Najgorszy scenariusz się potwierdził. Po długiej przerwie spowodowanej koronawirusem, „Taniec z gwiazdami” wraca jesienią na antenę Polsatu w okrojonym składzie. Plotki o odejściu Marcina Bosaka z tanecznego show z udziałem celebrytów okazały się prawdą. Choć na początku główny zainteresowany nie potwierdzał, jak i nie zaprzeczał tym doniesieniom, teraz postanowił zabrać głos w sprawie i przyznał, że rzeczywiście zrezygnował z udziału w programie. Co go do tego skłoniło?

Reklama

Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z gwiazdami”. Co się stało?

Strach przed pandemią koronawirusa sprawił, że wiosną wiele stacji, w tym Polsat, zrezygnowało z nagrywania programów z udziałem publiczności. Co więcej obawa przez nieznaną i śmiercionośną chorobą sprawiła, że kultowe taneczne show z udziałem celebrytów, „Taniec z gwiazdami”, powróci na antenę wraz z jesienną ramówką. Wiele osób zadawało sobie wtedy pytanie, kiedy nastąpi radosna chwila i na nowo miliony sympatyków show będą mogły na żywo śledzić poczynania swoich ulubionych celebrytów. Dziś wiemy, że najnowsze odcinki „Tańca z gwiazdami” będziemy mogli oglądać już niebawem. Jak poinformowała stylistka programu, Malwina Wędzikowska, 11. edycja tanecznego hitu Polsatu powróci 4. września. Jak się jednak okazuje zabraknie w niej Marcina Bosaka oraz partnerującej mu Wiktorii Omyłki. Skąd taka decyzja?

Niedawno w kuluarach mówiło się, ze Bosak zrezygnował z hitu Polsatu ze względu na Julię Wieniawę. Aktor miał być bowiem zazdrosny o niezwykle wysokie honorarium młodszej koleżanki, która jako jedyna zarobi najwięcej na udziale w show.

Jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Marcin zrezygnował z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”, bo dowiedział się, że Julia Wieniawa ma prawie dwa razy wyższą stawkę. On dostawać miał 8, ona aż 15 tysięcy złotych. Jest znanym aktorem z ogromnym dorobkiem i rozpoznawalnością, a ona stawia w show-biznesie pierwsze kroki. Według was to sprawiedliwe?! – jakiś czas temu zdradził informator „Pudelka”.

Do tej pory aktor przemilczał te rewelacje. Teraz, gdy pierwszy odcinek „Tańca z gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami po ponad półrocznej przerwie, gwiazdor potwierdził swoją rezygnację z show i podał prawdziwy powód swojej decyzji.

śpieszę z wyjaśnieniem dlaczego podjąłem taką decyzję. Powód jest prosty. Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody – napisał na Instagramie Marcin Bosak." /]

Zobacz także

Aktor podziękował stacji i najbliższym za wsparcie.

Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie. Wiktorii Omyła za cierpliwość, Marii Dębskiej za nieustające wsparcie. Rodzicom i Annie Bosak za motywację – dodał Marcin.
Reklama

Żałujecie, że nie zobaczycie już Marcina Bosaka w „Tańcu z gwiazdami”?

Reklama
Reklama
Reklama