od dłuższego czasu próbuję przeboleć pewien zaistniały jakiś czas temu fakt, którego nie jestem w stanie przełknąć  poinformował Mikołaj Jędruszczak. Również Sylwia wydała oficjalne oświadczenie. Dziewczyna wyznała, że zarówno ona, jak i jej były partner, którym od dłuższego czasu musiała korzystać z terapii dla par , nie są w stanie dalej tworzyć związku, dlatego też podjęli decyzję o rozstaniu. Nasza relacja narodziła się w reality show na Waszych oczach. Czy była szczera? Tak. Mimo wielu prób, nie przetrwała próby...

Przeczytaj