Siostry Hadid to jedne z najbardziej rozpoznawalnych obecnie modelek na świecie. Wyznaczają trendy i nic dziwnego, że wiele młodych kobiet i nastolatek je naśladuje.

Reklama

Gigi Hadid i włosy w kolorze butterscotch

Rudy blond - mówi ci to coś? Nam nasuwał się ten kolor za każdym razem, kiedy patrzyłyśmy na włosy Gigi Hadid. Niezależnie od tego, pod jakim kątem pada na jej fryzurę światło, zawsze wygląda perfekcyjnie. Spod grubych blond włosów, wyłaniają się delikatnie rude kosmyki uzyskane dzięki metodzie malowania włosów balayagem.

Źródło: Pinterest

Połączenie blondu i rudego jest o tyle interesujące, że na włosach wygląda bardzo naturalnie. Niektórzy z pewnością będą przecierać oczy ze zdumienia, kiedy dowiedzą się, że to włosowe arcydzieło zostało namalowane. Umiejętnie wykonana koloryzacja z przeciągnitym odrostem sprawi, że odstęp między wizytami u stylisty wydłuży się, a ty zaoszczędzisz nie tylko czas, ale też pieniądze.

Źródło: Pinterest

Zobacz także

Każda kobieta z włosami w odcieniu blond bez problemu uzyska taki odcień. Buterrscotch na włosach prezentuje się niezwykle ekskluzywnie. A żeby się temu dokładniej przyjrzeć, sprawdź naszą galerię, gdzie możesz zobaczyć dokładniej, jak prezentuje się ten odcień.

Reklama

Testuj kosmetyki za darmo

Zapisując się do naszego Klubu Recenzentki możesz testować kosmetyki zupełnie za darmo. Następnie zrób sobie zdjęcie i dodaj je do Looków Wizażanek, oznaczając przy tym, jakich produktów użyłaś.Zdjęcie główne: PinterestZapisz

Reklama
Reklama
Reklama