zestaw kosmetyków Eveline
Chcę testować
serum neutrogena
Wyniki testu
Suplement diety ShineMe
Chcę testować
Bioderma Sébium Kerato+
Chcę testować
prostownica BaByliss
Wyniki testu
zestaw kosmetyków z serii kozie mleko
Chcę testować
Zestaw kosmetyków Samarite
Chcę testować
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Chcę testować
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Laureaci
kosmetyki garnier
Wyniki testu
produkty z linii Chlorofil od marki Soraya
Chcę testować
Korygujące serum z retinalem 0,07%, fitosfingozyną i Karnozyną 2.0
Chcę testować
żele intymne Unimil
Wyniki testu
dermokosmetyki Eucerin
Wyniki testu
Colgate® Max White Ultra Active Foam
Chcę testować
tołpa dermo enzyme
Chcę testować
suplement diety FeMe Complex Health Labs Care
Chcę testować
Serum TetraVIT C 10% Glow On
Chcę testować
Equilibra
Wyniki testu
cetaphil
Laureaci
Blanka i Baron - Garbiel i Rafał - rozstania
Instagram
Newsy

Te znane pary rozstały się w 2020 roku - niektóre rozstania były naprawdę głośne

2020 obfitował w głośne rozstania. Niektóre z nich wciąż pozostają tajemnicą dla fanów, inne odbywały się niemal na żywo w social mediach.

Rozstania nigdy nie są łatwe, zwłaszcza jeśli wcześniej związek był silnie komentowany w mediach, a pary miały wiernych fanów, którzy kibicowali relacjom przez cały czas ich trwania. W 2020 roku takich spektakularnych, zaskakujących, ale też głośnych i nierzadko dramatycznych było naprawdę dużo. 

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Rozstanie Blanki Lipińskiej i Barona

Blanka Lipińska i Alek Baron rozstali się po ośmiu miesiącach związku. Choć para początkowo ukrywała swoją relację, to kiedy ta ujrzała światło dzienne, stała się bardzo medialna. Autorka hitu "365 dni" często publikowała zdjęcia z ukochanym, pokazując jak silne łączy ich uczucie.

Powód rozstania: Blanka Lipińska jako jedyna skomentowała krótko rozstanie z Baronem. Nie podała jednak konkretnego powodu rozpadu związku z jurorem "The Voice od Poland". Źródła donosiły jednak, że chodziło o różnice w zaangażowaniu. Baron nie był tak otwarty na miłość jak jego partnerka. Oboje utrzymują przyjacielskie relacje. W ostatnim czasie mówi się nawet, że istnieje szansa na powrót.

Blanka Lipińska i Alek Baron
Instagram@alekbaron

Rozstanie Anny Wendzikowskiej z Janem Bazylem

Anna Wendzikowska i Jan Bazyl mają wspólną córkę, po pojawieniu się na świecie której na krótko się rozstali. Para wróciła jednak do siebie, a wszystko wydawało się układać na nowo. Na Instagramie Wendzikowskiej zaczęły pojawiać się jednak smutne zdjęcia, co zauważyli fani.

Powód rozstania: Anna Wendzikowska przyznała, że to dla niej bardzo trudne, jednak Jan nie był przygotowany na ojcostwo i tak głęboki związek.

Anna Wendzikowska Jan Bazyl
Instagram/aniawendzikowska i VIPHOTO / East News

Rozstanie Gabriela i Rafała z "Królowych życia"

Rafał i Gabriel byli ze sobą niemal 20 lat i dali się poznać jako ekscentryczna para z programu "Królowe życia". Mężczyźni mieszkali razem w Głogowie, dbając o zakład produkujący futra, który prowadzi Gabriel. Od 2016 roku para kilkukrotnie przeżywała kryzys, informowała o zaręczynach, czy ślubie. Ostatecznie okazało się, że ich relacja nie przetrwała próby czasu.

