Odżywka do włosów Garnier Fructis Macadamia już po pierwszym użyciu sprawi, że włosy będą wyglądały jak po profesjonalnym zabiegu botoksu. Staną się wygładzone, sypkie i dogłębnie odżywione. Kosmetyk błyskawicznie wchłania się we włosy i pozostawia na nich zmysłowy zapach. Do 15 lutego w drogeriach Rossmann jej cena regularna (19,99 zł) została obniżona do 15,99 zł.

Reklama

Jak działa wygładzająca odżywka do włosów suchych i niesfornych Garnier Fructis Macadamia z Rossmanna?

Wygładzająca odżywka od Garnier to idealnie rozwiązanie dla miłośniczek wegańskiej pielęgnacji. Zawarty w niej ekstrakt z orzechów makadamia świetnie odżywia włosy i nie pozostawia na nich tłustej warstwy. Kosmetyk sprawdzi się nawet w przypadku bardzo zniszczonych włosów i pomoże odwrócić negatywne skutki stosowania prostownicy oraz suszarki. Chociaż formuła odżywki jest gęsta i bogata, cenne składniki w sekundę są wchłaniane przez wysuszone kosmyki i świetnie je nawilżają.

mat. prasowe

Jak stosować wygładzającą odżywkę do włosów suchych i niesfornych Garnier Fructis Macadamia?

Odżywka świetnie sprawdzi się podczas zabiegu olejowania włosów, ponieważ jest produktem emolientowo-humektantowym. To sprawia, że doskonale emulguje z tłustą konsystencją olejków i umożliwia ich łatwe usunięcie z włosów. Podczas klasycznego zastosowania powinnyśmy ją nałożyć na umyte, wilgotne włosy i dokładnie w nie wmasować. Po chwili produkt należy dokładnie spłukać i rozczesać wilgotne włosy.

Opinie w KWC o wygładzającej odżywce do włosów suchych i niesfornych Garnier Fructis Macadamia

Wizażanki oceniły odżywkę od Garnier aż 110 razy i przyznały jej bardzo wysoką ocenę 4,7/5. Prawie 80% z nich przyznało, że ponownie włoży ją do swojego drogeryjnego koszyka. Zobaczcie, co o niej napisały:

Jeśli miałyście okazję przetestować ten produkt, podzielcie się swoją opinią w KWC.

Zobacz także
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama