kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Chcę testować
Octenisept
Chcę testować
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
maskara avon
Laureaci
Stella Stanisławska z "Love Island"
mat. prasowe
Newsy

Tak wygląda Stella z "Love Island" w krótkich włosach i grzywce! Jak zupełnie inna osoba!

Tak wygląda Stella z "Love Island" w krótkich włosach i grzywce! Jak zupełnie inna osoba!

Stella i Piotr odpadli z "Love Island" tuż przed wielkim finałem. I mimo tego, że nie byli najbardziej lubianą parą 3. edycji, niektórzy widzowie twierdzą, że bardziej należał im się finał niż Ani i Czarkowi, których relacja trwa najkrócej. Stella dzięki swojemu udziałowi w programie i charakterystycznemu wyglądowi budziła sporo emocji. Tym bardziej, że przyznała, że udało jej się pokonać otyłość, a przez ostatnie lata zrzuciła aż 18 kilogramów! Stella dała się poznać widzom jako długowłosa opalona piękność. Jednak jak wyglądała w krótkich włosach? Mamy zdjęcie! Poznalibyście ją? 

Zobacz także: Oto finałowe pary "Love Island 3"! Kto odpadł przed finałem? Widzowie się nie zgadzają!

Mikołaj z "Love Island" zdradził, jaka część ciała Sylwii najbardziej mu się podoba

Stella z "Love Island 3" w krótkich włosach

Stella z "Love Island" od początku z dumą mówiła o tym, że udało jej się schudnąć aż 18 kg. Widzowie zastanawiali się, jak mogła wyglądać przed metamorfozą. Niestety w sieci trudno było znaleźć zdjęcia przedstawiające Stellę w przeszłości. Te które były dostępne były aktualne. Niedawno jednak widzowie dotarli do fotografii Stelii z imprezy z 2015 roku. Metamorfoza, którą przeszła na przestrzeni ostatnich 6 lat jest naprawdę imponująca. 

Z kolei na profilu Instagramowym popularnej uczestniczki "Love Island" można znaleźć jej zdjęcie w zupełnie innej odsłonie niż ta, którą widzowie kojarzą z miłosnego show. Stella mimo tego, że zachowała swój kruczoczarny kolor włosów, pozuje w bardzo krótkiej fryzurze i grzywce! Zobaczcie, jak prezentuje się w takiej wersji. Zdjęcie zostało wykonane jesienią 2020 roku. Poznalibyście ją? 

Zobacz także: Stella z Love Island tak wyglądała 6 lat temu. O 18 kilogramów większa i z zupełnie inną twarzą

Stella Staniszewska z "Love Island" pozuje w krótkich włosach. Podobna? 

Stella z Love Island w krótkich włosach
Instagram @stella__staniszewska

Stella, którą znają widzowie z "Love Island" ma długie włosy oraz nienaganną figurę. Trudno uwierzyć, że jeszcze kilka lat temu ważyła ponad 18 kg więcej! 

Stella Staniszewska z
mat. prasowe

Karolina Gilon o Love Island
Instagram@karolinagilonofficial
Newsy
Oto finałowe pary "Love Island 3"! Kto odpadł przed finałem? Widzowie się nie zgadzają! 
Poznaliśmy trzy finałowe pary 3. edycji "Love Island". O ostatniej parze, która opuściła willę przed finałem zdecydowali uczestnicy. Widzowie uważają, że ich decyzja była niesprawiedliwa. Kto musiał się spakować?

Wielki finał "Love Island" już w najbliższą niedzielę, 11 kwietnia. Właśnie poznaliśmy finałowy skład. Tuż przed wielkim finałem decyzją widzów z programem pożegnali się Arsen i Angela. Zagrożoną parą byli również Stella i Piotr, kiedy okazało się, że zostają w show sami nie kryli swojego zdziwienia. Jednak Karolina Gilon nie miała dla uczestników dobrych wiadomości. Ostatni "krąg ognia" musiał zakończyć się eliminacją aż dwóch par, a o tej drugiej zdecydować mieli sami uczestnicy... Kogo wytypowali i odpadł z programu tuż przed finałem? Poznajcie skład finału 3. edycji "Love Island".  Zobacz także:  Stella z Love Island tak wyglądała 6 lat temu. O 18 kilogramów większa i z zupełnie inną twarzą Oto finałowe pary trzeciej edycji "Love Island" Po tym, jak decyzją widzów, Arsen i Angela musieli opuścić przepiękną willę "Love Island" w programie pozostało jeszcze cztery pary. Byli to: Ania i Cezary, Caroline i Mateusz, Stella i Piotr oraz Waleria i Piotrek. Niestety okazało się, że muszą na gorąco zdecydować, która z par odpadnie jeszcze tego samego wieczora, co ich poprzednicy wytypowani przez widzów.  Niemalże jednogłośną decyzją uczestnicy wskazali na Stellę i Piotra, który ledwo co zdążyli odetchnąć z ulgą. Niestety nie udało im się przetrwać tych eliminacji i opuszczą program, jako ostatni przed wielkim finałem.  Tym samym o zwycięstwo w programie "Love Island" zawalczą: Caroline i Mateusz, Cezary i Ania oraz Waleria i Piotrek. Kto z nich stanie na miejscu zwycięzców? O tym przekonamy się już w najbliższą niedzielę. Tymczasem widzowie nie do końca zgadzają się z decyzją uczestników odnośnie Stelli i Piotra. Wielu z nich uważa, że za niepowodzenie tej pary odpowiada tylko Piotr oraz jego...

Stella Staniszewska z "Love Island"
mat. prasowe
Newsy
Stella z Love Island tak wyglądała 6 lat temu. O 18 kilogramów większa i z zupełnie inną twarzą
Stella z Love Island tak wyglądała 6 lat temu. O 18 kilogramów większa i z zupełnie inną twarzą

Stella Staniszewska z "Love Island" wydawała się na początku bardzo charakterną i pewną siebie osobą - wszystko ze względu na jej drapieżny wygląd - muskulaturę, ciemne długie włosy i makijaż. Bardzo szybko jednak się okazało, że w głębi duszy Stella jest delikatną i niezwykle wrażliwą osobą. To właśnie swoją osobowością Stella skradła serca widzów programu. Mimo to, jej wygląda do tej pory budzi wiele kontrowersji. Fanom "Love Island" udało się dotrzeć do zdjęcia, na którym widzimy Stellę sprzed sześciu lat. Ta metamorfoza robi wrażenie! Stella Staniszewska z "Love Island" 6 lat temu - stare zdjęcia Stella z "Love Island" szczerze mówi o tym, że schudła aż 18 kilogramów - po utracie tak dużej wagi musiała zdecydować się na operację powiększenia piersi. Tak Stella wyglądała przed metamorfozą: A tak Stella wygląda obecnie. Jej przemiana naprawdę robi wrażenie! My widzimy ogromną zmienę!

Stella Stanisławska z "Love Island"
mat. prasowe
Newsy
Love Island 3. Stella poprawiła nie tylko biust? Fani dopytują o jej zęby! Szczerze odpowiedziała
Stella Staniszewska jeszcze przed udziałem w programie przyznała w jednym z wywiadów, że poddała się operacji plastycznej biustu. Teraz fani zaczęli dopytywać, czy również jej piękne zęby to zasługa zabiegów. Stella odpowiedziała!

