Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
kosmetyki garnier
Laureaci
kosmetyki ziaja
Wyniki testu
szminka avon
Laureaci
książę Andrzej nie będzie miał procesu
LINDSEY PARNABY/AFP/East News
Newsy

Szokujący zwrot akcji w sprawie księcia Andrzeja. Syn Elżbiety II nie stanie przed sądem

Po oskarżeniach o molestowanie seksualne książę Andrzej podpisał ugodę z Virginią Giuffre, która miała być jego ofiarą jako 17-latka. Niezwykłe oświadczenie syna królowej.

Brytyjskie media nadal są mocno zaskoczone zwrotem biegu wydarzeń w sprawie księcia Andrzeja. Skandal związany z synem królowej Elżbiety II rzucił długi cień na Pałac Buckingham i postawił całą rodzinę królewską w bardzo złej sytuacji. Książę Yorku został oskarżony przez Virginię Giuffre o molestowanie seksualne. Do napaści na Amerykankę miało dojść, gdy była osobą nieletnią. Wcześniej kobieta postawiła zarzuty bliskiemu przyjacielowi księcia Andrzeja, Jeffreyemu Epsteinowi. Przestępca seksualny ostatecznie odebrał sobie życie w więzieniu. Chociaż syn królowej Elżbiety II cały czas twierdził, że jest niewinny, poniósł już poważne konsekwencje. Było niemal pewne, że pod koniec 2022 roku będzie musiał stanąć przed sądem jako zwykły obywatel, by udowodnić swoją rację. Nagle pojawiła się wiadomość o podpisaniu ugody przez członka brytyjskiej rodziny królewskiej, która wywołała szok. Wiemy, do czego zobowiązał się syn Jej Wysokości.

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Książę Andrzej zawarł umowę z Virginią Giuffre i zobowiązał się do przekazania pieniędzy

W ciągu ostatnich miesięcy książę Andrzej stracił przywileje i honorowe tytuły. Syn królowej Elżbiety II stał się persona non grata w Pałacu Buckingham. Jej Wysokość odcięła go od pieniędzy, wcześniej sam zrezygnował z reprezentowania brytyjskiej korony. To konsekwencje zarzutów Virginii Giuffre, która złożyła przeciw księciu Yorku pozew cywilny, oskarżając arystokratę o kilka napaści seksualnych. Miało do nich dojść w latach 1999-2002, gdy Amerykanka miała 17 lat. Po tym, jak w Nowym Jorku odrzucono wnioski obrony, potwierdzono, że książę Andrzej stanie przed sądem w 2022 roku.

Zobacz także: Księżna Camilla nie cierpi Meghan Markle?! Nadała jej bardzo kąśliwe przezwisko 

syn królowej Elżbiety II stanie przed sądem
CHRIS JACKSON/AFP/East News

We wtorek 15 lutego w mediach opublikowano oświadczenie, które mocno zaskoczyło wielu dziennikarzy. Książę Andrzej i Virginia Giuffre podpisali ugodę. Oznacza to, że nie dojdzie do procesu cywilnego, jeśli syn królowej Elżbiety II wypełni wszystkie zobowiązania. Członek rodziny brytyjskiej wcześniej jednak zarzekał się, że będzie walczył o oczyszczenie swojego imienia. Tymczasem zgodził się na przekazanie pieniędzy na cele charytatywne i przyznał, że Virginia Giuffre padła ofiarą napaści. Wyraził też żal za utrzymywanie stosunków z Jeffreyem Epsteinem.

Książę Andrzej nigdy nie zamierzał oczerniać postaci pani Giuffre i przyznaje, że cierpiała ona zarówno jako stała ofiara nadużyć, jak i w wyniku niesprawiedliwych publicznych ataków. Wiadomo, że Jeffrey Epstein przez wiele lat stręczył niezliczone młode dziewczyny - czytamy w ugodzie, którą opublikował "Guardian".

książę Andrzej pozwany o napaść
STEVE PARSONS/Getty AFP/East News

Książę Andrzej żałuje swojego związku z Epsteinem i pochwala odwagę pani Giuffre oraz innych kobiet, które stanęły w obronie swojej i innych.

Reprezentująca ofiary Epsteina Lisa Bloom przyznała, że ugoda zawarta z księciem Andrzejem to zwycięstwo Virginii Giuffre. Nie kryła satysfakcji z tego, że syn królowej Elżbiety II wreszcie ugiął się przed oskarżoną i to niedługo przed tym, jak miał złożyć pierwsze zeznania pod przysięgą.

książę Andrzej zapłaci Virginii Giuffre
BBC/Ferrari Press/East News

Osiągnęła to, czego nikt inny nie był w stanie: nakłoniła księcia Andrzeja, by przestał gadać bzdury i stanął po stronie ofiar wykorzystywania seksualnego. Podziwiamy oszałamiającą odwagę Virginii - oświadczyła Lisa Bloom.

Zobacz także: Brytyjczycy drżą o Elżbietę II. Pałac Buckingham ukrywa stan zdrowia królowej?

Ugoda wejdzie w życie, jak tylko książę Andrzej przekaże pieniądze Virginii Giuffre. Nie wiadomo jednak, o jakiej kwocie mowa. Bez wątpienia królowa Elżbieta II może poczuć teraz ulgę.

książę Andrzej zawarł ugodę z Virginią Giuffre
Rex Features/East News

Stan księcia Filipa poważnie się pogarsza „rodzina królewska jednoczy się w modlitwie”
East News
Newsy
Książę Filip ostatni miesiąc spędził w szpitalu! Dlaczego mąż Elżbiety II nie wraca do domu? Co się dzieje z jego zdrowiem?
Kilkudniowy pobyt księcia Filipa w szpitalu znacznie się wydłużył! Jakie są najnowsze rokowania na temat jego powrotu do domu?

17 lutego Pałac Buckingham poinformował, że książę Filip trafił do szpitala. Wtedy powodem miało być złe samopoczucie męża królowej Elżbiety II i podjęto decyzję o kilkudniowej obserwacji, po której książę Filip miał wrócić do domu. Wtedy w sieci pojawiały się doniesienia, że chodzi o koronawirusa , ale te informacje szybko zostały zdementowane przez BBC. Potem okazało się, że sytuacja nie wygląda dobrze i konieczna była operacja serca, na którą książę musiał zostać przewieziony do innego szpitala. A jaki jest obecnie stan zdrowia księcia Filip? Książę Filip ostatni miesiąc spędził w szpitalu! Dlaczego mąż Elżbiety II nie wraca do domu? Po operacji, którą niespodziewanie przeszedł 99-letni mąż królowej, Pałac Buckingham poinformował, że zakończyła się ona sukcesem, ale do tej pory książę Filip nie opuścił szpitala. Rodzina królewska w ostatnim czasie milczy na temat aktualnego stanu zdrowia męża monarchini, a to sprawia, że w brytyjskiej prasie coraz częściej pojawiają się spekulacje dotyczące trudnego powrotu Filipa do zdrowia.  Zobacz także: Wyszukiwarka poinformowała pomyłkowo o śmierci księcia Filipa!         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily) Co więcej ostatnie zdjęcia księcia Filipa są naprawdę niepokojące! Kilkudniowy pobyt w szpitalu, o czym początkowo zapewniał pałac Buckingham, trwa już miesiąc, a rodzina królewska jest bardzo oszczędna w komentowaniu zdrowia męża Jej Królewskiej Mości. Pałac nie chce przekazywać...

Królowa Elżbieta II wygłasza orędzie
The Royal Family/Ferrari Press/East News
Newsy
Bożonarodzeniowe orędzie królowej Elżbiety II chwyta za serce.  Aż trudno powstrzymać łzy!
Królowa Elżbieta II, jak co roku, wygłosiła orędzie do obywateli z okazji Bożego Narodzenia. Tegoroczne przemówienie Jej Wysokości miało niezwykle osobisty charakter.

Choć królowa Elżbieta II drugi rok z rzędu musiała w okresie bożonarodzeniowym zrezygnować z wielu ważnych tradycji rodzinnych, to nie mogła nie przemówić do obywateli. Jej Wysokość wygłosiła specjalne orędzie, w którym nie brakowało osobistych odniesień. Według niektórych ekspertów brytyjska monarchini jeszcze nigdy wcześniej się tak nie otworzyła. Niewątpliwie wpływ miała na to pandemia koronawiursa, ale nie tylko. Zwracając się do poddanych, królowa Elżbieta II wspomniała księcia Filipa. Warto przypomnieć, że to pierwsze Boże Narodzenie, które Jej Wysokość spędziła bez ukochanego. Co tak bardzo poruszyło Brytyjczyków? Królowa Elżbieta II wspomniała zmarłego męża w emocjonalnym wystąpieniu Tegoroczne bożonarodzeniowe orędzie królowej Elżbiety II wywołało ogromne emocje w brytyjskich mediach. Od przejęcia władzy monarchini każdego grudnia zwraca się do poddanych ze świątecznymi życzeniami. Wystąpienie, które pojawiło się w tym roku, było szczególne. Jej Wysokość poruszyła w nim pamięć o swoim mężu, który zmarł na początku kwietnia br . Przypomniała, że okres świąt, dla niektórych osób może być trudny. Zobacz także:   Zapisywanie wagi, strzelanie do bażantów i absurdalne prezenty. Świąteczne tradycje brytyjskiej rodziny królewskiej Widzowie, którzy tłumnie zebrali się przed telewizorami, zauważyli, że w trakcie przemówienia na biurku królowej Elżbiety II znajdowała się tylko jedna fotografia. Było to zdjęcie, na którym uwieczniono Jej Królewską Mość wraz z księciem Filipem w 2007 roku z okazji rocznicy ich ślubu. Tuż przed tym, jak obywatele mogli usłyszeć słowa monarchini, wyświetlono krótki materiał wideo z fotografiami małżonków. -Choć...