Powód rozstania: Okazało się, że Rafał i Gabriel nie są razem już od dłuższego czasu (mówi się nawet o dwóch latach). Gabriel przyznał, że ma nowego partnera, o którym wcześniej mówiono jako o tajemniczym prześladowcy znanej z TTV pary.

Jest tutaj Kamil. Jestem z nim od prawie dwóch lat. Z Rafałem byłem prawie dwie dekady. Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Proponuję, żeby Rafał znalazł sobie nowego chłopaka i dał mi święty spokój  - powiedział Gabriel w mediach społecznościowych.

Rafał i Gabriel z Królowych życia
Instagram@gabriel_seweryn

Rozstanie Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zostali zwycięzcami pierwszej edycji programu "Love Island". Choć wielu nie wierzyło w prawdziwość ich uczucia, para postanowiła kontynuować relację po zakończeniu show Polsatu. Udawało się to przez długi czas, Sylwia i Mikołaj zamieszkali razem. Po pewnym czasie coś zaczęło się jednak psuć i islandersi poszli na terapię dla par, która początkowo przyniosła rezultaty. Nie na długo.

Powód rozstania: Sylwia i Mikołaj ogłosili rozstanie na swoich social mediach, a po chwili rozpętała się medialna przepychanka, w której tych dwoje obwiniało się o rozpad relacji. Mikołaj zaznaczał, że Sylwia kłamała i pomimo obietnicy, że będą informować się o wyjściach po rozstaniu - "musiałem ją nietrzeźwą odklejać od innych facetów". Powiedział, że konkretnego powodu jednak nie ma. Sylwia postanowiła nie prać brudów i zaznaczyła, że ten też ma wiele za uszami i ma nadzieję, że przestanie ją śledzić i męczyć próbami rozmów.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak
Instagram@sylwia_madenska_official

Rozstanie Antka Królikowskiego i Kasi Dąbrowskiej

Antek Królikowski związał się z Kasią Dąbrowską po związku z Julią Wieniawą. Para była razem przez 1,5 roku, początkowo stroniąc od mediów. Kiedy ich relacja wyszła na jaw, Antek chętnie dzielił się wizerunkiem partnerki. To ona była obecna przy aktorze w chwili śmierci jego ojca. Podczas kwarantanny wiele się jednak zmieniło.

Powód rozstania: Mówi się, że powodem rozstania pary było zauroczenie, a później uczucie Antka Królikowskiego do jego obecnej partnerki Joanny Opozdy. O zakończeniu związku poinformowała Kasia.

Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska
Instagram@antek.krolikowski

Rozstanie Marietty i Chrisa z "Hotelu Paradise"

Marietta i Chris poznali się w programie "Hotel Paradise". Choć mężczyzna mocno zaangażował się w związek, to krótko po zakończeniu show para się rozstała. Tych dwoje planowało wspólne mieszkanie, przeprowadzkę Marietty do Anglii lub powrót Chrisa do Polski. Z planów nic nie wyszło.

Powód rozstania: Para rozstała się w zgodzie, wspólnie uznając, że w realnym świecie zbyt wiele ich dzieli. Dziś oboje mają już nowych partnerów.

Marietta Witkowska i Chris Ducki - Hotel Paradise
Instagram@marietta_witkowska

Rozstanie Sandry Kubickiej i Kaio Goncalveza

Sandra Kubicka była zaręczona z Kaio, z którym planowała już ślub i mieszkała w Miami. Na Instagramie często publikowała zdjęcia i relacje ze wspólnie spędzanego czasu. Na pewnym etapie ogłosiła, że chce wrócić do Polski, bo tęskni za ludźmi tutaj, ale też samym krajem. Okazało się, że związek z Kaio się rozpadł.

Powód rozstania: Sandra przyznała, że w trakcie związku z Kaio przeżywała silne załamanie emocjonalne, dodatkowo przeszkadzał jej imprezowy styl życia partnera. Ten mówił natomiast, że Sandra ograniczała jego kontakty z córką i miała przejawiać toksyczne zachowania. Mężczyzna jest już w nowym związku. Sandra pozostaje singielką, choć była w krótkiej relacji.

Sandra Kubicka i Kaio Goncalves
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Rozstanie Magdy Wójcik i Oleha Riaszeńczewa

Madzia Wójcik i Oleh poznali się w programie "Big Brother", gdzie mężczyzna mocno zauroczył się blondynką i jej sposobem bycia. Choć influencenka miała wątpliwości, czy jej telewizyjny partner odnajdzie się w środowisku jej znajomych, postanowiła kontynuować relację poza show. 

Powód rozstania: Magda zamieściła obszerne oświadczenie na swoim profilu na Instagramie, gdzie zasugerowała, że Oleh ją zdradził i złamał jej serce. Wspomniała o oszustwach.

Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce. Poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana - pisała wtedy Magda.

Rozstanie Magdy Wójcik i Oleha Riaszeńczewa
Instagram@ just_oleg.official / East News

Oprócz wspomnianych par rozstali się również Ilona Felicjańska i Paul Montana, Julia Wróblewska ze swoim partnerem, Laura Breszka i Mateusz Król, Dorota Szelągowska z mężem, Anna Popek z partnerem, Edyta Zając i Jakub Rzeźniczak, Daniel Martyniuk z żoną Eweliną, Anna Skura (What Anna Wears) z mężem, czy Dorota Gardias i Żurnalista.

Gabriel z "Królowych życia" przerywa milczenie i opowiada o rozstaniu z Rafałem
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy
Gabriel z "Królowych życia" wbija szpilę Rafałowi. Zamierza ujawnić wszystkie sekrety byłego partnera?
Gabriel Seweryn po rozstaniu z Rafałem Grabiasem czerpie z życia garściami. "Król życia" ma już nowego partnera i rozważa wydanie biografii. Rafał ma się czego obawiać?

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias bez wątpienia byli najpopularniejszą parą LGBT w polskim show-biznesie. Panowie przez lata dzielili się szczegółami swojego życia nie tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale też programu "Królowe życia". Zakochani wpuścili kamery TTV do swojej codzienności, tym samym ukazując swoim fanom najbardziej intymne smaczki swojej relacji. Ku zaskoczeniu wszystkich,  "barwne ptaki z Głogowa" dnia na dzień ogłosili rozstanie. Gabriel znalazł nowego partnera, którym okazał się być jego "stalker" Kamil, a pomiędzy projektantem i jego ex wywiązała się prawdziwa medialna wojna. Panowie wzajemnie obwiniają się o rozpad związku i wszystko wskazuje na to, że Gabriel nie ma zamiaru dać za wygraną. Projektant futer zamierza wydać biografię bez żadnej cenzury. Szykuje się skandal? Gabriel z "Królowych życia" znów uderza w Rafała? Zamierza wydać autobiografię Rafał Grabias i jego były partner Gabriel Seweryn zdobyli ogromną popularność dzięki udziałowi w "Królowych Życia" . Aktualnie w życiu obu panów sporo się dzieje. Po wieloletnim burzliwym związku na oczach całej Polski, Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozstali się . Co  ciekawe, już nawet podczas kręcenia hitu TTV ta dwójka to schodziła się, to znów rozstawała, by w 2018 roku zaręczyć się w świetle reflektorów. To jeszcze nie wszystko! Jak informował w maju 2020 roku Rafał, mężczyźni w czasie majówki  mieli wziąć kameralny ślub , z którego relację mieliśmy śledzić w ostatnim, 9. sezonie "Królowych życia". Tak się jednak nie stało, ponieważ mężczyźni zrezygnowali z dalszego udziału w programie. Później do sieci przedostały się wieści, że "Versace z Głogowa" jest napastowany...

Gabriel z "Królowych życia" przerywa milczenie i opowiada o rozstaniu z Rafałem
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy
Gabriel z "Królowych życia" zdradza szczegóły rozstania z Rafałem: "Byłem ofiarą manipulacji" 
Gabriel Seweryn z "Królowych życia" przerywa milczenie. Opowiedział o szczegółach związku i rozstania z Rafałem Grabiasem. Oj, nie spodoba mu się to, co ujawnił jego ex.

Po wieloletnim burzliwym związku na oczach całej Polski, Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozstali się . Gwiazdorzy "Królowych życia" nie są parą już od kilku miesięcy i od czasu pamiętnego instagramowego wyznania o rozpadzie ich związku "kolorowe ptaki" TTV cyklicznie nie szczędzą sobie medialnych uszczypliwości. I choć Rafał chętnie dzielił się w licznych wywiadach swoją wersją rozstania z Gabrielem, ten starał się milczeć... aż do teraz. "Versace z Głogowa" postanowił w końcu zabrać głos i ujawnił kilka nieznanych dotąd faktów ze wspólnego życia z Rafałem. Oj Grabias z pewnością nie będzie zadowolony z tych zwierzeń! Gabriel z "Królowych życia" przerywa milczenie i opowiada o rozstaniu z Rafałem Rafał Grabias i jego były partner Gabriel Seweryn zdobyli ogromną popularność dzięki udziałowi w "Królowych Życia". Aktualnie w życiu obu panów sporo się dzieje. Niedawno postanowili definitywnie zakończyć swoją niemalże dwudziestoletnią relację. Warto podkreślić, że nawet podczas kręcenia hitu TTV ta dwójka to schodziła się, to znów rozstawała, by w 2018 roku zaręczyć się w świetle reflektorów. Oświadczyny projektantów uchwyciły kamery TTV, a widzowie "Królowych życia" ochoczo kibicowali swoim ulubieńcom i nie mogli się doczekać ich ślubu. To jeszcze nie wszystko! Jak informował w maju 2020 roku Rafał, mężczyźni w czasie majówki mieli wziąć kameralny ślub , z którego relację mieliśmy śledzić w ostatnim, 9. sezonie "Królowych życia". Tak się jednak nie stało, ponieważ mężczyźni zrezygnowali z dalszego udziału w programie. Później do sieci przedostały się wieści, że "Versace z Głogowa" jest napastowany przez nachalnego stalkera Kamila. Z czasem okazało się, że...

"Królowe życia": Rafał wypowiada wojnę Gabrielowi. Ale afera! O co tym razem poszło?
TRICOLORS/East News
Newsy
"Królowe życia": Rafał wypowiada wojnę Gabrielowi. Ale afera! O co tym razem poszło?
Rafał Grabias z "Królowych życia" już zatrudnił prawnika i zapowiada Gabrielowi Sewerynowi batalię w sądzie. Takiej wojny byłych kochanków nikt się nie spodziewał!

Gabriel Seweryn i Rafał Grabias bez wątpienia byli najpopularniejszą parą LGBT w polskim show-biznesie. Panowie przez lata dzielili się szczegółami swojego życia nie tylko za pośrednictwem mediów społecznościowych, ale też programu "Królowe życia", gdzie bez skrępowania ukazywali fanom najbardziej intymne smaczki swojej relacji. Ku zaskoczeniu wszystkich,  "barwne ptaki z Głogowa" z dnia na dzień ogłosiły rozstanie, a na ich inststagramowych kontach aż wrzało od wzajemnych oskarżeń. Panowie zarzucali sobie kłamstwa, zdrady, a nawet nękanie i przemoc psychiczną. Jak się teraz okazuje, ekscentryczny projektant futer, Gabriel Seweryn, właśnie otrzymał listowny pozew od swojego byłego narzeczonego. O co oskarża go Rafał Grabias? Takiej afery nikt się nie spodziewał! Zobacz także:  "Królowe Życia": Rafał Grabias pokazał stare zdjęcie! Tak wyglądał przed metamorfozą Rafał z "Królowych życia" wypowiada Gabrielowi sądową wojnę Po wieloletnim burzliwym związku na oczach całej Polski,  Rafał Grabias i Gabriel Seweryn rozstali się .  Co  ciekawe, już nawet podczas kręcenia "Królowych życia"  ta dwójka to schodziła się, to znów rozstawała, by w 2018 roku zaręczyć się w świetle reflektorów. To jeszcze nie wszystko! Jak informował w maju 2020 roku Rafał, mężczyźni w czasie romantycznej majówki  mieli wziąć kameralny ślub , z którego relację mieliśmy śledzić w ostatnim, 9. sezonie "Królowych życia". Tak się jednak nie stało, ponieważ panowie zrezygnowali z dalszego udziału w programie. Później do sieci przedostały się wieści, że "Versace z Głogowa" jest  napastowany przez nachalnego stalkera Kamila , który później okazał się być...

Czy Sylwia i Mikołaj z „Love Island” po rozstaniu zrezygnują z udziału w „Tańcu z gwiazdami”?
Instagram @sylwia_madenska_official
Newsy
Sylwia i Mikołaj po rozstaniu już nie będą razem tańczyć w „Tańcu z gwiazdami”? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
Kilka dni temu Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak, zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island” ogłosili decyzję o rozstaniu. Czy ich prywatne relacje wpłyną na udział byłych kochanków w „Tańcu z gwiazdami”? Sprawdźcie, czy para zrezygnuje z tanecznego hitu Polsatu.

Czegoś takiego nikt się nie spodziewał! Jedna z najbardziej lubianych i zgranych par celebrytów zupełnie nowego formatu właśnie się rozstała.   Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak , zwycięzcy pierwszej polskiej edycji „Love Island” po wielu burzliwych miesiącach związku, w ostatni weekend zakończyli swoją relację. Czy napięta sytuacja pomiędzy byłymi kochankami wpłynie negatywnie na ich udział w „Tańcu z gwiazdami”, gdzie wspólnie walczą o Kryształową Kulę tanecznego hitu Polsatu? Słowa tancerki nie pozostawiają wątpliwości. Czy Sylwia i Mikołaj z „Love Island” po rozstaniu zrezygnują z udziału w „Tańcu z gwiazdami”? Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show Polsatu „Love Island. Wyspa Miłości”, gdzie wraz z innymi singlami walczyli o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Zaangażowanie, zbliżone charaktery i oczekiwania wobec związku nie tylko zaprowadziły ich aż do wielkiego finału show, ale też sprawiły, że para wyszła z programu nie tylko bogatsza o nowe doświadczenia, rozpoznawalność i nagrodę pieniężną, ale przede wszystkim prawdziwe uczucie. To na naszych oczach związek Sylwii i Mikołaja pięknie rozkwitał, a para ochoczo chwaliła się swoją miłością, szczęściem i planami na przyszłość nie tylko w mediach społecznościowych, ale też na branżowych imprezach, czerwonych dywanach, a także przed kamerami „Tańca z gwiazdami”, w którym zakochani postanowili wspólnie zawalczyć o Kryształową Kulę.          Wyświetl ten post na Instagramie.                  ...

Nasze akcje
dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Grodzka, ekspert Dermedic
Pielęgnacja
Skuteczna pielęgnacja cery wrażliwej - radzi specjalista dermatolog dr hab. n. med. Ewa Trznadel-Grodzka
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner
Avon oceniany jako marka luksusowa
Pielęgnacja
Avon oceniany jako marka luksusowa!
Partner
Szczotka prostująca Philips
Fryzury
Podgrzewana szczotka prostująca z jonizacją BHB885/00 od Philips sprawdzona przez Top Recenzentki!
Partner
Babyliss
Fryzury
Redaktorki sprawdziły prostownicę BaByliss dodającą włosom połysk. Jak sprawdziła się na 3 różnych typach włosów?
Partner