Wzmacniająca wcierka do włosów marki Sielanka to produkt, którego skład został dobrany tak, by maksymalnie zintensyfikować jej działanie. Jest ono skoncentrowane na odbudowie i przyspieszeniu wzrostu włosa, byś mogła cieszyć się długimi, gęstymi pasmami. Wcierka do skóry głowy jest nowością w Hebe i od razu zwróciła naszą uwagę. Teraz możemy ją przetestować w niższej cenie! Zamiast 8,99 zł zapłacisz za nią 6,29 zł.

Reklama

Nowa wzmacniająca wcierka do włosów pomaga dotlenić cebulki włosów

Wzmacniająca wcierka do włosów marki Sielanka to produkt oparty na składnikach naturalnych, dlatego jest bezpieczny do stosowania do każdego typu skóry głowy. Dlatego możesz ją stosować bez względu na to, czy Twoje włosy łatwo przetłuszczają się u nasady, czy nie. Wcierka posiada dwa główne działania:

  • ogranicza wypadanie włosów,
  • pobudza wzrost nowych pasm.
mat. prasowe

Dzięki skoncentrowaniu się na tych dwóch zadaniach w efekcie uzyskujemy piękne, gęste pasma. Ich przyrost jest o wiele szybszy. Jeśli myślałyście o zapuszczeniu włosów, a nie należycie do najcierpliwszych osób lub chcecie mieć jak najszybciej "przejściową fryzurę" za sobą, koniecznie przetestujcie tę przyspieszającą porost wcierkę do włosów.

Kosmetyk jest zamknięty w wygodnym opakowaniu z atomizerem, który usprawnia aplikację i pozwala nałożyć wcierkę dokładnie tam, gdzie chcesz - czyli na skalp. Po zaaplikowaniu produktu wystarczy go już tylko wmasować!

Co znajduje się w składzie wzmacniającej wcierki?

Głównym składnikiem wcierki jest skrzyp polny. Ten dobrze znany w pielęgnacji ekstrakt jest znany od wielu pokoleń ze swojego dobroczynnego działania. Stymuluje mikrokrążenie, co skutkuje wzmocnieniem, odżywieniem i dotlenieniem cebulek. Lepsze mikrokrążenie krwi oznacza również, że rosnąć zaczyna więcej włosów. Efektem tego jest pojawienie się baby hair, czyli króciutkich włosów, które rosną, stopniowo zagęszczając naszą fryzurę.

Zobacz także

Ale to nie wszystko! Drugim kluczowym składnikiem jest kondycjonujący olej z pestek jeżyn, któremu produkt zawdzięcza przepiękny zapach. Olej odbudowuje pasma, wnika w ich głąb i odżywia je. Kuracja dedykowana jest zwłaszcza cienkim, pozbawionym życia włosom, ale możesz ją również stosować jako ratunek po nieudanych zabiegach fryzjerskich.

Reklama

Na razie wcierka do włosów marki Sielanka nie doczekała się żadnej recenzji w KWC. Dajcie nam koniecznie znać, czy skusiłyście się na wypróbowanie tego produktu i jak się sprawdził w Waszej pielęgnacji!

Reklama
Reklama
Reklama