Książę Karol
Jan KUCHARZYK/East News
Newsy
Dramat w rodzinie królewskiej. Książę Karol odwiedził ojca w szpitalu, wyszedł cały we łzach
Brytyjczycy drżą o zdrowie monarchy. Niestety, książę Filip trafił do szpitala. Jaki jest stan jego zdrowia? Ostatnie zdjęcia księcia Karola napawają niepokojem.

W środę 17 lutego, media obiegła tragiczna wiadomość. Niestety, we wtorek Książę Filip trafił do jednego z londyńskich szpitali. Jak przekazał Pałac Buckingham, 99-letni monarcha trafił do placówki medycznej na zlecenie jego osobistego lekarza, i miało mieć to związek z jego złym samopoczuciem, jednak nie podano oficjalnej przyczyny hospitalizacji. Brytyjczycy drżą o zdrowie męża królowej Elżbiety, a zdjęcia, które ostatnio obiegły media, wzbudziły w nich jeszcze większy niepokój. Jak się okazuje, paparazzi przyłapali księcia Karola, który opuszcza szpital cały we łzach. Co dzieje się z jego ojcem? Zapłakany książę Karol opuszcza szpital, do którego trafił książę Filip Stan zdrowia księcia Filipa zaniepokoił całą rodziną królewską, a na nagły powrót do Wielkiej Brytanii gotowy jest także jego wnuka - księcia Harry'ego. Na wypadek, gdyby stan jego dziadka się pogorszył, młodszy syn księcia Karola i księżnej Diany zdecydował na na dobrowolną izolację. Jak podają media, prywatny odrzutowiec jest już w gotowości. Niestety, Brytyjczycy są coraz bardziej zmartwieni. W sobotę przebywającego w szpitalu monarchę odwiedził jego syn. Jak przekazało BBC, wizyta księcia Karola w medycznej placówce trwała zaledwie 30 minut. Mąż królowej Elżbiety miał być bardzo zatroskany, a na zdjęciach wykonanych przez paparazzich, które pojawiły się w mediach, widać w jego oczach łzy. Czy stan księcia Filipa uległ pogorszeniu, a Harry będzie musiał opuścić ciężarną żonę oraz synka i wrócić do Wielkiej Brytanii? Wiadomo, że pobyt księcia Filipa w szpitalu nie jest związany z koronawirusem. 99-letni monarcha, który w czerwcu będzie świętował setne urodziny, i jego małżonka, przyjęli już szczepionkę, a według zagranicznej prasy, miał trafić do...

Książę Filip w czarnym garniturze na ślubie księżniczki Eugenii z Jackiem Brooksbankiem
East News
Newsy
Książę Filip przeszedł poważną operację! Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie zdrowia męża królowej Elżbiety II
Książę Filip przeszedł operację serca! Jaki jest stan zdrowia męża królowej Elżbiety II? Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie w sprawie zdrowia 99-letniego monarchy.

Książę Filip przeszedł operację serca! Jaki jest stan zdrowia męża królowej Elżbiety II? Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie w sprawie zdrowia 99-letniego monarchy. Dlaczego lekarze zdecydowali się na operację? Sprawdźcie, co zdradzili przedstawiciele rodziny królewskiej!  Książę Filip po operacji serca Książę Filip już od ponad dwóch tygodni przebywa w szpitalu. I chociaż początkowo pałac zapewniał, że mąż królowej Elżbiety II czuje się dobrze, a jego stan jest stabilny to pobyt w szpitalu wciąż się wydłuża, a media przekazują niepokojące informacje dotyczące księcia. Ostatnio książę Filip został przewieziony ze szpitala Króla Edwarda VII do placówki św. Bartłomieja, a teraz okazuje się, że monarcha musiał poddać się poważnej operacji serca! Teraz Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie stanu zdrowia księcia Filipa. Książę Edynburga przeszedł wczoraj w szpitalu św. Bartłomieja udany zabieg w związku z istniejącą wcześniej chorobą serca. Jego Królewska Wysokość pozostanie w szpitalu na leczenie, odpoczynek i rekonwalescencję przez kilka dni- czytamy w oficjalnym komunikacie.  Książę Filip, który w tym roku będzie obchodzić 100 urodziny, już od dłuższego czasu ma problemy z sercem dlatego teraz cała rodzina królewska drży o jego zdrowie. Kilka dni temu zagraniczne media informowały, że rodzina i  personel jednoczą się w modlitwie za męża królowej Elżbiety. Zobacz także:   Co się stanie po śmierci Filipa? Plan pogrzebowy dla księcia Edynburga czyli "operacja Forth Bridge" jest już gotowa Książę Filip przeszedł operację serca.  

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner