klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Podał powód!
ONS.pl
Newsy

„Taniec z gwiazdami” bez Marcina Bosaka! Aktor podał prawdziwy powód swojej rezygnacji

To już pewne, najnowsza edycja „Tańca z gwizdami” wróci na antenę Polsatu już jesienią, jednak w okrojonym składzie. Dotąd mówiło się, że Marcin Bosak odejdzie z show przez zbyt wysokie honorarium Wieniawy. A jaka jest prawda! Aktor podał szczegóły rezygnacji z programu.
Urszula Jagłowska
sierpień 10, 2020

Najgorszy scenariusz się potwierdził. Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem, „Taniec z gwiazdami” wraca jesienią na antenę Polsatu w okrojonym składzie. Plotki o odejściu Marcina Bosaka z tanecznego show z udziałem celebrytów okazały się prawdą. Choć na początku główny zainteresowany nie potwierdzał, jak i nie zaprzeczał tym doniesieniom, teraz postanowił zabrać głos w sprawie i przyznał, że rzeczywiście zrezygnował z udziału w programie. Co go do tego skłoniło?

Julia Wieniawa zdradziła nam, jakiego używa rozświetlacza

Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało?

Strach przed pandemią koronawirusa sprawił, że wiosną wiele stacji, w tym Polsat, zrezygnowało z nagrywania programów z udziałem publiczności. Co więcej obawa przez nieznaną i śmiercionośną chorobą sprawiła, że kultowe taneczne show z udziałem celebrytów, „Taniec z gwiazdami”, powróci na antenę wraz z jesienną ramówką. Wiele osób zadawało sobie wtedy pytanie, kiedy nastąpi radosna chwila i na nowo miliony sympatyków show będą mogły na żywo śledzić poczynania swoich ulubionych celebrytów. Dziś wiemy, że najnowsze odcinki „Tańca z gwiazdami” będziemy mogli oglądać już niebawem. Jak poinformowała stylistka programu, Malwina Wędzikowska, 11. edycja tanecznego hitu Polsatu powróci 4. września. Jak się jednak okazuje zabraknie w niej Marcina Bosaka oraz partnerującej mu Wiktorii Omyłki. Skąd taka decyzja?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Niedawno w kuluarach mówiło się, ze Bosak zrezygnował z hitu Polsatu ze względu na Julię Wieniawę. Aktor miał być bowiem zazdrosny o niezwykle wysokie honorarium młodszej koleżanki, która jako jedyna zarobi najwięcej na udziale w show. 

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Marcin zrezygnował z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, bo dowiedział się, że Julia Wieniawa ma prawie dwa razy wyższą stawkę. On dostawać miał 8, ona aż 15 tysięcy złotych. Jest znanym aktorem z ogromnym dorobkiem i rozpoznawalnością, a ona stawia w show-biznesie pierwsze kroki. Według was to sprawiedliwe?! – jakiś czas temu zdradził informator „Pudelka”.

Do tej pory aktor przemilczał te rewelacje. Teraz, gdy pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami po ponad półrocznej przerwie, gwiazdor potwierdził swoją rezygnację z show i podał prawdziwy powód swojej decyzji.

Wobec pojawienia się w ostatnich tygodniach, sporej ilości nieprawdziwych informacji dotyczących mojej rezygnacji z dalszego udziału w programie, które czytałem z zadziwieniem […]  śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody – napisał na Instagramie Marcin Bosak.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin)

Aktor podziękował stacji i najbliższym za wsparcie.

Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie. Wiktorii Omyła za cierpliwość, Marii Dębskiej za nieustające wsparcie. Rodzicom i Annie Bosak za motywację – dodał Marcin.

Żałujecie, że nie zobaczycie już Marcina Bosaka w „Tańcu z gwiazdami”?

Komentarze
"Taniec z gwiazdami" - Marcin Bosak zrezygnował
Styl życia "Taniec z gwiazdami" bez jednej z gwiazd - Marcin Bosak zrezygnował z programu?
"Taniec z gwiazdami" wraca do Polsatu 4 września w okrojonym składzie? Ponoć jedna z gwiazd zrezygnowała z udziału w tanecznym show.
Marta Średnicka
czerwiec 23, 2020

"Taniec z gwiazdami" jesienią wraca na antenę Polsatu po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. 11. edycja miała swoją premierę wiosną. To wtedy w tanecznym show udział wzięło 11 par, wśród których niekwestionowanymi liderami okazali się Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino. To oni zdobyli komplet punktów od jury tuż przed przerwą w emisji odcinków. Teraz okazuje się, że obecność jednego z uczestników stoi pod znakiem zapytania. Podobno nie wystąpi on w jesiennej odsłonie programu. Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę Polsatu - znamy datę  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Telemagazyn (@telemagazyn) Mar 13, 2020 o 2:42 PDT Kogo nie zobaczymy w "Tańcu z gwiazdami" Jak donosi "Fakt", pomimo zapewnień Malwiny Wędzikowskiej, stylistki pracującej przy programie, nie wszyscy uczestnicy pojawią się w jesiennym wydaniu "Tańca z gwiazdami". Obecność jednej z gwiazd jest niepewna. Z nagrań do telewizyjnego show wycofać miałby się aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość", Marcin Bosak. O jego decyzji media poinformowały osoby trzecie. Sprawa wydaje się jednak nie być zwykłą plotką, bo sam zainteresowany nie zdementował tej informacji, zasłaniając się kontraktem. Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem - powiedział aktor.  O tym, czy doniesienia są prawdziwe przekonamy się dopiero przed startem nagrań. Jak zaznacza jednak informator "Faktu", Marcin Bosak "ładnie podziękował stacji za udział w show". Zobacz także: Julia Wieniawa spędzi wakacje ze Stefano Terrazzino  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Marcin Bosak (@bosak.marcin) Mar 14, 2020 o 7:51 PDT Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Przeczytaj
marcin bosak w tańcu z gwiazdami
Styl życia Marcin Bosak odchodzi z "Tańca z Gwiazdami" przez Julię Wieniawę?
Czyżby młodziutka Julia Wieniawa zaszła za skórę Marcinowi Bosakowi? Aktor podjął decyzję o odejściu z show rzekomo ze względu na... wyższą stawkę za odcinek jego tanecznej konkurentki.
Milena Majak
czerwiec 26, 2020

Mówi się, że jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze . Jak twierdzi informator portalu Pudelek.pl, to właśnie stawka finansowa za odcinek była przyczyną decyzji Marcina Bosaka. Oliwy do ognia dolewa fakt, że poczuł się zniesmaczony propozycją, którą otrzymała Julia Wieniawa. Zaproponowano jej dwa razy większe wynagrodzenie za wzięcie udziału w polsatowskim "Tańcu z Gwiazdami". Zdjęcie: Ons.pl Ile Marcin Bosak zarobiłby na "Tańcu z Gwiazdami"? Przerwana przez pandemię koronawirusa na początku wiosny  11. edycja "Tańca z Gwiazdami" będzie kontynuowana jesienią tego roku. Do wznowienia odcinków pozostało już niewiele czasu, ale producenci mają teraz nie lada zagwozdkę. Mimo że do tej pory wszyscy uczestnicy deklarowali powrót do programu w niezmienionym składzie, najnowsze doniesienia serwisu Pudelek.pl wskazują na to, że Marcin Bosak, nie chce już kontynuować przygody z tanecznym show.  Powodem jego decyzji mają być  różnice finansowe między uczestnikami . Nie był zadowolony z zaproponowanej mu stawki za odcinek tym bardziej, że młodsza od niego o prawie 20 lat Julia Wieniawa otrzymała dwukrotnie wyższą propozycję finansową.  Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Marcin zrezygnował z udziału w 'Tańcu z Gwiazdami', bo dowiedział się, że Julia Wieniawa (sprawdź!) ma prawie dwa razy wyższą stawkę. On dostawać miał 8, ona aż 15 tysięcy złotych. Jest znanym aktorem z ogromnym dorobkiem i rozpoznawalnością, a ona stawia w show-biznesie pierwsze kroki. Według was to sprawiedliwe?! - zdradził informator "Pudelka". Na początku plotki głosiły, że Julii Wieniawie udało się wynegocjować  rekordową stawkę 30 tysięcy za odcinek , ale była to nieprawda. Jeśli wierzyć informatorowi "Pudelka", jej stawka jest o połowę niższa. Według informatora: "miała dostać 12, ale wynegocjowała 15. Plotkę o 30 tysiącach wymyślił i podał dalej...

Przeczytaj
Taniec z gwiazdami - 11. edycja
Styl życia Juror programu "Taniec z gwiazdami" przeklina na wizji
Pierwszy odcinek programu „Taniec z gwiazdami” był pełen emocji. Nikt nie spodziewał się jednak, że będzie ich aż tyle.
Marta Średnicka
marzec 06, 2020

Michał Malitowski podczas pierwszego odcinka 11. edycji programu „Taniec z gwiazdami” nie przebierał w żartach. Już od początku programu starał się żartobliwie oceniać uczestników. Początkowo mówił o ruchach bioder, których zabrakło Mikołajowi Jędruszczakowi i zasugerował, że według niektórych, mężczyźni biodrami ruszają jedynie w sypialni. Po występie Tomasza Oświecińskiego mówił również o "sztywnej" postawie na parkiecie. Zobacz także: Jury "Tańca z Gwiazdami" ma swoją faworytkę? Widzowie nie mają wątpliwości Michał Malitowski używa wulgaryzmów na wizji Oceniając występ Sylwestra Wilka, który wraz z Hanną Zudziewicz odtańczył walca angielskiego, jeden z jurorów dał się ponieść emocjom. Michał Malitowski będąc pod wrażeniem możliwości uczestnika, który poradził sobie w tańcu pomimo niepełnosprawności, użył wulgarnych słów na wizji. "Kur**" - padło z jego ust. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami) Gru 27, 2019 o 1:56 PST Na słowa jurora zareagowała Ivona Pavlović, wskazując ze zdziwioną i zmartwioną miną na zegarek. Jego słowa pojawiły się na antenie tuż po godzinie 21:30. Będą problemy? Oceny jury to jednak nie jedyne zaskoczenie tego wieczoru. W pierwszym odcinku nie odpadła żadna z par. W następnym tygodniu pożegnamy natomiast nie dwoje, a czworo uczestników. Podczas oceniania pod uwagę wzięte zostaną oceny z poprzedniego odcinka.  Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Przeczytaj