Skarpetki złuszczające z Biedronki opierają swoje działanie na zawartości kwasów AHA i BHA, które świetnie radzą sobie z suchym, martwym naskórkiem. Po kilku dniach od zabiegu odsłania się miękka i gładka skóra, którą bez kompleksów możecie pokazać w sandałkach! Do 7 maja kupicie skarpetki na promocji za 5,99 zł.

Reklama

Jak działają skarpetki złuszczające Be Beauty z Biedronki?

Skarpetki złuszczające BeBeauty mają za zadanie przede wszystkim pozbyć się przesuszonego naskórka i uporać się z problemem popękanych pięt. Zabieg pomaga usunąć nie tylko zrogowacenia, ale też wszelkie zgrubienia i odciski. Dodatkowo zastosowane substancje uzupełniają powłokę hydrolipidową skóry, ograniczając TEWL, czyli transepidermalną utratę wilgoci. Stopy stają się gładkie i nawilżone.

mat. prasowe

Skład skarpetek złuszczających z Biedronki

Właściwości skarpetek złuszczających BeBeauty wynikają ze składu dołączonego do zestawu płynu. Są to przede wszystkim substancje, które działają keratolitycznie i regulują proces odnowy naskórka, nawilżają i regenerują. Należą do nich:

Zobacz także: Ta maska na pięty z kwasami usuwa zrogowacenia już po kilku dniach – kosztuje teraz 14 zł

Jak stosować skarpetki złuszczające?

W opakowaniu znajdują się dwie foliowe skarpetki, dwie saszetki z płynem i naklejki do zaklejenia skarpetek. Płyn należy wlać do skarpetek i założyć je na stopy. Po upływie ok. 90 minut należy zdjąć skarpetki złuszczające i umyć stopy.

Zobacz także

Po kilku dniach zauważycie efekty działania substancji zawartych w płynie. Skóra na stopach zaczyna się mocno złuszczać. „Schodzenie” starego, zrogowaciałego naskórka trwa kilka kolejnych dni. W tym czasie warto stopy moczyć i wspomagać usuwanie „płatów” skóry za pomocą tarki czy pumeksu.

Wizażanki o skarpetkach BeBeauty

Skarpetki złuszczające BeBeauty doczekały się 72 recenzji. Wizażanki wystawiły im ocenę 4,4 na 5 gwiazdek, a 83% z nich deklaruje, że kupi je ponownie. Cenią je za to, że dają równie dobre efekty, co droższe skarpetki złuszczające innych marek.

W moim przypadku skarpetki świetnie się sprawdziły. Skóra zaczęła się złuszczać po ok. 5 dniach i schodziła ok. 4 dni. Ładnie płatkami się odrywała i stopy są zdecydowanie gładsze niż przed zabiegiem. Same skarpetki kosztują niewiele, więc zgodnie z zaleceniami producenta raz w miesiącu opłaca się zainwestować i przeprowadzić zabieg

daria_tkaczyk

(…) Efekt to gładkie, miękkie stopy. Bez zgrubień, odcisków, twardej skóry i zadziorów. Bezboleśnie i bez używania skomplikowanych akcesoriów do pedicure. Produkt nie przesuszył mi stóp, nie uczulił, nie zaszkodził w żaden sposób. Efekt jest super! Szkoda tylko, że dość krótkotrwały, bo już widzę, że powoli zaczyna wracać, ale na wyjście czy urlop jest to super sprawa. Na pewno kupię jeszcze nie raz!
Reklama

glamorous90

Reklama
Reklama
Reklama