Stella Staniszewska razem z Piotrem Szczurkiem dotarła aż do półfinału 3. edycji "Love Island" . Widzowie bardzo polubili uśmiechniętą, piękną brunetkę, ale wielu fanów show interesuje również jej wielka metamorfoza. Jak wyznała Stella jeszcze przed wejściem do willi, jakiś czas temu schudła 18 kilogramów i poddała się operacji powiększenia biustu.  Teraz fani zaczęli dopytywać uczestniczkę 3. edycji "Love Island", czy poprawiła sobie coś jeszcze. Tym razem padło pytanie o jej piękne zęby. Czy to zasługa natury, a może efekt zabiegów? Stella szczerze odpowiedziała.  Zobacz także:  Stella z Love Island tak wyglądała 6 lat temu. O 18 kilogramów większa i z zupełnie inną twarzą Love Island 3. Stella wyznała, czy poprawiła również swoje zęby! Stella Staniszewska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek 3. edycji "Love Island". Dziewczyna zyskała wielu fanów, którzy po zakończeniu programu, śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama. Już jakiś czas temu głośno było o jej wielkiej metamorfozie. W wywiadzie dla portalu Pomponik.pl Stella przyznała, że niedawno totalnie odmieniła swoje życie - schudła 18 kilogramów i teraz jest fanką aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania.  Jednak wraz z utratą kilogramów, Stella źle czuła się ze swoim biustem. Z tego też względu zdecydowała się go powiększyć i poddała się operacji plastycznej. Jestem po metamorfozie, schudłam aż 18 kilogramów,  więc musiałam wręcz zoperować sobie biust . Muszę mieć czym oddychać, bo nie miałam - powiedziała Stella w rozmowie z Pomponikiem.  Po opuszczeniu programu, Stella znów zaczęła być aktywna na Instagramie. Fani zaczęli drążyć temat jej poprawek urodowych i padło pytanie, czy Stella zdecydowała się...

Stella Stanisławska z "Love Island"
mat. prasowe
Newsy
Love Island 3. Stella poprawiła nie tylko biust? Fani dopytują o jej zęby! Szczerze odpowiedziała
Stella Staniszewska jeszcze przed udziałem w programie przyznała w jednym z wywiadów, że poddała się operacji plastycznej biustu. Teraz fani zaczęli dopytywać, czy również jej piękne zęby to zasługa zabiegów. Stella odpowiedziała!

Stella Staniszewska razem z Piotrem Szczurkiem dotarła aż do półfinału 3. edycji "Love Island" . Widzowie bardzo polubili uśmiechniętą, piękną brunetkę, ale wielu fanów show interesuje również jej wielka metamorfoza. Jak wyznała Stella jeszcze przed wejściem do willi, jakiś czas temu schudła 18 kilogramów i poddała się operacji powiększenia biustu.  Teraz fani zaczęli dopytywać uczestniczkę 3. edycji "Love Island", czy poprawiła sobie coś jeszcze. Tym razem padło pytanie o jej piękne zęby. Czy to zasługa natury, a może efekt zabiegów? Stella szczerze odpowiedziała.  Zobacz także:  Stella z Love Island tak wyglądała 6 lat temu. O 18 kilogramów większa i z zupełnie inną twarzą Love Island 3. Stella wyznała, czy poprawiła również swoje zęby! Stella Staniszewska to jedna z najbardziej lubianych uczestniczek 3. edycji "Love Island". Dziewczyna zyskała wielu fanów, którzy po zakończeniu programu, śledzą jej losy za pośrednictwem Instagrama. Już jakiś czas temu głośno było o jej wielkiej metamorfozie. W wywiadzie dla portalu Pomponik.pl Stella przyznała, że niedawno totalnie odmieniła swoje życie - schudła 18 kilogramów i teraz jest fanką aktywności fizycznej oraz zdrowego odżywiania.  Jednak wraz z utratą kilogramów, Stella źle czuła się ze swoim biustem. Z tego też względu zdecydowała się go powiększyć i poddała się operacji plastycznej. Jestem po metamorfozie, schudłam aż 18 kilogramów,  więc musiałam wręcz zoperować sobie biust . Muszę mieć czym oddychać, bo nie miałam - powiedziała Stella w rozmowie z Pomponikiem.  Po opuszczeniu programu, Stella znów zaczęła być aktywna na Instagramie. Fani zaczęli drążyć temat jej poprawek urodowych i padło pytanie, czy Stella zdecydowała się...

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner